• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Já jsem slyšela, že se narodil dříve.No ono se toho napovídá, vždyť víš určitě sama. :frowning2:
10. bře 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě,já mám u sobolice výhodu,že jsem učila její dceru :slight_smile: ,i když pomalu začínám mít pocit,čí dceru či syna jsem neučila,ale zase na druhou stranu děti,co jsou teď na základce vůbec neznám :wink:
chvíli se tady neslo,že měl bejt další dětskej na rohu Žižkovky další,ale prej nezkolaudovali prostory a už delší dobu je ticho po pěšině :sweat_smile: ,Jířa radši jezdí do Vodňan
10. bře 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak mi budeme chodit na Mir k vanatove a ta zatim bere 100%
holka v modrym jde, ale kluk v ruzove je horsi :grinning:
Ted mi babi s dedou prinesli obed :dizzy_face: a i nejaky veci co koupila babi pro malou a kupodivu trefila i velikosti a moc hezky vecicky :slight_smile:. ne jako druha babi ktera nakupuje pro trimesicni berusku a na vecech ma napsano 9-12 mesicu a pak se citi urazena kdyz ji reknu ze to bude nosit v roce :grinning:
10. bře 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
na Miru je i Varnuskova, ta je pry taky dobra, ale tu neznam, ani nevim jestli bere
10. bře 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak já na chvilku nekoukám a ono tady plno :slight_smile: .

Murecka ještě je paní doktorka v Labuti. Myslím, že taky bere. Ale teď si prostě nemůžu vzpomenout přesně na jméno. Myslím, že je to Kolenčíková, ale jistá si nejsem.
10. bře 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
San, děkuji, mám tady sestřenici, ta má 3holky tak snad mi taky poradí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , jen až jí potkám, my se nějak nenavštěvujeme a to bydlíme na proti v baráku. Ne, že se nebavíme, ale na návštěvu mě za ty dva roky co jsme tady nepozvala tak já se nikam nehrnu, já jí zvala kolikrát a ona nic, tak to neřeším. :frowning2:
Jo, Mispul tak to máš výhodu, já Sobolici neměla ráda už jako dítě, dřív tam byla ještě jedna sestřička Zborníková a ta bydlela u nás v baráku tak byla lepší. S tím doktorem jsem to slyšela, holky už se těšili, snad nějaká doktorka z Písku tam měla být.
San, s obídkem se máš, já si dala zeleninovou polévku od včera a později budu dělat rizoto, to až manželovi k večeři. :slight_smile:
10. bře 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzko gratulece ke kočárku :slight_smile: .

Sandruš malá možná čeká na první jarní den :grinning: .
Taro, díky. :slight_smile:
Murecka já v tom mám zmatek :astonished: . Ty teď bydlíš ve Strakonicích, ale dřív jsi bydlela v Písku?
Psala jsi že bydlíš naproti Lidlu, já také :grinning: .
A jak dlouho jste čekali na miminko? Jestli se smím teda zeptat?
10. bře 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
alco, prvnim jarnim dnem nestras :grinning:. ja pevne verim ze ceka jen na uplnek :grinning:
10. bře 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám ještě navařeno od dědy :dizzy_face: :dizzy_face: ,dneska budou kuřecí plátky s nudlema,chtěla jsem udělat brambory.ale zjistila jsem,že je nemám,a protože odpo jedeme do Budějek,tak je koupíme cestou,tam v tý boudě u cesty za přejezdem.Ale děti těstoviny milujou,tak je to jedno.Ještě na zítra mám udělanej segedín,tak k němu akorát knedlík :slight_smile: :slight_smile:
10. bře 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taro, bydlíme v Heydukovce.
Pocházím z Protivína, do Strakonic jsem se vdala.
Na miminko, jsem čekali 3roky, v červenci 2008 jsem potratila, otěhotněla jsem přirozeně těsně před plánovaným IVF, pak jsme museli mít pauzu po revizi 3měsíce a pak jsem šla do stimulace na IVF a podařilo sa hned na poprvé, zavedli 2embryjka a 2 embryjka máme ještě v mrazáčku. To moje cesta ke štěstíčku. 15.12.08 jsem zase opět začala krvácet tak šup do nemocnice, ale vše bylo ok, tak jsem si tam poležela 3dny, prý po IVF dochází ke krvácení dost často, jak je tělo nabuzené z těch hormónů, ale byla jsem vyplašená. Myslela, jsem že je zase konec.
Mispul, taky bych brala takového dědu kuchaře, :grinning: :grinning: :grinning: , my bohužel žádného už nemá. :frowning2:
10. bře 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mur, hlavne ze se povedlo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. bře 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také bydlím v Heydukovce :grinning: , to je ale náhodička.
Taky jsi si teda užila svý :frowning2: . U mě to bylo něco podobného, ale nakonec jsem otěhotněla přirozeně. V nemocnici jsem si taky poležela, ale dopadlo to dobře :grinning: .
10. bře 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
alco,mur, nejste nahodou sousedky :grinning:
10. bře 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš já jsem si minulý rok přála porodit na první jarní den, ale princeznička se ještě chvilku zdržela. Termín jsem měla 21.3.08 :grinning: .
10. bře 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. bře 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my mame 17. a 20. ale mala zatim bojkotuje vsechny data co by se mi libili :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Pry si nejaky vybere sama :grinning:
no, me uz 14 dni strasi ze budu mit davno porozeno, tak ja nacekana a pritom to vypada ze opravdu porodim az na Vanoce :unamused: :angry: :grinning:

alco a kolikatyho teda vylezla :grinning:. jen jestli se nase nebude opicit :sweat_smile: :grinning:
10. bře 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak jsem byla na malé procházce, obešla jsem si lážo plážo malé náměstí - koupila jsem 2 čepičky a ponožtičky :slight_smile: a akorát mě dorazilo lehátko, a ještě další povlečení s mantinelem - do té druhé postýlky + 2 žínky a osušku takže mám už všechno jen to mimi chybí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No ještě teda čekám na ty bordury abych mohla vyzdobit pokojíčk - ty se někde courají a to už je týden co mám objednané
10. bře 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin, tak sis udelala radost :slight_smile:
me prinesla babi oblecky pro malou a jsou kouzelne, docela se strefila :slight_smile:
no, me ohradku odesilali uz pred tydnem, ale ceska posta je asi neschopna a lehatko bude pani posilat zitra. tak jsem zvedava kdy mi to dorazi a jestli se to stihne do porodu :grinning: :sweat_smile:
10. bře 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali, my bydlíme blíž k Lidlu. :grinning: :grinning: :grinning: To je fakt náhodička. :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš Terka se narodila 31.3.08.
10. bře 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali, tak jsem koukla do albíka a řekla, bych že podle kočárku co tady mám vysledovaný, bydlíte v domě jak je pískoviště naproti těm rodinným domům. :slight_smile: Jsem to, ale policajt!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad se ta tvoje cácorka nemude opičit :grinning: .
10. bře 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
alco, to snad ne, to uz by bylo opravdu dlouho :sweat_smile: :grinning:
10. bře 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nini,tak to byla úspěšná procházka :slight_smile:
My už se dneska jenom smějeme tomu,že obě dětičky měli bejt bejci a jsou ryby :sunglasses: :grinning: :dizzy_face: ,ale Honzis v sobě něco z toho bejka musí mít :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Ten oběd byl tak dobrej,že oba ječeli,Míša doslovně,že jsem pomalá :dizzy_face:
My máme v pokojíčku nad honzisovou postelí borduru s Mickym,Minnie a Plutem,taky tam má Pata a Mata a krtečka,takže taková všehochuť.Jednou,až Míša trochu odroste,a bude to pokojíček pro oba,tak bych ho chtěla vymalovat světlounce růžovou a zelenou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. bře 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tara díky.
Murecka to je dobře, že se na vás štestíčko usmálo.
Tedy děláte mi chutě, segedín bych si taky dala. Půjdu něco vařit, mám hlad, včera sme dojedli co zbylo z neděle. Měla bych chutě na bramborák, ale mastný mi nedělá teď moc dobře, tak ho zkusim asi nějak na sucho :slight_smile:
JInak taky ještě chci nakupovat oblečky, protože nám dala penízky pro mimi babička (vlasně budoucí prababička) a té udělám radost spíš oblečkama, než když řeknu, že přispěla třeba na kočárek že? Ona do města nikam nejezdí a tady u nás nic neni, tak musim vybrat něco za ní.
Ono San těch pidi nejmenších oblečků mi přijde že je nějak málo na výběr.Těch mám asi nejmíň..
10. bře 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi,vy budete taky mít princeznu? Na pidi oblečky mi přišlo nejlepší tesco,tedy aspoň to táborský bylo vždycky dobře zásobený a ceny na nový věci fakt příznivý,a pak ještě v Písku ta v soukenický ulici,ale to už bylo dražší, já toho nejvíc posbírala v sekáčích
10. bře 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzko, ja jich mam mraky :sweat_smile:. ted jeste co jsem dostala dneska, tak ja snad nevim co budu davat driv :sweat_smile:. mam strach aby to vubec unosila
bramboraky mi zasadne davame mezi ubrousky, jinak by nam po nich bylo spatne. ale me ted nedela zas dobre cesnek, tak mam smulu :frowning2:
10. bře 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mispuli: to já nemůžu říct, obzvláště po včerejšku, když sme s budoucím taťkou procházeli krámy a měli debatu o mimi a řikal, jak se strašně těší, že to bude vědět jako první, co se nám narodí a bude to moct všem říct.. On se na to fakt moc těší, až mě to dojímá!
Jinak Sandro já taky česnek moc nemůžu, tak je dělám pro sebe bez něj. A taky mezi ubrousky, ale to asi mimi nestačí, pak docela kope a je mi těžko. Na sucho sem je ještě nezkoušela, tak uvidíme.. Amoletky tak vyhovujou.
A oblečků už mám taky mraky, plný zásobníky :grinning: ale abych babičce udělala radost, tak ještě něco pořídíme a taky jako od ní koupim deku do kočárku, když už máme barvu jistou. Taky nejvíc nakupuju v sekáči, jenže ty už sem v Písku probrala :sweat_smile: Tak čekám na nový zboží. :grinning: :grinning:
10. bře 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek