• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
klarko,uzi si to :slight_smile:

my stale nespime :grinning:
21. led 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ted jsem zehlila nova mi furt nejde takze na ordinaci nekoukam sandro a jak ti spi pres den ja jsem tak unavena to je hnus
21. led 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dneska spala pul hodky dopoledne a hodku odpoledne (ale to jsme chodili venku). vic mi vetsinou nespi
no a ted je na dece a vyslovene spokojena :grinning:
21. led 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak píšu je reklamam mezi Ordinací :grinning: :grinning: :grinning: Dneska vzal Honza malého ven a já jim pak šla naproti na podskali, pak jsme zašli do Labutě ke kohoutový jestli tam enbudou mít maxi cosi tobi sedačku a nemají ani jednu prý až v breznu a to je mi platný jako mrtvému zimník.
Tak jsem nakonec odpol volala s jedním pánem z eshopu a ten ochotně poslal email s autosedačkama maxi cosi co mají skladem a že by bylo možné hned odeslat tak jsem vybrala z těch co nabízel tuhle http://www.zaparkacek.cz/autosedacka/maxi-cosi-tobi-red-blue.html ta se nám z Honzou líbila.
Jinak jsem malému objednala houpacího kohouta takového jako jsme měli my jako malý http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30182682&tab=0 a za super cenu nepoužitý za 300,- paní poslala email a vyúadá super tak mám radost jelikož normální cena je šílená.

A taky mě známý v březnu bude dělat pro malého a Kačenku píškoviště 2 x 2 metry a po okrajích budou lavičky je truhlář materiálu prý má dost tak bude zadarmo :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandri tak to moc neaspala ale ty deti asi uz tolik potom nespi ale mela by jit teda vecer v pohode to se divim ze je v pohode ma vydrz :wink: nino tak teda stou sedackou to je sileny tak snad uz vam to ted vyjde :wink:
21. led 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,tak snad se ji uz konecne dockas :sweat_smile:

adri,stale nespi a je vysmata :grinning:. ja uz to nekomentuju :grinning:.
21. led 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
vis co sandro hlavne ze se smeje a je spokojena kdyby byla protivna tak to by bylo sileny :grinning:
21. led 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
proste ji to staci :wink:
21. led 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adri,ale me to nestaci :grinning::grinning::grinning:

jo jo,je dobra. ono ji to nejvic boli kdyz lezi, to vzdy place...
21. led 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No doufám že jo jinak už by mě odvezli ani nepočítám kolikátejje to pokud asi už 7 :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
21. led 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kláři uží si večeři :wink:
Adri jak pak to že tě pořád nejde to je divný
21. led 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři snad se to nějk zlomí a malá bude spinkat
a co u Dr četla jsem že už nepřibíráte a co to pití ???????
21. led 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevim sere me to ale nejde asi ani dole u jindrovo brachy psal mi to jindra :unamused: jdu spat jsem hotova papapapap
21. led 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin tak super, že je sedajda a moc hezká. Ta barva se mi moc líbí
21. led 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi děkuji nás taky nadchla je mi líto teda že ty dvě co jsem měla předtím nevyšli ale jsem ráda že alespon tahle bude jinak by mě už odvezli k CHocholouškovy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
to by mě na tvém místě odvezli dávno :grinning:
21. led 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
stale nespime :grinning:

piti resit nemam,pry ji kojeni staci a ted si nic nevezme protoze ji strasne boli ty dasne
21. led 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já mám svatou trpělivost ale kdyby sem našla kde se hodnotí eshopy tak ten co mě vypekl včera po 14 dnech urgence psaní 4 emailů dala bych jim hodnocení že by se posrali :grinning:
21. led 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda vy jste toho nakecaly.. :grinning: :grinning:
ninu pěknej kohout i sedačka.. tak to už budeš moct zajet co??
no já už konečně mám klid, malá usnula tak si užívám toho ticha.. dnešek byl náročný, Naty brečela a brečela :confounded:
21. led 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj sandři, na jedné diskuzi to holky taky řešily a někde byl dokonce odkaz, kde bylo psáno, že jestliže kojíš, tak není třeba ještě dávat tekutiny :wink:
u nás se bude každou chvílí budit na jídlo, tedy ta Jůlinka je fakt nestor, ta je jak králíček energizer :grinning:
21. led 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári: trápí prdíčky? ty jo, těch jsme si taky užily, fujtajbl
21. led 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pořád nespíte jak už je Juli dlouho vzhuru mě by asi šmejklo :frowning2:
21. led 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
My spíme a dneska jsme měli pěkne rozvernou náladu - hajal a já mu šeptala ty budeš frajer budeš mít novou autosedačku to na tebe ženský poletí a miláček se začal tak chechtat já uplně zbožnuju ten jeho srdeční smích a nebo se smál když mě mamka volala a já mu říkám Babi nepřijede babičku bolí celej člověk a on se kanec začal chechtat že ho slyšela i mamina v mobilu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak říkáme MÁMA to teda následovalo až po BABA,PAPA,TATA - a jakmile se Honzíkovy řekne kde je tatínek nebo maminka otáčí se tam kde jmenovaný je :wink: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. led 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me taky brzo smejkne :grinning:. oci se nam s edou klizi a julca je ma jak tenisaky a vysmata :grinning:

sari,tak snad uz to budete mit dobry a klidnou noc :wink:
21. led 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Sandři ona je snad na baterky to je kanec :grinning: :grinning:
21. led 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale zadnej vypinac nema :grinning:
21. led 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt že jo, škoda, že nejdou ty baterky vyndat. :grinning:

nin, to je tedy brouček a koukám škodolibej :grinning:
autor
jo,honzik je dobrej :grinning:

u nas teda frci hlavne mama :dizzy_face:
Sandři jinak jak jsem minule psala a ty ses mě ptala ohledně tech rýžovejch sušenek pro dětičky dneska jsem na ně narazila v DM a jsou tam za 22,9,- o 10korun levnější než v lékarně
21. led 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,diky :wink:
21. led 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek