• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

kolik je topčovi???? nevím k 60?? vic nee vypadá zachovale.... :grinning:
20. led 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky kocky :slight_smile:
tak my si zasli na obed :dizzy_face: . byla jsem v praci,tak se julca moc libila a uz se me ptala vrchni jestli bych nechtela nejaky sluzby :grinning:

zdeni, tak to se budes mit :wink:. aspon se s hezounkem konecne poznate :dizzy_face: . tesim se na podrobnosti :grinning:

me placentu rvali za ziva. to kdyz braunova slysela, tak byla strasne nastvana, pry se to vubec nesmi a mohli mi vyrvat celou delohu :pensive: . bych jim teda ve 22.-ti letech podekovala :rolling_eyes: . jo a na kontrole jsem byla asi po necelych 3. mesicich :grinning:

ja chodim k braunove,predtim kresnicka a jsem spokojena moc :dizzy_face:
20. led 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: to si pamatuju,jak jsi to psala.To je hrozný, to musela být bolest, radši si ani nepředstavovat. :cry:

šári: a představ si že Topča rodil mojí mamku, když jsem se narodila. Takže to tak odpovídá k té 60 mu bude. Ale vypadá fakt dobře, vůbec bych mu to neřekla.Když jsem mu to říkala, že mě rodil,tak povídal: to už jsem tak starej? :grinning: :grinning: mamka říkala, že byl tenkrát štramák :grinning:
20. led 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bolelo. i braunova rikala ze to bolelo vic nez cely porod. a to mela pravdu. vse jsem zvladla v pohode (teda,nemluvila jsem :grinning:),ale porad si rikala ze bude jeste hur a to mi pomahalo :slight_smile:,ale u placenty jsem brecela a prosila o uspani :pensive:
20. led 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: chuděro, doufám, že už to víckrát nebudeš muset prožít.
Normálně jsem si na tebe u svého porodu vzpomněla, když doktorka říkala, že jde vyndat placentu, tak jsem si říkala, hlavně ať to jde. :unamused:
20. led 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,pry mam velkou pravdepodobnost ze u dalsiho tehu budu mit to samy :cry:
a vis co bylo nejlepsi? ze jsem o tom nemela ani zminku v propoustecich papirech. kdybych se na to braunovy neptala jak je to mozny ze se to stalo, tak o tom ani nevi :rolling_eyes: . coz si myslim ze byla podstatna informace
20. led 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi to bolí víc jak porod.... po porodu jsem asi hodinu ležela na koze a čekalo se jestli se náhodou nepustí sama... mezitím občas přišla asistentka a ať zkusím zatlačit atd..a tahala za ni jestli to půjde.. fakt to nešlo tak jsem i primáři řikala ať t o udělá v narkoze.. no ještě že to máme za sebou...... a ať už nás nic podobného nepotká :dizzy_face:

´t
20. led 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sari,zavidim ze uspali :sweat_smile:

ja mela navic nejakou zdvojenou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

to strakonicka hvezda dr sedela,zi (y)vala (omlouvam se ale ted vubec nevim :sweat_smile:) a byla vztekla ze to nejde :rolling_eyes: . ani ze zidle se nezvedla aby se podivala. krava
jak ja rikam,byla jsem tu jinak spokojena moc,az na to ze mi naslibovali epidural a prd :grinning:, jestli budu mit nekdy to stesti si to zopakovat,pujdu sem zas,ale tentokrat si zaplatim doktora :sweat_smile: :slight_smile:
20. led 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any, Ninuš, to jste měli krásné váhy, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to my jen 2200g. Ale na nedonošeneckým jsme byli obříci :grinning: :grinning: :grinning: ,
20. led 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy sandři, to jsou vyhlídky, ale určitě si to příště zjisti a řekni, že k tomu budeš mít
sklony, ať se to znovu nestane. Nechápu,jak to, že ti to do těch papíru nenapsali. :astonished:
20. led 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jito, to to Terka krasne dohnala, vid :slight_smile:
20. led 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak my opet stuneme, od vcera blinka a ted se k tomu pridal i prujem, za celej den nic nesnedl,mam strach aby se neodvodnil, caj mu davam porad ale taky moc nechce :frowning2:

kato fotka dorazila, diky moc je krasna

ja mam na strak.porodnici jen dobry vzpominky, rodily me por.asistentky a dr me az zasila
20. led 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni mat se ti tam libi a uzi si to je skoda ze manzel cce volnej vztah :frowning2: sandro teda to jsou idioti me to rekli hned primar u toho taky byl a me stacilo jak ze mne vymackaval itu krev po porodu furt jsem mela plny bricho krve to jsem normalne ji odstrkovala sestre ruce a myslela ze je po me hnus proto rikam chci treti dite ale ne porod FUJ
20. led 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyvole ja fakt pisu par pismenek chybi holky snad to nejak prectete moc se omlouvam :wink:
20. led 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
peto to je strevni chripka strasne to radi chudinka malej domik to mel po prvi v 8 mesicich jestkli ti muzu poradit kup si lacidofil a jez ho aby si to nechytla co jsem to vzdy brala tak zatim jsem to nechytla jinak do tech 3 let nez jsem se to dozvedela tak jsem to pokazdy chytla nechci te strasit ale je pravda ze moje kamaradky to treba nechytli od deti asi mam oslabenou imunitu ted jsem to od d.taky nechytla verim tem praskum
20. led 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jnak vam musim rict ze adamek uz tak tejden se pretaci i na zada takze zacina cestovat to mam strasnou radost ted to teprva zacne ale bude hur :wink: :grinning:
20. led 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
opet jsem prisla a vsichni zmizeli normalne uz se musim smat :grinning: vy me nemate radi :grinning: to je hrozny zjisteni :grinning:
20. led 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any, to jo Terka už vše dohnala, váží sice 7400g, ale žádný faldík nemá. Má pěkný tvářičky, jinak je to drobek, jak říká babička. :slight_smile:
Peťul, tak to je mi Adámka líto. Zrovna v pondělí mi volala kamarádka z Milevska jak to tam teď řádí, má 11měsíčního chlapečka a ten to měl 4dny a zhubl skoro 1kg, kdyby neměl toršku rezervu (je to jedlík)tak skončili na kapačkách, dnes psala, že už je vše ok.
20. led 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, tak to je sikula :wink:

Nas Adik si vcera stoupnul v ohradce, takze taky cekam, ze se to ted rozjede :slight_smile:
20. led 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jito je to hrozny chudinky deti ja nechala toho adamka ted na to ockovat mam stim strasny zkusenosti a bojim se toho vim ze to urcite chytne prujem atd. ale nebude to tak sileny :frowning2:
20. led 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda ani to je blazen ten tvuj adamek to je sikulka :grinning:
20. led 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, to je šikulka. Drobný, ale šikovný. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no po me to nema ja byla silene lina ale ted jsem pekna ciperka :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem chodila v 8. mesicich, kluci nastesti nejsou po mne :grinning: :grinning: :grinning: To uz bych jen litala, u nas cim dyl, tim lip :grinning:
20. led 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky jde vam nova me od odpol. nejde nevim proc vsechno jinak jde
20. led 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda to si radila jindra v 10 uz lital domik v 11 a ja v roce tak jsem zvedava co adamek ale mam kamardku ten jeji byl vzdycky napred strasna pohyblivej a domik chodil o dva mesice driv a to sse vzdycky chlubila uplne to bylo sni k nevydrzeni
20. led 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
san mě slavná pani doktorka rodila placentu na židli v sedě, celá rozespalá, protože mě rodily PA a doktorku volali když už nevěděli co,protože jsem přestala cítit nohy a neměla jsem sílu, ale pak jsem asi dostala strach a tak jsem zatlačila a doktorka si nestačila vzít ani zástěru a měla venouška na rukou, bohužel si nevšimla že jsem zároveň porodila placentu a tak seděla a pořád kontrolovala hodinky a pak se uráčila zvednout a říká téda my už jí máme venku a je tak malinká, to je divný
jsem dostala strach že půjdu na revizi,ale naštěstí nebylo potřeba i když kusy ze mě šly ještě druhý den ale vyčistila jsem se pěkně i když to bolelo jak čert
jestli půjdu ještě někdy rodit, půjdu klidně do strak. ale vezmu si braunovou i kdybych jí to měla zaplatit

u nás už se hodinu spinká :dizzy_face: :sunglasses:

Peťul Adámka je mi líto, ale pokud by to trvalo do rána,určitě bych zajela k doktoru nebo i v noci bych klidně jela na pohotovost, já jsem to zažila jenom jednou a to jsem jela s venouškem po 3 hodinách protože sotva jsem ho vždycky přebalila jsem se posral a poblil znova, už bych to nechtěla zažít, byl jak mrtvolka a bylo mi ho hrozně líto, já bych ty nemoci u těch dětí zrušila, trpí hrozně moc, vím jaký je to u nás a co musí vytrpět oni

omlouvám se za román :grinning: :sweat_smile:
20. led 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu nestras, on je prave takova houzvicka nikde zadnej fald, no uvidim pres noc a zitra kdyztak pujdem k doktoru :pensive:
adri dik za tip,urcite si to koupim
20. led 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
téééééééééda kdo tady udělal takovou mezeru, se vždycky leknu že máme konec diskuze :grinning: :sweat_smile:
20. led 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťul, určitě nechci strašit! :frowning2: Určitě to ustojíte a zítra bude fajn. :slight_smile:
20. led 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek