• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Tak mi už hodinku spinkáme, úplně vytuhla u kaše, to jsem ještě nezažila, byla tak sladká, škoda, že máme taťku na angličtině, byla by krásná fotečka, jak jsem jí položila už to nebyli ono.
Zítra budeme mít návštěvu, přijede kamarádka s holčičkou no už je to 3letá slečna. :slight_smile: Moc se těším jak pokecáme. :grinning: :grinning: :grinning:
Kačko, tak to je Kačenka šikulka.
Zdeni, Vašík je moc šikovný lyžař. :grinning: :grinning: :grinning:
My už zase máme -11, ať už ta zima jde někam, chci sluníčko a teplíčko!!!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2:
27. led 2010 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi, krásné fotečky, koukám, že už se čvachtáte ve velké vaně. :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
tak nam se po O podarilo spinkat pres hodinku,asi to vedel ze se nemuze ven :sweat_smile:, kdyz se vzbudil tak jsme sli k nasim to svitilo slunicko a bylo krasne

Kaci mala je sikulka, Adamek nejradsi rabuje v suplikach
Jito u nas na vysavac taky zavre pusu, to pak Adam dela jenom oooooo oooooo :grinning: :grinning: :grinning:

Zdeni Venda je tez sikula, me se to vzdycky hrozne libilo kdyz jsme byli na horach jak ty maly deti frci na lyzickach
27. led 2010 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
jitu, děkuju. Jo to už dlouho. Do malý už se dáááávno nevejdem :grinning:
27. led 2010 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
HMMMM, jeden dlouhý ženich pro naší dlouhánku. :grinning:
27. led 2010 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
jitu: to jo, oba dva mají být po kom viď? :grinning:
27. led 2010 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,
všechny zdravím
teda kde ta naše holka bere energii :wink: rýmu a kašel má, přes den nespalala a lítala tu až do večera jak pometlo
na mě taky něco leze, tak jsem tu jen tak polehávala a kroutila hlavou, fakt nechápu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2010 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to u nás mišák spal své oblíbené dvě hodky odpoledne,takže vím,kde tu energii bere,odpoledne jsem ji nechala běhat bez plíny,tak počurala dvoje kalhotky a tepláky,hned to rvala dolů a hejkala.ale nočník ji nezajímal :sweat_smile:
27. led 2010 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
luci - to znám, taky se počůrá, ale plínu nechce, můra , a přebalovat jí musím po každém počůrání, to hlasí hned a bulí, tak snad je to na dobrý cestě. Spoďáry máme z loňského léta, snad ještě budou a teď jsem jí koupila ještě další, tak na to vlítnem. Já mám ještě ty trénovací kalhotky, tak spíš zkusím ještě ty.
dala jsem vanu a naliju si čůčo - snad mě to vyléčí, rýma je hnus.......................
27. led 2010 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
klari: co je čůčo? :grinning:
27. led 2010 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
takový domácí víno od dědy................. :grinning:
27. led 2010 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
aha, hezký název :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky.evi krasny fotky holky uz jsem zacala davat a. prikrmy mrvicku papka dobre jsou to koupeny ty maly sklenicky a davam zatim pulku a pak hned flasku a vypije tak 150 ted nevim jak uz jsem to delala s domcou tak potrebuju radu am mu jeste davat to mliko nebo ne a nebo mu mam dat celou sklenicku kdyz ji sni diky za rady
27. led 2010 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ja si ted dala malou sklenicku piva mnam po dlouhy dobe jdu spat pa
27. led 2010 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
adri... já jsem dávale příkrm celý jako oběd, zapít čajem a mlíko třeba ráno, večer kaše atd... ale to bylo před 12lety
27. led 2010 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
27. led 2010 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ju,pivo bych si taky dala :grinning:

kato,gratuluju

adri,ja davala at snedla co snedla a dala dokojit :wink:
27. led 2010 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
adri: já myslím, že ze začátku se to dělá tak, že dáš půlku té skleničky a dokrmíš do plné dávky mléka. třeba např. půlka skleničky baj voko 60tka a dokrmíš třeba devadesátkou do té 150tky. Dává to smysl? Ale to mlíko nedávat hned, je třeba maličkej odstup.

jinak děkuju za chválu
27. led 2010 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Adri ze začátku to do něj necpi pod tlakem nech mu sníst co sní a pak dokoj nebo dokrm UM, časem až sní víc se polední mlíčko uplně vynechá
27. led 2010 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já mám akorát jedno pivo v sobě :grinning:

ještě s tím mlíčkem, asi udělej třeba tu 150 a on si vezme co potřebuje,tak je to určo lepší.
27. led 2010 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi fotečky krásný a ta čepička je dokonalá jsi šikula :wink:
27. led 2010 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
adri, já taky spíš mlíko a příkrm jako ty, půlku skleničky a dorazit mlíkem, ale příkrm dostala jen k obědu, k večeři kaši nebo mlíko.
27. led 2010 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
nin: děkuju za pochvalu. :wink:
27. led 2010 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
evi krásný fotečky, teď jsem to všechno zkoukla :dizzy_face:

já jsem hotová, šla bych spát,ale mladej se vzbudil, takže 2 hodiny ráno to jistí, dřív spát nepůjde :pensive: :cry:
27. led 2010 ve 23:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky teda to pocasi me uz sere mam trpelivosti dost ale tphle uz fakt me vadi aspon ze jsem nemusela ja odvazet domcu vezl ho jindra ten odpol. odjizdi ja zase bdu mit dnes blaznivej den s adamkem plavani v 1 do bazenku jsem na nas zvedava :grinning: a pak zase s domikem pak honem domu a ted do toho tohle pocasi hnus :unamused: :grinning: :grinning: :grinning: jinak diky za rady on sni pulku ty maly sklenicky a dam mu treba 150 a on si to vypije nepobleje :grinning:
28. led 2010 v 07:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile:

Jako o pocasi se uz ani nezminuju, a vyhlidka co nas ceka me desi jeste vic :confounded:
Takovou zimu fakt dlooouho nepamatuju.

Adri, s tema prikrmama jsem to taky delala jak psaly holky, a postupne se mlicko uplne odboura, Adik si rekne sam jak to chce :wink:

Kato, mala je sikulka, tak ted to zacne :slight_smile:

Dneska jdeme s klukama na 10. mesicni prohlidku.
28. led 2010 v 07:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré nasněžené ránko
Zima jako od Lady :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

My dneska opět rekord v kuse od 21 - 7 je to tím že se naučil chodit spinkat déle a díky tomu se mě nebudí když chodil v 19hod budil se :dizzy_face:
28. led 2010 v 08:05  • Odpověz  • To se mi líbí
nin: tak super noc co, u nás pořád klasika. V 6 krmení a vstávali jsme v půl devátý.

u nás je šílenej vichr a rozfoukává to tady ten napadaný sníh :frowning2:
no hnus barevnej

holky děkuju za chválu :dizzy_face:
28. led 2010 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi, vcera jsme vyrazili do Pribrami, tatka tam jel stejne k holici, takze jsme se svezli, ale hosi usnuli samozrejme pred Pribrami :grinning:

Jo, koukala jsem na fotky, jsou pekny :slight_smile:
Davca uz je kus chlapa :wink:
28. led 2010 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já jsem tu zas :grinning: :grinning: :grinning: protože u nás se co......spinká :grinning: :grinning: :grinning: klasická dopolední dvouhodinovka :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek