Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
sayastautor
29. říj 2008
ja se tak rozepsala a ono se mi to smazlo 😞
tak znovu. Ted mi tu byl mamky manza privrtavat skrinku na mrnousi vecicky, tak muzu konecne tridit, chystat a nakupovat 🙂. HURA 🙂. Konecne to mam kam davat.
taky jsem si dneska udelala radost a koupila si kojeneckou lahvicku a dudlik s retizkem. Tak na to ted porad koukam 🙂. Ale lahev sehnat neutralni je nadlidsky ukol. mame ruzovou, tak snad... 😃
Zdenco,neboj, on by se ozval kdyby neco 😉
ale jsem stastna ze jsem doma v teple. tak pujdu neco poklidit, mi tu nadelali s vrtanim bordel 😃
evulebobule
30. říj 2008
Jé to je super, tyhle přípravy, to se mi líbí, taky se na to moc těším. 😉
sayastautor
30. říj 2008
ahojky holky,
tak zacinam velice vazne uvazovat ze si nechame rict co to bude :-N . jeste zpracovat manzu 😃
evulebobule
30. říj 2008
sayast: tak proč taky ne, záleží to jen na vás. Já teď tedy tvrdím, že to nebudu
chtít vědět, ale kdo ví co bude a třeba nakonec změním názor
sayastautor
30. říj 2008
ja jsem taky vzdycky rikala ze si to nikdy rict nenecham a ted to vidis 😃. Chce to silnou vuli a tu ja nemam :-N
evulebobule
30. říj 2008
sayast: já právě taky ne, kdo ví jak to dopadne se mnou 😃
sayastautor
30. říj 2008
ale tak,kdyz se vi, tak se pekne pripravi od zacatku 😃
Hrozne se na zitra tesim x-) x-) x-)
evulebobule
31. říj 2008
sayast: tak dej vědět jak to dopadlo. 🙂
sayastautor
31. říj 2008
ahojky holky,
tak jsme zpatky 🙂. Miminko mame zdravy, krasny a je to holcicka x-) x-) x-) . Krasne se nam ukazala 😃
evulebobule
31. říj 2008
sayast: to je super,mám radost 😉 Tak jaký dáte jména? A s tou flaštičkou jsi to docela tipla co?
mikesova25
31. říj 2008
ahojky holky, 🙂
Sandruš moc gratuluju,tak teď už huráááá na nákupy. Kterýho doktora jsi měla v ČB???
Mladýho nebo starýho Čutku? My se zrovna chystáme na oslavu narozenin,oblíknout toho
našeho rošťáka už je teda unikum,pořád někam utíká...
evulebobule
31. říj 2008
mikesova: ahoj tak si oslavu hezky užijte, doufám, že jsi rošťáka nakonec oblíkla 😃
sayastautor
1. lis 2008
meli jsme staryho Cutka a byl to hrozny fofr. Pospichal, brblal u toho popis co ukazuje ze jsem mu rozumnela ja,manza uz nemel sanci :-N . Ani nevim jak je velika. Taky jsme to chteli nahrat,ale nahrali nam to nejak blbe a na videu nic neni 😞. Ale mame princeznu. Jmeno zatim Rosalie. Ale libi se mi i Emma,ale ta mi zatim neprochazi 😃.
Uz mam vypranou 1 varku hadriku,tak dneska budu zehlit a nakupy pak nejak prubezne,jeste dost dostanem 🙂
ale jak nam to povedel,jsme sli,pusu od ucha k uchu,zapomnela jsem tam bundu,kdyz se vracela,tak se malem prerazila o dvere,ale s priblblym usmevem. Se mi tam vsichni smaly 😃
evulebobule
1. lis 2008
sayast: to musela být supr zpráva. Mně se líbí ta Emma, moc hezké jméno, i když mám
v plánu jiné. Ale času je dost, ještě o tom tolik nepřemýšlím.
Tak hlavně, že jste zdravé obě dvě. To je to nejdůležitější 😉
mikesova25
1. lis 2008
jééé Emmička,to se líbí i mě a kdyby jsme měli holčičku tak by se asi u nás jmenovala Nikola Emma Mikešová protože manža chtěl Nikolku a já Emmču
já měla na vyšetření mladýho a ten zase hrozně huhňá takže jsem mu skoro nerozumněla ani já,navíc nám video nahrál ale bez zvuku takže koukáme jenom na obrázek
starej Čutka mi potom bral plodovou vodu a musím ho pochválit protože jsem o tom vůbec nevěděla,hezky u toho povídal a když to vydržel i manža tak to hrozný nebylo 🙂
jinak Vašíčka jsem včera po dlouheééém boji oblíkla,ale už je to boj hroznej,pořád utíká a je jedno jestli je nahatej nebo jestli studí podlaha
teď běhá venku,zajíždí nový holenky
mějte se krásně a užívejte sluníčka i když je jinak zima....
pa pa a pište pište 😃
evulebobule
1. lis 2008
mikesova: to je malej rošťák, takhle utíkat mamince 😃
ninus81
1. lis 2008
Ahojky Holky tak už jsem konečně zpátky mezi vámi, předělávali jsme ten obývák tak jsem byla bez připojení ale už je vše hotové a krásné až bude i nová sedačka nafotím 😃 Snadři moc gratuluji k holčičce (i já bych si přála holčičku 🙂 ) Jinak u mě vše při sterém už mám znát bříško ale 5kg dole 😃 😃 😃 Jinak mě pobolívalo břicho tak jsem byla u Dr a mám zánět ale prý je to v těhu bežné 😞
evulebobule
2. lis 2008
ninus: ahoj, tak to se těším na fotky. 😉
sayastautor
3. lis 2008
Dobre ranko holky,
dneska nejak nemuzu spat,jsem vzhuru uz od 4,ale do 5 jsem lezela a vstala az s manzou. Mala je po ranu nejaka divoska 🙂,snad ji to prejde 😃
Jinak,jmena,Emicka nebude,ma svatek 8.4. a to se mi nechce,mela by to moc po sobe a byla sizena,ale my neco vyberem,i kdyz od zacatku u nas vitezila Rosalie a rikali jsme ji tak od prvnich tydnu.
To video me strasne mrzi,chtela jsem si ho v klidu pustit a znovu to vychutnat 😞
Nin,tak aspon mate hotovo a krasno 🙂. Tak ty takhle hubnes? Ale ja prvni mesice taky byla na stejne vaze a nahoru mi to jde az od 20. tt.Za to se nestacim divit a brisko uz mam taky poradne,i po ranu 🙂
Taky jsem se Nin chtela zeptat jestli bys chodila cvicit,Kata nemuze a samotne se mi zrovna 2x nechce...
Preju hezky den 🙂
kvikvicek
3. lis 2008
Ahojky zensky 😃 Sandrus, ty si teda ranni ptace 🙂 ja jsem se uz ale taky polepsila, vstavam v sedm 🙂
sayastautor
3. lis 2008
Holky,kde jste kdo??
Kato,mas pochvalu 😉
sayastautor
4. lis 2008
dobre ranko,
ja jsem tady asi opravdu sama 😃
kvikvicek
4. lis 2008
Ja tu taky nakukuju 😃
kvikvicek
4. lis 2008
Sandrus tu autosedajdu mate moc peknou 🙂
sayastautor
4. lis 2008
dekuju kato 🙂
za 300 kc i s postovnym 😉
sayastautor
7. lis 2008
ahojky holky,
jakpak se mate a copak je u vas noveho? 🙂
Mate nejaky plan na vikend?
My klasika plavecak a v sobotu jdem do kina na nestydu,uz se moc tesim x-)
mikesova25
7. lis 2008
ahojky těhulky 🙂
my se máme dobře,dorazily jsme domů od našich,manžel je pracovně mimo domov,takže nás doma nic nedrželo a u našich je klídek i když mi tam chybí pc,ale dá se to přežít
Sandruš my máme o víkendu jasno,v sobotu budem na stavbě a v neděli nás čeká oslava naší "spolubydlící" báby,takže hrůza... 😞
na nestydu jsem chtěla jít taky,ale když manža není doma,tak počkáme až to někdo stáhne na síť,což nebude dlouho trvat
a co je jinak novýho u vás???
sayastautor
7. lis 2008
je,zdeni a kde stavite? My bysme taky jednou chteli.jen jeste moc nevime zda koupime neco starsiho a zrenovujem nebo novy. Ale je to vsechno o penezich, takze to je spis daleka budoucnost 😞
To me se manza smeje ze jsem internetovy zavislak,ale co jinyho ma clovek delat kdyz je cely den doma sam...
Jinak u nas neni noveho nic. mala kope jak o zavod, ja skoro nespim, ale stejne to je fajn 🙂.
A kdepak jsou ostatni?
kvikvicek
7. lis 2008
Ahoj 🙂 se flakame ne? 😃
sayastautor
7. lis 2008
tak to jo 😃.

Začni psát odpověď...

Odešli