• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Duležitý je že není protiva
24. led 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:
tak to nase julca kupodivu spi :slight_smile:
24. led 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co nin kdy zase vyrazíme po nákupech??? :grinning: :grinning: :grinning: chtělo by to znásilnit bankomat, nejlépe rovnou bankéře a pak vyrazit co?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. led 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty ole :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished:
24. led 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tu, ja jsem jeste pekla tatkovi pernik do prace :slight_smile:

Evi, takhle Tesco na navsi v Mackove :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To bych mela tri kroky :grinning:
24. led 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
to taky můžu chtít tesco u nás v Chrašťoucích na návsi nebo na hřišti tam to mám blíž.. :grinning: :grinning: :grinning:
to vůbec nejsou špatné vize..viď anny?? :wink: :wink:
24. led 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky jen sekvenčně odbíhám k malemu protože děláme tanyny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Šári já jsem začala kopat tunel k Bance :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no vyrazíme až budou peníze což u mě znamená asi Nikdy :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani, no to je onooo, tam by se tesco krásně vyjímalo :grinning:
24. led 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsme na tom podobně.. ba ne, já teď v únoru snad dostanu 2 ty mateřský.. už aby to bylo.. tak to se pak budu moct rozšoupnout :grinning: :grinning: ba ne, musím nechat opravit autí, tlumiče.. a chtěla jsem si objednat na netu ty testy a pak je Jardovi omlátit o čumák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takovy vize bych si nechala libit :grinning: :grinning: :grinning:

Ja prijedu kopat s tebou ten tunel :grinning:
24. led 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co takhle IGY v Mačkově to by bylo žůžo :grinning: :grinning: a tesco samozdřejmě hned vedle a taky Dráčik no a prokoupím si i židli pod zadkem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninuš už ho bud emít má to pár metrů, jestli si vybrala čsob.. :grinning: do GEMB to by měla dál.. nino v kolik dneska začínáš tunelovat?? anny to vezme v radomyšly na chrašť vyzvedne mě a přijedem ti helfnout :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako IGY, to je napad :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To by me taky vyhovovalo :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja to budu mit do Radomysle sakra daleko, se sedru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , nebo vyzvednu Evinu v Sedlici :grinning:
24. led 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Samozdřejmě že ČSOB do GE než bych se prokopala tak by místo korun bylo euro :grinning: :grinning:
Takže děvčata teplákovku, krumpáče,zbíječku,lopaty a kolec sebou :grinning: :grinning: :grinning: a pytle na odpadky(to na ty peníze) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu se sbalit :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
to víš že jo, já ti pomůžu, budeme to mít rychlejš :grinning:
24. led 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy jste, ale tunelářky. :grinning: :grinning: :grinning:
Ninuš, máme z tohoto dřevěnýho programu dekoraci nad přebalovákem (berušky a motýlky) a je to krásné. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ale nad tvýho kohouta není, ten je super a ještě si zavzpomínáš. :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten kohout je suprovej, ja si ho taky pamatuju :slight_smile: za mlada :grinning:
Toho bych taky brala, ale jen jednoho, holt by se museli kluci vystridat, nebo se tam narvat oba :grinning:
24. led 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj kohouta si taky pamatuju :wink:
24. led 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky..tepláky už mám na sobě, krupáč, kolec, lopatu najdu někde na dvoře.. tak jdu čekat za chalupu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a zítra se rozšoupneme... až posbíráme všechny ta odpadky :grinning:
24. led 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vyrazily bychom do Tesca :grinning:
24. led 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
s temi odpadky
24. led 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
evina je ze sedlice??? tak jak jsme tady probírali moji sousedku Mgr.Koptku, která tak dokonale udržovala mezisousedské vztahy :grinning: :grinning: tak její manž pochází ze sedlice :pensive:
24. led 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně anny .. tam bych si vybrala věciček hlavně na Naty........... takhle jsme dneska skončila jen víceméně u plen
24. led 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja prave taky, na kluciky :slight_smile:

Tak si jdu lehnout, dobrou holky
24. led 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrouuuuuu :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
24. led 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári: jsem sedlická naplavenina, jinak pocházím z Blatné :wink:

já jdu taky chrnět holky dobrou.
24. led 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi taky jsem v chrašť.náplava.. jsem ze strak..ale i tam jssem se ve 4letech naplavila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dobrou noc holky.. já jdu hodit sprchu
24. led 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek