• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Tak u nas se spinkalo 20min, tohle je sileny :confounded:
27. led 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any, u nás dopol 30min a odpol taky. Už nevím co s ní. Řve a řve. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
27. led 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Presne tak u nas. Tatka ted prijel z prace, takze je jdeme vzit do auta, aby spali, ja uz jsem vyrizena.
27. led 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už vysála celý byt, to je jedině zticha, když jde vysavač, už ani chování nezabírá, ach jo. :angry: :frowning2:
27. led 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Terka dostala kapičky na bříško a dudlíka a dudlá si. :unamused: Uvidíme jak dlouho, ale tatínek už je v Lidlu nakoupit tak za chvilku budeme dva. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. led 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak u nas pohoda :slight_smile:. julca spala hodku na balkone, sviti nam tam slunicko,tak i na teplomeru bylo +6 stupnu :slight_smile:. a meli jsme tu na navsteve meho bratranka s pritelkyni a bylo to moc fajn. jsem zas po dlouhe dobe poradne popovidala :slight_smile:
27. led 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,hlasim ze si Kacenka dneska samastoupla v postylce a u sedacky, jsem z toho cela vedle, uz je to velka holcicka, uz to neni male miminecko :frowning2: :cry: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. led 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsem detickam vse nej k mesicninam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. led 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři:to je super, že jsi pokecala, to muselo být fajn.

any: a kam jedete? :wink:

kači: šikulka, to jo už to není miminečko, ale za chvíli bude další :wink:
27. led 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
To se mas San..taky bych brala navstevu, jsme tu siroty samotny..
Juli sem taky zas zkusila nechat v postylce, ale na spani fakt nevypadala, potrebovala sem do kramu [to je od nas asi 200m] tak sem ji vzala s sebou a nez sme tam dojely, spala. Taky jen pul hodinky, to ona uz spi asi jeden tyden a kupodivu ji to staci, je pak vesela a hraje si - nastesti.
jo a mame tu taky krasnych -9 oproti -16, kdyz se sla pro obed.Zatra bude lip, i kdyz ma pro zmenu snezit
27. led 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
káto je tak šikovná :slight_smile: :slight_smile: ,to abys začala vyklízet poličky v 1.patře :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacko to je sikulka.. ted si s ni uzijes, jestli bude jako ta nase opicka, tak bude stat porad :grinning::grinning::grinning:
27. led 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky..... u nás je mínus 10...ráno bylo 17 pod. a v tom mrazu jem jela ke kadeřnici..ještě že jsem nastartovala auto..a Naty přijela hlídat kamarádka. byla jsem celá nesvá, jestli je hodná a nepláče.. u mne je kaděřnice na 3hod :frowning2: :frowning2: ale prý to zvládli a Naty byla hoodná. už aby byly mrazy fuč.. abych mohla chodit s malou ven
27. led 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky castecne uz mame nektere veci vyklizeny, Kacka musi vsechno zkoumata uplne silim, kdyz se rozhodne prolezat prvni patro konferencniho stolku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja jdu dneska plavat vecer (v ramci hubnuti) tak mi asi umrzne prdel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. led 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky uz mi to trajdani venku Sari chybi. V lete sme byvaly venku cely odpoledne.Uz se taky tesim.
27. led 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vid Zuzanko, moje rec, uz aby bylo tepleji a clovek mohl trajdat venku :stuck_out_tongue_closed_eyes: nam vcera dorazilo to nositko-krosnicka, tak jsme testovali v obyvaku a chodili po byte, Kacka nadsena, manza taky ja tez :grinning:
27. led 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky holky unás žádná změna dopoledne spinkal 2 hodinky a ted spinká už hodinku :slight_smile: :slight_smile:
Taky se těším na léto až budeme celý dny venku to bude super tohle zachumlávání mě tak nebaví
27. led 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári to je škoda že jste tam nebyli :angry: :angry:
27. led 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se hrozne tesim az se budem s Kacenkou rochnit ve vode tady u nas u jezu :grinning: uz vidimjak se tam cachta ta mala dupka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin ..říkala jsem že tam nepůjde.... tak bude Naty sirotek :grinning:
27. led 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. led 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo už mi přišla mateřská :grinning: :grinning: si ossz dali na čas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ti jí poslali super já myslela že jí dostaneš příští měsíc :grinning:
27. led 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
vypadá pěkně ta žirafka :slight_smile:
A co ty vyfotit nový účes a hodit fotečky :grinning:
27. led 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je hezka zirafa :grinning:
27. led 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdo mě vyfotí??? jj hodím fotečku neboj :grinning:
27. led 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsme počítala že mi v unoru přijdou dvě mateřs. jsem ráda že přišla
27. led 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám zase rychlej internet že mě už z něj omejvají musím dohonit nekoho kdo tu poskytuje lepší připojení tohle se nedá :angry: :angry:
27. led 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se hlásíme ze zamrzlin :grinning:
od jedný nešla elektrika a zapnuli jí až kolem čtvrtý, teď přesně nevím

ale naštvalo mě to, protože po dvanáctý jsem si dala do pekárny na chleba a tak mi to přeteklo,ale upekla jsem ho i když jsem to chtěla vyhodit a je dobrej, už je půlka snězená :grinning:

venoušek už je vykoupanej a spinká v posteli, dneska jsem ho vzala ven, bylo tak nádherně a šli jsme na lyže, holky to by jste koukali jak mu to jde, posledně když byl s manžou tak ho to nebavilo, já mu dneska dala do ruky hůlky a stoupla jsem si před něj a on sám sjížděl dvůr, já mám takovou radost a venoušek se jenom usmíval, tak doufám že příští rok už vyrazíme na lyže, moc mi to chybí
27. led 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek