Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
anny84
22. led 2010
U nas treba Davidek ani nevi, ze mu zoubky rostou, spinka krasne, ani moc protivka neni.
Adik to ma horsi, ten v noci hodne knoura, asi ho to boli, budime se tak po hodince :-S A nez mu jeden vyleze, tak to trva tak dva tydny, lezou mu pomalu, takze pak jsou dva dny klid, a jde se do dalsiho.
saarcik77
22. led 2010
TAKY JSEM TRÁPILA NATY HLADY, JÍŤO 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 JEŠTĚ TEĎ NESPÍME.. POBREKÁVÁ V POSTÝLC E A JÁ SE DRŽÍM ABYCH TAM NEŠLA.. ZATÍM TO JEŠTĚ NENÍ ŘEV.
sayastautor
22. led 2010
anny, julca to ma taky tak.

klarko,nekoukala
evulebobule
22. led 2010
Ani to si taky užiješ co? no musíme to protrpět, nic jinýho nám ani nezbývá

káťo čus bus, vysportovaná?
anny84
22. led 2010
Presne tak, musime to prezit, ono se to po case da, uz jsem si na to zvykla, ale tesim se, az budou vsechny venku a ja se vyspiiiiiim 😃 😃 😃 😃
evulebobule
22. led 2010
klari: já taky ne, ale viděla jsem upoutávku
ninus81
22. led 2010
Anny neboj 😃 😃 😃 😃 nám jich zbývá 16 :-| :-| :-| :-|
ninus81
22. led 2010
Kato nazdárek 😃
anny84
22. led 2010
Nam uz jenom 14, jupiii 😃
evulebobule
22. led 2010
to je jasný, Davča tedy v noci spí dobře v rámci možností,taky kňourá a tak, ale vezmu si ho k sobě a chrundáme dál
sayastautor
22. led 2010
nam zatim stale 16 :-|
murecka76
22. led 2010
Klárko, koukala, taky jsem to říkala, klobouk dolů. Vůbec jsem to nevěděla.

No jsem zvědavá jak to budeme prožívat. 🙂
evulebobule
22. led 2010
jitu a třeba zrovna dobře, možná o tom nebude mít ani tucha a budou venku, jako u sandruš
anny84
22. led 2010
Evi, ja si ho taky driv brala, ale ted jak uz se dostane kam chce a potrebuje, tak se bojim, ze by spadl, pac z druhe strany je volny prostor, takze litam radeji porad do postylky a mam klid. Ja hlavne ani nemam postylky u postele.
ninus81
22. led 2010
Sandři tak vyhlásíme soutež komu dřív 😃 😃 😃 😃 😃
sayastautor
22. led 2010
nin 😃 😃 😃 😃 😃 😃 . to ne 😃 😃 😃 😃 😃 . hlavne aby uz byli venku 🙂
evulebobule
22. led 2010
aha tak to je potom jasný, Já spím s Davčou sama na manželský posteli a je fakt, že zatím toho moc nenaběhá 😃 😃 a jak daleko máš postýlky?
murecka76
22. led 2010
Tak já mám postýlku těsně vedle postele tak to snad zvládneme a zůstane tam. Do postele jí beru maximálně ráno až, když je vyspinkaná už je na mazlení. Nechci jí tam učit, tak snad nám to vydrží. 😃 😃 😃 Ale jsem měkká, tak jsem zvědavá. 🙂 🙂 🙂 Stačí, že se tam vyvaluje přes den. 😃 😃 😃
anny84
22. led 2010
Musim obejit postel, jsou na druhe strane, a pak jeste kousek 😃 😃 😃 😃 to nejde popsat 😃
evulebobule
22. led 2010
jitu, to já se taky snažím, i k němu třeba několikrát vstanu nahodím dudel a jdu si lehnout, ale teď je fakt ukničenej,tak si ho třeba ve 4 ráno už k sobě vezmu 😃
evulebobule
22. led 2010
😉 😃 😃 v pohodě Ani chápu 😃

jitu, děláš to určo dobře,jen ať si nezvyká 😉
sayastautor
22. led 2010
jo,ja zacala taky postupne 😃. az v 5, a nakonec jsme se dostali k tomu ze jinde nespi 😃 😃 😃 . ale pro me je to musim priznat i nejpohodlnejsi :-N |-|
murecka76
22. led 2010
To já strkám ruku skrz šprslíky. 😃 😃 😃 Dudlíky tam mám 3 a strkám a strkám, v postýlce mám i takové malinkaté světýlko na baterky. 😃 😃
ninus81
22. led 2010
u nás se spinká doma z maminkou na letišti, někdy v postýlce 😃 😃 😃
evulebobule
22. led 2010
sandři: tak vidíš, třeba to časem taky tak dopadne 😃
murecka76
22. led 2010
Já jsem prostě macecha!!!!! 😃 😃 😃 I když od babičky pořád slyším jak je rozmachaná. 😃 😃 😃
anny84
22. led 2010
Evi, kam jste vystehovali tatku? 🙂
My spime jen v postylkach, ale kdyz je nejhur, jde Adik taky tak ve 4h do postele :-S ale ted jak cestuje, tak uz minimalne
saarcik77
22. led 2010
naty dávám do postýlky někdy k ránu když kojim tak si ji beru už k sobě, ale není to vždy..ale ono to vše teprve začne 😃 😃
saarcik77
22. led 2010
tak je 10 a my konečně spíme x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
evulebobule
22. led 2010
Ani, on sám šel vedle do budoucího Davčovo pokojíku, aby byl svěží do práce 😉

Začni psát odpověď...

Odešli