• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Zuzanko my parime s Kacenkou v kuchyni u radia, ja uklizim nadobi, vrtim prdelim atd, spartakiada hadra :grinning: a Kacka sedi v zidlicce a vrti se do rytmu a jak vidi svou silenou matku tak pisti, jeci a uplne bezvadne dela hlavou no nevim jak to popsat, neco jak Michael Jakson, holky hlavou myslim, ne ze si saha mezi nohy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje mamka rikala ze my uz sme v tomhle veku jedli svickovou:sweat_smile:
22. led 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

zuzi mamka mi to taky říkala

káťo tedy holky chtěla bych vás vidět :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Evicko,jo :grinning: u na v kuchyni, to jsou parby :grinning:
22. led 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
cus holky tak u nas uz dobry, v noci sem ho porad nutila pit a vyzah celou aventku caje a asi ho to postavilo na nohy, uz mel i trosku bananu s piskotem, hura vraci se mu chut k jidlu snad

Ninus sedacka krasna :wink: a kohout taky, ja na nej tuhle koukala na mimiaukci

Kato tak mala je takova parmenka jo? by si rozumela s Anny Adamkem :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning::grinning::grinning::grinning::grinning: taky mate doma veselo
22. led 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači: i na lince, teda to musí být fakt spartakiáda hadr, nechcete se natočit? :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
to joo Adámek umí taky slušně pařit :grinning: :grinning:

peťo tak hlavně, že je líp. :wink:
22. led 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul klidně zkus i přesnídávku,bud jabko s mrkví,nebo banánovou :wink: ,už bude jen líp
22. led 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám jak jste to tu rozjeli :grinning: tohle vše máme před sebou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face:
mám dotaz, kolik se odečítá když se měří teplota digi teploměrem v zadečku??a kolik je u miminek už teplota? nějak jsme to vše už zapoměla
22. led 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
bych tonatocila, ale nechci aby nekdo videl me :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty moje kreace :grinning:
22. led 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsak holky pockejte na chate az zacnou parit vsechny deti, to bude dilo :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Peto to je dobre ze jste se z toho vyhrabali :dizzy_face:

Sarko ja sama nevim, kdyz se meri v zadecku tak se odecita pul stupne a teplotu resit az kdyz je nad 38, myslim, matky rikam to dobre?
u nas se spi, jdu hledat na mimibazaru teplacky mame nedostatek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sari 5 stupinku..
To veselo bylo ke Katce
I kdyz u vas Peto uz je taky veselejc vid? To je moc dobre, ze uz bastite.. My taky prave dojedly banan s piskotem :slight_smile:
Jo Nino krasna sedacka, uplne sem to zapomnela napsat.
Tak my pujdem pro obed, vubec se mi do ty zimy nechce:unamused:
22. led 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
káto my tady máme nadbytek :slight_smile:
22. led 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji matky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zdálo se mi že je nějaká teplá tak jsme ji změřila, jetsli ji něco není, když máme ty řvavé nálady.. tak teplotu nemá..asi jsem hodně zatopila v krbu
22. led 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci potrebuji v 80, aspon dvoje vis
22. led 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári: zase plače? chuděra malá a ty taky :grinning:

káťo: tak nám to předvedeš na pokoji jo? Koukej hezky nacvičovat, my tě pak obodujeme :grinning:
22. led 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme,nenosíme,jsou nám malý
22. led 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi není to tak hrozné jako poslední 2dny... ale už by jsme mohly přestat :grinning: asi vážně měla hlad nebo já už nevím proč mi pořád řvala dneska po kojení když řvala a dostala flašku tak je tak nějak klid :wink:
22. led 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári: je to možný, že má ještě hladík. Třeba zabere dokrm flaštičkou a bude klííííííííd :grinning:
22. led 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27707883&tab=1 Luci myslis ze tyhle budou dobry? me se hrozne libi na detech kalhoty s laclem :dizzy_face:
22. led 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi budu trenovat :grinning:
22. led 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
káťo: beru tě za slovo :grinning:
22. led 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi a sakrys :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
káťo :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sme neumrzly:sweat_smile:
Kdyz mluvite o teplakach, taky by se hodily, jestli nahodou Luci nebo nekdo nemate s tema tapkama dole, aby je Juli nemela furt vyhrnuty a velikost 74 :sweat_smile:
22. led 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
káto ty jsou suprový :grinning: :grinning:

zuzi já mám asi jen jedny takový ale ty už by vám asi byly malý,mrknu se na velikost
22. led 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my jeste nosime 68, ale neco uz 74, tak sem radsi psala vetsi. Mozna by bylo lepsi, kdybych Juli zmerila delku vid? Ale ted spi..
22. led 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi já odpoledne až míša usne to tam prohrábnu a dám ti vědět :wink: ,káto nebo san mám tady krásný růžový roll upky od nextu,velikost 80,jsou ještě podšitý,nemáte zájem?
22. led 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky.....ted sem tu nasla tyhle http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=462680
vzala bych je i pro druhy mimi pak. Nemohla sem je pro Juli sehnat, tak sme koupili celou kombinezu.
22. led 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek