• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

ahoj holky,

tak chůvičky taky budeme muset pořizovat.

tedy sandři ty se s tím psem taky natrápíš co?

peťo to je dobře, že Adámek je na tom lépe.

nin: a kam se chodí lidi bavit o sobotách ve ST? že do inferna nepáchne ani noha.

nám dneska přijedou naši,tak se taky těšíme.
24. led 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco,natrapim,kdyz jsem na nej sama tak jo. je hroznej. hlavne neposloucha, nechodi. ale co, jednou jsme si ho poridili, tak musime bojovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: to je jasný, holt každej pes má něco. My máme u našich dobrmanku a ta jakmile přijedem s Davčou tak strašně žárlí. Jako neublížila by mu to ne, ale chrání si mojeho taťku mamku a bráchu. Nás u Davči toleruje, ale když ho chodá třeba mamka, tak píská :grinning:
24. led 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky a přeji krásné už poledne :grinning:
Naty spinkala cca od 22hod do půl 4 a pak v 8 :sweat_smile: takže se zatím držíme že od těch22hod už spíme natvrdo. dneska chci razit s Ninuš do tesca.. vyvenčím i malou :grinning: jaké že to tam mají dobré pleny??zelené vyrobení pro tesco?
24. led 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári jj,jsou v zeleném obalu,tesco essential
24. led 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkujiiiiii :wink: pleny dochází... :stuck_out_tongue_closed_eyes: co mám zásoby tak od 4kg a my máme asi 3.30 takže jsou nám velké..počítela jsem s větším mimi :grinning:
24. led 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hokky,
tak hlásím, že Děti ráje byly boží a říkaly jsme s Jakubem, že bysme to daly ještě jednou, fakt bomba - doporučuju
Sári a Nin - včera jsem v Tescu nakoupila mají tam akce na trika kup 2 za 130,- tak jsem koupila, že :sweat_smile:
chtěla jsem i tílka, ale už byly hrozně přebraný :cry:
dneska flákačka, pro malou jsem šla v 10, nevařím, dojedla jsem lasaně, malá od včera průjem, takže má příkrmy mrkvový, takže klídek. Za chvíly jí zkusím dát spát, říká teda že nece, ale důležitý je co chci já, že :grinning:
24. led 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj klári tak my už taky po obědě,před chvílí jsem malou plácla po zadku,chtěla jsem jí vyměnit plínu,ale ona kolem sebe začala kopat a kopla mě do oka,tak jsem se neudržela,jenže jak měla holej zadek,tak mi ruka ujela moc :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,chudinka tam bude mít modřinu ještě za týden ted je mi jí tak líto,jenže ona se mi při tom vysmekávala a bejvala by ještě spadla na hlavu :unamused: ,ted se mrcoší vedle tatky,možná zabere

jinak muzikál ti závidí i ten výlet do prahy,ale my pojedeme na ty hory,tak si nemůžu vyskakovat :grinning:
24. led 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - kam na hory?? to jsem nějak propásla
jinak s tím plácnutím, to si pamatuju, takhle jsem loni plácla malou když utíkala z nočníku a na to konto jsem s nočníkem přestala. Já koupila včera E v HM kalhotky, dostane je k narozkám, snad nám budou k něčemu :sunglasses:
hm tak dáma vylezla z potýlky a lítá po pokoji :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ holky tak domik je v pohode jen trochu rymu tak aspon tak zejtra ho nedam do skolky ani na plavani a pak se uvidi kdyz mu nic nebude postriha do skolky :wink: prijel nam jindra na navstevu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:
koukala jsem že byla po mě scháňka tak se hlásím že jsme v pořádku a už doma, byli jsme u našich a tam nejsem
on-line a nestihla jsem napsat, doma byla dusná atmosféra tak jsme se sbalili a odjeli

teď jdu poklízet a prát a večer tady budu :slight_smile:
24. led 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malá už hodinu chrní,natáhla jsem se k ní a vytuhla taky,tak jsem zapomněla dát strejdovi oběd :grinning: :grinning: ,tak jí ted

klári od středy 10.2. do neděle jedeme s frantou lyžovat do rakouska do Zell 'am'See,kamamrádův kamarád tam má penzion,oni tam jezdí každej rok,no a letos konečně po 7 letech jedeme i my :wink: ,děti budou u našich,honzík by stejně neměl školku,protože jsou tu v tý době jarnáky a brácha má docela dobrý směny v práci,takže dopoledne pomůže mámě pohlídat a odpoledne už zase bude z práce děda :wink:
24. led 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my už dávno vychrněný,jdeme se oblíkat a půjdeme kousek vyprovodit strejdu na vlak,to zas bude slziček,no půjde s námi i tatka,tak snad to nějak ustojíme
24. led 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my uz jsme doma :slight_smile:

Dneska je tam strasna kosa, tak jsem byla rada, ze jsem nemusela na prochazku, byla babi :wink:

My chuvicky mame, a jedou kazdy den, ale je to neco jinyho v baraku nez v byte, to je jasny.

Klari, tak super, ze se libilo, na to bych taky jela :slight_smile:
24. led 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani,tak to sis odpočinula co? Davídek naštěstí spí ve stojícím kočáře, tak v tom je výhoda. Ale ty aspoň uděláš nějakej pohyb :grinning:
24. led 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
To si pis, ze jsem si odpocinula :wink: :slight_smile:
To jo, pohybu je dooost :slight_smile: aspon neco.
Tak to se mate, ze se to Davidek naucil a spinka za stojaka :slight_smile:
24. led 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my nakonec ven nepachli, adamek prekvapil a spal hodinu dopo a hodinu odpo ted je teda zase nejakej uknouranej tak pujde spinkat driv
24. led 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a. pije mlicko a pujde spat je unavenej ted odpol spal jen 45 minut domik zase kouka na dobu ledovou a jindra ma tady kamose :slight_smile:
24. led 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani, to je dobře, že sis odpočinula. JJ jsem ráda že spí ve stojícím kočárku, aspoň mu v klidu uvařím obídek :grinning:

peťul: ten překvapuje, asi to potřeboval :wink:
24. led 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
adri: u nás se dneska vyspávalo jak dopo tak odpo, tak je plný sil :grinning:
24. led 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, co máte chlapečky. Přetahujete pindíka? Naše dr. nám řekla, že máme,tak asi už 3 měsíce přetahujeme a vždycky mu to na kontrole kontroluje. Holky tu na jedné diskuzi tu psaly, že se to nemá, že to udělá víc škody než užitku. Jak to tedy je a jak to děláte vy?
24. led 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, ja od narozeni pretahuju, ale nic se nedeje, Adik to ma srostly, Davidek ne, ten to ma naproste v pohode. Me dr. rikal, ze jako do 3 let se to resit nemusi. Nerekl mi, ze nemam pretahovat. Zatim to neresim, myslim, ze je urcite cas.
24. led 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
my od malička přetahujeme,ale my jsem zase trochu jinej případ,my musíme :wink:
24. led 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já právě nevím, zatím tedy přetahuju, ale nevím,jestli přestat. A hlavně doktorka mu to stejně na ko přetáhne pokaždý a kontroluje to.Tak nevím
24. led 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já osobně si myslím,že mu to neublíží.lepší než když to potom bude mít přichycený a budou mu to muset dělat operativně
24. led 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi mě v porodnici řekly nepřetahovat, dětská řekla nepřetahovat a na chirurgii mě řekly okamžitě začít přetahovat pokud nechci aby ho potom čekalo bebí.(tenrát jsme tam byli stím abscesem to byli malému 4 týdny) od té doby přetahujeme a je to super.
Vím co dělali známé synovi ta přetahovala a špatně a měl to srostlé tak mu to přetahli na chirurgii (1,5 je mu ) a bylo to prý bolestivé nechci strašit ale já bych přetahovala
Já si osobně myslím a věřím chirurgovy a přetahovala bych dál ALE JE TO JEN NA TOBĚ
24. led 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ted jsem se musela smát listovala jsem nedělním bleskem a Paroubek křtil tu jejich holčičku a ta měla na nožičkách capáčky od DIORA za 1700,- :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
24. led 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, budu tedy pokračovat, holky tam psaly, že se tam pak můžou dělat nějaký jizvy a že to pak dělá problém. Já nevím, neberu to nějak násilím, jen tak decentně.
24. led 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: tedy to jsou capáčky za hubičku co? :grinning:
24. led 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi pokud si nesji jistá zajed sním na chirugii do polikliniky k Hadravovej nebo jí zavolej a zeptej se ona tě velmi ochotně poradí.
24. led 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek