• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Tak u nas uz se spinka :slight_smile:
Adik uz vypil 130ml mlicka, tak snad jsme to zazehnali.

Nin, tak to je fakt super vykon :grinning: ted budete ponocovat :wink:
29. led 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, jeste parite Kabaty? :grinning:
29. led 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak my měli včera návštěvu a pak bylo koupando a ordinace. :grinning: :grinning: :grinning: Bylo to super, pokecali jsme, holky tady byli celý den. :grinning: :grinning: :grinning:
Dnes tady byla babička, na dnešek jsme měli horší noc, včera totiž byla brokolice, tak chudinka trpěla ještě dopoledne, ale rozehnali jsme to pupíkem, kapičkami a pecičkami a dopoledne už spinkala 2hodinky v postýlce a odpol 2hoďky v kočáře. Teď už taky spinká.

Any, super, že je Adámkovi lépe.

Já jsem si tak v noci a dopoledne nadávala a ono jí včera tak chutnalo. No dnes jsem to vyhodila a dlouho nebude. :frowning2: :frowning2: :frowning2: Nebo jen malonko, aby si zvykala.
29. led 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jito zrovna premejslim ze dam a.zejtra brokolici v ty sklenicce tak se ted bojim a mozna jen trochu a uvidim co mu to udela ted tu semnou sedi a kouka jak pisu a zachv. jde spinkat domca je u mamky a jinak my mame s adamkem na plny pecky billa ma je rad od narozeni vzdy pustim a je klid :grinning:
29. led 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any, to je dobře, že Adámek je na tom lépe.

Už ne, teď tu hraje Ulice :grinning:

nám tedy brokolice nic moc nedělá,jako prdí, ale nějaký záchvaty breku nemá, vyprdí se a je to :grinning:
29. led 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, možná na ve skleničce nebude tak dráždivá, já měla čerstvou (no vařenou s masíkem a rýží). :unamused:
Tak u nás hudba není favorit, nestojí zatím ani o hračky co vydávají zvuky, kromě teda pejska, tam jí zase uchvátilo blikající srdíčko, jinak při hudbě spíš brečí. Hold na to není zvyklá jak jsme leželi v té nemocnici, tam byl klídek. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. led 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nam brokolice chutna hodne :slight_smile: A nemame po ni zadne potize :wink:
29. led 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
zejtra ji vyzkousim a uvidim kdyz tam mu ji dam dyl jeste mam sklenicku spenat :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak anny to je dobre ze adamek je lepsi ty strevni chripku to je hnus a fakt to radi asi dost :angry: tak adamek usina jste si povida spis knoura to dela pred spanim ze bruci :slight_smile:
29. led 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, my taky bručíme, teď už i v kočáře. :grinning:
29. led 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo my taky v kocare proste pokazdy nez usne :grinning: :grinning: :grinning: jdu si pustit ordinaci ze vcerejska
29. led 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tu u nás se spinká a tad nikdo
Jsem na mrtvici objevila jsem před koupání Honzíčkovy na loktičkách a na jedné ručičce i pod loktíčkem a nad loktíčkem něco jako lišej nebo jak ot popsat - hodně suchý a fleky - očividně mu nic není ale ráno hned pojedu na pohotovost do pondělí ke kožní nebo dětské bych nevydržela už ted se o něj bojím a to je plnej humoru a v poho.
Nevím jestli to muže být alergie na nějakou potravinu ale vyrážka to podle mě není :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
29. led 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem slaměná, malej zlobí jako čert, dneska jsme lyžovali celý odpoledne, bylo tady krásně :sunglasses:

nin nemá to honzulka ze zimy, kdybys viděla moje ruce, musela jsem se objednat ke kožní, ruce mám popraskaný, suchý a fleky od kloubů ke konečkům prstů, nemůžu to namočit do vody, namazat žádnou mastičkou a trpím jako zvíře, pálí to :cry: ke kožní jdu 15.2. tak to musím vydržet, nejlíp mi dělá když mám na ruce teplý rukavice, takže pořád nahřívám a nosím i doma
29. led 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky včera jsem ani nepsala,byla jsem mimo, jak jsme byli u našich,tak Andrejka spadla na zem /lino/ a bohužel si zlomila nos, to bylo křiku a krve, je mi jí úplně líto chudinky,ale doktor povídal že bude v pořádku a nosánek se zahojí akorát jí tam zřejmě zůstane boule :pensive:
29. led 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni venku jsme pravě nebyli a má to jako na loktíkách na jedné přímo na loktiku suchy flek a na druhé ruce taky na loktiku a na každé straně tak 2cm pod loktikem (jako nahore a dole) jinde na telíčku nééé
Zdeni jsem z toho hotová :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

a jéjéjé chudinka to si nedokážu představit, to víš že jo že bude v pořádku a boule tam ani zustat nemusí
29. led 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli třeba alergie já nevím ale to by byl spíš osypanej ???? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: já z toho dneska nebudu spát :pensive: :pensive: :pensive:
29. led 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin a nemáte v rodině lupenku?
mě právě mamka na to koukala a říkala že u taťky v rodině je lupenka a tak prý abych jí neměla, můžeš jí zdědit kdykoliv :pensive:

neboj honzulka bude v pořádku a kdyby to byla alergie tak se opravdu osype po celým těle
29. led 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak moje ruce teď opravdu vypadají jak ruce nějaký 90-letý báby :cry: :confounded: jsem z toho hotová
a manža mi slíbil že dojedeme koupit myčku,protože mýt nádobí nemůžu, vašek věčně doma nebude aby ho umyl a od báby nic nechci aby dělala, vůbec s ní totiž nemluvím
29. led 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky proč ten můj kluk tak zlobíííííííííííííííííííííííííííííí pomooooóóóóóóóóóóóóćcccccccccccccccccccccc

už byl krásně vykoupanej, pustila jsem mu pohádku a on si vylezl z pelíšku a šel si hrát na půdu do škváry, takže znova koupačka, nejhorší je že nemůžu půdu zamknout,protože tam máme jenom provizorní dveře než tam budem dávat nový :cry:
29. led 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni v naší určitě nééé a v Honzovo jdu napsat tchýni
29. led 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni malej je šikula :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mě právě na tom zaraží nejvic že nikde jinde to nemá. Tak u nás netrpěl nikdo a u Honzovo rodiny taky nééé
Zdeni si mě nasadila brouka do hlavy
29. led 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin jsem volala mamce, tak většinou se lupenka objevuje v hlavě, kolem loktů, kolem a kloubů, ale nechci tě strašit neber mě vážně, uvidíš co ti řekne doktor
29. led 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolen opravuju chybu
29. led 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni děkuji že jsi mamce zavolala já už pomalu propadám v zoufalství to si nedokážu představit a jk lupenka vypadá ????????????????
29. led 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin , naše malá má suchý fleky každý rok hlavně v zimě a na jaře, už jsem to tu psala, já to neřeším, ukazovala jsem to i u dr pro sichr a říkala to co dělám - hodně promazávat, zakže mažu lipobází (ta je super, koupíš v lékárně¨), obyč indulonou a jak jsem tu psala, super je Lopuchová mast Dr. Poppov, píšou tam teda, že neni pro děti do 3 let, ale u nás v poho a ta teda zabralala. Takže při každým přebalování i přes den promažu místa, do koupání nedávám pěnu, koupu jen ve vodě. Fakt bych se nebála, já třeba mívám občas taky období, že mám suchou kůži a na loktech kor - jak jsem se furt opírala v práci o stůl :grinning: , až to bolelo :grinning: Neboj, to bude ok.
29. led 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin co budeš zítra vařit????
já tady budu mít dělníky a nevím co mám dělat, ach jo jsem úplně zoufalá s tím vařením
tak miláček už nahoře zase mlátí tak musím jít nebo zbourá barák :grinning: :sweat_smile:
29. led 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak mi julca konecne usnula. eda je zas pres noc pryc.

zdeni,treba tam boule nezustane, ale je to hrozny :pensive:

nin,to nevim. a nepouzila jsi nejakou novou kosmetiku?
zdeni - co máte pro malýho za lyže?? Já chci příští rok jí taky postavit, ale chtěla bych takový ty co se nandají na boty, ne ještě lyžáky.
Já nepoužívám do vaničky na koupání žádnou kosmetiku také koupu v čisté vodě to nejsou Kláři odřený loktíky to jsou ošklivé fleky a na jedné ruce rozrezlé :frowning2: :frowning2:

Zdeni na zítra mám z dneška kuře s nadivkou a brambor a zítra udělám na neděli a pondělí zapečenou kýtu s bramborem a smetanou
29. led 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja mam kureci stehna

zdeni,tak aspon budes mit mycku :sweat_smile::grinning:
29. led 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek