Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
saarcik77
25. led 2010
DRAŽIM
saarcik77
25. led 2010
saarcik77
25. led 2010
TO AUTO BYLO K TOMU SAKU??? 😃 😃 😃 😃 😃 😃
saarcik77
25. led 2010
NĚCO JSEM SI Z TOHO VYBRALA..DÍÍK
ninus81
25. led 2010
na ty holčičky je prostě větší výber ]-(
Co tě zaujalo???
ninus81
25. led 2010
mě zase blbne net z toho už mě omejou ]-( ]-( ]-(
saarcik77
25. led 2010
KOUKÁM ŽE MI POŘÁD SKÁČE ŽE JSI ONLINE 😃
JÁ MÁM NA NOTASU MOBILNÍ PŘIPOJENÍ A JSME S TÍM SPOKOJENÁ AKORÁT MUSÍM MÍT PC POŘÁD V SÍTI PÁČ MÁM BATERII UŽ VYTŘÍSKANOU A ZA 2tic nvou kupovat nebudu
ninus81
25. led 2010
no vydíš že te na notasu skáču 😃 😃 😃
ninus81
25. led 2010
http://www.mimiaukce.cz/seznam_aukci.php?user=2... tohle jsou všechno aukce té z toho prvního odkazu má celkem pěkné věcičky
ninus81
25. led 2010
a má tam těch stránek mraky 😃 😃 😃
saarcik77
25. led 2010
mooc pěkný.. jen mít prachy
ninus81
25. led 2010
Šári www.toys4you.cz tady mají pěkný ty hračky na písek ostatní jsem neprojíždela
ninus81
25. led 2010
Tak tady nikdo jdu si zakouřit a spát DOBROU 🙂
saarcik77
25. led 2010
taky půjdu odstříkám a jdu do sprchy.. Naty spí cca od půl 9. počítám že tak V 1 se vzbudí
evulebobule
26. led 2010
ahoj holky, přeju dobré ráno. U nás včera od večera padá sníh, to je hnus. Už aby bylo jaro
ninus81
26. led 2010
Krásné dobré ráno - u nás nsěží a přes noc toho nasněžilo docela dost teploměr mě ukazuje - 7 😞 😞 😞

Anny Kluků vše nej nej nej nej k dněšním 10 měsičninám - at pěkne pozlobí maminku 😃 😃 😃
evulebobule
26. led 2010
no joooo klukům vše nej 😉

a zítra bude mít Honzíček 😉
sayastautor
26. led 2010
dobre ranko 🙂

taky preju klukum vse nej 🙂

ja uz snih nechci 😞 . strasne spatne se mi v tom venci 😢
mispuli
26. led 2010
dobré ránko,nin víš proč sněží?Protože my máme velkou službu a musíme chodit hrabat sníh před barák :-N :-N :-p :-p 😃 😃
adricc
26. led 2010
krasne rano,tak domika jsem odvezla o skolky cesta silena a.ted spi tak piju kaficko 😎 dvojcatkum vse nej................. 🙂
anny84
26. led 2010
Dobre ranko 🙂

Holky, klucici vzkazujou, ze dekuji 😉 🙂 Ted maji plne pusinky rohliku 😃

O snehu mi nikdo ani nemluvte, ja kdyz to rano videla, tak na me sly mdloby :-p :-p
Ted uz to bylo docela dobry, ze silnice a chodiky byly suchy, ted nanovo.
mispuli
26. led 2010
tak ještě den padat může,aspon půjdeme s míšou ven zametat,ta bude ráda 😃 😃 😃 ,ale pak už dost,kdo by tam pak chodil v tom mrazu,co má bejt
zuzankast.
26. led 2010
Krasne slunecne rano prejeme 🙂🙂🙂🙂🙂🙂 to uz sem nepsala dlouho. U vas nesviti? A tady taky nasnezilo, nez sem rano odhrnula zahradu, abych se dostala za ni pro popelnici a zatopila - skoro hodina v cudu.

Klukum krasne mini narozeninky!

Holky krasny hadriky.

San peknej recept, od kolika mes. se smi davat syr? To uz? Misto mlicka bych musela dat vodu, tolik bych ho fakt nevyzdimala :-N:-N:-N
murecka76
26. led 2010
Dobré ránko,
taky přejeme Adámkovi a Davídkovi vše nej nej nej. 🙂 🙂 🙂 ¨
Luci, to tě lituji, ale dobře to znám. Každoročně, když pade mám službu u babičky v Družstevní, paní Jandová co měli potraviny tak se mi vždycky smála, že to není možný. Letos nešla, když jsem hrabala, měli službu hned po novým roce jak padal. 😃 😃 😃
mispuli
26. led 2010
jíto ty jsi mě potěšila,já miluju ten váš výraz "pade sníh" 😃 😃 😃 😃

my taky pravidelně máme službu a padá,tedy za pár posledních let nás to minulo,protože sněhu moc nebylo,ale jinak je to tutovka,taky musím zavolat našim,jestli náhodou nehrabou 😞 😞
murecka76
26. led 2010
To je nějaký zvláštní výraz Luci?
Ninuš, krásný věci, ještě, že je to 74 a nevím jak to funguje na aukcích. 😃 😃 😃
Já přemýšlím nad riflema,http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=303...
mispuli
26. led 2010
jíto to je vaše místní specialitka,vždycky se směju frantovi,že pade je padesátikoruna,u nás sníh padá 😃 😃

holky tak my se stěhujeme,kdo se přidá 😃 😃 😃 😃 http://aktualne.centrum.cz/domaci/fotogalerie/2...

Začni psát odpověď...

Odešli