• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jok dyby to pivko ty prsa zpevnovalo tak vyžeru doma každej den basu piva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Rodina sedí u stolu a obědvá, malý synek se zeptá:
"Tati můžu se zeptat na osobní otázku?"
"Samozřejmě synku."
"Kolik druhů prsou existuje?"
Otec byl trochu překvapený, ale rychle se vzpamatoval. "Synku, jsou tři druhy prsou:
- prsa mladé ženy jsou jako melouny-kulaté, pevné
- prsa ženy středního věku jsou jako hruška-stále pěkné, ale trošku ovisnuté
- a prsa staré dámy jsou jako cibule."
"Cibule?"
"Ano vženou ti slzy do očí."
Takový výklad totálně rozzuří manželku a dceru, které též sedí u stolu.
Dcera se zeptá: "Mami, můžu se zeptat na něco osobního?"
"Samozřejmě, zlato."
"Mami kolik druhů penisů existuje?"
"Matka se usměje, podívá se na manžela a
povídá. No zlato, shodou okolností jsou také tři:
- penis mladého muže je jako dub-silný a tvrdý
- penis muže středního věku je jako bříza-ohebný,ale spolehlivý
- penis starého muže je jako vánoční stromek."
"Vánoční stromek?"
"Ano, vysušený a koule jsou jen na ozdobu."
22. led 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: :grinning: :grinning: :grinning: tak takové výsledky nepozoruju :grinning:
22. led 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dobrej vtip
22. led 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu na cigárko
22. led 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
evicko prosimte kolik ti davidek vypije mlicka :grinning:
22. led 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin :grinning: :grinning: :grinning: ,já se odmlčím,předpokládám tak nejmin do desátý,jdeme koukat na madagaskar a snažit se u toho usnout
22. led 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAM TY NA TY FTIPY CHODÍŠ??? ČETLA JSME HO jARDOVI... KOMENTOVAL TO TÍM ŽE TEĎ HO PRÝ TAKY MÁ ASI JEN NA TU OZDOBU :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
adri: přes den pije 150 :wink:
šári :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přijde paní k lékaři a posteskne si, že v poslední době s manželem nic není.
Doktor ji uklidní. "Dám vám pilulku, hoďte mu ji nenápadně do polévky a uvidíte, že to zabere."
Druhý den paní přijde znovu a říká: "Pane doktore, udělala jsem to, co jste mi poradil. Manžel za chvíli shodil polévku i s ubrusem ze stolu a půl hodiny jsme se na něm milovali."
"Tak proč jste tedy tak ustaraná?" ptá se lékař.
"Protože se v té restauraci už nemůžeme ukázat."
22. led 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný večer,
Nin super vtip :grinning: :grinning: :grinning:
jak jsem to tak pročítala (samé dobroty tady na talíři), tak jsem dostala na něco chuť - snědla jsem Terce gumový medvídky :sweat_smile:
22. led 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi tohle jsem ti chtěla poslat odpoledne ale nefachčil kůn,nikdo to nevyhrál,tak třeba kdybys měla zájem,tak bys mohla tu paní oslovit :wink:

tak to franta je pořád dub,tedy když se jde na věc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Sedí v baru dva příznivci automobilového sportu a jeden se ptá druhého:
"Víš, která prostitutka se může kvalifikovat do kategorie F1?"
"To teda nevím,která?"
"Ta,která dokáže vyměnit čtyři gumy za sedm vteřin!"
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jednoho dne v ráji Eva zavolala Boha. "Bože, mám problém." "Co se děje?" "Bože, vím, že jsem Tebou stvořena a mám pro sebe tuto úžasnou zahradu se všemi krásnými zvířaty a tím rozpustilým komickým hadem, ale já prostě nejsem šťastná."
"Pročpak?" zeptal se jí hlas shůry.
"Jsem hrozně opuštěná a z jablek už se mi dělá zle, jenom na ně pomyslím."
"V tom případě mám řešení - stvořím ti muže."
"Co je to muž?" "Tenhle muž bude zkažené stvoření se spoustou špatných rysů. Bude lhát, podvádět a bude ješitný. Jednoduše, bude to s ním těžké. Na druhou stranu bude větší, rychlejší a bude rád lovit zvířata. Bude vypadat hloupě, když se probudí, ale protože sis stěžovala, vytvořím ho tak, aby uspokojil tvé fyzické požadavky. Bude omezený a bude se rád oddávat dětinským věcem jako boji a kopání do míče. Nebude příliš chytrý a bude často potřebovat tvoje rady." "To zní skvěle. V čem je háček?" "No, můžeš ho mít pod jednou podmínkou. Jak již bylo řečeno, bude arogantní, pyšný a bude sám sebe nesmírně obdivovat, takže ho musíš nechat si myslet, že byl stvořen první. Bude to takové malé tajemství mezi námi .... děvčaty."
22. led 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tohle je trefný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Přijde takhle mozková buňka do mužské hlavy a rozhlídne se. Je tam prázdno a pusto, nikde nic a tma.
Tak volá: "Halóó, hej! Je tu někdo?" Chvíli čeká a nic se neděje.
Volá znova: "Halóóó, je tu někdo?"
Po delší době se objeví další mozková buňka a říká: "Co tady řveš? Ty nevíš, že jsme všichni dole?"
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. led 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
našla jsem po Terce takovou soupravičku - tepláčky jsou s ťapkama, píšou tam vel. 74
22. led 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alči ale růžovou že jo :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. led 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene, je to hnědo bílé :slight_smile:
22. led 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdár ženy,
tak včera po večeři trochu bolehlav, ale dala jsem kafe a dobrý
tady začíná pěkně přituhovat, zima, zima
jakub klasicky ještě v práci, za celý týden viděl malou včera ve vaně :cry: , zítra odpo jedem do Prahy a vracíme se večer, malá bude u našich, a v neděli musí zase do práce, takže si malou fakt užije. Jo a příští týden je na služebce, jako začínám přemýšlet o hodinovým manželovi (ne na sex) ale na práce, dneska jsem si natírala sama místa jsme ještě nestihly za ty 3 roky co tu bydlíme donatřít a příští týden asi budu nalištovávat takový ty sračičky co se do nich nikomu nechce :grinning: K vánocům jsem dostala digestoř, která leží a dlouho bude ve sklepě, společně s přechodovýma lištama (ty už jsou tam 2 roky). Tááááááááááák jsem si ulevila. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda evco tak to jsem myslela ze maji vypit vic adamek vecer a 200 pres den 160 :grinning:
22. led 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda klaro tak taky na vsechno sama to si me propomela ja v lete chtela pomoc jindrovi a namichala jsem si bilou barvu ze pretru spinavejsi mista a tak jsem chodila po baraku tam hle carku udelala a pak to uschlo a vsude cmouhy hnus jindra kdyz prijel tak dostal zachvat smichu a malem me zabil :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, to pije krásně, my přes den 120ml a v noci 150, dnes jí chci zkusit v noci 180ml, mám pocit, že kdyby tam bylo dala by si. :slight_smile:
22. led 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no adri - obávám se, že to bude taky tak, ale co má to udělat sám teď ať zkusí ceknout :zipper_mouth:
22. led 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak přes den dá tu 150 a na noc mi vypije 170. Víc nechce,tak co s ním :grinning:
22. led 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem do alba naházela víc věciček, mám to nafocené, že to hodím na MMB, ale ještě jsem se k tomu nedostala
22. led 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alčo, já bych koupila ty botasky. Jak jsou veliké lacláčky a svetřík, foto 20 A 22?
22. led 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky kecalky :slight_smile:
vtipky na me jeste cekaji :slight_smile:
julca uz spinka, dokonce mi snedla i malou sklenicku polivky, tak snad uz se blizime do finise a brzo vyleze (ou) :dizzy_face:
ja mela odpo strasnou migrenu,asi z toho nevyspani, tak jsem dala paralen a je mi hej :slight_smile:

jo,taky jsem sirota
22. led 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitu o jakém obchodě to mluvíte?
22. led 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek