• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky všem přeji dobré ránko
Tak noc super od 22 - 7:30 bez probuzení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
u nas kazdou chvili vzhuru :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nin, u vas to snad ani jinak nejde nez aby byla noc super :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile:

Nin, to uz si snad delas pr..... :grinning:
Toho bych se taky chtela dockat :wink:
25. led 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

holt někdo má štěstí,já to taky neznám,ale dneska si nestěžuju,noc dobrá jen 2x vzhůru :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

tesco bych taky brala,mezi panelákama a benzínkou,tam je místa :grinning: :grinning: ,mě se taky líp nakupuje v písku než v budějovickým a ze všeho nejlíp v táborským tescu :wink: :wink:

jinak já jsem sem do protivína taky náplava :wink:
25. led 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano holky :slight_smile:
25. led 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj káťo :wink:

nin: tak super noc ne? my pořád stejně.v 6 krmení a spali jsme do 8:30, takže taky dobrý
25. led 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
u nás noc taky super. :grinning: :grinning: :grinning:
Luci, žádný market za paneláky :grinning: :grinning: :grinning: , to by jsme měli po klídku. :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jíto :grinning: :grinning: ,co jsem mluvila se svátou,tak to opravdu nehrozí,aby tady někde něco postavili,ale nějakej market by tu třeba byl,ne že ne :confounded:
25. led 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak julka spinka a ja vymyslim kraviny :grinning:
25. led 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
san na co myslíš,že ty nakupuješ :grinning: :grinning: :grinning: ,já tedy jo,objednávám věci pro honzíka k narozkám,rozmyšlený to mám,najitý skoro taky,takže už jen objednat a zase prachy v trapu :sweat_smile: :sweat_smile:
25. led 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak jsem tu :wink:
včera už jsem se sem nedostala,stěhovali jsme jednu místnost a pak už jsem neměla náladu :confounded:

ještě jsem nedočetla takže nereaguju zatím na nic :grinning: :sweat_smile:
dneska už mám uvařeno, guláš a knedlík a půjdu uklízet bordel co táta uděla zbíječkou :angry: jde dělat díru na odpad k záchodu nahoru,nějak zapomněl, takže se stěhovala místnost u báby ale to jste neviděli ty kecy :astonished: přitom je to tátovo,ach jo
25. led 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
san co vymýšlíš???
já ještě půjdu složit nějaký prádlo, než budu odklízet cihly :sweat_smile:
25. led 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jen premyslim nad budoucnem :sweat_smile:
http://www.meriem.cz/produkt.asp?produktid=166&apl=obchudek
jde k tomu dokoupit i skluzavka :dizzy_face:
25. led 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pak je dobra tato a zbytek k tomu dokoupit :slight_smile:
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/80123993
25. led 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni a co manza? Lepsi?
25. led 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
san tohle jsem chtěla taky pro venouška,ale jelikož bude mít obr velký pokojík,normálně by z toho byly 2 místnoti, tak mu koupíme klasickou dvojpostel, aby měl víc místa :sweat_smile:

san manža lepší, když jsme odjížděli v pátek, tak jsem mu řekla že má týden na rozmyšlenou jestli podáme žádost o rozvod a v neděli když jsme přijeli,tak tu na nás čekal oběd a pro mě nádherná kytička, omluvil se a prý se zlepší,tak budu doufat a čekat

většinou máme krizi každou zimu,protože je doma a leze mu to na mozek a taky do toho ta bába tady,takže tak,ale se slečnou už si prý nepíše, taky jsem koukala, když nás včera ani nepozdravila a táta ani večer nehonil mobil a nechodil potají do kotelny, takže změna asi bude :grinning: :sweat_smile:
25. led 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky já uspávala malého a vytuhla jsem taky
Holky ZÁZRAK - máme autosedačku ted šel Honza dolů přivezla jí PPL tak jsem zvědavá jsem an ní uplně natešená, to bylo super rychle dodání
25. led 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři ta postel je užasná no ale ta cena už tolik néééé :grinning:
Já už mám taky vymyšlené dárečky pro malého k narozeninám jen to objednat :grinning:
25. led 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni nezávidím,jsem ráda,že prozatím stále nemusíme takovýhle problémy řešit

jíto zapomněla jsem se zeptat,kam a nacopak dobrého tě tatka v budějkách pozval :slight_smile: :slight_smile:
25. led 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni,my prave musime pocitat kazdy cm a tohle mi prijde jako nejlepsi reseni. ze by pak mela i svuj "domecek". coz kdyby byla klasicka postel, tak uz je nerealny. a dvojpostel by se do koutku vesla,ale uz nic jinyho :grinning:

super ze se manza snazi :slight_smile:. mam radost za tebe

nin,bezva ze ses konecne dockala :wink:
25. led 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja pujdu asi do ty ikeacky.
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/40116206

no,drahy to je,ale zase pak usetrim na jinych vecech do pokoje, protoze nic jinyho uz se tam nevejde :sweat_smile: . kdybych nemusela resit kazdy centimetr, tak je to o necem jinym :pensive:

darek k narozkam uz nam chybi tez jen objednat :slight_smile:
25. led 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak market už plánují asi 15let a koupaliště 40let. :grinning: :grinning: :grinning:
Taťka mě pozval do Vodňan do Družby, jezdíme tam rádi. :grinning: :grinning: :grinning: Původně chtěl do ČB, ale tam nějak vůbec neznám hospody, je to ostuda chodila jsem tam 5let do školy a pak i pracovala, ale je vidět, že jsem měla jiné zájmy. :grinning: :grinning: :grinning: No spíš je pravda, že jsem jinam než k bráchovi do hospody nechodila, ale už obě prodal tak máme smůlu. :grinning: :grinning: :wink:
A dali jsme si pizzu, nějak jsme nemohli vybrat, no po roce v hospodě, když nepočítám 2návštěvy na zahrádce u Davida. :grinning: :grinning: :grinning: Už se těším až budeme moc vyrazit sednout si ven. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Nin, tak to je paráda, to už budete moc vyrážet na výlety. :grinning: :grinning: :grinning:

No já jak objednala ten fusak, tak objednávku jsem dělala v sobotu v noci a teď jsem koukala na stav a už je fusak odeslaný, mám radost, že ho měli, tak ještě koupit deku, aby jsme byli doladěný. :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
san a koukala jsi na tuhle postel z jysku, ta se nám moc líbí a přemýšlíme o ní
http://www.jysk.cz/359/361/3100021/a/catalog

san já mám taky radost ale nechci nic zakřiknout :sunglasses:
25. led 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin to je dobře že ses po těch patáliích dočkala :dizzy_face:
25. led 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hm,ta je dobra :slight_smile:
ale to by zas julca nemohla mit nikde ten domecek :slight_smile:. a druhe stejne zatim neni v planu. ale je krasna.

ja to byla ted premerit a postel se vejde s chlupem. mit o 1 cm vic, tak uz se nevejde :sweat_smile:
25. led 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nino no konecne tak snad budes spokojena ja varim a.spi d. je doma ma trochu tu rymu tak nejdeme ani plavat radsi abych ho nedodelala jindra je jeste doma asi zejtra odjizdi jo stim pindourkem u domika furt rikali nepretahovat a dopadlo to tak ze v roce a pul jsme byli na pretahnuti chudinkapak nemohl ani curat adamkovi pretahuju ne nasilim jen co to jde nevim teda jestli uz ma bejt videt celej :wink: jdu ted k fialovy pristi tyden tak mu na to mrkne nechci mu to udelat moc :wink: vcera mel mrkvicku bobik tak nejdriv se sklebyl a pak rval musela jsem z rychlit ale mrkev vsude no hruza dnes pokracujeme :grinning:
25. led 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem objednala z prvního obchůdku a hned 1200 v prde..,ale je pravda,že jsem objednala jeden dárek pro honzise a stavebnici pro míšu,tak to není zas tak strašný,no a ted jdu ještě na druhej obchůdek,to bude další pálka,ale budu to mít z krku a nic jinýho honzisovi už nic kupovat nebudu,oni mi stejně pak daj frantovo rodiče a prababička peníze na dárky,tak budu na svým :wink: ,chcete vědět,co jsem objednala? :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no určitě, házej odkazy :wink:
25. led 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jituš jsem zvědavá, ukaž :dizzy_face:

já teda venouškovi přetahovala pinďourka od malička, doktorka říkala když mu to půjde dobře tak stačí 2x do týdne
ale co jsem chodila k tý první tak ta mi říkala nepřetahovat, takže každý doktor jiný názor, ale nechtěla bych aby malej musel na obřízku, proto já radši přetahuju a nemůžu si stěžovat

venouškovi se to zalíbilo a večer po koupání už má náznaky si to přetahovat sám, jo a holky chodíme na velký záchod čůrat jako dospělý chlapi, já podržím a venouš čůrá, dneska si chtěl podržet sám, tak se drobet přičůral ale šlo mu to :dizzy_face: :dizzy_face:
25. led 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak stavebnice pro míšu http://abelo.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1484346,něco pro oba http://abelo.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1004129,tohle pro honzíka a později pro míšu http://abelo.mimishop.cz/detail.php?zbozi=675378,zbytek pošlu odpoledne,nějak tam přemejšlím o způsobu platby :wink:

tak to je venoušek šikulka,ps zdeni jsem lucka,ale to nevadí,my protivínačky si to přebereme,vid jíto :wink:
25. led 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek