• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

káťo: šikulka, taky to bude milovnice pejsků :grinning: Davča chrní v kočárku :wink: mají to ty naše děti sladěné co? :sweat_smile:
29. led 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem jenom rada, ze chrni, matka muze parit po siti :grinning: se dneska prdolkove domluvili :grinning: :sunglasses: mam uvareno-zbytky od vcerejska, a Kacence varim na dva dny, neumim uvarit tu jednu pidi porcicku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Eviku uz mi prislo to nositko-krosnicka a je to uplna bomba, to jak jsem ti hazela odkaz. Kacka se v tom necha nosit, sedi v tom jak pani Starostova :grinning:
29. led 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mas mobil podporujici mms? poslu ti fotku, nahrala bych sem fotky z pc, ale Jirka mi nainstaloval wind.7 a nevim kde ma program na zmenseni fotek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evicko nechcete prijet o vikendu? ukazat se nam? :grinning: vratim konecene bodycko ktere vam uz asi stejne bude male :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :sweat_smile:
29. led 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
káťo: no teoreticky by můj mobil přijímat mms měl. Ale nemám to nějak aktivovaný, tak počkám na Vašíka a nějak to spácháme a pak mi to můžeš poslat, ráda se podívám. To víš, bodejť by se necítila jako paní starostová :grinning:
Já tedy vařím každý den, nějak už jsem to odhadla na tu jeho porci :grinning:
29. led 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkusila jsem to poslat, jestlimas oskara- vodafone, tak na netu to jde pekne aktivovat a muzes si aktivovat mms zdarma na 4mesice, je to vanocni darek od vodafonu, 77mms mesicne zdarma a je to supr, ja ted porad posilam :grinning:
29. led 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.vodafone.cz/muj_vodafone/index.htm tam se zaregistruj, prihlas a nastav mms :wink:
29. led 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ukazuje ti to aktivovat darek, tak to jsou ty mms na 4 mesice zdarma
29. led 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jdu zkusit, díky
29. led 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
v tom odkazu jsem dala aktivovat balíček, je to dobře? Píše mi to, že do 24 hod to bude aktivované
29. led 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyz si tam zadala svoje tel cislo, tak urcite to bude dobre :wink:
29. led 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad, děkuju :slight_smile:
29. led 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu si ohrat jidlo, mam nejaky hlad :sunglasses:
29. led 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, dobrou chuť :dizzy_face:
29. led 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
káťo přišla mi mms, moc hezký, opravdu jak paní starostová :grinning:
29. led 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak adamek spi v postylce jsem udelala takovej pokus dala cepicku otevrela okno zabalila a spi uz hodku tak aspon ho nemusim uspavat v garazi ted jsem byla otocit auto tyvole jsem se stim srala hrabala vzteky hnus no stojim sousedum ve vjezdu prazaci jezdi kazdej patek tak snad nedorazi ted jinak maji smulu :grinning: a jestli pojedou to odhrnovat tak jsou v prdeli :grinning: ale hlavne ze mam otoceno :grinning: tak po 2 hodine vyrazime musim udelat poradnej nakup nemam tady nic
29. led 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky a krásné poledne.. Evi, San..atd děkuji. Dalo mi to vbelkou práci, než jsem vůbec zachytila ten úsměv :wink: ale zadařilo se.. už se těším až se bude smát vědomě :grinning: :grinning: jinak na to že přes den řádímě, řveme tak v noci spinkáme.. včera spalaod 20-3hod a pak jsme vstávali až v 8 :dizzy_face: :dizzy_face:
zato teď si to zase vybírá :confounded: :confounded:
29. led 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ADRI..TAKY JSEM TAKHLE DÁVALA MALOU SPINKAT KDYŽ JSME PŘIŠLI Z PORODNICE A BYLY TY MRAZY, ŽE JSME S NÍ NEMOHLA VEN.. DO LOŽNICE NA POSTEL DO TAŠKY Z KOČÁRU, FUSAK, ČEPIČKA A POOTEVŘELA STŘEŠNÍ OKNO :grinning: :grinning: :grinning: A JAK SE NÁM SPINKALO.. TAKY POJEDU NAKUPOVAT... TO JE DĚSNÝ ÚDĚL NÁS VESNIČANŮ.....VIĎ?? KDYŽ JE VŠE VYŽRANÉ :grinning: .. NĚJAKÝ MARKET BY SE NÁM TU NA NÁVSI VÁŽNĚ HODIL :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a.vstal driv nez normalne asi mu bylo horko ted mel par lzicek obidku a pije mlicko domik sel pred barak bobovat a hrat si tohle je zase pohoda okolo 2 pojedeme nakoupim k mamce a asi zajedu za tatkou
29. led 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani a Nino at jsou kluci brzo v poradku

San tak to je super, ze uz mate chut k jidlu, hura!

Zdeni :frowning2:

Sari pekny fotecky obema vam to slusi!

Ja pojedu nakupovat zitra, taky vidlacka no :grinning::grinning::grinning: ono ne ze by tu u nas nic nemeli, ale kdyz to vse nakoupim v hypermarketu, rozdil cen mi zaplati cestu a jeste i usetrim.
Jo a jak ste psaly o tom spinkani, Juli vcera spala pres den tu hodinku a pul [jindy jen pul] a pak se ji vecer nechtelo spat, porad klabosila v postylce s dudlikem :grinning:
29. led 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: Davča už zase spí dvě a půl hodinky na zahrádce :grinning: jsem z toho jelen
29. led 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me julka spi skoro hodinu v posteli :grinning:

k obedu taky snedla dost vlockovy kase :slight_smile:. je videt ze zuby se zas zastavili :slight_smile:
29. led 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři jojo já je taky kupovala v akci normálně za 4 pudingy dát skoro 70,- to je jako hnus že se nestydí, ted začala dělat puding i dobrá máma

Jinak mám radost 2.2 v 9:00 začínáme plavání :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
NIN TAK TO JE SUPER.. TAKY JSME O PLAVÁNÍ PŘEMÝŠLELA...ŽE BYCH ZA ČAS CHODILA, ALE NATY SE I VE VANIČCE KOUPE S KŘIKEEM, TAK JSME ZVĚDAVÁ JESTLI SI ZVYKNE.. NO TED MI USNULA PO DOPO PLNÉM KŘIKU. TAK MÁM HLAVU JAK BALON.. :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: NORMÁLNĚ JE TO OTESÁNEK... POŘÁD HLADOVÁ I PO BEBĚ.
29. led 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Šári pěknej učes uplně jsem tě zapoměla pochválit
29. led 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji nin :wink: :dizzy_face:
29. led 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám dneska je tu mizerná návštevnost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Já jsem dneska sirota táta šel na pivko a malej má spací nemoc :grinning: :grinning: :grinning: od 15:30 spinká a stále spinká
29. led 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy nin to je taky dobrej spáč, jen aˇspinká asi to potřebuje, my jsme po koupandu a papu a pouštíme si na youtube Kabáty :grinning:
29. led 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Evi chválím malého vkus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
to my se ted probudily je fakt spací asi po mě :wink: ale předokládám spánek pak nastane tak v 22hod :grinning: jdeme se napapat
29. led 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: prej děkuje, no byl vykulenej jak jantar :grinning:
29. led 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek