• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Krásné dopoledne :wink:

klukům přejeme taky vše nej nej :dizzy_face:

já vařím a půjdu uklízet, před chvilkou jsme vstávali, šli jsme spát až v 1.30 hod. ale bohužel jsem nemohla ani na koně, manža si pouštěl film :confounded:
26. led 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo aha. :grinning: :grinning: :grinning:
Luci, tak levné bydlení jsi blázen. :grinning: :grinning: :grinning: Já ještě přitlačím, luxus je luxus.
My už týden spíme v postýlce a dnes trháme rekord už 75min. a pokračujeme dál. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Čekám na PPL s fusakem, v sobotu v noci objednáno a dnes dodáno, super obchůdek. :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky... taky přeji klukům vše nej....
já se teda taky stěhuju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: akorát ta postel v tom "akvárku" bych nemusela :stuck_out_tongue_closed_eyes: a za pade mega?? úplně normálně dám dohromady.. no problem :grinning: vždyť jms tunelovali to čsobéčko s ninuš :grinning: :grinning: tak kdo ještě jde do toho??
my jsme spinkali od 8 do půl 2 a pak už ty naše tříhodinovky. taď spinkáme zas..jak jinak :grinning:
teď vařím, peču masíko, naložená svíčková...ninuš to si dáš viď???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já ti drobet nechám až ji budu vařit...dobrý masíko v ní..
26. led 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
kluků taky vše nej a mamince hodně síly :grinning:
u nás propukla v noci rýma a kašel, takže noc děs, od 6 jsme vzhůru, ale vzala jsem do postele pc a pustila krtka, takže jsme vydržely do 9. Snad se nás viroza nebude dlouho držet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
u nás taky sněhu , taťka už hodinu jezdí s frézou, je tu krásně, ale nevím, jestli mám jít s malou ven když je nachcípaná, teplotu nemá tak možná na chvíli, ale ona na saních nevydrží furt se válí, tak uvidím. Mě začíná bolet v krku - takže paráda :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi si otevřu slivovici a vypálím to :grinning:
26. led 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně klári,vypal červa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

nám se konečně proříz asi zub,protože máme noci poměrně klidný a srajdíme tuhoše :wink: ,tak jsem zvědavá,kdyx se začnou řezat další :confounded:

klári já bych s ní klidně ven šla,je tam taaak krásně :wink:
26. led 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé já se taky stěhuju, téééda takhle luxusní a krásný, to by se bydlelo :dizzy_face:

my už jsme venku byli a teď koukáme na žofku teda u vašíka je vofinka :grinning:
26. led 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak bezva a holky bud můžeme spolu bydlet na patře a nebo když budete v jiným bloku,tak můžeme na návštěvu chodit v pantoflích :grinning: :grinning: :grinning: ,ale hlavně děti budou na hřišti pod dozorem :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdy že bude akce kulový blesk,???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jestli už mám začít balit??? :grinning:
26. led 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím,že čím dřív tím líp,nee :grinning: :grinning: :grinning: ,at si ten luxus užijeme :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jooo jdu balit.. takže v květnu na šumavu už jedeme hromadně autobusem?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
to není špatnej nápad :grinning: :grinning: :grinning: a kdo se nepřestěhuje má smůlu,zajíždky neděláme,dopraví se sám :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. led 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kupujete si některá rytmus života? Viděla jsem tam rýžový dort s ovocem a želé, chtěla jsem ho udělat,ale někdo už mi časopis vzal :confounded:
26. led 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni mamina si ho kupuje skoro pravidelně zeptám se jí jestli ho má a recept tě obstarám :wink:
Jo bydleníčko luxusní já jsem zvyklá na prostor takže beru to 6+1 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin to bys byla moc hodná,tady když si to člověk hned neschová tak má smůlu,bohužel jak jsem odjela na víkend pryč tak tu zřejmě byla návštěva a odvezla si ho :angry:

holky dneska se véča nekoná, je špatný počasí a hezounek stojí někde na dálnici :frowning2:
26. led 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ZDENI to je škoda že se nekoná - debilní počasí, debilní dálnice
26. led 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni,to me mrzi :frowning2:

bytecek by se mi taky libil :slight_smile:. spokojim se klidne s 3+1 :slight_smile:. ale za vetsi bych se nezlobila :grinning:

ja dnes delam:
http://www.mimibazar.cz/recept.php?strana=2&id=14484

jen uz 3 hodiny varim silko a porad neni tuhy :unamused:
26. led 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
salko melo byt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
to vypada dost dobre San, je divny ze jeste nemas ten karamel, vetsinou stacii dve hodiny
Zdeni to je skoda, mel se ale zdrzet dva dni, tak snad zitra?
mne se ten byt nenacita :frowning2:
a ja kuchtim tohle http://www.recepty.cz/recept.asp?id_receptu=JMRMFQGPI9&id_kategorie=JNLRPOF3
teda sem si pripravila zatim palacinky.Juli nespolupracuje, tak budu pokracovat az ji ulozim
26. led 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzko,ty vypadaji dobre :wink:. ja je delala minuly tyden s tvarohovou naplni :dizzy_face:

tak uz jsem to vyndala a cekam az se to vychladi
26. led 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, San, vypadá obojí skvěle. :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy holky, vy se mááááte :grinning: oboje bych si dala :wink:
dejte vědět, jak to dopadlo :slight_smile:
26. led 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééééééééééééé ke komu jedemem na kafe a zákusek?? mňam :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. led 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári: no k oboum ne? :grinning:
26. led 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já raději ty palčinky a pak ty tribit řezy.ty znám a jsou výýýýtečný :grinning:
26. led 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na ty palačinky bych taky měla obrovskou chuť.. :wink:
26. led 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no podle receptu zní lákavě
budou lépe chutnat když je udělá někdo jiný :wink:
26. led 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
a my je sníme :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
receptíky vypadají dobře bohužel holky dneska s vámi nepojedu já sladké moc nemusím
u nás se dneska krásně spinkalo dopoledne 2 hodiny a odpol 2 hodiny vstával v 18 hod takže koupeme až ted a spinkat se taky půjde déle.

Jo holky nepoužíváte někdo HAMI mlíčko mě přišel balíček od Hami a už doma mám Hami 2 a ted i mlíko sice jen 200g ale pokud by jste ho některá chtěla a využila velice ráda ho dám.
26. led 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninuš, nám dorazil balíček včera :grinning: :grinning: :grinning: mlíčko vyzkoušíme a uvidíme. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. led 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek