Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
evulebobule
24. led 2010
ahoj holky,

tak chůvičky taky budeme muset pořizovat.

tedy sandři ty se s tím psem taky natrápíš co?

peťo to je dobře, že Adámek je na tom lépe.

nin: a kam se chodí lidi bavit o sobotách ve ST? že do inferna nepáchne ani noha.

nám dneska přijedou naši,tak se taky těšíme.
sayastautor
24. led 2010
evco,natrapim,kdyz jsem na nej sama tak jo. je hroznej. hlavne neposloucha, nechodi. ale co, jednou jsme si ho poridili, tak musime bojovat 😃 😃 😃 😃
evulebobule
24. led 2010
sandři: to je jasný, holt každej pes má něco. My máme u našich dobrmanku a ta jakmile přijedem s Davčou tak strašně žárlí. Jako neublížila by mu to ne, ale chrání si mojeho taťku mamku a bráchu. Nás u Davči toleruje, ale když ho chodá třeba mamka, tak píská 😃
saarcik77
24. led 2010
ahojky a přeji krásné už poledne 😃
Naty spinkala cca od 22hod do půl 4 a pak v 8 :-N takže se zatím držíme že od těch22hod už spíme natvrdo. dneska chci razit s Ninuš do tesca.. vyvenčím i malou 😃 jaké že to tam mají dobré pleny??zelené vyrobení pro tesco?
mispuli
24. led 2010
šári jj,jsou v zeleném obalu,tesco essential
saarcik77
24. led 2010
děkujiiiiii 😉 pleny dochází... :-p co mám zásoby tak od 4kg a my máme asi 3.30 takže jsou nám velké..počítela jsem s větším mimi 😃
klaraemma
24. led 2010
ahoj hokky,
tak hlásím, že Děti ráje byly boží a říkaly jsme s Jakubem, že bysme to daly ještě jednou, fakt bomba - doporučuju
Sári a Nin - včera jsem v Tescu nakoupila mají tam akce na trika kup 2 za 130,- tak jsem koupila, že :-N
chtěla jsem i tílka, ale už byly hrozně přebraný 😢
dneska flákačka, pro malou jsem šla v 10, nevařím, dojedla jsem lasaně, malá od včera průjem, takže má příkrmy mrkvový, takže klídek. Za chvíly jí zkusím dát spát, říká teda že nece, ale důležitý je co chci já, že 😃
mispuli
24. led 2010
ahoj klári tak my už taky po obědě,před chvílí jsem malou plácla po zadku,chtěla jsem jí vyměnit plínu,ale ona kolem sebe začala kopat a kopla mě do oka,tak jsem se neudržela,jenže jak měla holej zadek,tak mi ruka ujela moc 😞 😞 😞 ,chudinka tam bude mít modřinu ještě za týden ted je mi jí tak líto,jenže ona se mi při tom vysmekávala a bejvala by ještě spadla na hlavu :-| ,ted se mrcoší vedle tatky,možná zabere

jinak muzikál ti závidí i ten výlet do prahy,ale my pojedeme na ty hory,tak si nemůžu vyskakovat 😃
klaraemma
24. led 2010
luci - kam na hory?? to jsem nějak propásla
jinak s tím plácnutím, to si pamatuju, takhle jsem loni plácla malou když utíkala z nočníku a na to konto jsem s nočníkem přestala. Já koupila včera E v HM kalhotky, dostane je k narozkám, snad nám budou k něčemu 😎
hm tak dáma vylezla z potýlky a lítá po pokoji :-p
adricc
24. led 2010
AHOJ holky tak domik je v pohode jen trochu rymu tak aspon tak zejtra ho nedam do skolky ani na plavani a pak se uvidi kdyz mu nic nebude postriha do skolky 😉 prijel nam jindra na navstevu 😃 😃 😃 😃
mikesova25
24. led 2010
Ahoj holky 😉
koukala jsem že byla po mě scháňka tak se hlásím že jsme v pořádku a už doma, byli jsme u našich a tam nejsem
on-line a nestihla jsem napsat, doma byla dusná atmosféra tak jsme se sbalili a odjeli

teď jdu poklízet a prát a večer tady budu 🙂
mispuli
24. led 2010
tak malá už hodinu chrní,natáhla jsem se k ní a vytuhla taky,tak jsem zapomněla dát strejdovi oběd 😃 😃 ,tak jí ted

klári od středy 10.2. do neděle jedeme s frantou lyžovat do rakouska do Zell 'am'See,kamamrádův kamarád tam má penzion,oni tam jezdí každej rok,no a letos konečně po 7 letech jedeme i my 😉 ,děti budou u našich,honzík by stejně neměl školku,protože jsou tu v tý době jarnáky a brácha má docela dobrý směny v práci,takže dopoledne pomůže mámě pohlídat a odpoledne už zase bude z práce děda 😉
mispuli
24. led 2010
tak my už dávno vychrněný,jdeme se oblíkat a půjdeme kousek vyprovodit strejdu na vlak,to zas bude slziček,no půjde s námi i tatka,tak snad to nějak ustojíme
anny84
24. led 2010
Tak my uz jsme doma 🙂

Dneska je tam strasna kosa, tak jsem byla rada, ze jsem nemusela na prochazku, byla babi 😉

My chuvicky mame, a jedou kazdy den, ale je to neco jinyho v baraku nez v byte, to je jasny.

Klari, tak super, ze se libilo, na to bych taky jela 🙂
evulebobule
24. led 2010
Ani,tak to sis odpočinula co? Davídek naštěstí spí ve stojícím kočáře, tak v tom je výhoda. Ale ty aspoň uděláš nějakej pohyb 😃
anny84
24. led 2010
To si pis, ze jsem si odpocinula 😉 🙂
To jo, pohybu je dooost 🙂 aspon neco.
Tak to se mate, ze se to Davidek naucil a spinka za stojaka 🙂
petulka12
24. led 2010
tak my nakonec ven nepachli, adamek prekvapil a spal hodinu dopo a hodinu odpo ted je teda zase nejakej uknouranej tak pujde spinkat driv
adricc
24. led 2010
tak a. pije mlicko a pujde spat je unavenej ted odpol spal jen 45 minut domik zase kouka na dobu ledovou a jindra ma tady kamose 🙂
evulebobule
24. led 2010
Ani, to je dobře, že sis odpočinula. JJ jsem ráda že spí ve stojícím kočárku, aspoň mu v klidu uvařím obídek 😃

peťul: ten překvapuje, asi to potřeboval 😉
evulebobule
24. led 2010
adri: u nás se dneska vyspávalo jak dopo tak odpo, tak je plný sil 😃
evulebobule
24. led 2010
holky, co máte chlapečky. Přetahujete pindíka? Naše dr. nám řekla, že máme,tak asi už 3 měsíce přetahujeme a vždycky mu to na kontrole kontroluje. Holky tu na jedné diskuzi tu psaly, že se to nemá, že to udělá víc škody než užitku. Jak to tedy je a jak to děláte vy?
anny84
24. led 2010
Evi, ja od narozeni pretahuju, ale nic se nedeje, Adik to ma srostly, Davidek ne, ten to ma naproste v pohode. Me dr. rikal, ze jako do 3 let se to resit nemusi. Nerekl mi, ze nemam pretahovat. Zatim to neresim, myslim, ze je urcite cas.
mispuli
24. led 2010
my od malička přetahujeme,ale my jsem zase trochu jinej případ,my musíme 😉
evulebobule
24. led 2010
já právě nevím, zatím tedy přetahuju, ale nevím,jestli přestat. A hlavně doktorka mu to stejně na ko přetáhne pokaždý a kontroluje to.Tak nevím
mispuli
24. led 2010
já osobně si myslím,že mu to neublíží.lepší než když to potom bude mít přichycený a budou mu to muset dělat operativně
ninus81
24. led 2010
Evi mě v porodnici řekly nepřetahovat, dětská řekla nepřetahovat a na chirurgii mě řekly okamžitě začít přetahovat pokud nechci aby ho potom čekalo bebí.(tenrát jsme tam byli stím abscesem to byli malému 4 týdny) od té doby přetahujeme a je to super.
Vím co dělali známé synovi ta přetahovala a špatně a měl to srostlé tak mu to přetahli na chirurgii (1,5 je mu ) a bylo to prý bolestivé nechci strašit ale já bych přetahovala
Já si osobně myslím a věřím chirurgovy a přetahovala bych dál ALE JE TO JEN NA TOBĚ
ninus81
24. led 2010
tak ted jsem se musela smát listovala jsem nedělním bleskem a Paroubek křtil tu jejich holčičku a ta měla na nožičkách capáčky od DIORA za 1700,- =-) =-) =-) =-) =-)
evulebobule
24. led 2010
holky, budu tedy pokračovat, holky tam psaly, že se tam pak můžou dělat nějaký jizvy a že to pak dělá problém. Já nevím, neberu to nějak násilím, jen tak decentně.
evulebobule
24. led 2010
nin: tedy to jsou capáčky za hubičku co? 😃
ninus81
24. led 2010
Evi pokud si nesji jistá zajed sním na chirugii do polikliniky k Hadravovej nebo jí zavolej a zeptej se ona tě velmi ochotně poradí.

Začni psát odpověď...

Odešli