• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Tak sme vzhuru, asi telepatie :grinning::grinning::grinning: zrovna se protahovala, kdyz sem prisla ke kocarku.
28. led 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
San, myslim na vas, nevim co bych poradila :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :pensive:
Evicko z Davidka uz je velky chlap :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. led 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ja se po melounu podivam :slight_smile:. snad bude jeste sladky :slight_smile:. tak mi vypila ted 15 ml vody, strcila prsty do pusy a vyblinkala to :unamused:
28. led 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
stejne chci do kaufu pro ten odstavnovac a budu muset na to nakoupit nejake ovoce abych mela co odstavnovat :slight_smile:
28. led 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: káťo děkujem, to je, ten tu vaší Kačenku sní až budeme na dovče :grinning:

zuzi: taky je vzhůru a už má v sobě obídek. Takže nakonec dvě a půl hodiny,to se nám dlouho nestalo :grinning:
28. led 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé meloun ten bych si taky dala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Já musím zaklepat u nás takové problémy neznám spinkáme,pijeme jedna radost a ještě radějí jíme :grinning: :grinning: :grinning: no prostě celej tatínek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ne se spaním je asi po mě :dizzy_face: :dizzy_face:
28. led 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
San a k te doktorce v planu jit nemas? Nechci strasit, ale aby nebyla Julinka beruska nemocna :frowning2:

My budem jist ve dve - obe :slight_smile: delam Julince brambory s brokolici, dala sem ji tam vic, sem zvedava, jak ji bude smakovat.
28. led 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi to jsem udělala malému jednou že jsem tam dala víc brokolice a to byl kolotoč :grinning: :grinning: :grinning: vubec mě to nechtěl plival,šklebil se a pak dělal že se dáví takže jsem už od většího množství brokolice opustila :grinning: :grinning: malej zbožnuje mrkev

Jinak nám leze 5 a 6 zub zárověn zatím to je v klidu sem tam trochu protiva ale bojím se aby mu nevyskočili zase horečky jak minule

Jinak dneska jsme se naučily ANO ANO a pěkně kývat hlavičkou to je taková sranda z jakou to dělá radosti a div by si hlavu nevykýval :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ted leží s tatkou mezi hračkama a malej tatku morduje :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ninuš všechno špatný je k něčemu dobrý,v tom je ta jedna z výhod nekojení,brokolici mišák taky nesnášela a ještě jí po ní strašně bolelo bříško :frowning2: ,my jsme prostě na masíčko,mám hlad dojedla jsem po malý trochu rizota,co jmse dostali od babi,tak si jdu asi udělat langoš
28. led 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobry,pri prvni lzice se sklebila, ale pak bastila, jeste sem ji pridavala :grinning: A misto ham dela Juli ANO - taky kyve poctive hlavickou, je to fakt sranda. My se ji ptali delas ham a jeste ham, jo? a ji se zalibilo jen to jo :grinning:
28. led 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee langose,ty uz sem nedelala daaavno.. Ja mam spenatek s kasi a masem.

Nas boli brisko po kvetaku, ale brokolice byla v pohode.
28. led 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky znate nektera tohle choditko activity? Asi ho Juli koupim, moc se mi libi
http://www.detskyruzek.cz/choditka/
28. led 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
my brokolici dáváme, ale radši míň. Dohromady s brambůrkem a masíčkem

zuzi: to chodítko neznám
28. led 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandří a zkusit koupit ty dětský jupíky a neředit je, malý když nenaředí babička džus, tak ho pije na jeden zátah, víš, jako že by jí to vyloženě zachutnalo. Je mi tě líto, já tohle vůbec neznám, ale věřím ti, že jsi z toho hotová :pensive: snad to fakt bude za čas lepší.
28. led 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nabizela ho tu v bazaru jedna mamina pred chvili, ale uz je pryc, byla sem druha zajemkyne :frowning2:
28. led 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, mám chvilku, než se Terka probudí, tak jsem nakoukla.
Vše jsem nedočítala, jen poslední 2 stránky.
San s tím pitím jsem na tom byla s tou naší stejně. Byla jsem z toho nešťastná, a zkoušela jsem všechno možný. Nic nepomohlo. Doktorka říkala, že pokud kojím, tak to stačí. Teď je zima, tak to nevadí, v létě by to bylo horší.
No a jak Terka pít nechtěla, tak teď chlastá moc :slight_smile: . Uvidíš, že tomu přijde na chuť. Nestesuj se, až bude mít žízeň, tak se napije.

Zuzko tak s chodítkem zkušenosti nemám. Neměla jsem ho ani na jedno dítko. Ale vypadá pěkně :slight_smile: .
28. led 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, to je škoda, že ti ho někdo vyfouknul :cry:
28. led 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo no, je to skoda.. psala sem temer hned jak se v bazaru objevilo - za polovicni cenu nez v kramu [450] . Akorat sem se navnadila. Za tisicovku uz je to draha hracka..
28. led 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
san mluvila jsem s kamarádkou,ve stejným věku jako je ted juli začala bojovat,že nechtěla nic jinýho k pití než prso,ale stejně to k ničemu nebylo,malá nechtěla nic,tak nakonec jen kojila a pití začala řešit až v roce,malá se potom chytila na ten hrneček s brčkem,jak už jsem ti na něj kdysi házela odkaz,četla jsem pár diskuzí a zatím by jí opravdu to kojení mělo stačit,jinak taky souhlasím z vlastní zkušenosti s klárkou,honzík když byl po tom úraze a nechtěl pít a nechtěli nám ho odpojit z infuzí,tak sestřička poradila kubíka a na toho se chytil a to jsme taky před tím zkoušeli všechno možný :frowning2:

zuzi já moc zastánce takovejhle chodítek nejsem,tak by mě to nemrzelo
28. led 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci ja prave tech sedacich taky ne, ale tohle se mi libilo, je to jako kdyz dite drzis ty.. nakonec sem nasla jedno co je jako aktivni a pak se madla sklopi a je z nej odstrkovadlo. A nakonec vlastne kdyz uz dite chodi hezky, ma to jako vozitko na hracky.Tak sem na nej zvedava. Jestli obchudek dobre dopadne, poslu sem foto.
Tak pro dnesek se loucim, stejne tu nikdo neni..papa
28. led 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky moc vam dekuju. taky jsem procetla odborne clanky a co rikala dr a nebudu to hrotit, zatim ji to opravdu staci a do leta na tom zapracujem :slight_smile:

zuzko,zkus mimibazar :wink:
28. led 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tu sem :wink:
28. led 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
san videlas na FB janu vilanku?
28. led 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kato,jj, videla, mam ji v pratelich :wink:
28. led 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAKY TU JSEM... :grinning: ALE NIKDE NIKDO.. NIC SE TU NEDĚJE
TAK JSEM SE NINUŠ PLÁCLA PŘES KAPSU :grinning: :grinning:
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4769394 NÁDHERNÁ NEXTOVKA
28. led 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sari,krasna :wink:
28. led 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
DĚKUJI SAN :dizzy_face: TA CENA TAKY.. ALE CO BYCH PRO NATYNKU NEUDĚLALA...
DNESKA MĚ ZLOBILA CELÝ DEN... NĚJAKÉ BOLÍSTKY NÁS ASI TRÁPILY, NESPALA MI SKORO CELÁ´Ý DEN, ZAVŘELA OČI VŽDY TAK NA 5_10 MIN TAK JSEM SI ŘEKLA HURÁÁÁ JDU NĚCO DĚLAT, UVAŘIT ATD... NAKONEC JSEM VAŘILA AŽ V 7 VEČER KDYŽ JSEM JI VYKOUPALA, NAKRMILA... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished: NO DNEŠEK HOTOVO....
SAN PŘEJI ABY TI TO S JULI VŠE DOBŘE ŠLO A DOPADLO..ASI JI STAČÍ TO MLÍČKO... HOLT MÁŠ DOBRÉ MLÍČKO :wink: :wink: JÁ DNESKA NATY KOJILA PŘES PŮL HOD A NAKONEC MI PO KOJENÍ VYPILA 120 FLAŠKY.. A MLÍKO MI TEČE, NATY PIJE A MÁ HLAD
28. led 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak asi neni tolik tucny na ni. to nevadi. hlavne aby byla spokojena :wink:
me julka dnes taky moc nespala. hodku cca dopoledne a odpo pul hodiny. takze zadna slava.
28. led 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ASI... CHTĚLA JSEM KOJIT CI NEJVÍC A NEJDÝL...NE DÁVAT VE 3TT PŘÍKRM.NJN CO SE DÁ DĚLAT.TAK TO NĚJAK KOMBINUJI A STŘÍDÁM..
28. led 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsou horsi veci :wink:. ja to treba nikdy neresila, me to bylo jedno. oboji ma sve vyhody a nevyhody.
28. led 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek