• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Tak sleduji teploměr a za půl hodinky to slezlo o 2st. už je tam -9st. Ach jo, zítra asi nevylezeme. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. led 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitu to jo bude mráz, jsou vidět hvězdičky :angry:
26. led 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
už přituhuje i u nás..byla jsemvenku vyvézt popelnici a byla zimenka.. kdo by to v lednu očekával což?? :grinning: :grinning: :grinning:
sníh křupkal pod nohama........... brrrrrr
a to jsem na 9 ráno objednaná ke kadeřnici.. to abych rozmrazovala auto už od 6 hod :angry: :rolling_eyes:
26. led 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám dneska pusto a prázdno, Honza šel ve 21hod uložit malého a já vařím omáčku nazítra
26. led 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
JItuš já mlíčko zkoušet nebudu malej je zvyklej na nutrilon tak to i tak nechám :wink:
26. led 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem tady ale pujdu spat jindra odpol. odjel ja uklizela zejtra rano prijede ted volal :grinning: tak dobrou
26. led 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já nevím jak to bude bumbat, my jsme zvyklý na bebu. Musíme už taky začít s 2. Klidně, když se ti někdo přihlásí a má už vyzkoušeno tak daruj. :grinning:
Ježiš Šárko to je mi tě líto, ale zase budeš krásná, to za to stojí. :grinning: :grinning: :grinning: Už máme -11.
26. led 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no za ty prachy musím být klásná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko tak my tady mame po ranu -19,5 to nevystrcime ven ani cumak

holky chtela sem se zeptat jestli je ve Strak.nejaka dobra kozni doktorka ci doktor?
27. led 2010 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tady taky -19,taky nikam nepůjdeme a honzíka na těch pár metrů k autu pěkně zamuchlám :confused: :sweat_smile:
27. led 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano.My mame 20 pod nulou brrr.
holky ty palacinky byly vyborny,to se neda ani popsat.nikdy by me nenapadlo delat je s oriskama.A rada bych vam poslala ale fakt nezbylo :grinning::grinning:
27. led 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak u nas -24 :confused: :confused: :confused:
A tatka psal, ze kousek od domova mel v aute -27.
To je narez, fakt.

Zuzi, ty palacinky vypadaly sakra chutne :slight_smile: taky jsem si je ulozila :wink:
Tak jsem rada, ze i chutnaly.
27. led 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak my máme -20,6.
Vstávali jsme dnes už v 6hodin, to je to ráno tak dlouhé. :grinning:
Peťul, my chodíme celá rodinka k MUDr. Beáta Kubů, jsem velice spokojená i pro Terku mi dala olej do koupele a mastičku a hned zabrala. Je strašně hodná a milá, můžu jen doporučit. Ale je tam vždycky strašně narváno, čekám i 2hoďky v čekárně, nejlépen je to okolo poledne. Ordinaci má jak je ta lékárna na rohu u Prioru, tak nad ní v 1.patře.
27. led 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre rano :slight_smile:
ja chodim taky ke kubu :slight_smile:. a nebo k primarce na kozni do nemocnice.

tak buchta taky skvela :slight_smile: :dizzy_face:
27. led 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen sem doma nemela rum, tak sem tam dala karamelovej liker a min cukru. Manza se olizoval az za usima a byl skoro nastvanej, ze sem to mela lepsi nez on o vikendu to maso :grinning::grinning::grinning::grinning::grinning:
Jitko Juli taky chtela vstavat uz v sest, ale premluvila sem ji a jeste spala do pul osmy :pensive::slight_smile:
27. led 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dik holky ja uz o ni slysela,tak dik za doporuceni :wink:

my taky vstavali dneska v 6 a sotva vstal byl uknouranej, tak sem ho dala ted do postylky,otocil se na bok a spi,pocitam ze za 20minut je vzhuru a co s nim budu delat do obeda to nevim, ten mraz se mi zrovna dneska nehodi :sweat_smile:
27. led 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasne mrazive rano ja chodim taky ke beate kubu ale je to hrozny to cekani az me sere ze to trochu nezrychli jinak odpol. jedu do pisku za kamoskou do porodnice tak si mozna zajedu do teska uvidim :wink: ale jakmile tam vejdu tak je jasny ze je po penezich :grinning:
27. led 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám,že dětátka domluvily :sweat_smile: :sweat_smile: ,ta naše taky chtěla vstávat v 6,ale přimáčkla jsem si ji k sobě a sali jsme do půl osmý
27. led 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my spali taky do pul 8. julca mi snad jinak ani nevstava. ale chtela ted dneska dost dudlat.
27. led 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
san tak na nedeli udelam asi tu tvoji namku:slight_smile:

Luci asi fakt jo :grinning:
27. led 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak venku za oknem to vypadá nádherně,jak je všechno namrzlý a ted do toho začalo svítit sluníčko,ale nedostanou mě ven ani párem volů
27. led 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me by taky nikdo nedostal. ale budu muset jit vencit. vubec nevim jak to udelam. jestli juli vezmu sebou nebo jestli pockam az usne a risknu to a necham ji doma. :unamused:
27. led 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja budu muset, nejen pro obed - gulasek, ale i uspat Juli, tak si na to zvykla, ze uz doma neusne. Asi pro obed dobehnu sama a pak vyjedu s Julinkou jen pred barak. Ta cesta s kocarem do skoly nic moc.
27. led 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji dobré ránko na malém náměstí je - 19
Malej dneska trhl spací rekor :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: 21 hod - 8 hod :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Za to maminky trpí jako zvíře . půl noci šílené křečev podbřišku a pocit že vaječníky tancují minimálně tango - nesnáším MS :angry: :angry: :angry: :angry: :frowning2:
27. led 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to me doma nastesti spi dobre. jen teda nesmim nic delat abych ji nevzbudila,ale spi.
27. led 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mojí milovanej neteřince Kačence vše nej nej nej k dnešním 3 měsícům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. led 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, my dneska uvidime jestli vylezeme ven, ale taky mame problem se spinkanim doma, tak se toho trochu desim. Snad ten mraz trochu polevi.

Jinak prejeme Honzikovi vse nejlepsi k dnesnim 10. mesicum :slight_smile: a male Kacence ke 3. mesicum :slight_smile:
27. led 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
vse nej Kacence

zlatej Honzik!

My topili pres noc, aby sme nezmrzli, jenze Julince bylo horko, takze se porad budila..

Juli si napred hraje, pak zacne byt protivka, protoze se ji chce spat.Nekolikrat sem to zkousela nechat ji doma, ale po pul hodine protivky Juli sem to vzdala, vzala ji ven a behem minutky spala.
27. led 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny moc moc děkuji Honzík posílá pusinku a klukům pozdrav :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul včera jsem na FB koukala na to video no uplně užasný :wink: :wink: malej je obrovskej šikula upaluje teda statečně
27. led 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek