Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
sayastautor
21. led 2010
klarko,uzi si to 🙂

my stale nespime 😃
adricc
21. led 2010
tak ted jsem zehlila nova mi furt nejde takze na ordinaci nekoukam sandro a jak ti spi pres den ja jsem tak unavena to je hnus
sayastautor
21. led 2010
dneska spala pul hodky dopoledne a hodku odpoledne (ale to jsme chodili venku). vic mi vetsinou nespi
no a ted je na dece a vyslovene spokojena 😃
ninus81
21. led 2010
Ahojky tak píšu je reklamam mezi Ordinací 😃 😃 😃 Dneska vzal Honza malého ven a já jim pak šla naproti na podskali, pak jsme zašli do Labutě ke kohoutový jestli tam enbudou mít maxi cosi tobi sedačku a nemají ani jednu prý až v breznu a to je mi platný jako mrtvému zimník.
Tak jsem nakonec odpol volala s jedním pánem z eshopu a ten ochotně poslal email s autosedačkama maxi cosi co mají skladem a že by bylo možné hned odeslat tak jsem vybrala z těch co nabízel tuhle http://www.zaparkacek.cz/autosedacka/maxi-cosi-... ta se nám z Honzou líbila.
Jinak jsem malému objednala houpacího kohouta takového jako jsme měli my jako malý http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30182682&tab=0 a za super cenu nepoužitý za 300,- paní poslala email a vyúadá super tak mám radost jelikož normální cena je šílená.

A taky mě známý v březnu bude dělat pro malého a Kačenku píškoviště 2 x 2 metry a po okrajích budou lavičky je truhlář materiálu prý má dost tak bude zadarmo 😃 😃 😃
adricc
21. led 2010
sandri tak to moc neaspala ale ty deti asi uz tolik potom nespi ale mela by jit teda vecer v pohode to se divim ze je v pohode ma vydrz 😉 nino tak teda stou sedackou to je sileny tak snad uz vam to ted vyjde 😉
sayastautor
21. led 2010
nin,tak snad se ji uz konecne dockas :-N

adri,stale nespi a je vysmata 😃. ja uz to nekomentuju 😃.
adricc
21. led 2010
vis co sandro hlavne ze se smeje a je spokojena kdyby byla protivna tak to by bylo sileny 😃
adricc
21. led 2010
proste ji to staci 😉
sayastautor
21. led 2010
adri,ale me to nestaci 😃😃😃

jo jo,je dobra. ono ji to nejvic boli kdyz lezi, to vzdy place...
ninus81
21. led 2010
No doufám že jo jinak už by mě odvezli ani nepočítám kolikátejje to pokud asi už 7 ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
ninus81
21. led 2010
Kláři uží si večeři 😉
Adri jak pak to že tě pořád nejde to je divný
ninus81
21. led 2010
Sandři snad se to nějk zlomí a malá bude spinkat
a co u Dr četla jsem že už nepřibíráte a co to pití ???????
adricc
21. led 2010
no nevim sere me to ale nejde asi ani dole u jindrovo brachy psal mi to jindra :-| jdu spat jsem hotova papapapap
evulebobule
21. led 2010
nin tak super, že je sedajda a moc hezká. Ta barva se mi moc líbí
ninus81
21. led 2010
Evi děkuji nás taky nadchla je mi líto teda že ty dvě co jsem měla předtím nevyšli ale jsem ráda že alespon tahle bude jinak by mě už odvezli k CHocholouškovy 😃 😃 😃 😃 😃
evulebobule
21. led 2010
to by mě na tvém místě odvezli dávno 😃
sayastautor
21. led 2010
stale nespime 😃

piti resit nemam,pry ji kojeni staci a ted si nic nevezme protoze ji strasne boli ty dasne
ninus81
21. led 2010
no já mám svatou trpělivost ale kdyby sem našla kde se hodnotí eshopy tak ten co mě vypekl včera po 14 dnech urgence psaní 4 emailů dala bych jim hodnocení že by se posrali 😃
saarcik77
21. led 2010
teda vy jste toho nakecaly.. 😃 😃
ninu pěknej kohout i sedačka.. tak to už budeš moct zajet co??
no já už konečně mám klid, malá usnula tak si užívám toho ticha.. dnešek byl náročný, Naty brečela a brečela :-S
evulebobule
21. led 2010
jj sandři, na jedné diskuzi to holky taky řešily a někde byl dokonce odkaz, kde bylo psáno, že jestliže kojíš, tak není třeba ještě dávat tekutiny 😉
u nás se bude každou chvílí budit na jídlo, tedy ta Jůlinka je fakt nestor, ta je jak králíček energizer 😃
evulebobule
21. led 2010
šári: trápí prdíčky? ty jo, těch jsme si taky užily, fujtajbl
ninus81
21. led 2010
Pořád nespíte jak už je Juli dlouho vzhuru mě by asi šmejklo 😞
ninus81
21. led 2010
My spíme a dneska jsme měli pěkne rozvernou náladu - hajal a já mu šeptala ty budeš frajer budeš mít novou autosedačku to na tebe ženský poletí a miláček se začal tak chechtat já uplně zbožnuju ten jeho srdeční smích a nebo se smál když mě mamka volala a já mu říkám Babi nepřijede babičku bolí celej člověk a on se kanec začal chechtat že ho slyšela i mamina v mobilu 😃 😃 😃 😃
Jinak říkáme MÁMA to teda následovalo až po BABA,PAPA,TATA - a jakmile se Honzíkovy řekne kde je tatínek nebo maminka otáčí se tam kde jmenovaný je 😉 😃 x-) x-) x-) x-) x-)
sayastautor
21. led 2010
me taky brzo smejkne 😃. oci se nam s edou klizi a julca je ma jak tenisaky a vysmata 😃

sari,tak snad uz to budete mit dobry a klidnou noc 😉
ninus81
21. led 2010
😃 😃 😃 😃 😃 Sandři ona je snad na baterky to je kanec 😃 😃
sayastautor
21. led 2010
ale zadnej vypinac nema 😃
evulebobule
21. led 2010
fakt že jo, škoda, že nejdou ty baterky vyndat. 😃

nin, to je tedy brouček a koukám škodolibej 😃
sayastautor
21. led 2010
jo,honzik je dobrej 😃

u nas teda frci hlavne mama x-)
ninus81
21. led 2010
Sandři jinak jak jsem minule psala a ty ses mě ptala ohledně tech rýžovejch sušenek pro dětičky dneska jsem na ně narazila v DM a jsou tam za 22,9,- o 10korun levnější než v lékarně
sayastautor
21. led 2010
nin,diky 😉