• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

U nas treba Davidek ani nevi, ze mu zoubky rostou, spinka krasne, ani moc protivka neni.
Adik to ma horsi, ten v noci hodne knoura, asi ho to boli, budime se tak po hodince :confounded: A nez mu jeden vyleze, tak to trva tak dva tydny, lezou mu pomalu, takze pak jsou dva dny klid, a jde se do dalsiho.
22. led 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAKY JSEM TRÁPILA NATY HLADY, JÍŤO :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: JEŠTĚ TEĎ NESPÍME.. POBREKÁVÁ V POSTÝLC E A JÁ SE DRŽÍM ABYCH TAM NEŠLA.. ZATÍM TO JEŠTĚ NENÍ ŘEV.
22. led 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
anny, julca to ma taky tak.

klarko,nekoukala
22. led 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani to si taky užiješ co? no musíme to protrpět, nic jinýho nám ani nezbývá

káťo čus bus, vysportovaná?
22. led 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Presne tak, musime to prezit, ono se to po case da, uz jsem si na to zvykla, ale tesim se, az budou vsechny venku a ja se vyspiiiiiim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
klari: já taky ne, ale viděla jsem upoutávku
22. led 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny neboj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nám jich zbývá 16 :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
22. led 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kato nazdárek :grinning:
Nam uz jenom 14, jupiii :grinning:
to je jasný, Davča tedy v noci spí dobře v rámci možností,taky kňourá a tak, ale vezmu si ho k sobě a chrundáme dál
autor
nam zatim stale 16 :unamused:
22. led 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klárko, koukala, taky jsem to říkala, klobouk dolů. Vůbec jsem to nevěděla.

No jsem zvědavá jak to budeme prožívat. :slight_smile:
22. led 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitu a třeba zrovna dobře, možná o tom nebude mít ani tucha a budou venku, jako u sandruš
22. led 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, ja si ho taky driv brala, ale ted jak uz se dostane kam chce a potrebuje, tak se bojim, ze by spadl, pac z druhe strany je volny prostor, takze litam radeji porad do postylky a mam klid. Ja hlavne ani nemam postylky u postele.
22. led 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři tak vyhlásíme soutež komu dřív :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . to ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . hlavne aby uz byli venku :slight_smile:
22. led 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to je potom jasný, Já spím s Davčou sama na manželský posteli a je fakt, že zatím toho moc nenaběhá :grinning: :grinning: a jak daleko máš postýlky?
22. led 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mám postýlku těsně vedle postele tak to snad zvládneme a zůstane tam. Do postele jí beru maximálně ráno až, když je vyspinkaná už je na mazlení. Nechci jí tam učit, tak snad nám to vydrží. :grinning: :grinning: :grinning: Ale jsem měkká, tak jsem zvědavá. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Stačí, že se tam vyvaluje přes den. :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musim obejit postel, jsou na druhe strane, a pak jeste kousek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to nejde popsat :grinning:
22. led 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitu, to já se taky snažím, i k němu třeba několikrát vstanu nahodím dudel a jdu si lehnout, ale teď je fakt ukničenej,tak si ho třeba ve 4 ráno už k sobě vezmu :grinning:
22. led 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: :grinning: :grinning: v pohodě Ani chápu :grinning:

jitu, děláš to určo dobře,jen ať si nezvyká :wink:
22. led 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo,ja zacala taky postupne :grinning:. az v 5, a nakonec jsme se dostali k tomu ze jinde nespi :grinning: :grinning: :grinning: . ale pro me je to musim priznat i nejpohodlnejsi :sweat_smile: :pensive:
22. led 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já strkám ruku skrz šprslíky. :grinning: :grinning: :grinning: Dudlíky tam mám 3 a strkám a strkám, v postýlce mám i takové malinkaté světýlko na baterky. :grinning: :grinning:
22. led 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se spinká doma z maminkou na letišti, někdy v postýlce :grinning: :grinning: :grinning:
sandři: tak vidíš, třeba to časem taky tak dopadne :grinning:
Já jsem prostě macecha!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: I když od babičky pořád slyším jak je rozmachaná. :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, kam jste vystehovali tatku? :slight_smile:
My spime jen v postylkach, ale kdyz je nejhur, jde Adik taky tak ve 4h do postele :confounded: ale ted jak cestuje, tak uz minimalne
22. led 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
naty dávám do postýlky někdy k ránu když kojim tak si ji beru už k sobě, ale není to vždy..ale ono to vše teprve začne :grinning: :grinning:
22. led 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak je 10 a my konečně spíme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. led 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani, on sám šel vedle do budoucího Davčovo pokojíku, aby byl svěží do práce :wink:
22. led 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek