• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

teda sari a ja doufala ze by se polepsil.skoda
Jedine co me stve na netu v mobilu je ze abych si precetla nove prispevky musim se vracet jako blbec
23. led 2010 ve 22:41  • Odpověz  • To se mi líbí
MĚ UŽ TO NEPŘEKVAPUJE :pensive: :fearful: NINUŠ NEMÁTE ŽÁDNÉÉ LIDI???
23. led 2010 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
sandri snad jo i kdyz nejsou lidi tak alespon mam to 500kilo jisty,i kdyz je to jen kapka v mori,diky za ni.
Sari-tady je to normalni ze nejsou lidi
23. led 2010 ve 22:52  • Odpověz  • To se mi líbí
inferno bylo vždy narvaný??
my dneska nemáme den.. zase béékáme
23. led 2010 ve 22:55  • Odpověz  • To se mi líbí
sari-bylo bohuzel ty casy jsou pryc delala jsem tady od 2005 do cervna 2008 a za vikend jsem si nosila az 6tisic to byl ten pravej vejvar. Ted 500,- za sobotu. Jo jo jedinej silvestr se povedl
23. led 2010 ve 23:00  • Odpověz  • To se mi líbí
koukám že sme tu sami dvě
23. led 2010 ve 23:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ja tu jsem :slight_smile:
23. led 2010 ve 23:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: malá mi před chvílí zabrala...tak snad bude spát alespon do 3
23. led 2010 ve 23:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ja se premlouvam k venceni,ale taaak se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2010 ve 23:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ja taky jen me trva nez jsem vlezu,coz o to wifi je rychla ale v tom mobilu to nejak neumim
23. led 2010 ve 23:21  • Odpověz  • To se mi líbí
je tak ještě že takové starosti já nmeám... hafana máme venku :grinning: já se snažím vyždímat prsa a z obou jsme max vymáčkla 50ml. přijde mi že je Naty líná tahat prso, proto mi bečela, nevím jestli hlady, ale dneska mi z falšky moje mlíko vypila 100 a vydržela
23. led 2010 ve 23:23  • Odpověz  • To se mi líbí
my počkáme Ninuš... :grinning: :grinning: noc je mladá :grinning:
23. led 2010 ve 23:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak vyvenceno a koukam akorat. uz knoura juli
23. led 2010 ve 23:40  • Odpověz  • To se mi líbí
sari noc mlada a tady stale mrtvo myslim v infernu
Sandri tak vysli vencit manzu
Koukam ze zdenca na nas nejak pozapomina
23. led 2010 ve 23:46  • Odpověz  • To se mi líbí
njn tak alespon se neunavíš :grinning: já pořád ždímám :grinning: naty spinká....pšššššt ať to nazakřiknu.
jj Zdenča asi randí s hezounkem?? měla jít na tu véču, ne?
dneska jsem naty mazala jazyk genciálkou... má na jazyku tu moučnivku nebo jak se tomu říká z toho mlíka tak vypadá srandovně :grinning:
23. led 2010 ve 23:50  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: radsi bych litala jak hadr na holi nez takova nuda,a bez disek to je na prd.
Chudinka malinka,prd genciaĺkou ty jsi ji dala boruvky
23. led 2010 ve 23:56  • Odpověz  • To se mi líbí
jasně..... baštila je jedna báseň :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ty by raději papala maminka, kdyby byly...
chudinka by byla kdybych jito nechala být.. prý by ji to pak bolelo či co, kdybych ji to nanamazala a nechala být. nepamatuji si ani že by jára něco takového někdy jako miminoo měl
24. led 2010 v 00:00  • Odpověz  • To se mi líbí
jéééééééééééééééééééé krásný čas vzkazu
24. led 2010 v 00:00  • Odpověz  • To se mi líbí
to jo cas si trefila dobre,tady nuda stale
24. led 2010 v 00:16  • Odpověz  • To se mi líbí
já půjdu hodit sprchu a za chvíli jsem tu .. topča mi napsal nějaké výplachy pipi abych nechytla nějaký zánět či co..ale ten aplikátor vypadá děsivě a nahání mi hrůzu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: njn když musíš tAK MUSÍŠ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2010 v 00:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ja jsem tady porad,jen nez se to nacte.
24. led 2010 v 00:29  • Odpověz  • To se mi líbí
NO JSEM TU.. UF. KDYBY BYLA TEPLÁ VODA TAK JSEM VE SPRŠE JEŠTĚ :grinning: :grinning: A CO JEŠTĚ LIDI NESJOU?? KDE NIC TU NIC?? ANI ŽIVÁČKA??
24. led 2010 v 00:43  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ninuš mažu do hajan..ať ti to uteče pa ozvi se až se vzbudíš na to tesco
24. led 2010 v 01:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
ja to pak s juli zalomila :slight_smile:

nin, kdyby byl eda doma tak samozrejme venci on :slight_smile:. ale eda teprve dorazi. tak jsem musela ja. a to me to beztak ceka jeste ted pokud brzo neprijde. akorat ted uz budu muset oblict i julku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2010 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Krasne ranko :slight_smile:

Dneska jedeme na cely den k babi a dedovi, a pri tom jeste navstivime kamaradku :slight_smile:

Sandri, to venceni je teda des :stuck_out_tongue_closed_eyes: My kdyz jsme bydleli v byte, ve 4. patre bez vytahu, me to vzdycky tak nebavilo, ted ho vypustim na zahradu a je klid :wink:
A jeste horsi, kdyz mas Julcu.

Nin, tak snad te sichta utekla, ale kdyz nejsou lidi, tak to moc neutika, co?
24. led 2010 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hura,tak eda za chvili dorazi, tak s nim nemusim :slight_smile:. ja to nesnasim. v lete jeste v poho,ale ted :frowning2:. to vzdy ji oblict, ted nest bud v manduce, ale to v tomhle pocasi nejde a stejne me z ni po chvili strasne boli kycle a zada a nebo s golfkama. jenze endy u nich neumi chodit, takze bud tahne on me div nepreklopi kocar nebo ja pred sebou tahnu kocar a za sebou psa :stuck_out_tongue_closed_eyes: . no a v noci musim juli nechat doma a modlit se aby se mi neco nestalo a julca se zrovna nevzbudila :confounded: . ale to nevencim casto, jen vyjimecne. i kdyz ted uz mi to zacne,eda bude brat i nocni aby mel vic penez

anny, tak to budete mit krasny den :slight_smile:

jj,snad to nin uteklo, uz tu pak vecer nebyla
24. led 2010 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holciny
san to je na prd tohle no ale jak to vyresit, mozna by nebyli od veci el.chuvicky abys byla klidnejsi kdyz budes vencit v noci

Adri tak co Domik? uz je lepsi?

holky to tesco zavidim, my tam byli s Anny minuly tyden a meli slevy na veskerou detskou kosmetiku i par veci, ja tam strasne rada jezdim ocumovat ty detsky hadriky :slight_smile:

dneska snad nepujdem ven to ty kosy no ale to jeste uvidim jestli se mi podari uspat to maly zvire
24. led 2010 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
peto a jak je adamkovi?

nad chuvickama jsem uz uvazovala. porad rozmyslim zda to ma cenu. zas tak casto nevencim abych tu juli nechavala a pak jestli by to melo takovy dosah. kdyz jsem treba z druhy strany baraku
24. led 2010 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
docela uz je dobrej, ale porad toho hrozne malo sni, on jedl uz predtim malo a ted ji jeste min, urcite zhubne, uz je ted takovej chcipacek, tak sem mu zacala aspon hodne sladit glukopurem caj jestli po tom dostane vetsi chut k jidlu

sandrus ja ty chuvicky poridila taky az ted, urcite je to vec ktera se neztrati, vzdycky je muzes prodat, koupila jsem je pres net za 990,- a maji dosah 3km, ja je doma prave taky moc nevyuziju ale kdyz treba pojedem na dovcu nebo budou hlidat malyho nasi ktery maji barak tak se urcite budou hodit
24. led 2010 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
tak běžím pozdravit i sem :wink:

hezký den přejeme,jdu vařit,jak je tu strejda,tak máme o jednoho strávníka navíc :wink:

my tedy chůvičky nemáme,ale nemáme ani psa :wink: :wink:
24. led 2010 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek