• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
ja se tak rozepsala a ono se mi to smazlo :frowning2:
tak znovu. Ted mi tu byl mamky manza privrtavat skrinku na mrnousi vecicky, tak muzu konecne tridit, chystat a nakupovat :slight_smile:. HURA :slight_smile:. Konecne to mam kam davat.
taky jsem si dneska udelala radost a koupila si kojeneckou lahvicku a dudlik s retizkem. Tak na to ted porad koukam :slight_smile:. Ale lahev sehnat neutralni je nadlidsky ukol. mame ruzovou, tak snad... :grinning:
Zdenco,neboj, on by se ozval kdyby neco :wink:
ale jsem stastna ze jsem doma v teple. tak pujdu neco poklidit, mi tu nadelali s vrtanim bordel :grinning:
29. říj 2008 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé to je super, tyhle přípravy, to se mi líbí, taky se na to moc těším. :wink:
30. říj 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
tak zacinam velice vazne uvazovat ze si nechame rict co to bude :sweat_smile: . jeste zpracovat manzu :grinning:
30. říj 2008 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: tak proč taky ne, záleží to jen na vás. Já teď tedy tvrdím, že to nebudu
chtít vědět, ale kdo ví co bude a třeba nakonec změním názor
30. říj 2008 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja jsem taky vzdycky rikala ze si to nikdy rict nenecham a ted to vidis :grinning:. Chce to silnou vuli a tu ja nemam :sweat_smile:
30. říj 2008 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: já právě taky ne, kdo ví jak to dopadne se mnou :grinning:
30. říj 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale tak,kdyz se vi, tak se pekne pripravi od zacatku :grinning:
Hrozne se na zitra tesim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. říj 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: tak dej vědět jak to dopadlo. :slight_smile:
31. říj 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
tak jsme zpatky :slight_smile:. Miminko mame zdravy, krasny a je to holcicka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Krasne se nam ukazala :grinning:
31. říj 2008 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: to je super,mám radost :wink: Tak jaký dáte jména? A s tou flaštičkou jsi to docela tipla co?
31. říj 2008 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, :slight_smile:
Sandruš moc gratuluju,tak teď už huráááá na nákupy. Kterýho doktora jsi měla v ČB???
Mladýho nebo starýho Čutku? My se zrovna chystáme na oslavu narozenin,oblíknout toho
našeho rošťáka už je teda unikum,pořád někam utíká...
31. říj 2008 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikesova: ahoj tak si oslavu hezky užijte, doufám, že jsi rošťáka nakonec oblíkla :grinning:
31. říj 2008 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
meli jsme staryho Cutka a byl to hrozny fofr. Pospichal, brblal u toho popis co ukazuje ze jsem mu rozumnela ja,manza uz nemel sanci :sweat_smile: . Ani nevim jak je velika. Taky jsme to chteli nahrat,ale nahrali nam to nejak blbe a na videu nic neni :frowning2:. Ale mame princeznu. Jmeno zatim Rosalie. Ale libi se mi i Emma,ale ta mi zatim neprochazi :grinning:.
Uz mam vypranou 1 varku hadriku,tak dneska budu zehlit a nakupy pak nejak prubezne,jeste dost dostanem :slight_smile:
ale jak nam to povedel,jsme sli,pusu od ucha k uchu,zapomnela jsem tam bundu,kdyz se vracela,tak se malem prerazila o dvere,ale s priblblym usmevem. Se mi tam vsichni smaly :grinning:
1. lis 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: to musela být supr zpráva. Mně se líbí ta Emma, moc hezké jméno, i když mám
v plánu jiné. Ale času je dost, ještě o tom tolik nepřemýšlím.
Tak hlavně, že jste zdravé obě dvě. To je to nejdůležitější :wink:
1. lis 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé Emmička,to se líbí i mě a kdyby jsme měli holčičku tak by se asi u nás jmenovala Nikola Emma Mikešová protože manža chtěl Nikolku a já Emmču
já měla na vyšetření mladýho a ten zase hrozně huhňá takže jsem mu skoro nerozumněla ani já,navíc nám video nahrál ale bez zvuku takže koukáme jenom na obrázek
starej Čutka mi potom bral plodovou vodu a musím ho pochválit protože jsem o tom vůbec nevěděla,hezky u toho povídal a když to vydržel i manža tak to hrozný nebylo :slight_smile:
jinak Vašíčka jsem včera po dlouheééém boji oblíkla,ale už je to boj hroznej,pořád utíká a je jedno jestli je nahatej nebo jestli studí podlaha
teď běhá venku,zajíždí nový holenky
mějte se krásně a užívejte sluníčka i když je jinak zima....
pa pa a pište pište :grinning:
1. lis 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikesova: to je malej rošťák, takhle utíkat mamince :grinning:
1. lis 2008 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky tak už jsem konečně zpátky mezi vámi, předělávali jsme ten obývák tak jsem byla bez připojení ale už je vše hotové a krásné až bude i nová sedačka nafotím :grinning: Snadři moc gratuluji k holčičce (i já bych si přála holčičku :slight_smile: ) Jinak u mě vše při sterém už mám znát bříško ale 5kg dole :grinning: :grinning: :grinning: Jinak mě pobolívalo břicho tak jsem byla u Dr a mám zánět ale prý je to v těhu bežné :frowning2:
1. lis 2008 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus: ahoj, tak to se těším na fotky. :wink:
2. lis 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobre ranko holky,
dneska nejak nemuzu spat,jsem vzhuru uz od 4,ale do 5 jsem lezela a vstala az s manzou. Mala je po ranu nejaka divoska :slight_smile:,snad ji to prejde :grinning:
Jinak,jmena,Emicka nebude,ma svatek 8.4. a to se mi nechce,mela by to moc po sobe a byla sizena,ale my neco vyberem,i kdyz od zacatku u nas vitezila Rosalie a rikali jsme ji tak od prvnich tydnu.
To video me strasne mrzi,chtela jsem si ho v klidu pustit a znovu to vychutnat :frowning2:
Nin,tak aspon mate hotovo a krasno :slight_smile:. Tak ty takhle hubnes? Ale ja prvni mesice taky byla na stejne vaze a nahoru mi to jde az od 20. tt.Za to se nestacim divit a brisko uz mam taky poradne,i po ranu :slight_smile:
Taky jsem se Nin chtela zeptat jestli bys chodila cvicit,Kata nemuze a samotne se mi zrovna 2x nechce...
Preju hezky den :slight_smile:
3. lis 2008 v 05:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky zensky :grinning: Sandrus, ty si teda ranni ptace :slight_smile: ja jsem se uz ale taky polepsila, vstavam v sedm :slight_smile:
3. lis 2008 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky,kde jste kdo??
Kato,mas pochvalu :wink:
3. lis 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko,
ja jsem tady asi opravdu sama :grinning:
4. lis 2008 v 06:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja tu taky nakukuju :grinning:
4. lis 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandrus tu autosedajdu mate moc peknou :slight_smile:
4. lis 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dekuju kato :slight_smile:
za 300 kc i s postovnym :wink:
4. lis 2008 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
jakpak se mate a copak je u vas noveho? :slight_smile:
Mate nejaky plan na vikend?
My klasika plavecak a v sobotu jdem do kina na nestydu,uz se moc tesim :dizzy_face:
7. lis 2008 v 06:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky těhulky :slight_smile:
my se máme dobře,dorazily jsme domů od našich,manžel je pracovně mimo domov,takže nás doma nic nedrželo a u našich je klídek i když mi tam chybí pc,ale dá se to přežít
Sandruš my máme o víkendu jasno,v sobotu budem na stavbě a v neděli nás čeká oslava naší "spolubydlící" báby,takže hrůza... :frowning2:
na nestydu jsem chtěla jít taky,ale když manža není doma,tak počkáme až to někdo stáhne na síť,což nebude dlouho trvat
a co je jinak novýho u vás???
7. lis 2008 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je,zdeni a kde stavite? My bysme taky jednou chteli.jen jeste moc nevime zda koupime neco starsiho a zrenovujem nebo novy. Ale je to vsechno o penezich, takze to je spis daleka budoucnost :frowning2:
To me se manza smeje ze jsem internetovy zavislak,ale co jinyho ma clovek delat kdyz je cely den doma sam...
Jinak u nas neni noveho nic. mala kope jak o zavod, ja skoro nespim, ale stejne to je fajn :slight_smile:.
A kdepak jsou ostatni?
7. lis 2008 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: se flakame ne? :grinning:
7. lis 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to jo :grinning:.
7. lis 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek