• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Zuzanko ty kalhoty jsou suprovy, ono je docela tezky neco najit z tech teplych kalhot s tapkama dole :wink:
22. led 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi za tu cenu bych do nich i šla :wink:
22. led 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci my ted dostali hodne riglicek, riflove laclacky a taky dvoje maskace a jeste nejake platene :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy táhne se to jak smrad,tak to zkusím odpoledne a večer jsem chudobka osamělá,ps odpoledne jdeme k zápisu do školy,sice jen s odkladem,ale jdeme se tam podívat :wink:
22. led 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky normálně mi nešel kůň, hajzl jeden, ale už se rozcválal
22. led 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco, me taky nesel. kdyz jsem za vama chtela jit, tak bud byl silene pomalej a nebo nesel vubec.
22. led 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci,my dodelavame velikost 86, ale uz kupuju jen 92. takze my zajem nemame :sweat_smile:
22. led 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: já jsem to zkoušela před hodinkou a nic. A teď už naštěstí jo :wink:
co dělá Jůlinka? :wink:
22. led 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme doma z prochazky, je tam pekna kosa :unamused:

Koukam, ze jsem kun zase necvalal :grinning: :grinning: :grinning: tak jste toho moc nestihly :wink:
22. led 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani jj nechtělo se mu cválat, ale už se rozjel :grinning:
22. led 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky me ten kun taky nesel,mela jsem navstevu, damskou :grinning: a ted pojedu do Strakonic na cviceni, takze sportu zdar :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
aahojky necválal, necválal... a dnesky Naty je taaaak hodná :grinning: po prsu si ještě vzala 40 z flašky a spinkáme a spinkáme... neřveme. tak snad to bylo tím hladíkem.. jsem zvědavá na noc. na dnešek usnula ve 22hod, pak CCA v půl 4 a po 7hod.
22. led 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě ta herka taky necválala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári: super ne? Tak to byl asi fakt hladík. :wink:
22. led 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj super, Evi..jen aby nám to už vydrželo a hlavně že už vím co nás trápilo...
22. led 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: :grinning: :grinning: :grinning: já z tebe nemůžu :grinning:

šári: no právě, teď budete obě holky spokojené,to je fajn.
22. led 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak konečně se stal zázrak psali autosedačku dneska odeslali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak si ani nedovedete představijak jsem štastná a mám radost, takže eshop www.zaparkacek.cz chválím

jinak mě psali ze zastoupení Maxi cosi v ČR včera jsem jim totiž psala je to velkoobchod a vyhradní dovozce v ČR
psali tohle:
Dobrý den, paní Vadlejchová,

Bohužel u tohoto typu autosedaček je v současné době dost dlouhá dodací
lhůta, výrobce v Holandsku prodloužil termín vyřízení našich objednávek ze
standardních 4-6 týdnů na 2-4 měsíce a přes veškeré naše snahy se nedařilo
na přechodu kolekce zajišťovat pravidelné dodávky tohoto typu autosedaček.
Situace by se měla ustálit v průběhu prvních 3 měsíců (do konce března). V
současné době nemáme skladem ani kousek MC Tobi, očekáváme dodávku v průběhu
příštího týdne, nicméně z více než 500 objednávek od našich prodejců budeme
moci vyřídit jen 150. Je mi líto, momentálně nejsme schopni pokrýt poptávku
našich prodejců, přímo Vám ji poslat nemůžeme, fungujeme pouze jako
velkoobchod.

S pozdravem a přáním příjemného dne,

Jitka Šochmanová
obchodní oddělení
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jinak dneska mě pro malého přišly ty PUMA sety na léto tričko a kratasy a jsou dokonalý
Jinak jak jste si tu psali o těch katatech asi se jim říká polodupačky nebo jak - no mají ty tapky tak ty jsou taky užasný a marně je scháním po sekáčích máme ted dvoje ale hodily by se větší
22. led 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: polodupačky prodávají v Tescu, třeba po dvou a tak.Taky se na ně chystám. :wink:

jinak super, že ta sedačka vyšla.
22. led 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ninuš,..si přkonala sama sebe v psaní???????????????????????,,
tááááááááááááááááákk dlouhý vzkaz???
no hlavně že máš už sedačku... to už přijedeš?? naposledy jsme se v pergole učili na maturitu??? to už je dááááááávno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak budeš očekávána
22. led 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky DARUJI dostala jsem do od tatky jeho brácha to měl na prodejně mám 2 komplety v 86 a 1 komplet v 92 kdyby jste někdo chtěl jsou vaše myslím že alespon na písek, zahradu nebo chalupu http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27799818&tab=12
22. led 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to víš tam se já moc nedostanu a ject tam jen kvuli nim se mě nevyplatí

Šári vid :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: až na to že to prostřední jsem zkopírovala z emailu
22. led 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin já bych si klidně tu 92 vzala :wink:
22. led 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: jasně, to je fakt
22. led 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak adamek si pochutnava na flasce a pred 7 pujde spat me zacalo bolet v krku tak am strasnou radost :angry: jinak celej den peru tyvole to bude zase zehleni :angry:
22. led 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě z toho kompletu mám dvoje kalhoty 92 a dvoje lacláčky 86 :wink:
takže kdo bude chtít je to jeho
U nás se už spinká
a já jsem sirota :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci ok je tvoje :wink:
22. led 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak unas se usina papkam mandarinky nejaky vitaminy do sebe dostanu a snad se nic nerozjede evco kolik ti malej vypije mlicka jen chi vedet kolik tak pijou v tomhle mesici deti
22. led 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz spime ten je rychlej za minutu :grinning:
22. led 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
super Ninuš, že už je sedačka na cestě a bude moc někam vyrazit, je moc pěkná. :slight_smile: Za chvilku budem taky vybírat, moc se mi líbí taky tato, tak jsem zvědavá jestli trefím na potah.
U nás už se taky klasicky od 18hodin spinká. Dnes jsme měli rekord, dopoledne a odpoledne jsme spinkali v postýlce. Přes poledne jsme byli venku, docela pěkná zima.
Jsem taky slaměná, taťka vezl babičku domů, za chvilku tady je tady. :grinning: :grinning: :grinning:
Petruš, super, že Adámkovi je lépe.
San, snad bude dnešní večer lepší.
Adri, snad to nic nebude, mně rán taky nebylo nejlépe, ale nějak jsem to rozhýbala.
Šári, hlavně, že Naty Beba chutná, my než jsme našli Bebu, která Terce bude vyhovovat, tak jsme skoro začali s příkrmama. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. led 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já do sebe nabouhala talíř těstovin se špenátem,smetanou masem a sýrem a mám v bříšku jako v pokojíčku (první jídlo za celej den)
.........a ted to ještě zazdívám čokoládovou DELI :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek