• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

zdeni, jdi do toho :wink: :grinning:
20. led 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni to půjdeš néééé :wink: :wink: :wink:
20. led 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
my to máme dneska nějaké obrácené malej usnul dopoledne pozdě a ted taky takže večer budeme strašit :grinning: :grinning: jinak si už začíná vybírat chutě a co bude jíst a co nééé jelikož dneska mě z brokolicí v příkrmu poslal kamsi :confused: :confused: :confused:
20. led 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky..tak jsme dorazili z města, jsme napapaný, a spinkáme...
Ninuš, koukal ajsme dnes ve městě na lahve Avent a ty mají jiné savičky, hladké než ty co jsem si objednala.třeba tahle značka bude taky kvalitní.
jinak dneska u Topinky vše o.k. už mě i prohlížel, což jsem se divila, zítra budu 3 tydny od porodu.. ale prý jestli mi tu placentu atd dobře udělali a nenechali v děloze nějaké zbytečk. POdle zprávy z nemocnice to byl docela velký zákrok... to mi asi primář při vizitě zapoměl říct, že mám třeba brát železo, že jsme ztratila hodně krve. :pensive: .tak dělal i ultrazvk a naštěstí je vše o.k.tak jsem ráda.
20. led 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak jsi spokojená s Topčou? Já tedy ohromně, skvělej chlap a doktor a super sestřička. Měla jsem se tam u nich v těhu jako v bavlnce. A taky jsem šla takhle nějak na kontrolu,tedy ne za 3 týdny, ale taky brzy.
20. led 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
šárko mě taky nikdo po porodu neřekl jak hrozný to bylo,že jsem ztratila hodně krve, proto se mi pořád točila hlava a nemohla jsem ani sama na záchod a že mám brát železo jsem se dozvěděla až jsem šla v šestinedělí na kontrolu, což mi řekl doktor že se ani nediví že nekojím :pensive:
asi to je v nemocnici klasika a zapomínají často říct co se má... :pensive:

jj půjdu, už se těším
holky odhodlala jsem se a vytrhala jsem si obočí ale bolí to jako prase, ale zase jsem hezčí :grinning: :sweat_smile:

tak my jsme usnuli teď tak doufám že už bude spát do rána, musí dohnat tu dnešní noc, jedna velká katastrofa, ale já už ani nepočítám že by jsme spali :confounded:
20. led 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni: ty budeš určitě krásná. Ať se hezounek těší.
Tak já železo taky nepapkala, sice mi ho Topča ke konci těhu napsal, ale vybodla jsem se na to. Myslíš, že je mezi tím nějaká spojitost, kojení a železo? To jsem ještě neslyšela.
20. led 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi s topčou jsem MAX spokojená... dá se s ním mluvit úplně o všem a ještě si stačíme zavtipkovat :grinning: :grinning:
teď tam nebude cca 2měsíce.jde na operaci kyčle.. zastupovat ho tam bude Křešnička ale jen 2dny v týdnu po a asi čt?? to nevím jistě topča tam bude až od 1.dubna
taky mi dneska psal železo a nějaké výplachy.. prý jdsemměla špatný krev.obraz..to mi taky nikdo neřekl..
20. led 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni něco mi ušlo??? máš rande s hezounkem?? dneska???
20. led 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári: já jsem taky fakt nejvíc spokojená, miluju jeho humor. A přitom je fakt pečlivej.
Chudák jde na operaci? To ani nevím, tak doufám, že se ve zdraví vrátí, chci u něho stihnout ještě jedno těhu :grinning:
20. led 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni to tě schvaluji běž a pobav se
Jo a co má bráchy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no evi on mi topča říkal..když jsem tam volala infornace o přírůstku.... :dizzy_face: termín jsem měla až 13.1. tak říkal, že mě chce ještě v lednu vidět... něšla mi ven placenta, byla tam někde přirostlá spolu s pupečníkem... co jsem tak nějak zaslechla.. tak mi dělohu čistili v narkoze.. tak si asi chtěl zkontrolovat práci nemocnice.. a jsem i ráda, že je pečlivý. jako těhu jsem se taky měla jako v bavlnce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. led 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla nadmíru spokojená se Štetkou ten mě kdysi dal po gyn.stránce dohromady napravil to co doktorka předním skurvila, a byl to nejen perfektní doktor ale i člověk škoda že odešel do Klatov ale jezdit tam by pro mě bylo náročné - Braunová je taky super ale já si pořád nějak nemužu zvyknout :frowning2:
20. led 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted jsem vyhrabala maturitní otázky a věci do školy večer si pro ně přijde známý tak jsem si tak zavzpomínala a zatoužila opět potom jít dál :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. led 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jde s kámočem kyčlem na operaci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jeho slova..pak budou ještě prý předělávat ordinaci ale od dubna tam prý bude
20. led 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Štětka je druhá kvalita, to není pochyb,toho jsem měla taky moc ráda.škoda ho. :confounded:

šári: tak to sis užila co? Ale myslím, že to tu nin psala.
20. led 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pojď ninuš k topčovi??????? vezme tě... nedávno bral i moji kamarádku
20. led 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
njn.. šlo to...ale bolela mě pak ještě doma celá prdel.. nevím co mi tam v narkoze dělali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: když jsem slyšela od primáře,že tam měl ruku až po loket :astonished: :astonished: :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuj... mám z toho osypky při pomyšlení :angry: :angry: :confounded: :astonished:
20. led 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslíš že to jde??? Já přecházela k Braunové ještě v těhu takže v 2009 ale nevím jak to je jestli mužeš po roce zase měnit lékaře :confused: :confused: :confused:
Jdu kouřit
20. led 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ten vas Topca je nejaky stary? Ze si Evi rikala, ze u nej chces stihnout jeste jedno tehu :wink:
Ja jsem taky strasne moc spokojena se svym :slight_smile:

Zdeni, supeeeeeer :wink: :slight_smile:
Jen bez, a hezky se bav :slight_smile:
A kdy ze se to kona???

Jinak me kdyz propousteli z porodnice, tak mi predepsali zelezo asi na 2 mesice jeste domu.
20. led 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, ja mylim, ze muzes prejit. Braunova nevyhovuje?
20. led 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě můžeš přejít......ninuš.. my zase máme řev.. je večer, před chvílí méla prso a řveme...a řveme tak dnes rychlé koupání a flaška
20. led 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin doktora můžeš po 3 měsících změnit, takže klíďo můžeš přejít :wink:

hezounek tady bude příští týden úterý-středa :dizzy_face:
20. led 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, určitě změnit můžeš proč ne.

Ani no vyloženě starej neni, ani nevím, kolik mu tipnout.
20. led 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak jsme doma mam toho za celej den az dop....jinak s topinkou jsem taky moc spokojena ja kravicka byla na kontole az ve 3 mesicich :grinning: nejak nebyl cas a to jsem mela s tou placentou taky a jeste mi davali tranzfuze krve takze si v nemocnici v tomhle na nic nestezuju ale je pravda ze to zelezo mam brat jeste ted aspon obden
20. led 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, tak to uz se tesis, vid? :wink: :slight_smile:
A jak to reknes doma? Ze te prijel hezounek :grinning:
20. led 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo zdeni jen jdi moc ti to preju a chtelo by to aby se to dozvedel manzel at vidi ze umis taky nebejt sama i kdyz by to stejne byl problem a svael to na tebe ze ty si si nasla a on teda musel taky :wink:
20. led 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
doma už jsem nahlásila že jsem pozvaná na večeři, nemám co tajit, protože určitě nepodvádím a ani to nemám v úmyslu
manžel mi řekl že si mam jít kam chci, protože si stále trvá na volném vztahu :pensive: i když se dost teď snaží
20. led 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak s Vaškem si řekneme úplně všechno, už jsme spolu mluvili i po telefonu a je ve stejný situaci jako já, má přítelkyni,která ho bohužel také podvádí :cry: :pensive: ale má jí natolik rád že jí odpustil,takže si máme i o čem povídat
20. led 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek