• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
ja mam za to ze hezoun tu ma byt az v tydnu...
22. led 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to nevím, už to mám nějak pomotané, ale asi máš pravdu
22. led 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic ženy :wink: já s etaky loučím, než se dostanu do pelechu je zase půlnoc.. přinést dřevo ať je v noci co hodit do krbu, sprchu, doktor mi napsal nějaaké výplachy , abych nedostala zánět či co, tak to bud ezyse akce Z... :confused: a hurá směr pelech, něž s emi vzbudí Naty...
22. led 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
bude zase akkce Z... píšu jak čuník
22. led 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hurá do akce Z :grinning: , ještě, že už to mám za sebou
22. led 2010 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sari, tak at uz to mas za sebou :wink: a dobrou :slight_smile:
22. led 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no moc se mi di toho nechce....... aplikátor vypadá děsivě :confounded: :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou holky... tak zase zítra
papaaaaaaaaaaaaaaaa
22. led 2010 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
tak u nas noc super! byla za celou dobu vzhuru jen 3x ( z toho 2x jsem jeste cumakovala), tak to bylo super. skoda jen ze jsem cumakovala do 1, mohla jsem se vyspat dyl :grinning:
23. led 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přeji dobré ránko :wink:
23. led 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne mrazive ranko :slight_smile:
23. led 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se taky přidáváme,noc na střídačku,ale v pohodě :wink:

musím vyrazit na nákup,jsme jak u vyjedenýho krámu,taky vymyslet,co uvařit,ale to spíš budu vymejšlet až v masně,až uvidím,jaký maj masíko :sweat_smile:
23. led 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my mame kralika na paprice, delala jsem ho vecer :slight_smile:
23. led 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja vubec netusim co mam dneska uvarit :unamused:
Klukum budu delat kruti s bramborovou kasi :slight_smile:
23. led 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se vrátila z úspěšného nákupu :stuck_out_tongue_closed_eyes: odešla jsem s tisícovkou a vrátila se se čtyřma stovkama :confounded: :rolling_eyes: ,a k obědu dneska budou špagáty s bolonskou omajdou,dostala jse na ně chut :slight_smile:
23. led 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
tak já jsem včera odpadla. :unamused: U nás noc klasicky super, do 3.30 a pak do 6.30hod, v týdnu to umíme i déle, ale přes víkend si Terka chce užít tatínka. :grinning: :grinning: :grinning:
Teď jí vařím bramborovou kaši a až se vyspinká, vyrážíme směr babička, tam Terku necháme, ať si babička povozí po Protivíně a Terka nadýchá pěknýho vzdoušku a my vyrazíme do ČB, taťka mě pozval na výlet s obídkem. :grinning: :grinning: :grinning:
Ali, změřím Terce nožku a doufám, že jí budou, jsou krásné, ale ostatní věcičky už nám budou malé, už teď máme 6-9 a něco už nám je akorád. :grinning: :grinning: :grinning:
Hezký den. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. led 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jíto nechci strašit,ale vzdoušek tady nic moc,nějaká inverze nebo co :confounded: ,ale terka bude zachumlaná,tý to vadit nebude
23. led 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uz jsme to vymysleli, udelam spagety s bolonskou :slight_smile:
A akorat koukam, ze budou i u Lucky :grinning:
23. led 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se nedá nic dělat, jsme oblečený, vypínám PC a frčíme, papa
23. led 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já vás jdu taky jen pozdravit a vyrážíme směr manžovo rodiče a pak švagrová. Mějte se tu a večer pa
23. led 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
cus devcatka
u nas je dneska kure s bramburkem, uz se pece :slight_smile:
adamek se ted vyspal pul hodinky tak za chvili nakrmime a vyrazime na chvilku ven i kdyz se mi do ty kosy vubec nechce :confounded:
23. led 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.. také jsme přišla pozdravit.Naty usnula až teď a za hod by měla papat.. už je hodná, hlady ji netrápím :grinning: tak snad už něco udělám domy.. čeká mě kóóópice žehlení :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: fuj až jsem se lekla toho strašáka v ložnici
23. led 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
tak mam konecne chvilku, manza vari nejakou specialitku z kucharky Vepr. medailonky s jablky, voni to kraaasne.

Lucko neco z aukce jsi mi chtela ukazat, ale nedalas tam odkaz

Jitko taky sem asi macecha, Juli spinka v postylce co mame vedle postele, taky mi staci prostrcit ruka sprslema, kdyz potrebuje dudlik, je to docela pohodlny vid :grinning: Do postele ji berem az rano, ale nevydrzi chvili lezet, dela porad blbosti. Mam skolu se segrou, od malinka spala s mamkou v posteli a pak jeste v deseti letech se bala spat sama ve svym pokoji, dlouho musela mit otevreny dvere do obyvaku, aby nas videla.

Jinak s teplackama jak sem sem davala odkaz to vypada dobre, pani je jeste ma. A i San mi nejaky nabidla, tak budem mit do zasoby :grinning:
23. led 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi promin,nějak jsem to tam neodmáčkla http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4735535

zuzi tak to se máš,něco podobnýho už jsem taky dělala a bylo to mnamozní :grinning:
23. led 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci ty sou kraaasny, beru je :grinning:
Uz sme po obede, bylo to fakt dobry :slight_smile:
23. led 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky

Zuzi tady jsou krásný ty polodupačky http://www.mimibazar.cz/nove_fotografie.php
Tatka ted uspává a já vařím na zítra bude u nás mamina až přijedou z Prahy tak aby bylo jídlo no a večer jako každou sobotu fičím do práce
23. led 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninuš co děláš zítra?? nechceš se nmmou zajet do tesca??
23. led 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak mi dorazili od mamky byli jsme i u tchyne ta prijela jen nachvili zase jede do lazni prijede az 9 unora :wink: domik kouka na dobu ledovou 3 a adamek usina v postylce ja jsem zase prezrana jak prasatko jdu taky neco poklidit nino at ti to utece v praci :sunglasses:
23. led 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šári kdyby to bylo odpoledne nebo nějak po obědě tak možná jo dopoledne budu spát po infernu
23. led 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuj holky tam je zima, jsme se byli vyvencit na chvili ale na dyl to se neda
adamek je nejakej uknouranej, porad za mnou leze kam se hnu a chce chovat, tak jestli jeste dozniva ta nemoc nebo ze by dalsi zub :unamused:

ninus tak prijemnou sluzbu :wink:
23. led 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek