Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
ninus81
24. led 2010
Duležitý je že není protiva
sayastautor
24. led 2010
ahojky 🙂
tak to nase julca kupodivu spi 🙂
saarcik77
24. led 2010
tak co nin kdy zase vyrazíme po nákupech??? 😃 😃 😃 chtělo by to znásilnit bankomat, nejlépe rovnou bankéře a pak vyrazit co?? 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
ninus81
24. led 2010
saarcik77
24. led 2010
ty ole :-p :-o
anny84
24. led 2010
Tak jsem tu, ja jsem jeste pekla tatkovi pernik do prace 🙂

Evi, takhle Tesco na navsi v Mackove 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 To bych mela tri kroky 😃
saarcik77
24. led 2010
to taky můžu chtít tesco u nás v Chrašťoucích na návsi nebo na hřišti tam to mám blíž.. 😃 😃 😃
to vůbec nejsou špatné vize..viď anny?? 😉 😉
ninus81
24. led 2010
Já taky jen sekvenčně odbíhám k malemu protože děláme tanyny 😃 😃 😃 😃

Šári já jsem začala kopat tunel k Bance 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 no vyrazíme až budou peníze což u mě znamená asi Nikdy :-N 😃 😃 😃 😃 😃
evulebobule
24. led 2010
Ani, no to je onooo, tam by se tesco krásně vyjímalo 😃
saarcik77
24. led 2010
tak to jsme na tom podobně.. ba ne, já teď v únoru snad dostanu 2 ty mateřský.. už aby to bylo.. tak to se pak budu moct rozšoupnout 😃 😃 ba ne, musím nechat opravit autí, tlumiče.. a chtěla jsem si objednat na netu ty testy a pak je Jardovi omlátit o čumák 😃 😃 😃 😃 😃
anny84
24. led 2010
Takovy vize bych si nechala libit 😃 😃 😃

Ja prijedu kopat s tebou ten tunel 😃
ninus81
24. led 2010
a co takhle IGY v Mačkově to by bylo žůžo 😃 😃 a tesco samozdřejmě hned vedle a taky Dráčik no a prokoupím si i židli pod zadkem 😃 😃 😃 😃 😃
saarcik77
24. led 2010
ninuš už ho bud emít má to pár metrů, jestli si vybrala čsob.. 😃 do GEMB to by měla dál.. nino v kolik dneska začínáš tunelovat?? anny to vezme v radomyšly na chrašť vyzvedne mě a přijedem ti helfnout 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
anny84
24. led 2010
Jako IGY, to je napad 😃 😃 😃 😃 To by me taky vyhovovalo 😃 😃 😃
anny84
24. led 2010
Ja to budu mit do Radomysle sakra daleko, se sedru 😃 😃 😃 😃 😃 , nebo vyzvednu Evinu v Sedlici 😃
ninus81
24. led 2010
Samozdřejmě že ČSOB do GE než bych se prokopala tak by místo korun bylo euro 😃 😃
Takže děvčata teplákovku, krumpáče,zbíječku,lopaty a kolec sebou 😃 😃 😃 a pytle na odpadky(to na ty peníze) 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
anny84
24. led 2010
Jdu se sbalit 😃 😃 😃
evulebobule
24. led 2010
to víš že jo, já ti pomůžu, budeme to mít rychlejš 😃
murecka76
24. led 2010
Vy jste, ale tunelářky. 😃 😃 😃
Ninuš, máme z tohoto dřevěnýho programu dekoraci nad přebalovákem (berušky a motýlky) a je to krásné. 🙂 🙂 🙂
Ale nad tvýho kohouta není, ten je super a ještě si zavzpomínáš. 😃 😃 😃
anny84
24. led 2010
Ten kohout je suprovej, ja si ho taky pamatuju 🙂 za mlada 😃
Toho bych taky brala, ale jen jednoho, holt by se museli kluci vystridat, nebo se tam narvat oba 😃
evulebobule
24. led 2010
jj kohouta si taky pamatuju 😉
saarcik77
24. led 2010
tak holky..tepláky už mám na sobě, krupáč, kolec, lopatu najdu někde na dvoře.. tak jdu čekat za chalupu 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
a zítra se rozšoupneme... až posbíráme všechny ta odpadky 😃
anny84
24. led 2010
Vyrazily bychom do Tesca 😃
anny84
24. led 2010
s temi odpadky
saarcik77
24. led 2010
evina je ze sedlice??? tak jak jsme tady probírali moji sousedku Mgr.Koptku, která tak dokonale udržovala mezisousedské vztahy 😃 😃 tak její manž pochází ze sedlice |-|
saarcik77
24. led 2010
jasně anny .. tam bych si vybrala věciček hlavně na Naty........... takhle jsme dneska skončila jen víceméně u plen
anny84
24. led 2010
Ja prave taky, na kluciky 🙂

Tak si jdu lehnout, dobrou holky
saarcik77
24. led 2010
dobrouuuuuu 😉 😉 😉 😉 😉
evulebobule
24. led 2010
šári: jsem sedlická naplavenina, jinak pocházím z Blatné 😉

já jdu taky chrnět holky dobrou.
saarcik77
24. led 2010
evi taky jsem v chrašť.náplava.. jsem ze strak..ale i tam jssem se ve 4letech naplavila 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
dobrou noc holky.. já jdu hodit sprchu

Začni psát odpověď...

Odešli