Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
evulebobule
29. led 2010
káťo: šikulka, taky to bude milovnice pejsků 😃 Davča chrní v kočárku 😉 mají to ty naše děti sladěné co? :-N
kvikvicek
29. led 2010
ja jsem jenom rada, ze chrni, matka muze parit po siti 😃 se dneska prdolkove domluvili 😃 😎 mam uvareno-zbytky od vcerejska, a Kacence varim na dva dny, neumim uvarit tu jednu pidi porcicku :-p
Eviku uz mi prislo to nositko-krosnicka a je to uplna bomba, to jak jsem ti hazela odkaz. Kacka se v tom necha nosit, sedi v tom jak pani Starostova 😃
kvikvicek
29. led 2010
mas mobil podporujici mms? poslu ti fotku, nahrala bych sem fotky z pc, ale Jirka mi nainstaloval wind.7 a nevim kde ma program na zmenseni fotek :-p
kvikvicek
29. led 2010
Evicko nechcete prijet o vikendu? ukazat se nam? 😃 vratim konecene bodycko ktere vam uz asi stejne bude male :-p :-p :-p |-| :-N
evulebobule
29. led 2010
káťo: no teoreticky by můj mobil přijímat mms měl. Ale nemám to nějak aktivovaný, tak počkám na Vašíka a nějak to spácháme a pak mi to můžeš poslat, ráda se podívám. To víš, bodejť by se necítila jako paní starostová 😃
Já tedy vařím každý den, nějak už jsem to odhadla na tu jeho porci 😃
kvikvicek
29. led 2010
zkusila jsem to poslat, jestlimas oskara- vodafone, tak na netu to jde pekne aktivovat a muzes si aktivovat mms zdarma na 4mesice, je to vanocni darek od vodafonu, 77mms mesicne zdarma a je to supr, ja ted porad posilam 😃
kvikvicek
29. led 2010
http://www.vodafone.cz/muj_vodafone/index.htm tam se zaregistruj, prihlas a nastav mms 😉
kvikvicek
29. led 2010
ukazuje ti to aktivovat darek, tak to jsou ty mms na 4 mesice zdarma
evulebobule
29. led 2010
tak to jdu zkusit, díky
evulebobule
29. led 2010
v tom odkazu jsem dala aktivovat balíček, je to dobře? Píše mi to, že do 24 hod to bude aktivované
kvikvicek
29. led 2010
kdyz si tam zadala svoje tel cislo, tak urcite to bude dobre 😉
evulebobule
29. led 2010
snad, děkuju 🙂
kvikvicek
29. led 2010
jdu si ohrat jidlo, mam nejaky hlad 😎
evulebobule
29. led 2010
jasně, dobrou chuť x-)
evulebobule
29. led 2010
káťo přišla mi mms, moc hezký, opravdu jak paní starostová 😃
adricc
29. led 2010
tak adamek spi v postylce jsem udelala takovej pokus dala cepicku otevrela okno zabalila a spi uz hodku tak aspon ho nemusim uspavat v garazi ted jsem byla otocit auto tyvole jsem se stim srala hrabala vzteky hnus no stojim sousedum ve vjezdu prazaci jezdi kazdej patek tak snad nedorazi ted jinak maji smulu 😃 a jestli pojedou to odhrnovat tak jsou v prdeli 😃 ale hlavne ze mam otoceno 😃 tak po 2 hodine vyrazime musim udelat poradnej nakup nemam tady nic
saarcik77
29. led 2010
ahojky a krásné poledne.. Evi, San..atd děkuji. Dalo mi to vbelkou práci, než jsem vůbec zachytila ten úsměv 😉 ale zadařilo se.. už se těším až se bude smát vědomě 😃 😃 jinak na to že přes den řádímě, řveme tak v noci spinkáme.. včera spalaod 20-3hod a pak jsme vstávali až v 8 x-) x-)
zato teď si to zase vybírá :-S :-S
saarcik77
29. led 2010
ADRI..TAKY JSEM TAKHLE DÁVALA MALOU SPINKAT KDYŽ JSME PŘIŠLI Z PORODNICE A BYLY TY MRAZY, ŽE JSME S NÍ NEMOHLA VEN.. DO LOŽNICE NA POSTEL DO TAŠKY Z KOČÁRU, FUSAK, ČEPIČKA A POOTEVŘELA STŘEŠNÍ OKNO 😃 😃 😃 A JAK SE NÁM SPINKALO.. TAKY POJEDU NAKUPOVAT... TO JE DĚSNÝ ÚDĚL NÁS VESNIČANŮ.....VIĎ?? KDYŽ JE VŠE VYŽRANÉ 😃 .. NĚJAKÝ MARKET BY SE NÁM TU NA NÁVSI VÁŽNĚ HODIL 😃 😃 😃
adricc
29. led 2010
tak a.vstal driv nez normalne asi mu bylo horko ted mel par lzicek obidku a pije mlicko domik sel pred barak bobovat a hrat si tohle je zase pohoda okolo 2 pojedeme nakoupim k mamce a asi zajedu za tatkou
zuzankast.
29. led 2010
Ani a Nino at jsou kluci brzo v poradku

San tak to je super, ze uz mate chut k jidlu, hura!

Zdeni 😞

Sari pekny fotecky obema vam to slusi!

Ja pojedu nakupovat zitra, taky vidlacka no 😃😃😃 ono ne ze by tu u nas nic nemeli, ale kdyz to vse nakoupim v hypermarketu, rozdil cen mi zaplati cestu a jeste i usetrim.
Jo a jak ste psaly o tom spinkani, Juli vcera spala pres den tu hodinku a pul [jindy jen pul] a pak se ji vecer nechtelo spat, porad klabosila v postylce s dudlikem 😃
evulebobule
29. led 2010
zuzi: Davča už zase spí dvě a půl hodinky na zahrádce 😃 jsem z toho jelen
sayastautor
29. led 2010
me julka spi skoro hodinu v posteli 😃

k obedu taky snedla dost vlockovy kase 🙂. je videt ze zuby se zas zastavili 🙂
ninus81
29. led 2010
Sandři jojo já je taky kupovala v akci normálně za 4 pudingy dát skoro 70,- to je jako hnus že se nestydí, ted začala dělat puding i dobrá máma

Jinak mám radost 2.2 v 9:00 začínáme plavání 😃 😃 😃 😃
saarcik77
29. led 2010
NIN TAK TO JE SUPER.. TAKY JSME O PLAVÁNÍ PŘEMÝŠLELA...ŽE BYCH ZA ČAS CHODILA, ALE NATY SE I VE VANIČCE KOUPE S KŘIKEEM, TAK JSME ZVĚDAVÁ JESTLI SI ZVYKNE.. NO TED MI USNULA PO DOPO PLNÉM KŘIKU. TAK MÁM HLAVU JAK BALON.. :-S :-p NORMÁLNĚ JE TO OTESÁNEK... POŘÁD HLADOVÁ I PO BEBĚ.
ninus81
29. led 2010
jo Šári pěknej učes uplně jsem tě zapoměla pochválit
saarcik77
29. led 2010
děkuji nin 😉 x-)
ninus81
29. led 2010
tak koukám dneska je tu mizerná návštevnost 😃 😃 😃 😃
Já jsem dneska sirota táta šel na pivko a malej má spací nemoc 😃 😃 😃 od 15:30 spinká a stále spinká
evulebobule
29. led 2010
tedy nin to je taky dobrej spáč, jen aˇspinká asi to potřebuje, my jsme po koupandu a papu a pouštíme si na youtube Kabáty 😃
ninus81
29. led 2010
teda Evi chválím malého vkus 😃 😃 😃 😃
to my se ted probudily je fakt spací asi po mě 😉 ale předokládám spánek pak nastane tak v 22hod 😃 jdeme se napapat
evulebobule
29. led 2010
nin: prej děkuje, no byl vykulenej jak jantar 😃

Začni psát odpověď...

Odešli