Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
sayastautor
22. led 2010
ja mam za to ze hezoun tu ma byt az v tydnu...
tara78
22. led 2010
tak to nevím, už to mám nějak pomotané, ale asi máš pravdu
saarcik77
22. led 2010
no nic ženy 😉 já s etaky loučím, než se dostanu do pelechu je zase půlnoc.. přinést dřevo ať je v noci co hodit do krbu, sprchu, doktor mi napsal nějaaké výplachy , abych nedostala zánět či co, tak to bud ezyse akce Z... =-) a hurá směr pelech, něž s emi vzbudí Naty...
saarcik77
22. led 2010
bude zase akkce Z... píšu jak čuník
tara78
22. led 2010
Tak hurá do akce Z 😃 , ještě, že už to mám za sebou
sayastautor
22. led 2010
sari, tak at uz to mas za sebou 😉 a dobrou 🙂
saarcik77
22. led 2010
no moc se mi di toho nechce....... aplikátor vypadá děsivě :-S :-o :-p
saarcik77
22. led 2010
dobrou holky... tak zase zítra
papaaaaaaaaaaaaaaaa
sayastautor
23. led 2010
dobre ranko 🙂
tak u nas noc super! byla za celou dobu vzhuru jen 3x ( z toho 2x jsem jeste cumakovala), tak to bylo super. skoda jen ze jsem cumakovala do 1, mohla jsem se vyspat dyl 😃
ninus81
23. led 2010
Taky přeji dobré ránko 😉
anny84
23. led 2010
Krasne mrazive ranko 🙂
mispuli
23. led 2010
my se taky přidáváme,noc na střídačku,ale v pohodě 😉

musím vyrazit na nákup,jsme jak u vyjedenýho krámu,taky vymyslet,co uvařit,ale to spíš budu vymejšlet až v masně,až uvidím,jaký maj masíko :-N
sayastautor
23. led 2010
my mame kralika na paprice, delala jsem ho vecer 🙂
anny84
23. led 2010
Ja vubec netusim co mam dneska uvarit :-|
Klukum budu delat kruti s bramborovou kasi 🙂
mispuli
23. led 2010
tak jsem se vrátila z úspěšného nákupu :-p odešla jsem s tisícovkou a vrátila se se čtyřma stovkama :-S 8-( ,a k obědu dneska budou špagáty s bolonskou omajdou,dostala jse na ně chut 🙂
murecka76
23. led 2010
Dobré ránko,
tak já jsem včera odpadla. :-| U nás noc klasicky super, do 3.30 a pak do 6.30hod, v týdnu to umíme i déle, ale přes víkend si Terka chce užít tatínka. 😃 😃 😃
Teď jí vařím bramborovou kaši a až se vyspinká, vyrážíme směr babička, tam Terku necháme, ať si babička povozí po Protivíně a Terka nadýchá pěknýho vzdoušku a my vyrazíme do ČB, taťka mě pozval na výlet s obídkem. 😃 😃 😃
Ali, změřím Terce nožku a doufám, že jí budou, jsou krásné, ale ostatní věcičky už nám budou malé, už teď máme 6-9 a něco už nám je akorád. 😃 😃 😃
Hezký den. 🙂 🙂 🙂
mispuli
23. led 2010
jíto nechci strašit,ale vzdoušek tady nic moc,nějaká inverze nebo co :-S ,ale terka bude zachumlaná,tý to vadit nebude
anny84
23. led 2010
Tak uz jsme to vymysleli, udelam spagety s bolonskou 🙂
A akorat koukam, ze budou i u Lucky 😃
murecka76
23. led 2010
to se nedá nic dělat, jsme oblečený, vypínám PC a frčíme, papa
evulebobule
23. led 2010
ahoj holky, já vás jdu taky jen pozdravit a vyrážíme směr manžovo rodiče a pak švagrová. Mějte se tu a večer pa
petulka12
23. led 2010
cus devcatka
u nas je dneska kure s bramburkem, uz se pece 🙂
adamek se ted vyspal pul hodinky tak za chvili nakrmime a vyrazime na chvilku ven i kdyz se mi do ty kosy vubec nechce :-S
saarcik77
23. led 2010
ahojky.. také jsme přišla pozdravit.Naty usnula až teď a za hod by měla papat.. už je hodná, hlady ji netrápím 😃 tak snad už něco udělám domy.. čeká mě kóóópice žehlení :-S :-S :-S :-S fuj až jsem se lekla toho strašáka v ložnici
zuzankast.
23. led 2010
Ahoj holky
tak mam konecne chvilku, manza vari nejakou specialitku z kucharky Vepr. medailonky s jablky, voni to kraaasne.

Lucko neco z aukce jsi mi chtela ukazat, ale nedalas tam odkaz

Jitko taky sem asi macecha, Juli spinka v postylce co mame vedle postele, taky mi staci prostrcit ruka sprslema, kdyz potrebuje dudlik, je to docela pohodlny vid 😃 Do postele ji berem az rano, ale nevydrzi chvili lezet, dela porad blbosti. Mam skolu se segrou, od malinka spala s mamkou v posteli a pak jeste v deseti letech se bala spat sama ve svym pokoji, dlouho musela mit otevreny dvere do obyvaku, aby nas videla.

Jinak s teplackama jak sem sem davala odkaz to vypada dobre, pani je jeste ma. A i San mi nejaky nabidla, tak budem mit do zasoby 😃
mispuli
23. led 2010
zuzi promin,nějak jsem to tam neodmáčkla http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4735535

zuzi tak to se máš,něco podobnýho už jsem taky dělala a bylo to mnamozní 😃
zuzankast.
23. led 2010
Luci ty sou kraaasny, beru je 😃
Uz sme po obede, bylo to fakt dobry 🙂
ninus81
23. led 2010
Ahojky holky

Zuzi tady jsou krásný ty polodupačky http://www.mimibazar.cz/nove_fotografie.php
Tatka ted uspává a já vařím na zítra bude u nás mamina až přijedou z Prahy tak aby bylo jídlo no a večer jako každou sobotu fičím do práce
saarcik77
23. led 2010
ninuš co děláš zítra?? nechceš se nmmou zajet do tesca??
adricc
23. led 2010
ahoj holky tak mi dorazili od mamky byli jsme i u tchyne ta prijela jen nachvili zase jede do lazni prijede az 9 unora 😉 domik kouka na dobu ledovou 3 a adamek usina v postylce ja jsem zase prezrana jak prasatko jdu taky neco poklidit nino at ti to utece v praci 😎
ninus81
23. led 2010
Šári kdyby to bylo odpoledne nebo nějak po obědě tak možná jo dopoledne budu spát po infernu
petulka12
23. led 2010
fuj holky tam je zima, jsme se byli vyvencit na chvili ale na dyl to se neda
adamek je nejakej uknouranej, porad za mnou leze kam se hnu a chce chovat, tak jestli jeste dozniva ta nemoc nebo ze by dalsi zub :-|

ninus tak prijemnou sluzbu 😉

Začni psát odpověď...

Odešli