Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
anny84
22. led 2010
Tak mi je privezte 😉 😃
To budete mit ale streku 😃
mispuli
22. led 2010
anny ale bacha,předpokládám,že když jsou to od babičky z protivína,tak jsou to vdolky na slano,je to tak jituš?
ninus81
22. led 2010
no jestli jsou na SLANO budím malého a vyražím HNED 😃 😃 😃 😃 😃 😃 to já rád na sladko mě nejedou :-p
saarcik77
22. led 2010
jéé kdože to má salátek?? tak já jedu tam 😃 😃 😃 ninuš Pytlíky?? já myslela že micečky na zbytky s sebou ještě domů??? 😃 😃 😃 😃 😃
mispuli
22. led 2010
jé tak já nepřečetla stránku před tím,tak pak tedy vdolky joo 😃
ninus81
22. led 2010
šári coto na zbytky - nemohu to rozluštit 😎
ninus81
22. led 2010
Luci si mě udělala chut na slano a ono PRD PRD slavný soude 😃
ninus81
22. led 2010
Evička už asi vyrazila
murecka76
22. led 2010
jojo nejsou sladký, ale neměli jsme mák, tak jsou suchý a mažeme je marmeládou, ale jinak jsou to ty k polévce 😃 Podle čeho jsi to poznala Luci?
saarcik77
22. led 2010
misky na zbytky domů
saarcik77
22. led 2010
KOUKNETE NA PRIMA COOL FUUUUJ :-p
mispuli
22. led 2010
no nini já jak nejsem odsud,tak jsem vdolky na slano vůbec neznala,a když se poprvý na školním jídelníčku objevil bram.guláš a vdolky,tak jsem se těšila na vdolečky a ono hovnajs,houska s mákem 😃 😃
mispuli
22. led 2010
no protivín,to je prostě místní tradice u nás se to fakt nezná
adricc
22. led 2010
no a ke me nechcete mam polivku 😃 😃 😃 😃
ninus81
22. led 2010
😃 😃 😃 Adri no na polívku néééé ale kdyby byla gulášovka, nebo s knedlíčkama a nebp hrachová tak to jako jooooooo 😃 😃 😃 😃
mispuli
22. led 2010
adri ale jakou 😃 😃 bramboračku s houbama nebo kulajdu s houbama na tu bych měla chut 😃
adricc
22. led 2010
sarko me taky vic ublinkava moje mliko a po flasce si krasne krkne takhle to ani neumim ja ponevadz jsem DAMA 😃 😃 😃
mispuli
22. led 2010
hele kde je klárka,kde se nám dneska fláká,zase někde paří,co 😃 😃 😃
adricc
22. led 2010
holky jen vyvar se zeleninkou a nudlickama tak ze fakt ne tak jdu zamknout ]-( 😃 :-p
murecka76
22. led 2010
Tak to máš pravdu, já když jsem manželovi psala, že budou vdolky, tak přijel domů a řekl, že se těšil na bavorské (s povidly a šlehačkou), mamka je moc nedělá tak zapomněl
Ale je to ňamka. Škoda, že jí to nenadlo, když jsme byli venku, mohla jsem koupit mák, ty jsou lepší.
ninus81
22. led 2010
No vydíš to Klárka tu není, Snadra tu není ségra taky néé ale té přijel manža tak si ho užívá 😃 😃 😃 😃
Klárka určitě čeká na SEX...................................................ve městě 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
saarcik77
22. led 2010
MY UŽ ZASE TRHÁME DUDLÍK.. TAK ASI PŮJDU DODĚLAT FLAŠKU...
mispuli
22. led 2010
já na sladký nejsem,ale jeden či dva bavorský vdolečky bych kousla,s povidlama a nahoru tvaroh
adricc
22. led 2010
jo holky a mam tady v pokoji jednoho spolubydliciho pavouka tak metr na metr 😃 😃 no dobre tak to jsem trochu prepiskla chtela jsem ho bouchnout domikovo backorou bohuzel utekl nesnasim pavouky :-p
adricc
22. led 2010
ja miluju sladky a vdolecky dea hodne casto mamka protoze je domca ma rad tak mu je skoro kazdej tejden dela 😉
saarcik77
22. led 2010
ADRI TO ABY TI DOMA NEBYLO SMUTNO TAK TI PŘIŠEL DĚLAT SPOLEČNOST
evulebobule
22. led 2010
jj nin souhlasím,jen bych to ještě poupravila, u Aničky si ještě dáme banánovou sunarku a u nás to zalejem vínem 😃 a mám tu 4 pivča 😃
je ti kdyžtak k dispozici náš velectěný záchod,máme dva 😃
ninus81
22. led 2010
Evi tu si dej ty tu Sunarku to bych to Aničce doma poblinkala :-p :-p :-p :-p :-p
ninus81
22. led 2010
Evi jooooo a já pivo nepíju po něm rostou PRSA 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
evulebobule
22. led 2010
nin: to ty už nepotřebuješ viď, no ale já jo, proto je tu taky mám 😃 😃 😃