• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

DRAŽIM
25. led 2010 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
25. led 2010 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
TO AUTO BYLO K TOMU SAKU??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
NĚCO JSEM SI Z TOHO VYBRALA..DÍÍK
25. led 2010 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
na ty holčičky je prostě větší výber :angry:
Co tě zaujalo???
25. led 2010 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
mě zase blbne net z toho už mě omejou :angry: :angry: :angry:
25. led 2010 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
KOUKÁM ŽE MI POŘÁD SKÁČE ŽE JSI ONLINE :grinning:
JÁ MÁM NA NOTASU MOBILNÍ PŘIPOJENÍ A JSME S TÍM SPOKOJENÁ AKORÁT MUSÍM MÍT PC POŘÁD V SÍTI PÁČ MÁM BATERII UŽ VYTŘÍSKANOU A ZA 2tic nvou kupovat nebudu
25. led 2010 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
no vydíš že te na notasu skáču :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 ve 22:28  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.mimiaukce.cz/seznam_aukci.php?user=23375 tohle jsou všechno aukce té z toho prvního odkazu má celkem pěkné věcičky
25. led 2010 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí
a má tam těch stránek mraky :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí
mooc pěkný.. jen mít prachy
25. led 2010 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Šári www.toys4you.cz tady mají pěkný ty hračky na písek ostatní jsem neprojíždela
25. led 2010 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak tady nikdo jdu si zakouřit a spát DOBROU :slight_smile:
25. led 2010 ve 22:41  • Odpověz  • To se mi líbí
taky půjdu odstříkám a jdu do sprchy.. Naty spí cca od půl 9. počítám že tak V 1 se vzbudí
25. led 2010 ve 22:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, přeju dobré ráno. U nás včera od večera padá sníh, to je hnus. Už aby bylo jaro
26. led 2010 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné dobré ráno - u nás nsěží a přes noc toho nasněžilo docela dost teploměr mě ukazuje - 7 :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Anny Kluků vše nej nej nej nej k dněšním 10 měsičninám - at pěkne pozlobí maminku :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
no joooo klukům vše nej :wink:

a zítra bude mít Honzíček :wink:
26. led 2010 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:

taky preju klukum vse nej :slight_smile:

ja uz snih nechci :frowning2: . strasne spatne se mi v tom venci :cry:
26. led 2010 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko,nin víš proč sněží?Protože my máme velkou službu a musíme chodit hrabat sníh před barák :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
krasne rano,tak domika jsem odvezla o skolky cesta silena a.ted spi tak piju kaficko :sunglasses: dvojcatkum vse nej................. :slight_smile:
26. led 2010 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile:

Holky, klucici vzkazujou, ze dekuji :wink: :slight_smile: Ted maji plne pusinky rohliku :grinning:

O snehu mi nikdo ani nemluvte, ja kdyz to rano videla, tak na me sly mdloby :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ted uz to bylo docela dobry, ze silnice a chodiky byly suchy, ted nanovo.
26. led 2010 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ještě den padat může,aspon půjdeme s míšou ven zametat,ta bude ráda :grinning: :grinning: :grinning: ,ale pak už dost,kdo by tam pak chodil v tom mrazu,co má bejt
26. led 2010 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Krasne slunecne rano prejeme :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile: to uz sem nepsala dlouho. U vas nesviti? A tady taky nasnezilo, nez sem rano odhrnula zahradu, abych se dostala za ni pro popelnici a zatopila - skoro hodina v cudu.

Klukum krasne mini narozeninky!

Holky krasny hadriky.

San peknej recept, od kolika mes. se smi davat syr? To uz? Misto mlicka bych musela dat vodu, tolik bych ho fakt nevyzdimala :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:
26. led 2010 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko,
taky přejeme Adámkovi a Davídkovi vše nej nej nej. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ¨
Luci, to tě lituji, ale dobře to znám. Každoročně, když pade mám službu u babičky v Družstevní, paní Jandová co měli potraviny tak se mi vždycky smála, že to není možný. Letos nešla, když jsem hrabala, měli službu hned po novým roce jak padal. :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
jíto ty jsi mě potěšila,já miluju ten váš výraz "pade sníh" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

my taky pravidelně máme službu a padá,tedy za pár posledních let nás to minulo,protože sněhu moc nebylo,ale jinak je to tutovka,taky musím zavolat našim,jestli náhodou nehrabou :frowning2: :frowning2:
26. led 2010 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
To je nějaký zvláštní výraz Luci?
Ninuš, krásný věci, ještě, že je to 74 a nevím jak to funguje na aukcích. :grinning: :grinning: :grinning:
Já přemýšlím nad riflema,http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30326029&tab=1
26. led 2010 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
jíto to je vaše místní specialitka,vždycky se směju frantovi,že pade je padesátikoruna,u nás sníh padá :grinning: :grinning:

holky tak my se stěhujeme,kdo se přidá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: http://aktualne.centrum.cz/domaci/fotogalerie/2010/01/25/panelovy-luxus-v-byte-za-50-milionu/
26. led 2010 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek