• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Tak mi je privezte :wink: :grinning:
To budete mit ale streku :grinning:
22. led 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny ale bacha,předpokládám,že když jsou to od babičky z protivína,tak jsou to vdolky na slano,je to tak jituš?
22. led 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jestli jsou na SLANO budím malého a vyražím HNED :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to já rád na sladko mě nejedou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé kdože to má salátek?? tak já jedu tam :grinning: :grinning: :grinning: ninuš Pytlíky?? já myslela že micečky na zbytky s sebou ještě domů??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tak já nepřečetla stránku před tím,tak pak tedy vdolky joo :grinning:
22. led 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári coto na zbytky - nemohu to rozluštit :sunglasses:
Luci si mě udělala chut na slano a ono PRD PRD slavný soude :grinning:
Evička už asi vyrazila
22. led 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo nejsou sladký, ale neměli jsme mák, tak jsou suchý a mažeme je marmeládou, ale jinak jsou to ty k polévce :grinning: Podle čeho jsi to poznala Luci?
22. led 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
misky na zbytky domů
22. led 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
KOUKNETE NA PRIMA COOL FUUUUJ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nini já jak nejsem odsud,tak jsem vdolky na slano vůbec neznala,a když se poprvý na školním jídelníčku objevil bram.guláš a vdolky,tak jsem se těšila na vdolečky a ono hovnajs,houska s mákem :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no protivín,to je prostě místní tradice u nás se to fakt nezná
22. led 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a ke me nechcete mam polivku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Adri no na polívku néééé ale kdyby byla gulášovka, nebo s knedlíčkama a nebp hrachová tak to jako jooooooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
adri ale jakou :grinning: :grinning: bramboračku s houbama nebo kulajdu s houbama na tu bych měla chut :grinning:
22. led 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarko me taky vic ublinkava moje mliko a po flasce si krasne krkne takhle to ani neumim ja ponevadz jsem DAMA :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele kde je klárka,kde se nám dneska fláká,zase někde paří,co :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jen vyvar se zeleninkou a nudlickama tak ze fakt ne tak jdu zamknout :angry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máš pravdu, já když jsem manželovi psala, že budou vdolky, tak přijel domů a řekl, že se těšil na bavorské (s povidly a šlehačkou), mamka je moc nedělá tak zapomněl
Ale je to ňamka. Škoda, že jí to nenadlo, když jsme byli venku, mohla jsem koupit mák, ty jsou lepší.
No vydíš to Klárka tu není, Snadra tu není ségra taky néé ale té přijel manža tak si ho užívá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Klárka určitě čeká na SEX...................................................ve městě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
MY UŽ ZASE TRHÁME DUDLÍK.. TAK ASI PŮJDU DODĚLAT FLAŠKU...
22. led 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já na sladký nejsem,ale jeden či dva bavorský vdolečky bych kousla,s povidlama a nahoru tvaroh
22. led 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky a mam tady v pokoji jednoho spolubydliciho pavouka tak metr na metr :grinning: :grinning: no dobre tak to jsem trochu prepiskla chtela jsem ho bouchnout domikovo backorou bohuzel utekl nesnasim pavouky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja miluju sladky a vdolecky dea hodne casto mamka protoze je domca ma rad tak mu je skoro kazdej tejden dela :wink:
22. led 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ADRI TO ABY TI DOMA NEBYLO SMUTNO TAK TI PŘIŠEL DĚLAT SPOLEČNOST
22. led 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj nin souhlasím,jen bych to ještě poupravila, u Aničky si ještě dáme banánovou sunarku a u nás to zalejem vínem :grinning: a mám tu 4 pivča :grinning:
je ti kdyžtak k dispozici náš velectěný záchod,máme dva :grinning:
22. led 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tu si dej ty tu Sunarku to bych to Aničce doma poblinkala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi jooooo a já pivo nepíju po něm rostou PRSA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: to ty už nepotřebuješ viď, no ale já jo, proto je tu taky mám :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek