• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ty jo, Petul, chudak Adik :pensive:
Napadlo me, jak mel tohle i Davi, jak byl malinkej, tak jsem mu delala to, ze jsem ve vode uvarila asi dve lzice ryze, to pak rozmixovala na vodu a to jsem mu davala, a kdyz byl cas jidlo, tak mliko smichat s timhle, a za 3dny to bylo fuc, ale taky me Drat strasil, ze kdyby to nepreslo, tak bysme museli na kapacku :cry:
Radeji bych tam rano skakla, pokud by se to nelepsilo pres noc.
20. led 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak u nas uz se taky spi,snad na dlouho,ted vecer bylo videt ze ji to boli :cry: . uz 3 dny mi ani nic neji :frowning2:. jeste ze ma z ceho brat. chudinka :frowning2:

peto,ty jo,snad to bude dobry,ale kdyztak urcite zajdi k doktorovi kdyby se to nelepsilo :frowning2:

anny,tak to je sikulka :slight_smile:

zdenco,me se na tu placentu ani nepodivala,rvali ji ze me PA
20. led 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
petul - mamka mi zrovna minulý týden říkala, že u nich řádí střevní chřipka, že mají děti i horečky a chytl to i personál, tak fakt určo něco řádí. slyšela jsem, že se má dávat čaj po lžičkách.
jakub ted přijel z práce, zřelelo se mu malý jak vyřvávala, tak si nese dolů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se pořád spinká, tak budu doufat že mu to vydrží celou noc
20. led 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy peťul to je mi líto, chudák Adámek, zkus to co radí Anička, to by mohlo pomoct
20. led 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
san mě jenom dorazilo když jí pa volala telefonem a říkala že je nutný aby přišla a opakovala jí to 2x a pak madam dorazila a nestačila se ani oblíknout, tak měla špinavý kalhoty a červený svetřík :grinning: :sweat_smile:
20. led 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
peťul ten rýžový odvar zkus,tím nic nezkazíš a pomáhá
nebo taky odvar z mrkve
20. led 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni,u me prisla,sedla si,rozcuchana,zi(y)vala a byla vztekla ze mi julca nejde vytlacit (jen samotny tlaceni julci mi trvalo hodinu a pul),ona prisla na poslednich 10 minut

ryzovy odvar bych taky dala peto
20. led 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ted vecer se mi zdalo ze uz julince kus novyho zubu kouka,ale nejsem si jista,nechtela ukazat,jen kdyz plakala,tak jsem zahlidla. chudinka moje,ja bych si to s ni tak rada vymenila :cry: :cry: :cry:
20. led 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,je mi lito ze to honzovi nedopadlo :frowning2:
20. led 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukala jsem taky na tu mezeru..už jsem myslela že mámm zase kouslý komp :confounded: u nás se spí až teď..tak snad už bude klid v podvečer jsme měli řvavou :cry: :frowning2: :frowning2: tak snad už konečně zabrala.............uf
20. led 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
peťo zkus tu rýži nebo ovesné vločky...kluka jsem měla normálně blinkacího.. měl nějaký ger reflux tak mi v motole poradila doktorka cunar, kaše dávat do odvarzu z rýže nebo ovesných vloček..aby tak nebllinkal..
20. led 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj mezera všechny zmátla :grinning:
20. led 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kterej umělec udělal tu mezeru - Šárka :grinning: :grinning: :grinning:
Já měla návštevu kamaráda přijel si pro otázky tak jsem se tady moc nezdržovala,byla tu i mamina
u nás se dneska usnulo až po 20 hod mělijsme to nějaké pošouplé
Koukám že jste nelenily a nakecaly toho dost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Peti jak je malému snad bude v pořádku
20. led 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://ninus-honzik.rajce.idnes.cz/20.1_2010/#album

Pár nových foteček malého kde je s mým bráchou a pak i Kačenky
20. led 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulko jsem rada ze se fotka libi, myslim na vas, drzete se :pensive:

me rodila Baraunova, prenasela jsem malinko,a ona zrovna slouzila vikend, tak jsme se domluvily ze to vyvolame, nakonec to bylo jen dobre, mela jsem hodne vysoky tlak a stejne jsem byla hodne otevrena ale nechtelo se to rozjet, bylo to uplne nahrane, jen mi dali tabletu, tak to ficelo, sla bych do Strak zas, jedine co se mi nelibilo, byly nektere detske sestry a jejich "pomoc" s kojenim suply mi kloboucky a bylo, kdyby si se nou daly trosku vic prace, mohla jsem kojit uplne od zacatku bez kloboucku a nemit ty zanety, retence a pod :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
20. led 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kato,magda z prace bude babickou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . ted jsem se to dozvedela
20. led 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus Honzulka je krasavec, objednavame si vas jako zenicha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a Kacenka je krasna princeznicka :dizzy_face: Ninus malej je ti tak podobnej, jako kdyby ti z pr.. vypad :sweat_smile: :grinning:
20. led 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vado a to to ceka M. s tim blbem?
20. led 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,fotky krasny :wink:
20. led 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninuš já?????????????????????????????????????????????????
takový antitalent přes techniku???????????????????????????
bych to ani nezvládla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ne,bude mit vnouce od michala :grinning:

M. se s D. prej ted strasne hadali v hospode :grinning:. eda mi to psal,pry na sebe jeceli pres celou hospodu :grinning:
musim se jit divat za manzou na film :grinning: papa devcata
autor
kato,ahoj :slight_smile:,zitra :grinning:
20. led 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninuš fotky krááááááásné.. Káťa tam je teď jak je ostříhaná na to mikádo??
20. led 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo Káťa je ostříhaná - sekne jí to

Káťo děkuji jasně bereme Kačenku za nevěstu :wink: :wink: :wink: jo jo to říká hodně lidí že mě je malej podobnej
pro upřesnění mě vypadl z pip... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninuš, fotečky krásný, Honzík je kouzelný a opravdu celý ty.
Kačenkám to taky sekne.
20. led 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninuš kolik stál ten mluvící pesjek jak je s ním naty focená, teď jsem ho našla na mmb v aukci..
20. led 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nino fotky krasny honzik je ti hodne podobnej a myslim ze i kacenka je na maminku :wink:
20. led 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šári nový 999,- ale ted mám kartičku do Dračika a díky ní tam vyjde na 899,-
CENY LIDOVÉ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jituš, Sanři děkuji za pochvalu toho mého miláčka
20. led 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek