• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

TO MÁŠ PRAVDU..SAN :wink:
28. led 2010 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky tak vás jdu dočít
Zuzi to chodítko máme v té modré barvě stím volantem je super u nás naproti v té prodejně kočárků ho mají v akci za 1000,-
28. led 2010 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Odpoledne jsem se sem nedostala jelikož jsem malého v 15 hod uložila malej usnul a já sním :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a chrupkali jsem do 17 hod pak sjem jela nakoupit a když jsem vynesla nákup udělalo se mi tak zle že jsem myslela že to se mnou šlehne i Honza se lekl jak jsem byla bílá jako stěna tak jsem se natáhla na podlahu a po chvilce v pohodě. Prý je to tím tlakem.
Pak jsem měli návštevu bráchu s přítelkyní no a malej usnul v 22 hod
Tak jsem tu ted ale asi jako jedina :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 ve 22:30  • Odpověz  • To se mi líbí
ja jsem tady taky koukala jsem na pocitaci na ordinaci z uterka prijeli jsme v 6 plavani pekny adamkovi se libilo byl hodnej ak plavani s domikem ten upplaval skoro 3 bazeny bez chyceni tak mam radost furt bych neco zrala cekam kdy se a. vzbudi a pujdu spat ten po plavani spal u mamky ny balkone 2 a pul hodky unavenej :wink:
28. led 2010 ve 22:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ADRI FOTKY MI PŘIŠLI CELKEM 1 EMAILŮ.. JÁ JDU TE´d tak ysem vkládat nové foto
28. led 2010 ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí
píšu jako čuník....hlavně že to adri pochopila.. :grinning: :grinning: :grinning:
mám nové fotečky.. dneska je nám měsíc..
28. led 2010 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí
sari fotky krasny jsou si asi podobny vid s jarou :wink: uces peknej moc ti to slusi a.furt spi ten se pekne unavil na to plavani asi budu koupat kazdej den odpol pul hodky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 ve 23:00  • Odpověz  • To se mi líbí
taky si myslím že si jsou podobní... někdo ale říká, že Naty je na mě podobná a Jára na tátu
28. led 2010 ve 23:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
sari,tak dodatecne natalce vse nej :wink:
29. led 2010 v 07:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile:

Tak jsme vcera byli na te 10.mesicni kontrole, tak Adik ma 9,5kg a Davi ho predbehnul, ten ma 9,8kg :slight_smile: A 76cm. Zkousku sluchu jsme udelali :grinning:

Kdyz jsme prisli domu, tak Adikovi bylo spatne, a zase hodne blinkal, pak prujmik, takze nejaka strevni chripice :pensive: Vecer mel i horecku. Pres noc si odpocinul, dali jsme cipek a uz tu ted radi, ale nechce jist, jen suchy rohlik chce, v noci vypil 260ml caje s glukopurem.
Doufam, ze to nechytne Davidek.

Jinak tu opet napadlo strasne snehu :confounded:
29. led 2010 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Opravdu neni nic horsiho nez kdyz stune dite :cry:
29. led 2010 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko

anny to je mi líto,snad to brzy přejde,bohužel počasí jen nahrává všelikjakým virozám a nin včera bylo bio 3 stupně,tak se ani nedivím,že se ti udělalo šoufl :frowning2:

já jsem jen na skok,musím zabalit tašky,jedeme do budějek na rehábu a odtud k našim na víkend do Tábora,po téměř roce mám zítra spicha se svojí nejlepší kamarádkou,tak mě asi pěkně bude bolet huba,než si všechno povíme :grinning: :grinning:
29. led 2010 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,teda anny to je v prdeli chudinka adamek snad uz bude dobrej :angry: ja potrebuju do mesta odpol. nakoupit a ja asi nevyjedu vubec me to tady nerozhrnujou tak nevim jak to udelam no buu to muset zkusit
29. led 2010 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Adri, my bydlime v takove slepe ulicce, na konci vsi, a k nam se taky neprohrnuje, je to kus na naves, ale musime ruco :angry: :angry: :angry: :angry:
29. led 2010 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
anny,tak snad uz bude adikovi dobre. mate krasny miry :wink:

luci,ty si to poradne uzi :wink:
29. led 2010 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak a zase padá a hustě,franta volal,že přijede za chvilku,abysme vyjeli dřív,bůh ví,jak bude vypadat cesta do budějek,jo a taky máme službu,tak to naposledy zamete,včera potkal souseda,tak se s ním domluvil,aby kdyžtak za nás shrabali,holt jim to budeme muset příští týden oplatit,hele neštve už vás taky jak jim ty předpovědi vycházej :confounded:
29. led 2010 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko
Anny snad bude malej brzi OK máš pravdu to je to nejhorší když stuně dítě :frowning2: :frowning2: :frowning2:
U nás v nocu teplutka 38,5, kašlík a hroznej pláč :frowning2: :frowning2: :frowning2: Honzík nechtěl nic čaj,mlíčko,dudlíček tak jsem ho hodinu držela v náruči a on měl hlavičku položenou na mém rameni a pospával pak vybumbal mlíčko a usnul a spinkal do 8 hodin

Luci tak to už se nedivím že se o mě včera pokoušeli mdloby ale teda jak rychle se mi udělalo mdlo tak po lehnutí to rychle odeznělo

Venku to je hnus fialovej sneží sneží sneží a mě se to už nelíbí :angry:
29. led 2010 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Any tedy chudáček malej, snad to bude brzy pryč. Mamka mi dneska psala, jak to řádí v důchoďáku a že už to taky má :astonished:

jinak moc hezké míry :slight_smile:

šári: krásný fotky, malá je dokonalá a ten její úsměv :grinning:

nin: včera byl hnusnej tlak fujtajbl, taky mi nebylo nejlíp
29. led 2010 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi, tak to abyste s mamkou ted radeji nebyli, abyste to taky nechytli. Ja vubec nechapu, kde jsme k tomu mohli prijit :confounded:
29. led 2010 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
v Blatný to asi řádí, tak možná když jste tam někdy byli, tak na kluky někdo hodil bacil :angry:
to nemůžem no. byli tedy tady minulý víkend, ale stejně se mi stýská :wink:
29. led 2010 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
anny to lítá ve vzduchu,náš honzík na to taky trpěl,když byl malej,většinou to bývá 1-2 denní
29. led 2010 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno :wink:

anny snad budete brzy v pořádku, je mi těch dětiček tak líto :frowning2:

u nás je sněhu, prohrnujem každý den, manža si udělal na sekačku radlici a jezdí :grinning:

jinak u nás doma děs běs, včera jsme byli u našich a pak když jsme přijeli tak jsme se s manželem zase rafli, ale dost,
už nevím co mám dělat, pořád se jenom hádáme :cry: :pensive:
29. led 2010 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
zdeni, to me mrzi :pensive:

nin,tak at je honzulkovi taky lip.

jinak me julka dnes po nekolika tydnech snedla celou porci :slight_smile:. koupila jsem ji kakaovy puding od nestle a jak si smakovala :grinning:.
29. led 2010 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Sandři vypadá že zuby no spíš to je k zoubkům
Jo jo já ho malému taky kupuju Kakaovej má dost oblíbenej ale ta cena
29. led 2010 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

Zdeni :frowning2:
Ani at je malemu brzo lip :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
29. led 2010 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Sandrus tak to je supr ze ti to takhle pekne zbastila, treba se to vsechno zlomi a bude papat a pak i pit jedna radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. led 2010 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nin, ja to koupila o polovinu levnejsi v rossmannovi,meli to v akci. za plnou cenu bych to nekupovala. je to strasne drahy. jsem to hlavne chtela vyzkouset a kdyztak ji budu varit domaci. to je levnejsi a mozna i zdravejsi.

kato,dik :slight_smile:
29. led 2010 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
taky jsem ráda, že Jůlinka papala s chutí. To je fajn

káťo ahojky, tak jak se daří, co malá nezbednice :grinning:
29. led 2010 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj ahoj, zdravim do Sedlice :grinning: nezbednice ted likviduje drevenou postylku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo a vcera jak jsme byli venku, tak zacla stekat, jak vidi psa, tak stekame, neni to uplne krasne psi haf, ale haf to je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
tak najednou ticho, tak uz jsme odpadli :sunglasses:
29. led 2010 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek