• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

ahoj holky jste hodny ze na nas myslite :slight_smile:
pres noc to bylo celkem dobry, nezvracel a prujem se taky uklidnil, pres noc pil drobet ode me a i trosku caj,tak jsem mu rano zkusila udelat mliko a zase ho vyblinkal, ale on prave nic nejedl uz od utery vecer, nic nechce po vsem se mu zveda zaludek, takze k tomu doktoru s nim radsi pujdu
21. led 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
peto,bezva ze je vam lip! ale radsi tam dojdi,budes mit klid, vikend je na krku, tak to tak bude lepsi

luci, no me vzdy tak tyden,dva nez vylezou prestane jist a zacne spatne spat, pak vyleze,je den klid a roste dalsi :rolling_eyes:

zuzko, na to davejte bacha na ten snih, lidi by se na vas asi pak pekne hojili :frowning2:. je to prace.
jinak uz strasne moc chci jaro :dizzy_face:

my dneska meli zazitek :grinning:. julcu jsem nechala na zemi bez plinky, byla spokojena,hrala si, zticha byla :sweat_smile:, najednou si rikam co to smrdi, tak se podivam, kuchyn cela pokakana, julca spinava od chodidel az pomalu po usi :sweat_smile:, v rukach rozpatlany. ale tak spokojena :sweat_smile:. tak jsem ji uz vykoupala, doma uklidila :grinning:
21. led 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
san to musela bejt juli rozkošná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,nám se taky takhle jednou míša patlala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
San ja se tomu tady smeju, to musela byt podivana, ale asi nic moc to uklizet co? :sweat_smile:

Holky vsem koho zlobi zoubky at se bryo vyklkubou! Nas zlobil jeden pred tydnem, ale to byva Juli jen tak tri dni protivka, takze nevim co doma mate, ale myslim na vas, neni to jiste zadna sranda.

A s tim snehem, ja udelala maximum, preci tu nebudu stavet neprekonatelny zatarasy.Docela me prekvapilo, ze az kdyz sem dala ty late ven ja, tak vyslali z radnice nase 'mestske pracovniky' aby natahali pres chodniky cervene pasky, ze se tam nesmi. Dnes uz to snad padat nebude.
21. led 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemate nektera video chuvicku? Chci ji poridit, jen nevim jakou :sweat_smile: videla sem ji za 2600 nebo 5000 nebo i asi ya 900 ale tu sem hned vyradila, ta je podezrele levna.
21. led 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jeste jeden dotaz, nevite jaka klavesnice ma Y a Z stejne jako ceska? PS s cestinou nekamaradi a ja se na ty anglicky prorad preklepavam
21. led 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi nemám zkušenosti ani s jedním,ani s klávesnicí ani s chůvičkama

prosím o radu,chci dětem koupit písmenka na dveře,u honzíka se rozhoduju mezi pingu a madagaskarem a u míši mezi krtečkem a kitty nebo se vám líbí ještě jiný?http://www.pismenka.sk/
21. led 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne se Luci libi nejvic Opicka George :grinning: A ten krtecek e takz hezkej a pak Vila Cink a Auta [to je i muj oblibene film tak mozna proto]
21. led 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzko,neporadim ani s jednim :sweat_smile:

luci,me se taky asi nejvic libi ta opicka :grinning:
21. led 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
medvídek pú a ponny je pěkný.. na 4 strancePřeji vám všem krásné ránko... my měli včera večer.. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: řvali jsme, řvali a řvali.. nepomohlo nic ani na ruce a dneska řveme taky.. spinká vždy tak 5-10 min a zase na novo... :pensive:
21. led 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sari,to me mrzi :pensive:
21. led 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, moje segra mela video chuvicky, a myslim, ze je to na nic. Lepsi jsou normal chuvicky. Ty video stejne nejvice upotrebila, kdyz byla Nelinka mala, tak do 6. mesicu. Pak bezela kupovat ty klasicke :wink:
21. led 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sary, trpi mala na prdiky? To bude asi tim, chudinka :pensive:
21. led 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sari to je mrzuty

Ani manza taky hudra, na co je potrebuju, ze kdyz mi je v kramu tenkrat nabizeli, tak sem se nechtela a vzala normalni. jenze to sem nevedela, jaky to bude.. Kazdy rano ted chodim rozdelavat kotel, nez ho vycistim a rozdelam,stravim tam min. 20 minut, mam tam chuvu, slysim co Juli povida, ale casto zacne brecet jak blazen, tak letim nahoru, co se deje a ona se na me smeje, jen nechtela byt sama a ja se lekla, ze se ji neco stalo. a mzslim si ze je uziju i v lete, az budem vecer venku na zahrade, to uz snad budem bydlet nahore ve druhem patre a to se nabeham :grinning:
21. led 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
San pěkný zážitek s malou, to musela být podívaná :slight_smile:
Petruš dobře, že je líp, ale mlíčko zatím nedávej pokud ho vyblinká, tak nám to doporučovala doktorka
Sníh - já když jedu po městě, tak stále koukám po střechách, mám strach, že se na nás něco sesype, raději to objedu velkým obloukem
s video chůvičkama nemám zkušenost, snad vybereš dobře
klávesnice, myslím, že se někde v PC něco nastavuje, zvláštní, že ti tam nejde ta česká
21. led 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nepřide mi že by to bylo prdíkama..prdíme, kakáme dobře, nekroutí se, že by ji bolelo bříško...ale možné to je.
piju čaj pro kojící matky, tam je fenykl na prdíky, a i malé jsme včera drobet fenykl.čaje uvařila.a dostal i sab simlpex kapky.... teď jsme ji nakojila...s kozou v puse je klid..ale to by tam na ní mohla být stále :grinning: chvilku si potahala a pak jji jen měla jako cumel. td spinká........jak dlouho??? :unamused: :confounded:
21. led 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin s tím obchodem jsi udělala dobře, raději objednat někde jinde, když mají takové jednání
já jsem objednávala sedačku tady www.krtecek.com a super, za 3 dny jsem jí měla doma
21. led 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejsem na PC ale na Play stationu ten mam u Juli v pokoji:unamused: a tadz cestina neni :frowning2:
21. led 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
s video chůvičkamam nemám zkušenost..ani jsem se s ninmi nikdy nesetkala... :wink: mám ty normální. neexistují jen takové které ti zpět přenesou hlas?? možná by stačilo jen kdyby tě malá slyšela?
21. led 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to nevím, přehlídla jsem, že píšeš na PS
ani nevím, že sa tam dá klávesnice připojit :confused:
21. led 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky kecalky.

nin: to už opravdu není možný s tou autosedačkou, ty máš takovou smůlu

sandři: Jůlinka je šikovná :grinning:
21. led 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz se tu z prochazky, Juli spala ctvrt hodiny, kdyz mi ji nejakej magor, co troubil jak debil vzbudil / troubil vztekz protoze nemohl vyjet s parkoviste/

Manza PS3, to uz je jako pocitac

O takovych chuvickach Sari nevim.. Podle zkusenosti s neterema si ale myslim, ze bych ji vyuzila i pozdeji. Budou jim tri roky a co ty holky vymejsli za zabavu, kdyz jsou samy, to clovek jen zasne a casto trne hruzou . Jak uz mi driv psala Lucka, kdyby mohly, lezou i po zdi
21. led 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maj treba hru jmenem Vymena - to si vymenuji svoje hracky. Jednou si tak hraly vecer kdyz mely spat, tak tam svagrova sla a ony si misto hracek vymenovaly mista v cestovnich postylkach - prelejzaly sem tam
21. led 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťo, to je dobře, že je lépe, pak dej vědět, co Drát říkal. :wink:
21. led 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzko podíveje sem, tady jsou nějaké typy chůviček a když si je jednotlivě otevřeš tak u některých je i diskuze k čemu se hodí a tak
Podle toho jak jsem to pročítala je to asi užitečná věcička a opravdu má využití i po tom co je dítko větší
http://www.detske-chuvicky.cz/k/videochuvicky-a-kamerove-systemy/
21. led 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se musím pochlubit, Terka od včerejška chodí na nočník, zavolá cííí a hledá ho, dnes tam dokonce sama vlezla a udělala bobana, mám z toho radost, začala sama od sebe
horší už je to, že pro ní nemám žádné spodní prádlo a tak jsem jí dala Lukyho malé trenky, ona na sobě ale nic nechce
21. led 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky, zajimavej odkaz, zajimalo by me co je to ta Dobijeci rodicovska jednotka. Dobra je i ta citlivost a tu maj jen ty drazsi..no sem zvedava, co vyberu, mozna zajdu do kamenneho kramu, obych si vyzkousela ze funguji dobre i pres zdi ven.
21. led 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee, to je super, sikulka!
21. led 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ted sem si na tech strankach precetla, ze na to, ze by fungovala pres nekolik zdi nebo az ven muzu zapomenout a dokonce je jejich dosach vetsinou ctvrtinovy, nez uvadi :frowning2: Tak to se na ni vazne vyprdnu.
21. led 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. led 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek