• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
tak jakpak dopadla nin...
9. bře 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
murecka,tak zajdi na návštěvu,my jsme taky věčně doma,já si zase pořád nemůžu zvyknout tady a to už jsem tu 9 let :wink: ,ne že bach nikoho neznala,ale všichni buď pracujou,nebo maj jiný starosti :frowning2: ,tak to si tchýňka počkala na první vnouče pěkně dlouho
taky jsem zvědavá na zprávičky od nin a katul
9. bře 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji za pozvání :grinning: :grinning: :grinning: , oni měli manžela až déle na tu dobu, bude mu letos 34let

určitě dopadla kontrola dobře a teď si společně někde užívají :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Není důležitý kdy,hlavně že ho měli :grinning: :grinning: :grinning:
Taky bych si tipla,že se holky vydali na nějakej dobrej gáblík,já akorát doobědvala,výborně naložený plátky z krkovice s rejží,i dětem šmakovalo,Honzík dokonce jed i maso,jak se rozsejpalo,normálně ho totiž vyndavá a nechce
9. bře 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmm, tak to jsem měla zajít asi dnes. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsi tady,klidně ještě můžeš,zbylo :slight_smile: :slight_smile: Venku to vypadá,že se budou čerti ženit.
9. bře 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja mela kralika ze vcera :slight_smile:
u nas je hnusne, honi se tu snehove prehanky :rolling_eyes: . ja uz se tesila na jaro :frowning2:
9. bře 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky vy se teda činíte musím ještě pročíst :grinning: :grinning: :grinning:
Kontrola - v pohodě - čípek stále stejný takže mám mít klid :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a za 14 dní kontrola
Jinak spokojenost s paní doktorkou velká - vubec jsem neměla pocit že jsem na gynekologii - je fakt skvěla
9. bře 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin, tak skvele! jsem ti rikala ze vse bude ok a ze s braunovou budes spokojena :wink:
a co Kata, ta jde, sla v kolik?
9. bře 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, super, gratuluji!!!

Mispul, nejsem v Proti, jsem zalezlá doma a je tady pěkně hnusně.
9. bře 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady se to teď taky přehnalo,už jsem to psala jednou,jaro přinese,až vaše princezna :dizzy_face: :dizzy_face:
Nini,to je dobře,že jsi se tam tak cítila
Míša si bruosí zuby o šuplík,to je zvuk,brr...
9. bře 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zkusila jsem dneska posledni moznost, tak jsem zvedava, podle toho co pisou chytre knizky, tak pokud je mala pripravena, tak do 3-6 hodin zacne porod. takze mezi 16-19 hod. tak jsem zvedava :slight_smile:
9. bře 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

sayast: tak to jsem tedy zvědavá, jak to bude fungovat.

nin: jsem ráda, že to dopadlo dobře a že jste v pořádku
9. bře 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snadří také jsem zvědavá jak to zafunguje :slight_smile:
9. bře 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju Ti ,aby to zabralo,jak to chutná? Je to driák?
9. bře 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zatim nic
drijak to byl, ale kupodivu to hur vypadalo nez chutnalo :grinning:
9. bře 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem si po doktoru zašla do mé bývalé práce za kolegyní na kafíčko - a můžu vám říct jak málo stačí ke štestí po měsící být chvilku někde jinde než doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: byla jsem z toho uplně vedle - všechny jsem tak ráda viděla
No doma mě už brzo šmejkne - je to hrozná nuda když je člověk celý den sám :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
9. bře 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,to je děsný počasí,taky už se těšíme na taťku,až dorazí z práce.Dneska hraje slávie jak fotbal tak hpkej,tak přijde dřív :sunglasses:
9. bře 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak omyl,fotbal začal,taťka nikde,volal,že ještě musí spočítat další zakázku :cry: .ale prej bude chvátat
9. bře 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
To víš Luci okna jsou teď hit!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak se hlasim ze me to zatim jen prohnalo :grinning:. ale i tak je to uleva :grinning:
9. bře 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: a co je to vlastně za lektvar?
9. bře 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak se hlásíme, dneska jsme byli celý den u mamky
tak se nemocnice písek taky rozhoupala a bude lepší gynda...http://pisecky.denik.cz/zpravy_region/pi_20090309_nemocnice_pisek.html
9. bře 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikesova: tak jsem si to přečetla. To je fajn,že tam půjdou peníze.
9. bře 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je super, že tam konečně začnou dělat, bylo to hrozné, ležela jsem tam v červenci a v prosinci. Opravdu si pacientky zaslouží lepší prostředí. :slight_smile:
9. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak jsem zse odpoledne spala a ted čumákuji no jak jinak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Zase jsem prolezla aukro a mimibazar - no naštestí jsem nic neobjevila :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. bře 2009 v 00:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři tak co uspěl pokus z lektvarem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2009 v 00:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno :slight_smile:
tady sněžilo a teď svítí sluníčko,to počasí je hrozný :frowning2:
Sandruš tak co ještě jsi celá????
Ninus ty jsi noční pták,my zase ranní vstáváme teď s taťkou v 5.30 hod. a spát už se potom malýmu nechce,ale zase jde spát večer dřív a spí krásně celou noc s 1 přestávkou na pití, do 15 měsíce jsem pořád vstávala 4x za noc :unamused:
10. bře 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,zadařilo se a povedlo se mi udělat album s mišulkou,až usne ještě vytvořím s Honzíkem,abyste měli představu,Sandři jak je?
tady ráno nejdřív pršelo pak sněžilo,pak něco mezi
my měli prozměnu jednu z horších nocí,ona kombinace úplňku a zřejmě dalšího zubu je fakt na odstřel
Ale pak se to urovnalo a šlo to
K tý písecký gyndě,že bych šla ještě do třetího,abych si užila luxusu :dizzy_face: :grinning: :grinning: ,ne to už fakt nehrozí,stačí tihle dva čertíci,ale je dobře,že to chtěj rekonstruovat,zaslouží si to všichni,maminky,miminka,sestřičky,doktoři,a ta jipka je fakt zastaralá
10. bře 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek