• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

holky jde vam ta nova?
20. led 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri děkuji NOva jde perfektně
20. led 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adri,nevim,ja mam televizi vyplou :slight_smile:
20. led 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dej Šári pozor občas je tam v aukci pejsek ale mluvící anglicky nebo německy na to dej bacha :wink:
20. led 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj jde nova
nin... díky.. zkusím ho dražit..
20. led 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
cekam az se ta mala pirana vzbudi a jdu spinkat jsem k.o zejtra plavani s adamkem to nevidim moc ruzove dnes na mamku moc dobre nekoukal a ppak zacal brecet kanec :wink: a pak odpol. s domcou ale ted jsem se na nej byla kouknout a asi mu zacina ryma takze se jeste uvidi
20. led 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
adri nám nova jde ale my už jí chytáme přes setobox
20. led 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a za kolik je?????
no to je pekny tak mam smulu nevim proc me ne :frowning2: ja to nebudu stelovat to by to dopadlo :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4741921 jdu do tohoto.. tamtomu nejde ucho :grinning:
20. led 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo to je zatím dobrá cena, ale je to asi jiná starší verze my tam máme to svítící srdíčko
20. led 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dobrou jdu spát rozbolela mě hlava :frowning2: :frowning2: :frowning2:
tak asi do 3OO půjdu víc eeee
autor
nin,dobrou,at to prestane
20. led 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin dobrou já taky brzo zalomím.. dneska jsem se odkrvila na velkýho i malýho... se na to už tady vážne vy..... ale vždyť to znáš.... :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. led 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já těch peněz za něj nelituji je to super investice u nás teda malého nadchnul
DOBROU snad to přejde vzala jsem si prášek a pokusím se to zaspat
20. led 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin a san krásný fotečky :dizzy_face: :dizzy_face:
20. led 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás už se bohužel hodinu nespí, jsme mrzutý a nic s námi nehne, ach jo, to bude zase noc :unamused: :cry:
20. led 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni, dik :slight_smile:
snad brzo usne,ach jo,to je trapeni vid :frowning2:
20. led 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
san obávám se že neusne, už se uvelebil na gauči, před sebou hrnek kakaa a chleba se sýrem a tlačí to do sebe, aspoň že už si řekne co chce, že se spolu domluvíme

je to trápení,protože vyspaný nejsme ani jeden a do toho je táta ještě v hospodě, takže až usnem tak nás vzbudí on :confounded:
20. led 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
san ty jsi taky doma sama?
20. led 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Ninuš pěkné fotečky :slight_smile:
Kátě to moc sluší :wink:
Jíťo malá má pěknou váhu, na to jak se narodila malá. Terka měla v roce 7.80 kg (ta přibrala zase málo).
Nova jde celý den dobře, máme kabelovku UPC
Pejska máme taky a je super, někdy si s ním hraju i já :sweat_smile:
20. led 2010 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš snad se malému udělá líp, a s tím pitím tady už psaly holky, rýžový odvar je taky super. Snad to pomůže.
20. led 2010 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky přeji dobré ránko, bolest hlavy jsem díky bohu zaspala

Opět mě totiž vytočila epizoda s autosedačkou opět nebude včera jsem jim volala no ta dostala kotel prý jsem si vybrala barvu o které si maxi cosi myslelo že nepujde na odbyt a že je o ní zájem a že bude za měsíc - až dva měsíve a nějaké takovéhle krabviny mě mlela - chtěla si mě jako zákazníka udržet to je jasný tak jsem objednávku zrušila protože na takobéhle jednání se opravdu mužu vysrat. Vytočila mě tím že když jsem na ní spustila jak to že to tedy mají označené že je skladem začala mlít něco že to tam musela špatně naskočit nomě se z těch kecu otvírala kudla v kapse

Takže tady je odkaz a já tenhle eshop nazvu NESERIOZNÍM takže si na něj dejte bacha paní s vámi odmítne př problému komunikovat
http://www.hracky-kocarky.cz/autosedacky-maxi-cosi.html
21. led 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile:

Nin, fotky krasny :dizzy_face: Honzik je roztomilej :slight_smile: a Kate to fakt hodne sekne :wink: i male Kacence.

My dneska noc des, asi zubiska :confounded:
21. led 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
my noc taky nic moc,docela se budila,ale lepsi nez byt vzhuru uplne a hrat si :grinning:

peto,co malej?

zdeni,jj, byla jsem doma sama :slight_smile:. jak jste nakonec zvladli noc?

nin, to by me fakt uz nastvalo :rolling_eyes: . asi ti neni souzena :sweat_smile:

my jdem dneska na tu prohlidku k detske, tak jsem zvedava kolik nam navazi. ale rekla bych ze stojime, moc neji a kdyz lezou zuby, tak nic.
21. led 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

Peto jak je Adamkovi? Jinak sikulka ze se pretaci.
San uz aby vam ty zoubky vylezly :confounded:
Zdeni super ta vecere, tak se tesim az nam napises, jak sis to uzila, budes mit skvely odreagovani
Nino s tou sedackou to je blby, to fakt nas... A ten ridicak, ja bych ho asi znova taky neudelala, je to blby :unamused:

Videly ste vcera zpravy?S tim slunickem, ze kdyz nesviti, sme min vesely, na me to vzdy pusobilo, tak me napadlo, jestli to nepusobi i na ty nase deticky, ze jsou mrzuty.
Ted sem si vzpomnela, jak vsude pada snih, nam vcera nez sme sly ven, spadla pekna lavina z domu, bala sem se pak vystrcit nos :astonished::frowning2: dala sem na chodnik late a jeste nez sem zalezla domu, uz tam jedna babca sla /teda spis se plouzila/ tak ji to rikam, ze tu pada snih a ona hmmm a sla dal, jako by nic..

tak jdu zatopit..
21. led 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi to je pak marný :frowning2: ,kdyby na ni spad sníh,tak z toho budete mít pěknou polízanici :frowning2: :frowning2: ,jak předvčírem spad ten sníh a ten rampouch na ty děti,tak prej říkali ve zprávách,že jsou na tom oba špatně :frowning2: :frowning2:

petul doufám,že už je vám líp.u nás včera srajdil tatka a dneska běhám já,tak doufám,že se to vyhne dětem,s tím sluníčkem je to pravdas avčera bylo hnusně snad jen v jižních čechách,v praze a na moravě krásně svítilo sluníčko

nin já už bych se na to vykašlala a sedačku koupila někde v kamenným krámě,ona zas o tak moc dražší nebude :wink:

san já se trápila minulej tejden,dokonce jsem i brečela,malá za dva dny nesnědla skoro nic,už jsem z toho chytala nerva,zasr... zuby,už aby byly všechny venku
21. led 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek