• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Jituš AHOJ my jsme dneska radši ven nešli v noci malej pokašlával ráno teda už néé ale nechtěla jsem to riskovat.
U nás se začíná flákat denní spánek dřív to byli 2 hod dopoledne a 2 hod odpoledne a ted je to jen hodinka max honka a půl dopoledne a odpoledne
22. led 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy ty těstoviny bych si dala mňam
22. led 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem zkusila koupit jinou kaši koupila jsem od nestlé - švestkovou (po udělání jsem jí ochutnala a myslela jsem že se poblinkám to vidělo švestky jen z okna vlaku :grinning: :grinning: :grinning: ) ale malej jak dlabal spapal 160ml kaše :grinning: :grinning: jestli to nebylo tím že pod nápisem švestková bylo napsáno SLIVKOVÁ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak šup šup na porci tam ještě je :wink:
22. led 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Ninuš to buď ráda, já jsem šťastná za půl dopol a hoďku odpol. Ale jsem šťastná za tu postýlku, trošku se bránila, ale šlo to, budeme trénovat dál.
Nám babi uvařila gulášek a napekla vdolky. :grinning: :grinning: :grinning: Nevím co jí to popadlo, měla nějakou tvořící náladu. :slight_smile: :slight_smile:
22. led 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé Jituš nechceš babi poslat k nám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kupujeme od Nestle banánovou ta fakt voní po banánech, Terka jí miluje, vypije 220ml.
22. led 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
TO by šla, ona ráda tvoří. Ale už je na cestě domů. :grinning: :grinning: :grinning: Tak příště. :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jíto ,tak ji nasměruj k nám,to tak daleko nemá :grinning:
22. led 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si říkala má rád švestkovou přesnídávku tak zkusím kaši a jela jen mě se při ochutnání jaksi zvedl kufr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jituš no vydíš to nebo k Lucce a příště ke mě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Luci, k vám to fakt kousek, šla ještě k babičce do Družstevní. :grinning: :grinning: :grinning: Fajn Ninuš, k vám příští pátek a nebo si zajeď s kastrůlky. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Vdolky dáme do pytlíku. :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kojící maminy.. mám červíčk a v hlavě.. zajímavé je když Naty kojím.. vždycky mi blinká a po flašce ani slinu
22. led 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jituš vyrážím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
KECÁM
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: tak já vyrážím, už se mi sbíhají sliny :grinning:

takže švestkovou slivkovou nekupovat, to si budu snad pamatovat.

My teď máme doma sunarku krupicovou s medem, ta je docela dobrá a předtím jsme měli sunarku banánovou, ještě lepší :grinning:
22. led 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já vyrážím k ninuš a ninuš vyráží k jituš, tedy holky to je bordel :grinning:
22. led 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi vyraž počkám dám těstoviny a vyrazíme společně k Jituš
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malému možná šmakovat bude jako Honzíkovy ale mě teda néééééé
táááák a tam se dorazíme vdolkama :grinning:
HOLKY která má ještě neco dobrého na sporáku že by jsme od Jituš pokračovaly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a guláškem
22. led 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Davča tedy sní všechno, no uvidíme. Ale já ty kašičky ráda ujídám, to vždycky doufám, že už Davídek nebude moct :grinning:
22. led 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě guláš? :grinning:
22. led 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
šunkafleky Ninuš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
My mame doma burt gulas :grinning:
A ted si jdu udelat salat z redkve a rajcatek :slight_smile:
Evi, Sunarka bananova to je narez, vid??? Po ty bych se utloukla :grinning:
22. led 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já tedy vyrážím k šárce,po šunkoflekách se můžu utlouct :grinning: :grinning: u nás jen obyč párky,ale s dobrýma houskama :slight_smile:
22. led 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme ke gulášku těstovinky. :grinning: :grinning: :grinning: Na vdolky dostanete džemík a uvařím kafíčko. :grinning: :grinning: :grinning:
Takže Evi mám trasu - zaběhneme k Jituš pak to vememe do Chraštovic k Šárce na šunkafleky a pak za Aničkou do Mačkova na buřt guláš a salátek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a po cestě zpátky tě vyhodím doma TO BY ŠLO vid??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale pytlíky sebou aby jsi mě z přežrání nepoblinkala auto a když by jsi je zapoměla stáhnu okýnko a když mě ho poblinkáš zvenka to nevadí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ja bych se taky hlasila na ty vdolky :grinning: :grinning: :grinning:
Ty jsem dloooouho nemela :slight_smile:
22. led 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek