• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

tak jsme se byli podívat s frantou v písku u rybáka ve sportu na lyžařský kalhoty,měli tam jedny,tak to ještě necháme do tábora na příští týden,měli tam tedy nádherný zimní bundy,jestli se mi nějaká bude hodně líbit,tak do ní asi půjdu,tu zimní,co nosím,mám už snad 8 let,i když je pořád dobrá a teplá,tak by se mi něco novýho líbilo,mezitím hlídal strejda,no ona tedy míša spala,tak to měl ulehčený,zato ted už mu skáče skoro po hlavě :grinning: :grinning:

nin příjemnou službu

my máme dneska italský den,k obědu špagáty s bolonskou,děti byly špinavý až za ušima,míša pak pusu utřela strejdovi do trika,naštěstí si vzal moje starý,za hodku půjdou kluci pro čerstvou pizzu sem do hospůdky,honzík o ní mluví už 14 dní,no a zbytek omajdy jsem zapekla do lazaní :grinning: :grinning:
23. led 2010 v 16:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky jsme doma a Davídek usnul , byl utahanej.
Jinak my měli dneska k obědu vdolky :grinning:
23. led 2010 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
U nas uz se taky spinka :slight_smile:
Dneska jsme dali kluky zase k nasim, tak jsem si odpocinula. A meli jsme navstevu :slight_smile:
23. led 2010 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi, to je dobry s tema vdolkama :grinning:
23. led 2010 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky taky jsem tu.. malá vykoupaná po papu. zkusila jsme si odstžíkat a dát ji to ve flašce tak vypila 100ml, jsem zvědavá jak dlouho mi vydrží, dneska jsme s kamarádou špekulovaly.. Naty je asi líná tahat, že si vytáne jen to přední mlíčko. no uvidíme :wink:
moje drahá polovička překvapila, udělal večeři, biftečky, hranolky a oblohu... překonal sám sebe :grinning: to je co říct... ale zaato spoušť v kuchyni na mě čeká
23. led 2010 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ani, to jo, ale byly moc dobrý, včera jak se tu o nich mluvilo,tak jsem na ně měla chuť.

jitu ty jsi psala, že je děláte s mákem?

šári: tedy po těch vdolkách bych si biftečky dala moc ráda. :wink:
23. led 2010 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
To jo, ty bych si taky dala, ty mne vzdycky strasne chutnaly ve skole :slight_smile: Povidla, nebo marmoska, tvaroh a bobecek slehacky :slight_smile:
Biftecky by taky nebyly k zahozeni :grinning:
23. led 2010 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ani tak na Komenskej dělali vdolky výborný a k tomu kakao, mňam :grinning:
23. led 2010 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
tak jsme doma a babičku jsme si i přivezli. :grinning:
Evi, jojo sypeme je mákem, nemletým, nebo solí s kmínem, ale když je děláme k polévce gulášovka, nebo bramboračka. :grinning: :grinning: :grinning:
23. led 2010 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
No prave, tam nemely chybu :slight_smile:

Ty jo, vdolky naslano vubec neznam, ale muze to byt dobry, prave, k nejake takovehle hutnejsi polevce :slight_smile:
23. led 2010 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:
tak me se julca plazi po kuchyni, tak jsem zvedava kdy usne :grinning:

jste me navnadili vdolkama :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. led 2010 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
na slano je taky neznám, ale s tím mákem by mohly být dobré :wink:
23. led 2010 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
sandři: a včera usnula dobře co?
23. led 2010 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi, ani... my jsme masový..ale čas od času si i to sladké dám.. jako teď... před biftečkama inzulín a te´D ŠTRŮDL :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Naty dostala v půl 8 flašku s mojim mlíčkam a zatím spinkáme..trochu v postýlce bečela, ale to jen nechtěla být sama.. :grinning:
23. led 2010 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
vcera jo :slight_smile:. ale ja ani nedoufala ze i dneska by to slo tak dobre :grinning:
prave se vymachala psovi v misce s vodou,strasne se tomu smala, no, tak ji jdu prevlict :grinning:
23. led 2010 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
sandři, tak hlavně, že neplače, ale zase nemáš chvilku pro sebe co?

šári:taky dobrý :grinning:
23. led 2010 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj tak jsem koukala na ordinaci na pocitaci nova furt nejjde jindra zejtra dorazi tak na to koukne kluci spi od 7 :slight_smile: sarko tak je videt ze to neni hladem ale tim ze nechce tolik tahat uvidis az pujdes k doktorce tenkrat jsem tam kojila u fialovy po vazeni a pak jsme zjistovali kolik vytahne a rikala mi ze malo proto jsme nasadili dokrm tak se ji na to zeptej :wink:
23. led 2010 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
a zase mi tady delate chute s vdoleckama a ja je nemuzu jeste tak dva mesice vydrzim ojit a koncim mi to rikala i ta doktorka :frowning2:
23. led 2010 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
aaaaaaaaa koukam ze adrianka zase prisla a vsichni jsou fuc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. led 2010 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
kojit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. led 2010 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
tak a mam po nalade domik zacal kaslat rymu jako svine teploty zatim nema ted jsem tady litala jak posuk a. se vzbudil zabral dudlik aspon tak jo a to jsem poslala domcu vycurat a on je vzdycky uplne mimo a misto brouck aby cural do zachodu tak chtel do vany a samozrejme nedosahnul tak to tam pocural a stal a spal to se mi stalo poprvy jak kdyby blouznil :frowning2:
23. led 2010 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak konecne spi, jsem sirota,eda je pres noc pryc,prijede az rano

adri,tak snad to bude ok
23. led 2010 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
no snad jo dala jsem mu ambrobene namazala tymianovou masti a zatim to jde adamek spi dal
23. led 2010 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak treba to bude dobry :wink:
23. led 2010 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ja se bojim toho hrtanu aby se mu to opet nestalo mel to uz asi 5krat no mam kdyz tak pripraveny cipky a zabalim a pujde na vzduch no nic tak to dnes usnula julinka dobre ne?
23. led 2010 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ari,snad to nic nebude

no,dobre. usnula pred 10 a uz byla 1x vzhuru :unamused: . spis ze nemam chvili na sebe,jako relax,vis.
23. led 2010 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
copak ta zdenca,fakt tu dlouho nebyla...
23. led 2010 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky moje,jak pak se mate? Ja mam pujceny honzovo mobil ten ma wifi tak tu smiruju. Celkem to tu bezi je fajn ze i na diskotece je wifi.jinak tady neni zase ani noha jen zamestnanci.
Sari- vlasak prekvapuje to teda cumim
23. led 2010 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nin,ahoj, tak snad ti to utece..
23. led 2010 ve 22:35  • Odpověz  • To se mi líbí
no překvapuje... ale už je zase ve starých kolejích.. už stačil zase exelovat :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: malá neshoda s Járou a je zle... řval tu na nás oba...
23. led 2010 ve 22:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek