• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky,
Sandruš tak koukám, že malé se ven moc nechce :slight_smile: . Teda pokud už se něco neděje :grinning: .

Nin gratuluji k dobré kontrole. Jen tak dál a pak hurá do porodnice.

Vítám nově příchozí :slight_smile: .
10. bře 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kadel gratuluji k těhulkování. Po tom všem krásné překvapení :slight_smile: .

Mispuli Fotečky pěkné. Michalka byla opravdu malinká, ale i tak je z ní už pěkná slečna. Ukaž i Honzíka :slight_smile: .
10. bře 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes je zase bláznivé počasí :unamused: , chvilku svítí sluníčko a pak zase zataženo a fujavice. Už se moc těším na to, až ráno vstanu a z okna na mě bude koukat sluníčko aspoň 4 hodinky v kuse.
10. bře 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak koukám že se nic nezměnilo, Sandra stále 2in1?A jak jinak je?
A co Nin? Snad nám nemarodíš?
Zdeni to mě mrzí, co se stalo..
Kátě ještě jednou gratuluju!
Mušpuli pěkné fotečky!
Já se teď musím pochlubit, včera jsme byli s manžou na nákupech v ČB, vybírali sme kočárek a žádnej se mi nelíbil.. Pořád sem myslela na ten můj vyhlídlej ve Strak, tak sme domů jeli přes Strakonice a on tam na mě stále čekal! Járovi se taky líbíl (což mě potěšilo, máme každý úplnějiný vkus), takže sme ho koupili. Mám z něj ohromnou radost!JInak paní, co tam prodávala ještě asi před měsícem, v teď porodila, měla paní Braunovou a moc si ji chválila.
10. bře 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
stale 2 v 1, ale dokonale vyprazdnena ze mam dokonce o kilo min :grinning:. Prohnalo me to silne, az uz manza rikal at radsi nic nezkousim :sweat_smile: :grinning:. Dala jsem mu za pravdu a uz budu jen cekat :grinning:. Taky mi to akorat udelalo poslicky a tvrdnuti bricha. Ted uz zkusim spolehnout jen na uplnek :grinning:

Evco, hazela jsem na minule strance odkaz :wink:

ale spim ted krasne,tak aspon neco :slight_smile:.
10. bře 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, krasne fotky :wink:
10. bře 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky - tak jsem usnula až ve tři ráno :frowning2: :frowning2: už jsem si zakazala dneska odpoledne usnout, protože zase nechci v noci čumákovat :grinning: :grinning:
Mispuli: krásné fotečky - malá je nádherná :wink:
Zuzi: díky bohu už jsem v pohodě jen mě trochu drží rýma ale to zvládnu, takže kočárek už máte to je super
Sandři já na tebe myslela jsem si říkala jestli to zabralo :grinning: :grinning:
10. bře 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja prospala i cely odpoledne, vzdycky jen vylitla na wc a spala dal :grinning:. manza ze me byl hotovej. ale rikala jsem si, ze kdyz uz nic tak jsem dokonale vyprazdnena a u porodu chci aspon 2 klystyry :grinning:. nedovedu si predstavit ze by tam ze me melo jit takove mnozstvi :sweat_smile:
hale a co segra? Kdy nam sem hodi nejake info? :wink:. my tu na ni myslime :slight_smile:
na me jestli nezabere ani uplnek, tak asi az Vanoce :grinning:
10. bře 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za pochvalu,jen nevím,jestli jsem tam měla psát ty porodní rozměry a už vůbec nevím,jestli je tam mám napsat u Honzíka,ale zase by to pro jiný maminky mohlo být povzbuzením,tak nevím :unamused:
To je dobře zuzi,že jste se nakonec shodli ohledně kočárku,já měla pro malou jasno,hned jak jsem ho uviděla, náhodou jsem šla v táboře do krámu na obhlídku a hned mě praštil do očí :grinning: ,manželovi jsem volala a on mi řek,že jestli se mi líbí,tak ho mám zamluvit a bylo to :grinning:
nini to já znám,já nemohla s honzíkem v noci spát a usínala až k ránu,když šel franta do práce anad hlavou mi dupaly sousedovic děti :sweat_smile:
10. bře 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mispul - a proč ne máš krásný dětičky, pro spoustu maminek to je povzbuzení a myslím si že tady tě za to nikdo nebude nadávat :wink: :wink: :wink:
Sandři - Káťa tam jde ve čtvrtek, šla tam včera ale bylo tam moc lidí tak jí prý řekli at přijde až ve čtvrtek
10. bře 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to jo :slight_smile:. chudak, tak musi cekat, to je asi nejhorsi. ale aspon bude mimco lip videt :slight_smile:

luci, klidne to tam napis, pro mamky je to povzbuzeni a nadeje :slight_smile: .

Zuzko a jakou barvu kocarku? Tu zelenou?
10. bře 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Mispul, Miša už je slečna. A dortík taky vypadá dobře. :slight_smile:
Též si myslím, že je to dost velké povzbuzení pro všechny maminky, tak jen do toho, vždyť Honzík už je taky pořádný chlápák. :slight_smile:
10. bře 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jo,jdu to tam nafrkat :wink:
Sandři,úplněk je zítra a ještě má svátek Anděla,to by bylo moc hezký,aby malou strážilo takový jméno :grinning:
10. bře 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no hezky by to bylo, ale mala kasle na to co by se mi (nam) libilo :grinning:

tak na fotecky se tesim :slight_smile:
10. bře 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj Sandro, tu zelenou. Jára mi sice pořád ukazoval takovej krémovej, ale neměl šanci :grinning: Tak si vybral aspoň podvozek. Nakonec byl unešenej z toho, co všechno se dá z toho kočárku vykombinovat, takže se mu zalíbil spíš po technické stránce. Nojo,je to chlap :grinning:
10. bře 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
murecka, nechate si rict co cekate? nebo prekvapko?
10. bře 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři, necháme 20.3. jedeme na UTZ do ČB, už se nemůžu dočkat až to budu vědět a začnu nakupovat. :grinning:
10. bře 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to mame akorat termin dle MS. tak to si zarucene vzpomenu a nezapomenu :slight_smile:
a co byste radsi? Vim, ze je to jedno, hlavne ze bude zdrave, ale po necem asi touzite o trosku vic :wink:
10. bře 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci, tak uz jsem videla fotky i Honzika, je taky hezounkej, mas krasne deti :slight_smile:. ale asi sis taky uzila, co? :frowning2:
10. bře 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně jak píšeš, je nám to úplně jedno, hlavně po té naší složité cestě za miminkem je to pro nás takový zázrak. Hlavně zdravé miminko a aby vše proběhlo tak jak má. Ale naším přáním je holčička, ale tak nějak cítím, že to bude klučík. :slight_smile:
10. bře 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja citila od sameho zacatku holcicku a moc jsme si ji prali :dizzy_face: . ale pak me cela rodina rikala ze to urcite bude kluk, tak me tak nejak rozhodili :sweat_smile:. ne ze bych z klucika byla min stastna, ale preci jen jsem vic chtela tu princeznu.
Tak doufam ze se nespletli a nepovezu si domu malyho edika v ruzovym :grinning:.
10. bře 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak z toho mám největší strach, že se upnu na jednu barvu a pak to bude opak, no což tak babička bude mít za úkol něco koupit, aby jsme nedělali ostudu až pojedeme domů. :grinning:
Chtěla jsem se zeptat jak je to s dětským doktorem, musím ho mít vybranýho ještě před porodem a zaregistrovat se tam? Kdo je tady ve Strakonicích dobrý a taky bere nové pacienty?
Mispul, krásné fotečky Honzíka. :slight_smile:
10. bře 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no, u nas by jel v ruzove a i by ji doma nosil :grinning:
ja se byla ptat na konci ledna dr. vanatove zda by nas pak vzala,rikala ze ano. az budeme mit RL, takze ji mame zavolat a domluvime se na navsteve. mame ji nejbliz a vetsinou se i vybira podle toho kterou mas blizko. Ja chodila k Fialove do polikliniky a byla fajn, ale asi nebere. Pak je tam i Mala, ta ji delala zastup a s tou jsem spokojena nebyla :sweat_smile:. Kdo tam je pobliz dalsi, nevim.
10. bře 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Murecka,já byla přesvědčená,že druhej bude taky kluk,a tak to bylo moc milý překvapení,dneska jsem se rozhodla,že asi ještě nebudu dávat věcičky do burzy,spolužačka totiž čeká holčičku,je ve 21.tt,tak jí něco schovám,tak až budeš příští týden vědět,tak Ti taky můžu přispět hadříkama,klidně i klučičíma,ty má zas prozměnu půjčený Jířa Nováků
To nejlepší z holčičího nafotím a dám do albíčka k Míše,kdybyste si něco chtěli vybrat :dizzy_face:
10. bře 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když se tu bavíte o těch barvičkách, taky to nemám jednoduchý, když nesmim kupovat nic tipickýho, ale naštěstí se mi dost líbí i třeba ta zelená nebo zeleno modrá a ta jde naštěstí pro oboje.. :slight_smile:
10. bře 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já klidně někam dojedu, hlavně aby byla dobrá a příjemná. :slight_smile: Je jedno jestli mám jít na Mír, nebo na polikliniku, ani nevím kde jinde jsou doktoři, já tady chodím pouze k obvodní a ta je na Míru, no byla jsem tam dvakrát a to vždy jen na vyšetření co jsem potřebovala.
10. bře 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Murecka a koho myslíš,že máme my :grinning: :grinning: :grinning: ? Macháčka,chodím tam pouze na kontroly a vnejnutnějších případech,jinak chodíme do rizikovky v Písku a pan primář Chytrý je báječnej
10. bře 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jířa, má taky klučíka nějakýho menšího viď? Klučičího mám naslibovanýho hodně, po švagrové, pak jedna kamarádka má 8měsíčního klučíka a druhé se narodil minulou sobotu. Takže my snad budeme mít tu nevěstu. :grinning: I když pochybuji. :slight_smile: No zatím mám z Teska taky jen tu béžovou. :grinning:
10. bře 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,měl se narodit na začátku února a je vpůlce prosince,ale byl velkej :dizzy_face: :dizzy_face:
10. bře 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, k Macháčkovi jsem chodila už i já. :grinning: :grinning: :grinning: Ten nepomůže a ani neublíží a hlavně Sobolíková to je půl doktora jak je důležitá. :grinning: :grinning: :grinning: Divím se, že tam není nikdo jiný. :unamused:
10. bře 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek