Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
ninus81
22. led 2010
😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 jok dyby to pivko ty prsa zpevnovalo tak vyžeru doma každej den basu piva 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
ninus81
22. led 2010
😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
Rodina sedí u stolu a obědvá, malý synek se zeptá:
"Tati můžu se zeptat na osobní otázku?"
"Samozřejmě synku."
"Kolik druhů prsou existuje?"
Otec byl trochu překvapený, ale rychle se vzpamatoval. "Synku, jsou tři druhy prsou:
- prsa mladé ženy jsou jako melouny-kulaté, pevné
- prsa ženy středního věku jsou jako hruška-stále pěkné, ale trošku ovisnuté
- a prsa staré dámy jsou jako cibule."
"Cibule?"
"Ano vženou ti slzy do očí."
Takový výklad totálně rozzuří manželku a dceru, které též sedí u stolu.
Dcera se zeptá: "Mami, můžu se zeptat na něco osobního?"
"Samozřejmě, zlato."
"Mami kolik druhů penisů existuje?"
"Matka se usměje, podívá se na manžela a
povídá. No zlato, shodou okolností jsou také tři:
- penis mladého muže je jako dub-silný a tvrdý
- penis muže středního věku je jako bříza-ohebný,ale spolehlivý
- penis starého muže je jako vánoční stromek."
"Vánoční stromek?"
"Ano, vysušený a koule jsou jen na ozdobu."
evulebobule
22. led 2010
nin: 😃 😃 😃 tak takové výsledky nepozoruju 😃
evulebobule
22. led 2010
😃 😃 😃 😃 dobrej vtip
ninus81
22. led 2010
jdu na cigárko
adricc
22. led 2010
evicko prosimte kolik ti davidek vypije mlicka 😃
mispuli
22. led 2010
nin 😃 😃 😃 ,já se odmlčím,předpokládám tak nejmin do desátý,jdeme koukat na madagaskar a snažit se u toho usnout
saarcik77
22. led 2010
KAM TY NA TY FTIPY CHODÍŠ??? ČETLA JSME HO jARDOVI... KOMENTOVAL TO TÍM ŽE TEĎ HO PRÝ TAKY MÁ ASI JEN NA TU OZDOBU 😃 😃 😃 😃 😃
evulebobule
22. led 2010
adri: přes den pije 150 😉
ninus81
22. led 2010
šári 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
ninus81
22. led 2010
Přijde paní k lékaři a posteskne si, že v poslední době s manželem nic není.
Doktor ji uklidní. "Dám vám pilulku, hoďte mu ji nenápadně do polévky a uvidíte, že to zabere."
Druhý den paní přijde znovu a říká: "Pane doktore, udělala jsem to, co jste mi poradil. Manžel za chvíli shodil polévku i s ubrusem ze stolu a půl hodiny jsme se na něm milovali."
"Tak proč jste tedy tak ustaraná?" ptá se lékař.
"Protože se v té restauraci už nemůžeme ukázat."
tara78
22. led 2010
Pěkný večer,
Nin super vtip 😃 😃 😃
jak jsem to tak pročítala (samé dobroty tady na talíři), tak jsem dostala na něco chuť - snědla jsem Terce gumový medvídky :-N
mispuli
22. led 2010
zuzi tohle jsem ti chtěla poslat odpoledne ale nefachčil kůn,nikdo to nevyhrál,tak třeba kdybys měla zájem,tak bys mohla tu paní oslovit 😉

tak to franta je pořád dub,tedy když se jde na věc 😃 😃 😃 😃
ninus81
22. led 2010
Sedí v baru dva příznivci automobilového sportu a jeden se ptá druhého:
"Víš, která prostitutka se může kvalifikovat do kategorie F1?"
"To teda nevím,která?"
"Ta,která dokáže vyměnit čtyři gumy za sedm vteřin!"
ninus81
22. led 2010
😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
Jednoho dne v ráji Eva zavolala Boha. "Bože, mám problém." "Co se děje?" "Bože, vím, že jsem Tebou stvořena a mám pro sebe tuto úžasnou zahradu se všemi krásnými zvířaty a tím rozpustilým komickým hadem, ale já prostě nejsem šťastná."
"Pročpak?" zeptal se jí hlas shůry.
"Jsem hrozně opuštěná a z jablek už se mi dělá zle, jenom na ně pomyslím."
"V tom případě mám řešení - stvořím ti muže."
"Co je to muž?" "Tenhle muž bude zkažené stvoření se spoustou špatných rysů. Bude lhát, podvádět a bude ješitný. Jednoduše, bude to s ním těžké. Na druhou stranu bude větší, rychlejší a bude rád lovit zvířata. Bude vypadat hloupě, když se probudí, ale protože sis stěžovala, vytvořím ho tak, aby uspokojil tvé fyzické požadavky. Bude omezený a bude se rád oddávat dětinským věcem jako boji a kopání do míče. Nebude příliš chytrý a bude často potřebovat tvoje rady." "To zní skvěle. V čem je háček?" "No, můžeš ho mít pod jednou podmínkou. Jak již bylo řečeno, bude arogantní, pyšný a bude sám sebe nesmírně obdivovat, takže ho musíš nechat si myslet, že byl stvořen první. Bude to takové malé tajemství mezi námi .... děvčaty."
ninus81
22. led 2010
tohle je trefný 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
Přijde takhle mozková buňka do mužské hlavy a rozhlídne se. Je tam prázdno a pusto, nikde nic a tma.
Tak volá: "Halóó, hej! Je tu někdo?" Chvíli čeká a nic se neděje.
Volá znova: "Halóóó, je tu někdo?"
Po delší době se objeví další mozková buňka a říká: "Co tady řveš? Ty nevíš, že jsme všichni dole?"
😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
tara78
22. led 2010
😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
tara78
22. led 2010
našla jsem po Terce takovou soupravičku - tepláčky jsou s ťapkama, píšou tam vel. 74
ninus81
22. led 2010
Alči ale růžovou že jo 😞 😞 😞
tara78
22. led 2010
nene, je to hnědo bílé 🙂
klaraemma
22. led 2010
nazdár ženy,
tak včera po večeři trochu bolehlav, ale dala jsem kafe a dobrý
tady začíná pěkně přituhovat, zima, zima
jakub klasicky ještě v práci, za celý týden viděl malou včera ve vaně 😢 , zítra odpo jedem do Prahy a vracíme se večer, malá bude u našich, a v neděli musí zase do práce, takže si malou fakt užije. Jo a příští týden je na služebce, jako začínám přemýšlet o hodinovým manželovi (ne na sex) ale na práce, dneska jsem si natírala sama místa jsme ještě nestihly za ty 3 roky co tu bydlíme donatřít a příští týden asi budu nalištovávat takový ty sračičky co se do nich nikomu nechce 😃 K vánocům jsem dostala digestoř, která leží a dlouho bude ve sklepě, společně s přechodovýma lištama (ty už jsou tam 2 roky). Tááááááááááák jsem si ulevila. :-p
adricc
22. led 2010
no teda evco tak to jsem myslela ze maji vypit vic adamek vecer a 200 pres den 160 😃
adricc
22. led 2010
teda klaro tak taky na vsechno sama to si me propomela ja v lete chtela pomoc jindrovi a namichala jsem si bilou barvu ze pretru spinavejsi mista a tak jsem chodila po baraku tam hle carku udelala a pak to uschlo a vsude cmouhy hnus jindra kdyz prijel tak dostal zachvat smichu a malem me zabil 😃 😃 😃
murecka76
22. led 2010
Adri, to pije krásně, my přes den 120ml a v noci 150, dnes jí chci zkusit v noci 180ml, mám pocit, že kdyby tam bylo dala by si. 🙂
klaraemma
22. led 2010
no adri - obávám se, že to bude taky tak, ale co má to udělat sám teď ať zkusí ceknout :-x
evulebobule
22. led 2010
tak přes den dá tu 150 a na noc mi vypije 170. Víc nechce,tak co s ním 😃
tara78
22. led 2010
tak jsem do alba naházela víc věciček, mám to nafocené, že to hodím na MMB, ale ještě jsem se k tomu nedostala
murecka76
22. led 2010
Alčo, já bych koupila ty botasky. Jak jsou veliké lacláčky a svetřík, foto 20 A 22?
sayastautor
22. led 2010
ahojky kecalky 🙂
vtipky na me jeste cekaji 🙂
julca uz spinka, dokonce mi snedla i malou sklenicku polivky, tak snad uz se blizime do finise a brzo vyleze (ou) x-)
ja mela odpo strasnou migrenu,asi z toho nevyspani, tak jsem dala paralen a je mi hej 🙂

jo,taky jsem sirota
evulebobule
22. led 2010
jitu o jakém obchodě to mluvíte?

Začni psát odpověď...

Odešli