• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky.

Zdeni to jsi mela krasnou nedeli vid? Hned je lepsi atmosfera, kdyz manza potesi.Kez by mu to vydrzelo. A jeste parada ze Venousek chodi na zachod, sikula!
San ta postylka s domeckem je krasna !
Nino tak slava, ze mate sedacku.

Jinak my v noci spime dobre, jen se ted Juli zacala budit uz kolem 4 - 5 a nechce se ji spat, nastesti si jen povida, nekdy si ode mne cucne a spinka dal do 7-8h. Ale pres poledne mi uz nekolik dni spi jen pul hodinky. Napred sem ji pak jeste uspavala, ale vcera sem ji nechala a vydrzela v pohode az do sedmi, hopsala tu po nas jak na perkach. Kde bere tu energii, to nevim :grinning:
25. led 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé krásný dárky, ty hádanky by bavily i mě :grinning:
25. led 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to bude Miska krasna motyli vila.. A jak jsi objednala toho pucmeouda, Juli dostala k vanocum vceliho medvidka a porad si s nim hraje, je super! Krasny hracicky.
25. led 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ ŽENY........
JEN TAK V RYCHLOSTI JSME ZKOUKLA CO JSTE TU NAKLÁBOSILI...
NIN.. SUPER ŽE HONZULA TAK SPINKAL A CO SEDAČKA??LÍBÍ,? TO BYLA RYCHLOST CO??
ZDENI , Z JYSKU MÁM PRO JÁRU SKŘÍŇ , KOMODY... A ŘEKNU TI jYSK UŽ NIKDY VÍCE :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
LAMINO SLABŠÍ NEŽ KLASIKA TŘEBA Z iDEALU NA NÁMĚSTÍ.. TO SE NEDÁ SROVNAT... JYSK JE LEVNÝ ALE KVALITA TOMU TAKÉ PODLE TOHO ODPOVÍDÁ
25. led 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
NIN Z JAKÉHO INTRNET. OBCH OBJEDNÁVÁŠ TY HRAČKY..JAK SI VČERA O TOM MLUVILA ,ŽE JSOU LEVNÝÝ??pOŠLI ODKAZ
25. led 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci,krasny veci :wink: :dizzy_face:

ja se vratila z venceni a i s pripravou hodina v prdeli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mu taky chtěla koupit včelího medvídka,už vloni,ale franta mi to rozmluvil,že má hraček dost,no a pak jsme byli o svátcích u známejch a hlky je dostaly,každá jednoho a naše děti z nich byli úplně urvaný,takže jsme se domluvili,že k narozkám dostane pučmelouda,ty jeho hlášky má honzík stejně nejradši :wink:

tak naše horolezkyně ode dneška bravurně zvládá přelézt postýlku a spadnout do ní,když z ní leze ven,tak zůstane ležet na tý horní tyči s oběma nohama nahoře a ječí,že nemůže přehodit nohu :confounded: ,takže asi začne akce frmol,malá do honzisovi postele a honzis na velkou,jo a taky mi dneska strčila prst do klíčový dírky.stála v chodbě,já na ni neviděla a začala hejkat,tak se jdu podívat a ona nemohla ten prst vyndat,naštěstí si ho jen trošku odřela,ale kdyby rvala víc,tak ani nechci domyslet... :frowning2: :frowning2:
25. led 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZDENI taky jsem járovi přetahovala... o asi kolem 2.roku si začal sám pod dohledem...říkal jsme mu, že musí pěkně a pořádně si ho přehrnout a umýt jinak by mu matekl a bolelo by ho to a museli bychom k pani doktorce.. jinak uplbě bez problémů celé přetahování.
babiny i mamky klukům přetahovali taky a jcí jsou štramáci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to jen teď se sw tím vším dělají obštrukce co se smí a nesmí co se doporučuje...
25. led 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trosku odbocim, nasla sem tyhle recepty, prijdou mi zajimavy, snad i vam http://www.recepty.eu/jidla-pro-kojence/
25. led 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, recepty jsou dooost dobry :slight_smile:
Urcite neco udelam, at mame nejakou zmenu :wink:

Zdeni, jak si nekdy minuly tyden psala, ze si delala nejakou buchtu v pekarne, hod mi recepis, prosim te :slight_smile:
25. led 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, super, ze uz mate sedajdu :dizzy_face:
To byla ted rychlovka :wink: :slight_smile:
25. led 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda já si ty jména pořád pletu, omlouvám se

tak už mám ten bordel uklizenej ale bohužel z úrazem, chtěla jsem si narvat vysavač do zásuvky a byla tam taková ta dlouvá prodlužka,tak že to dám do ní ale zapomněla jsem že to tam vůbec nejde, má to tu pojistu a já to tam sama nenarvu, povedlo se mi to,ale mám palec na pravý ruce bez nehtu, bohužel jsem si ho do půlky zlomila, takže jsem bez nehtu, bolí to jako prase a teče z toho tolik krve, až je mi zle, ale prý už nic dělat nemusím, manža to uklidí sám :dizzy_face:
25. led 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZDENI.... taky neznám všechny jména... :dizzy_face: ženy prominou :wink: :wink:
au.. tak to tě lituju, bolest jak prase.
25. led 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZY...ty recepty jsou bomba :dizzy_face: :dizzy_face: koukala jsem na zvěřinu.. už mi docházejí inspirace.. tak vyzkouším něco nového
25. led 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
to sem rada, ze ste nadseny jako ja :slight_smile:
25. led 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky autosedačka je dokonalá i s tou barvou jsem spokojená zatím je v předsíni a zítra jí budeme instalovat do auta - tuhle větší dám asi za řidiče že jo???
Vajčko jsem vozila za spolujezdcem ale co jsem koukala ty větší autosedačky dávají spíš za řidiče

Luci dárečky jsou bomba

Recepty jdu zkouknout
25. led 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
NIN TO JE JEDNO NA JAKOU STRANU JI DÁŠ... ZASE JAKO ŘIDIČ BUDE LEPŠÍ JDYŽ BUDE ZA SPOLUJEZDCEM.. UVIDÍŠ NA NĚJ
25. led 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my ji mame za spolujezdcem :slight_smile:
25. led 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky za spolujezdcem. Kdysi se rikalo ze je to nejbezecnejsi misto v aute..
25. led 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin já jí mám taky za spolujezdcem, protože když jedu sama jakože jezdím většinou,tak abych na malýho viděla a jsem v klidu
25. led 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fakt my tam máme vajíčko a i když já jezdím z malým vzadu je to pro mě přístupnější a hlavně sním taky z 90% budu jezdit sama
25. led 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
My mame prekvapive za spolujezdcem i ridicem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: čoveče a jak pak to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Divny, vid :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem z toho volaká zmetená :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jinak my od 15:45 SPINKÁME a spinkáme stále :grinning:
25. led 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
a už nespinkáme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky máme za obouma :grinning: :grinning: :grinning: ,ale je pravda,že honzis byl první a byl za spolujezdcem,čili za mnou :grinning:
25. led 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. led 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. led 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek