• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

teda alco - závidím s nočníkem, holky šikovný, naše hlásí až když se počůrá, ale i to je pokrok.
21. led 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už skoro hodinku spíme :dizzy_face: už ji to asi unavilo, ale já mám hlavu jako střep.. dokonce jsem stačila i oběd rychle připravit. tak si uvařím zase kojící čaj a hodím nožky nahoru.
zuzy s těma chůvičkami je to docela pech.. sem si myslela, že když už vymyslí tak vymakaný věcičky, že budou i fungovat.. :confounded:
21. led 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta chůvička je moooc pěkná...ještě jestli bude mít ten dosah co bys potřebovala
21. led 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alco, tak to jste sikulky :wink: :slight_smile:

Zuzi, ta je fakt pekna :slight_smile:
No, nekdy by me taky zajimalo co kluci delaji v postylkach, protoze vzdycky se sesunou dolu, aby na sebe pres ty mantinely videli a rehtaji se jak blazni :grinning:
21. led 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Presne tak Sari , necekala sem, ze budou mit takove hodnoceni, to muzu bejt rovnou v tom pokoji misto ty chuvicky :unamused: Asi jeste pockam, nez je trochu vylepsi, zatim budu porad behat - aspon budu ve forme a treba tim zhubnu :grinning::grinning::grinning:
To si teda sikovna, zes i uvarila a co dobreho? JInak kojici caj ja pila takz moc rada, chutnal mi - delala sem si jen odvar z anyzu, feniklu a kminu. Pak sem se ale docetla, ze by se nemel pit furt jako preventivne ale jen pri problemech, tak sem ho postupne prestala pit. Ale kdo vi co je na tom pravdy, oni toho vsde napisou mraky a nejlip vsude neco jineho a pak si vyber.. A stejne si ho obcas delam :grinning:
21. led 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
alčo tiše v koutku závidím,naše potvora pořád nic,ani mluva,ani nočník,jenom na kravinky by ji užilo,čekám jestli odpadne,zase se jí nějak nechce,a při tom už padá únavou na hubu
21. led 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi chůvička pěkná, škoda, že ten dosah jen v otevřeném prostoru, to je k ničemu, potřeba je to hlavně z místi do místnosti
Terka začala sama, předtím o nočník ani nezavadila, no ume, jak to bude pokračovat
teď spí, podařilo se mi jí uspat doma, a to je zázrak, sice jsem usnula i já, ale už jsem se e probrala, jen mi je zima, jak jsem vylezla z peřin
21. led 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
alčo já taky čekám,kdy to vzvíře odpadne,u nás nebývá problém,ale dneska je nějaká čilá :confounded: :confounded: a já bych se taky natáhla,za chvíli začne biatlon,tak si asi ustelu na gauči,třeba se přijde přitulit :wink:
21. led 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzy vařila jsem rychlovku..zapeč.brokolice s brambory a smetanou. malá je po kojení a zdá se spokojená.leží v lehátku a čučí .hlavně že už nemá řvavou.ale abychto nezakřikla. jinak já si kupuju kojící čaj, je tam těch bylin víc a prý to podporuje i tvorbu mléka.. piju tak 1--2hrnky denně píšéu tam 3x denně.ale já a bylinky moc nekamarádíme :confounded:
21. led 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme doma z prochazky, nezda se to, ale je tam pekna kosa.
21. led 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mno my řveme, řveme... za celý den jestli mi Naty spala všehovšudy hod?? na ruce ji tak nějak uklidním, ale jak ji položím, je zle :confounded: jsem si ji pěkně naučila a to byla tak hooodná :slight_smile:
21. led 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kecalky :wink:

dneska jsme si s venouškem udělali radost a jeli se podívat na otvíračku Tesca do Sušice, holky ty slevy, oblečení na prcky no nádhera, nakoupila jsem a mám pokoj, měli tam už lehoučký kalhoty na léto roll-up a jenom za 154,- Kč
a ty trička ani nemluvím, sama jsem si koupila 2 tuniky ale jsem ostuda, mám velikost 152-158 :confounded: dneska mi bylo velký i XS

Alčo gratuluju s nočníkem, to je malá šikovná :dizzy_face:

Klárko a Jitko nic si z toho nedělejte, holky se to taky naučí, počkejte jak budou v létě lítat na nočník :grinning:

dneska jsem zažila šok, venouškovi jsem dala plínu (jinak už totiž zase chodíme úplně bez,ale nechci to zakřiknout) když jsme jeli tím autem a v sušici vylezeme z auta a on si stoupne chytne se mezi nohama a volá ája ája honem cííí tak jsem s ním musela utíkat čůrat :grinning: :sweat_smile:
21. led 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni: tak super, že jsi takhle nakoupila, to já vůbec neměla tucha, že bude Tesco v Sušici.
21. led 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem ti chtěla alčo napsat odpoledne a pak jsem na to zapomněla,já nakoupila mišuli spodáry a honzisovi slipy v tescu,mívají je v balení po 5 a myslím,že i za slušnou cenu,já tedy chytla ještě slevy po vánocích a taky mívají hezký spodní prádlo pro děti v kiku
21. led 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sari mate sv;j den asi vid? Ja prave bylinky rada a v tech kojicich cajich tyhle vetsinou byvaj - hlavne fenykl a anyz- jedno je na prdiky a druhy na mlicko, uz ale nevim co na co :sweat_smile: jen teda ten kmin je urcite na prdiky.

zapec. brokolici bych si taky dala, mnam mnam. My dnes mame parky s chlebem, pred chvilkou sem prijela z Pisku, tak sem nevarila. Nechala sem tam 4tis za ruceni na pul roku :confounded: a jela zas domu. To je desny, jak je to drahy, kdyz jeste nema clovek bonusy

Zdeni taky bych to radsi bouchla za hadriky, to se mas, super! Ja si vlastne koupila dve trika a Julince teplou bundu a rukavice v Po v sekaci [uz zacaly vzprodeje i v Pi] to vse za 150,- :slight_smile:
21. led 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to nemáme svůj den :confounded: :confounded: už včera k večeu to začaalo, ale pak dostala lašku a v noci mi spala cca od 9 do 3do rána pak v půl 7.dneska měla prso snad po hodinách a půl... ta řev pořád. teď už jsem nevydržela a dal ji lašku a je klid...zatím..nechci ro zakřiknout. mlíko mi teče z prsou, přes noc se mi nalejou tak snad hladová není?? já už nevím.Naty teď leží a je spokojená
21. led 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári to bude úplně první spurt a zkouší,co vydžíš,aby sis nemyslela,že se po těch letech budeš flákat :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
to je fakt.. já nemám nic jiného doma na práci než chodit s malou na rukách :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: o pomocníkách doma ani nemluvě.... poruč a udělej sám....
21. led 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky kecalky :slight_smile:
alco,velka gratulace k nocniku :wink:

zdenco, tobe k nakupu :slight_smile:

my byli na te kontrole, mame 11,79 kg-takze uz nepribirame, a 73 cm. julca se moc libila, dr. byla prekvapena jak se za ty 2 mesice zmenila :slight_smile:. zubu nam pry roste vic nez jeden a pry ji to moc boli :cry: . takze nemame nutit ani jidlo,ani piti, kojeni ji staci, hlavne neodstavovat, mazat gelem-i kdyz je pry celkem k nicemu a na noc davat nurofen sirup

byli jsme pak s katou kocarkovat na podskali, no hubu mam zmrzlou pomalu jeste ted :sweat_smile: :grinning:. videli jsme tam kocarkovat niny honzu :slight_smile:. kdepak ninus dnes je? cely den tu nebyla
21. led 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninuš se asi učí za honzu na testy do autoškoly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro dnesek se locucim, papa
21. led 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sari,asi jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
zuzko,pa :slight_smile:
21. led 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
papa zuzy :dizzy_face:
21. led 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári no právě asi jako každá z nás :grinning: :grinning: :grinning: ,chlap se ted vrátil z práce a děti se z něj můžou pos...
21. led 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta moje drahá půlka se doma ukazuje to malá už spí a Járu už tatík až tak moc nezajímá... :sweat_smile:
ale už máme delší dobu klid, bez řevu..Naty dostala v 6 flašku...leží, kouká a je ticho :grinning: :grinning: spokojenost nade vše :sweat_smile: :sweat_smile:
21. led 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: tak to jsem zvědavá, kolik těch zubů vyleze :astonished:
21. led 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak my u dr nakonec nebyli jen sem mu volala a rikal at dneska davam jen caj s glukopurem ze ta glukoza ho zasyti a popripade prijit zitra no jenze je problem ze on nechce ani pit takze musime nasilim :cry: ale ted vecer se napil aspon ode me a porad by spal jak je vycerpanej ale uz aspon nezvraci no stejne nema co, ach jo to je hrozny kdyz ty deti stunou

Alco mala je sikulka, ja sem zvedava na nas, az to budeme ucit :sweat_smile:

sandrus krasna vaha u Julci :slight_smile: snad uz ty zuby rychle vyrostou a bude chvili klid :wink:
21. led 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
peto,dik :wink:

tak snad u vas uz zitra bude vse v pohode. to uz by snad mohlo. chudacek malinkej :frowning2:. bych to zakazala u vsech deticek :cry:
21. led 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak teprve ted mam cas to bylo dnes litani jsem uplne unavena fuj :wink: na plavani s adamekm dobry libilo se mu byli jsme prekvapen s plavcici to jsem necekala kdyz minule rval tak pristi tyden jdeme uz do bazenku tak nas bude 8 jsem na to zvedava jen teda kdyz obliknu plavky tak se zhrozim to BRICHO uz to mam strasne vytahany :frowning2: no nic lepsi uz to nebude jsem lina cvicit :wink: no jinak holky nevim na co driv reagovat peto zejtra uz bude lip hlavne aby pil aspon to tvoje chudinka malej :frowning2:
21. led 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
to jsem taky netušila že se otevíralo Tesco, taky dobře, aspoň jsem ušetřila :grinning:
já jsem vypravená a v 8 jedeme s babama na večeři, už mám hlad :wink:
21. led 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek