• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Hned je jdu koupit taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: ne ne v pohodě, já myslím, že se tím nic zkazit nedá. Naše maminky to dělaly taky a klukům nic není,tak co.
24. led 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem je konečně objevila ty kalhoty s těmi tapkami říká se jim pyžamo kalhoty
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29705522&tab=1
a taky moc hezký pyžámko - http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30124688&tab=0
24. led 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi v dnešní době se mě zdá že všechno moc řeší at se to týče přetahování, příkrmů no prostě všeho ale přeci jak mě řekl známí děti jsou přece pořád stejné :slight_smile:
24. led 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: krásný. :wink:
24. led 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja teda taky pretahuju jen tak lehce :slight_smile: Uvidime.

Ty capacky to je teda sila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky no botičky za 1700 to jde... za to mám nákup v tescu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
mě v porodnici tenkrát říkali přetahovat co to půjde to zkoušet...i dětská mi říkala přetahovat.. tak jsme to dělali a vše v poho..
švagrová a to je zdrav.sestra, tak té říkali nepřetahovat a byli na obřísce
24. led 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári: tak to jsem ráda, tak na tý diskuzi všechny nepřetahujou a já jsem tam jediná,tak jsem si myslela, že jsem mimoň :grinning:

ani, já taky jen lehce, žádná drasťárna :grinning:

no a holky jak jste nakoupili v tescu? My se tam teď taky chystáme.Tak mě navnaďte
24. led 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo šári máš se vyprdnou na nákup a koupit NATY capáčky od DIORA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ninuš a naty bude kadit do capáčků :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
už jsme ji zkusila dát tu tesco plenu tak jsem zvědavá... už ležíme v postýlce u hlavy osla usínáčka :grinning: :grinning: a je klid
teda pobrekávala ale neřvali jsme tak jsme ji nechala.už je ticho :wink:
24. led 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
To víš ten usínáček je super já bych u toho zalomila kolikrát dřív než malej :grinning:
24. led 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
EVI... no v tescu by se nakupovalo jen kdyby bylo za co :astonished: krásný oblečky... hodně ve slevách.. 5ks body 189,- já si koupila tirka 2 za 160.... no a pleny, pleny, pleny..... jo a bebu cca o 30 kč levnější než jksem ji kupovala ve strak.
24. led 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šárka zapoměla říct že oblečky ve slevě spíš na Holčičky a hlavně malé velikosti cca do těch 6 m
Já koupila bodýčky z dlouhým rukávm 9-12 - za 230,- a ty samé 12-18 ty mě proplatila mamina no a na zkoušku ty tesco pleny
24. led 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, takjsem zpátky doma od rodičů. Byla jsem atm sama s terkou, zbytek jsem nechala doma :slight_smile: .
Evi u nás se taky přetahovalo hned, a dobrý, myslím, že tím nic nezkazíš.
Nin na mě usínáček taky působí, zaposlouchám se a už jsou očka dole :grinning:
Do Tesca bych taky hned vyrazila, už aby se někdo rozhoupal a postavil ho ve Strakonicích, to by se to nakupovalo
Jíťo tak se můžeme někdy domluvit a já ti je půjčím a malé je vyzkoušíš
24. led 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin to máš pravdu, větší výběr je tam na holky, a to já ráda :sweat_smile:
24. led 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No myslím si že Tesco ve Strakonicích by pro mě byla katastrofa asi stejně tak jako Mimibazar :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nějak mi to blbne, nechce se odeslat odpověď
24. led 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ááá už to jde
24. led 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja bych brala Tesco i ve Strakonicich, tam jezdime casteji :grinning:
Anebo u nas v Blatny :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
my včera zajeli do Tesca do ČB, ale tam se mi nikdy nelíbilo a stojím si za tím dál, v Písku mají víc věciček. :grinning: :grinning: :grinning: Nic jsem nevybrala a to je u mě co říci. :grinning: :grinning: :grinning:
Tak snad vám budou plinky Tesco vyhovovat a nebudete nás proklínat. :grinning: :grinning: :grinning:
Alčo, tak fajn, někdy se domluvíme, nožku jsem jí měřila má cca 10cm, tak by jí mohli být. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Možná už jsme se někdy potkali, když bydlíme tak blízko. :grinning: :grinning: :grinning:

Tak já jsem včera objednala Terce nový fusak. :grinning: Máme půjčený od švagrové po synovci, je sice zachovalej,ale není to ten nastavovací. No a já ho včera objevila na 749,- Kč nový od Emitexu, tak čekám jestli budou být barvičku, je to výprodej. Celou dobu jsem chtěla červený vevnitř a šedý navrh,ale to nikde nemají, jen v Bejby centru by mi ho objedali, ale tam stál 2200,- Kč což se mi zdálo dost, jednu zimu skoro odvoženo, tak ještě příští rok a tím asi končíme. Protože další mimčo u nás, nevím nevím. :wink: :wink: :wink:
24. led 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkuju, no jo no snad něco vybereme, potřebuju bodýčka 6-9 a bryndáky, máme ukrutnou spotřebu :grinning: Plenky máme od vánoc dva balíky a používáme jen na noc,tak ty ne. Ale jednou jsem ti z tesca zkoušela a byly moc fajn.

alčo, děkuju,budu pokračovat :grinning:

muri: ty od emitexu jsou úžasný, já jsem tedy mooooc spokojená.

Ani tesco v Blatný by nebylo vůbec od věci :grinning: anebo třeba v Mačkově :grinning: :grinning:
24. led 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten kun dneska zase odcválává na pravdu boží je pomalej jak svina
Jo jo Jituš SOUHLAS mě taky víc vyhovuje tesco v Písku
24. led 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: kůň asi zase brzy docválᨠ:grinning:
24. led 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já si říkám, že je tady mrtvo..nikdo nepíše,, aktualizuju a nic a najednou tolik příspěvků.. kun toho má asi moc.. nestíhá :grinning:
Ninuš tak mi malá u usínáčka usnula.. sice sem tam ještě zabéékala ale nebežela jsme tam .. potvůrka, naučila jsem si ji na ruku a ona jinak usínat nechce..tak te%d máme usínáčka tak nsad Naty dostane rozum a zamiluje se do oslíka a nebude chtít na ruce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda zase béékáme.. no a to jsem si říkala jak budem z cestování zmožená a ono prd velebnosti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tedam že by?? zase klid.. ona si vždycky zabééká asi ze spaní a já si myslím, že už je zase vzhůru a už mám nutkání tam běžet..
24. led 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ten náš malej starosta momentálně sedí mezi hračkama vesele poustí pejska od FP a chroupe křupku spinkal od 18-20:30 kanec jeden ted je samej smích a dobrá nálada tak jsem zvědavá kdy to zalomí :grinning: :grinning: :grinning:
To musím ještě říct včera usnul před půl desátou a spal celou noc s Babi až do 7 hodin do rána tak třeba to tak bude i dneska :grinning: :grinning:
24. led 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidíš, ninuš.. jak bude spát.. třeba babi ho umí lépe udyndat než mami :grinning:
no uvidíme na nás... normálně v tuhle dobu koukáme a vytuhneme až na tu 22hod. a spíme už teď
24. led 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: tak zase bude spinkat třeba ráno dlouho :wink:
24. led 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Třeba jo jo :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: mě to nevadí alespon nebude brzo budíček když to zalomí až v deset třeba :grinning:
24. led 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlavně že nastraší v noci.. to je už jedno kdy to zalomí.. :wink:
24. led 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek