• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

My jsme taky ted meli tatku dlouho v obyvaku, taky aby byl svezi do prace :grinning:
Ale ted v tydnu uz se prestehoval zase k nam a zatim dobry :slight_smile: On Adik jako nebeci, jen knoura a to ho nevzbudi
22. led 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás taky tak kňourá jak kňour, ale přesto spí vedle. Oni teď taky chodili ve dne v noci do práce, kvůli tomu sněhu,tak jel třeba v devět večer a vrátil se druhý den ve tři. Tak dospával a chtěl mít klid ale nechávám to na něm,až bude k nám chtítí jít, tak půjde. :slight_smile:
22. led 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
To toho mel teda dost.
To je jasny, az se bude chtit, tak se vrati :grinning:
Ja byla na jednu stranu rada, pac kdyz uz jsem si tam Adika vzala, tak jsme se nemackali. Ale ted uz pres tyden spinka az do rana v postylce, tak to prave sel zkusit :wink:
22. led 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo náš tatka nikam nechodí a spí v ložnici a já jsem z malým v pokojíčku a jsem nadmíru spokojená nikdo mě tam nechrápe o víkendech nemusím čuchat vypary :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a když příroda volá odběhnu přes chodbu do ložnice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
22. led 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin :grinning: :grinning: :grinning: má to něco do sebe co ? :grinning:
22. led 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem si tak rikala, proc nam pises, kdyz priroda vola :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja myslela, ze vola na zachod a ono do loznice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jejda, y jste toho nakecaly, musela jsem pryč, uspávala jsem tu naší dračici, konečně usnula :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jdu to dočíst
ani, tak to je fajn, že jste zase spolu i když volá příroda :grinning:
22. led 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
a když volá příroda honzovi v ložnici??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
taky přeběhne přes chodbu? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári :grinning:
22. led 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Evi jo jo to má
Anny časteji to je ta první varianta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dobrou, jdu to zalomit :slight_smile:
22. led 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak má Honza smolíka :grinning: :grinning: :grinning: pacholíka :grinning: :grinning: :grinning:
musel by mě prozvonit ale nemá kredit tak jedině poslat SOS SMS :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
nin já myslela ta druhá :grinning:
22. led 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Evi néné ta druhá je u nás asi tak častá jako je vyplata / jednou za měsíc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

........ to kecám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin kdyby si míst těch sos zpráv sklidil víno na farmě :grinning:
22. led 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda my jsme se rozjeli.. takové téma?? co tro vlastně je,,???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to mu řeknu jéééne radši nééé ještě by mě vynadal co tot u rozebírám hahahahaha :sweat_smile: :sweat_smile:
22. led 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
máš šári 3 možnosti

a) SEX
b) SEX
c) SEX

a mužeš použít nápovedu publika, přítele na telefonu nebo 50 : 50 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi a já místo přebíhání bych mohla z orat a zasadit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen mu to pověz, pak to bude ale méně často než ta výplata :grinning:
22. led 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to taky koukala jsem ti tam a máš tam mimochodem pěknej bordel :grinning: nezoráno, jeden flák zelí pak zase flák pomněnek, holka holka na co ty myslíš :grinning: :grinning:
22. led 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo tak botasky jsou 6-12 m, měřila jsem je a mají 11,5 cm
svetřík uvádí 0-3 m, ale Terka ho nosila ještě v 6 m, můžu ti ho taky přeměřit
růžové lacláčky - jsou na léto, něco jako šortky vel. 6-9 m

Nin je to vel 3-6 m
22. led 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4741906
mám i tohle :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a pro dnešek končím :grinning:
nin tak já vezmu všechny tři nápovědy, jóóóó :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdo vás má dočítat drbny,něco důležitýho?Znám děti jak svý boty,v deset usnuly,jak když je do vody hodí :grinning: :grinning:
22. led 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninuš obr. 30 není růžová, ale taková hnědá :wink: , jinak já jsem na tu růžovo pro Terku ujetá
s Lukym jsem se vyřádila na jiných barvách a teď si užívám holčičky :grinning:
22. led 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek