• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

nin: tak to je super, u nás se snad bude taky do hodinky spinkat :grinning: ale dvě hodiny nedáme :grinning:

Any tak to jo, co nového v Příbrami?
Kluci jsou kanci, jsem myslela, že vytuhnou hned :grinning:
a děkuju za chválu
28. led 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Pribrami vse pri starem, zadna zmena :slight_smile:
No, to ja jsem si myslela taky, ale prd :slight_smile:
Ale zpatky spinkali celou cestu, to uz byla tma a byli fakt hotovi.

Tak nas jdu nabalit a vyrazime do Blatny.

Hezky den vsem :slight_smile:
28. led 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. led 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobry dopoledne :slight_smile:
evco,fotky krasny, vcera jsem ti to zapomnela napsat a ta cepulka je nadherna :dizzy_face:

anny, hezky si to uzijte :slight_smile:

tady je pocasi na bliti, tak premyslim jak to udelat. budu muset vencit a rada bych pak jeste do kaufu. s golfkama do tohohle pocasi docela narocny ukol :unamused:
28. led 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: taky moc děkuju

holky já z té chvály ani nebudu spát.Davídek spí venku, ale fičák jako blázen. To v těch golfkách bude asi mazec
28. led 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak a. spi hodku jeste si da tak do 12 toho budu muset vzbudit aby jsme to vsechno stihli plavani zacina v 1 ale tak po pul 1 tam musime bejt to zase budou honky uz to vidim ze dnes se zastavim tak v 9
28. led 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adri,plavani v tomhle pocasi fakt nezavidim :unamused:

ja bych vzala firkona,ale s tim nevyvencim :frowning2:. a zas se mi nechce vencit s golfkama a pak juli se vsim prendavat do firkonu kdyz mi beztak pri venceni zas usne. ach jo,uz aby bylo jaro :frowning2:

mam dnes nejakou depku :cry:
28. led 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: jakto stalo se něco?

to víš, to přendavání je naprd. Tak jedině ty golfky no.
28. led 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco,nestalo se nic. nebo stalo nestalo. julca mi uz cura jen na 2 plenky denne a to nejsou procurany. tak bojujeme s pitim. od rana se snazim jak blbec a dostala jsem do ni jen 10 ml a to pres strikacku. vztekala se u toho. dneska letim koupit odstavnovac,zkusim jeste to. jinak flasek,pitek,dudliku a takovyho sortimentu tu mam ze si muzu otevrit obchod. od nejlevnejsich po nejdrazsi a nic. jsem z toho uplne nestastna :cry: . zacinam mit pocit jestli nedelam vse spatne. neji,nepije,nespi. usina jen u prsa, neleze.... proste jestli jsem nekde neudelala chybu :pensive:
28. led 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: tak zkus třeba nastrouhat jablíčko a vymačkat ho a naředit vodou. Davčovi to chutná. A po lžičce nechce?
28. led 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
po lzicce nechce nic,ani jidlo :frowning2:
ja zkusim ten odstavnovac a uvidim
28. led 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to zkoušej celý den a pořád, třeba se to zlomí. Davča jeden čas taky nic nepil a to byl zvyklý vypít přes 100 ml čaje, tak to nevzdávej a zkoušej, třeba se časem chytne, lehce se mi radí co? Horší to udělat. :pensive:
28. led 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco,ja to zkousim uz nekolik tydnu :frowning2:. to neni az momentalni
28. led 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
san,má juli ráda piškoty? Zkus jí rozmočit piškoty
28. led 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: tak to nevím. Tedy to je zapeklitá situace a doktorka radila co?
zkus co radí Luci, tím získá taky tekutiny a třeba víc ředit příkrmy?Já fakt nevím
28. led 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři špatně nic neděláš a chybu jsi určitě nikde neudělala chce to ČAS :wink:
a jenom 2 počuraný plenky no snad se to zlepší ale Dr ti říkala že kojení je postačující???
počasí je hnus trochu prosvicuje sluníčko ale fičí jak blázen a to jsem chtěla jít dneska ven no uvdím možná na chvilinku.
28. led 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
San to me moc mrzi, snad do Julinky neco dostanes.. A co ti jinak basti?

krasny fotky holky

Evi v ty vane si lezela taky ne? Ze mas tak dobrej uhel
28. led 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě normálně omejou z toho internetu je to čím dál tím pomalejší signál vypadáva, načtení trvá strašně dlouho no prostě katasrofe :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
jdu z toho kouřit
Jinak u nás se už 2 hod spinká
28. led 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak namoceny piskot letel :sweat_smile:. dr radila zkouset a odstavnovat stavicky. prikrmy redim docela dost,ale ona mi ani moc ted neji, takze to do ni taky moc nedostanu :frowning2:. bojim se ze kdyz to dr reknu, ze nas posle do nemocnice :frowning2:
28. led 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: nene neležela, ale foťák skoro jo :grinning:

nin: jak je to možný, že se vám net takhle zpomalil?

sandři: nepošle, zkoušejte to dál, třeba se to opravdu ještě zlomí.
28. led 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jestli pije od tebe, tak hodne koj. jinak uz me nic nenapada.. Presne jak rika Nina, ty nic satne nedelas, neboj, ono se to zpravi..

Juli uz mi spi pres pul hodinky, tak cekam ze se vzbudi - zatim nic :confused:
28. led 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
san tak to ti asi neporadím,zkusím se zeptat kamarádky,taky kdysi řešila takovejhle problém
28. led 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: u nás se spí od půl jedenáctý na zahrádce a taky furt nic. Pořád se tam chodím koukat. Oběd uvařenej a mlaďas spí. :grinning:
28. led 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři, kdyžtak jí zkus ty šťávičky udělat doma, ať nevyhazuješ peníze za odšťavňovač.
28. led 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
neji nic. vcera jsem do ni za cely den dostala malou sklenicku polivky...

evco,odstavnovac maji ted v akci v kauflandu, za 250 kc, coz neni tolik, tak ho koupi a uvidim

kojim porad. nekolikrat pres den,porad v noci
28. led 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: tak to jo, tak to není taková investice. :wink:
Jůlinka je závisláček na mlíčku :slight_smile:
28. led 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
San ted me napadlo, co ykusit meloun? Jestli bys ho teda nekde sehnala..V Pisku ho obcas nekde mivaj, tak snad ve Strak taky. Jestli uz ho tedy muze?

Tyjo Evi to se mas, od pul jedenacty :sweat_smile: Juli od pul dvanacty, uz sem si odvykla, ze by spala dyl jak tu pul hodinu, na jednu stranu je to pohoda a klid - nemusim byt porad ve strehu, kde leze a smejdi :grinning: ale na druhou stranu se mi snad uz stejska :fearful:
28. led 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: mně se taky stejská, nevím, proč dneska spí tak dlouho, včera jsem ho nechala doma a spal tak půl hodiny, prostě se mu asi dobře spí venku, ale spí většinou tu hodinku nebo hodinku a půl.Dneska už to budou dvě hodiny a půl, pořád tam chodím jak prdlá :grinning:
28. led 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten meloun není vůbec od věci, má spoustu vody a je sladkej,to by jí mohlo chutnat :wink:
28. led 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
uplne vidim sebe, kdyz mala spala tri hodiny , bylo to nekonecny - porad sem chodila za ni ven, jestli uz neni vzhuru :grinning::grinning: No, mluvime o tom a uz me to chyta, jdu se na ni podivat :grinning::grinning::grinning:
28. led 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek