• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Přijde mě to je to takovej kanec jak já mu říkám - ale ten smích a usměv a MAMA to je balzám na duši a jsem z toho vždycky na měko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
No občas by to vypínač chtělo :grinning: :grinning: :grinning: i když já si nemám na co stěžovat
21. led 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja taky miluju kdyz se julca chechta a nebo me vola :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. led 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem do albíčka hodila toho kouhouta co objednávám vypadá jak nový a za 300 když původní cena je 800 - 900 paní psala že jí dítě v tom nechtělo být takže je použitý 2 x :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šárka koukám zase zmizla bud kojí nebo projíždí MMB :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jo jo to nakupování je nemoc kdyby tak bylo za co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nekojim... byla jsem na mmb aukčila jsem a vyhrávala :grinning: :grinning: :grinning: to je skoro jak výherní automat :grinning: :grinning:
prídky asi ne..řekla bych že hlad a rozmazlenost :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Přeji dobré ránko
Kam pak jste všichni zmizly???????
22. led 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady sem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šári jak to vypadá nespíme jen my dvě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak cekam na kamosku kdy dorazi domca ve skolce a mamka si ho vyzvedne a bude uni do zejtra budu varit a uklizet dneska to mam radost :wink:
22. led 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme nejen noční sůůůvy ale i ptáčata :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
co bych za to dala spááát :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. led 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj adri :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. led 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre rano,
tak julca usnula pred pulnoci, do rana byla nekolikrat vzhuru a budicek klasicky v pul 8. jsem uz docela unavena. bohuzel neumim usnout pres den :confounded: . eda uz je z toho taky protivnej :unamused:
22. led 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem kojila ráno cca v 7 a už taháme flašku :frowning2: :frowning2: takže s kojením bude asi brzo šmitec :angry:
22. led 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kecalky ukecaný,já se přes týden večer na net nedostanu,to je pc tatky

my dnešní noc na odstřel,míša knourala každou hodku,před tím tři noci skvělý,já nechápu,že jí to nemůže vydržet dýl :confounded:

holky kde je ve stra. to sportissimo,kde káta kupovala ten ab revo?
22. led 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo sandro to neni mozny aby tohle vydrzela :unamused:
22. led 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
sportissimo je když jedeš na horažˇovice- Plzeň jak je kaufland, Penny..jestli to tu trocu znáš
22. led 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj devcatka, my na kon. taky dobry mame 8550g, 70cm, Kacka jim to tam vsechno v ordinaci poradne prohlidla, letaky a pod, za boha nechtela lezet, na vaze sedela, a kdyz ji merili, tak rvala, jak bychom ji natahovali na skripec :grinning:
no ale noc jsme meli desnou :confounded: vubec nechtela usnout, hysteraky jako prase, usnula v jedenact ale stejne se probrala kolem jedne, vzala jsem si ji do pelechu a spinkala se mnou, takze ja se nevyspala vubec :pensive: :sweat_smile: asi zuby ci co :confounded:

taky vase deti tak skemraji o jidlo? ja kdyz si namazu chleba, nebo chroustam jabko tak mala prileze a ham ham, otvira pusu a chce ochutnat,ja ji fakt davam najist :sweat_smile:
Šari - no to máš smolíka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pacholíka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Krasne ranko :slight_smile:

tak my jsme dneska vstavali az v pul 9h :slight_smile:
Ale meli jsme pauzicku od 4h do 6h.

Luci, Sportissimo je u Kaflandu, jak jsou ty obchudky
22. led 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári díky,už jsem to frantasovi řekla,jede služebně měřit do strak.tak se tam zastaví a koukne,kdyby ho náhodou měli tak mi ho koupí a pak budu muset začít :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

jj zubní epidemie :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme vyžahli hod a půl po kojení 120 Beby :astonished: no a je klid.... neřveme...asi jsem trápila dítěhlady?
přitomm ráno jak jsem ve 4 kojila tak kozy k prasknutí a vydžela mi spát cca do 7
22. led 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci , jojo, deti by se mely rodit uz se zubama :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kato, ja taky musim uz jist zady ke klukum, nebo uplne mimo, jinak se nenajim :grinning:
Anebo rovnou beru i neco pro ne, aby nerekli :wink: :slight_smile:
22. led 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani, muj Manza byl uplne prekvapeny, ze mu Kacka sla vcera na chleba se sunkou, byla jsem vecer u sousedky, byt vedle,a najednou nekdo klepe a ve dverich Jirka s vysmatou Kacenkou, rikam co je? a on ona mi chce snist chleba, rikam nema hlad to neni mozny, snedla kybl kase a jeste je nakojena :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
káto nejhorší na tom je,že sotva první dorostou,začnou vypadávat a růst druhý,v těch jsou zase kazy a tak zase bolí a pak ke stáru zase vypadaj,no kdo tohle vymyslel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, prejeme krasne rano.Juli spala krasne az do osmi, kdy nas vzbudila nase 'rychla rota' jak rikame pracovnikum od mesta, jak skrabali ten spadlej snih pred barakem. Je to zmrzly, neslo jim to, tak zas odesli, ale nas tim vzbudit stihli :unamused:
Jinak mne taky vzdy poskoci srdicko radosti, kdyz na me Juli vola nebo na tatku. Baba uz dlouho nerikala a par dni delame paci paci, to ji bavi a zacina delat papa. Ted ji ucim tancovat u radia - to musi bejt pohled :grinning::grinning::grinning: zatim se mi jen tlemi. A taky musim jist zady k ni, jinak stoji a kouka jak kdyby tyden nejedla.
22. led 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jste holky přesně v tom stádiu,co my před rokem :grinning: :grinning: ,nakonec to dopadlo tak,že od 10 měsíce jedla to,co my,akorát nesolený a nekořeněný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to by me taky zajimalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci me vcera dr. taky rikala ze mala muze vsechno, jen nekorenit a nesolit
22. led 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Zuzanko :slight_smile:
22. led 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek