Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
anny84
27. led 2010
Tak u nas se spinkalo 20min, tohle je sileny :-S
murecka76
27. led 2010
Any, u nás dopol 30min a odpol taky. Už nevím co s ní. Řve a řve. 😞 😞 😞
anny84
27. led 2010
Presne tak u nas. Tatka ted prijel z prace, takze je jdeme vzit do auta, aby spali, ja uz jsem vyrizena.
murecka76
27. led 2010
já už vysála celý byt, to je jedině zticha, když jde vysavač, už ani chování nezabírá, ach jo. ]-( 😞
murecka76
27. led 2010
Tak Terka dostala kapičky na bříško a dudlíka a dudlá si. :-| Uvidíme jak dlouho, ale tatínek už je v Lidlu nakoupit tak za chvilku budeme dva. 🙂 🙂 🙂
sayastautor
27. led 2010
tak u nas pohoda 🙂. julca spala hodku na balkone, sviti nam tam slunicko,tak i na teplomeru bylo +6 stupnu 🙂. a meli jsme tu na navsteve meho bratranka s pritelkyni a bylo to moc fajn. jsem zas po dlouhe dobe poradne popovidala 🙂
kvikvicek
27. led 2010
ahoj holky,hlasim ze si Kacenka dneska samastoupla v postylce a u sedacky, jsem z toho cela vedle, uz je to velka holcicka, uz to neni male miminecko 😞 😢 x-) x-)
kvikvicek
27. led 2010
vsem detickam vse nej k mesicninam x-) x-) x-)
evulebobule
27. led 2010
sandři:to je super, že jsi pokecala, to muselo být fajn.

any: a kam jedete? 😉

kači: šikulka, to jo už to není miminečko, ale za chvíli bude další 😉
zuzankast.
27. led 2010
To se mas San..taky bych brala navstevu, jsme tu siroty samotny..
Juli sem taky zas zkusila nechat v postylce, ale na spani fakt nevypadala, potrebovala sem do kramu [to je od nas asi 200m] tak sem ji vzala s sebou a nez sme tam dojely, spala. Taky jen pul hodinky, to ona uz spi asi jeden tyden a kupodivu ji to staci, je pak vesela a hraje si - nastesti.
jo a mame tu taky krasnych -9 oproti -16, kdyz se sla pro obed.Zatra bude lip, i kdyz ma pro zmenu snezit
mispuli
27. led 2010
káto je tak šikovná 🙂 🙂 ,to abys začala vyklízet poličky v 1.patře 😃 😃
zuzankast.
27. led 2010
Kacko to je sikulka.. ted si s ni uzijes, jestli bude jako ta nase opicka, tak bude stat porad 😃😃😃
saarcik77
27. led 2010
ahojky..... u nás je mínus 10...ráno bylo 17 pod. a v tom mrazu jem jela ke kadeřnici..ještě že jsem nastartovala auto..a Naty přijela hlídat kamarádka. byla jsem celá nesvá, jestli je hodná a nepláče.. u mne je kaděřnice na 3hod 😞 😞 ale prý to zvládli a Naty byla hoodná. už aby byly mrazy fuč.. abych mohla chodit s malou ven
kvikvicek
27. led 2010
holky castecne uz mame nektere veci vyklizeny, Kacka musi vsechno zkoumata uplne silim, kdyz se rozhodne prolezat prvni patro konferencniho stolku :-p
kvikvicek
27. led 2010
holky ja jdu dneska plavat vecer (v ramci hubnuti) tak mi asi umrzne prdel :-p 😃
zuzankast.
27. led 2010
Taky uz mi to trajdani venku Sari chybi. V lete sme byvaly venku cely odpoledne.Uz se taky tesim.
kvikvicek
27. led 2010
Vid Zuzanko, moje rec, uz aby bylo tepleji a clovek mohl trajdat venku :-p nam vcera dorazilo to nositko-krosnicka, tak jsme testovali v obyvaku a chodili po byte, Kacka nadsena, manza taky ja tez 😃
ninus81
27. led 2010
AHojky holky unás žádná změna dopoledne spinkal 2 hodinky a ted spinká už hodinku 🙂 🙂
Taky se těším na léto až budeme celý dny venku to bude super tohle zachumlávání mě tak nebaví
ninus81
27. led 2010
šári to je škoda že jste tam nebyli ]-( ]-(
kvikvicek
27. led 2010
ja se hrozne tesim az se budem s Kacenkou rochnit ve vode tady u nas u jezu 😃 uz vidimjak se tam cachta ta mala dupka 😃 😃 😃 😃
saarcik77
27. led 2010
nin ..říkala jsem že tam nepůjde.... tak bude Naty sirotek 😃
saarcik77
27. led 2010
jooo už mi přišla mateřská 😃 😃 si ossz dali na čas 😃 😃 😃 😃 😃 😃
ninus81
27. led 2010
Tak ti jí poslali super já myslela že jí dostaneš příští měsíc 😃
ninus81
27. led 2010
vypadá pěkně ta žirafka 🙂
A co ty vyfotit nový účes a hodit fotečky 😃
zuzankast.
27. led 2010
to je hezka zirafa 😃
saarcik77
27. led 2010
a kdo mě vyfotí??? jj hodím fotečku neboj 😃
saarcik77
27. led 2010
taky jsme počítala že mi v unoru přijdou dvě mateřs. jsem ráda že přišla
ninus81
27. led 2010
já mám zase rychlej internet že mě už z něj omejvají musím dohonit nekoho kdo tu poskytuje lepší připojení tohle se nedá ]-( ]-(
mikesova25
27. led 2010
tak se hlásíme ze zamrzlin 😃
od jedný nešla elektrika a zapnuli jí až kolem čtvrtý, teď přesně nevím

ale naštvalo mě to, protože po dvanáctý jsem si dala do pekárny na chleba a tak mi to přeteklo,ale upekla jsem ho i když jsem to chtěla vyhodit a je dobrej, už je půlka snězená 😃

venoušek už je vykoupanej a spinká v posteli, dneska jsem ho vzala ven, bylo tak nádherně a šli jsme na lyže, holky to by jste koukali jak mu to jde, posledně když byl s manžou tak ho to nebavilo, já mu dneska dala do ruky hůlky a stoupla jsem si před něj a on sám sjížděl dvůr, já mám takovou radost a venoušek se jenom usmíval, tak doufám že příští rok už vyrazíme na lyže, moc mi to chybí

Začni psát odpověď...

Odešli