• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

aha, tak zkus radši tu kožní, ať máš klid :confused:
já budu zítra dělat knedlo, vepřo, zelo a v neděli kuře :sweat_smile:
29. led 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
uz pro svuj klid zajed na tu pohotovost. lepsi nez se do pondeli uzirat
29. led 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandří - měli jsme jet v týdnu na očkování, ale jsme s malou obě nachcípané, tak jsme nejeli, ale snad příští týden, tak se ozvu (jestli nezapomenu) a vyzvednu si to chodítko, ať ti tam nepřekáží :sunglasses:
29. led 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
CHtěla jsem tam vyrazit hned jak jsem to zjistila ale když nemá jiné příznaky a bolení tak jsem si řekla radši ráno at tam nejsem za hysterickou matku
29. led 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,myslim ze do rana to v pohode pocka :wink:

klarko, v pohode :wink:
29. led 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani si to nedrbe?? nešahá si tam??
29. led 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři to určitě ale co mám malého jsem nějakej cíta a plašan zaroven jojojojo a tojsem bývala taková tvrdačka s kterou nic nehlo :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
matky čus, jdu na sex........................ víte kde :sunglasses:
nin lupenka vypadá červený fleky a jakoby na tom suchý bílý stroupky nebo jak to mám popsat
ale myslím si že tyhle fleky co píšeš budou ze zimy

myčku beru, prosadila jsem si jí nahoru,tak jí budu mít dřív :grinning:

klárko máme lyže na ty botičky, jsou super, venoušek už krásně udrží rovnováhu a jezdí už s hůlkama :dizzy_face:
právě že nedrbe ani nešahá, za to mě jak na to pořád myslím začalo svědět celý tělo :grinning:
Zdeni a lupenka svědí?????
29. led 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin tak to nic nebude, já si to pořád musím šmrdlat :sweat_smile:

mamka mi povídala, ruce jako bába,tělo jenom kosti potažený kůži, prý mám se sebou něco dělat :grinning: ale přitom já žeru ale vyloženě žeru a nepřiberu nic, poslední týden váha ukazuje 48 kg :astonished: teď teda naberu blíží se ms a to vždycky vyžírám ledničku a nevím co bych jedla :grinning:
dostala jsem chuť na pizzu tak jsem vlezla do mrazáku a už se peče v troubě :sunglasses:
29. led 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
klarko,hezky sex :grinning:

zdeni, to je vasik sikulka :wink:. a co manza? zas v poho?

nin, jestli si to nesvedi,tak myslim ze to bude ze zimy...
29. led 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nepozorovala bych že by se drbal, ale venku jsme nebyli a doma je teplo
Zdeni já tě hodím nejaké kila co mám na víc - mě stačí se jen podivat na jídlo a mám hned kilo nahoře
29. led 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin to nevím mamky jsem se neptala a ani si nevybavuju jestli se ségra škrábala když byla malá, ale teď už to nemá
29. led 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
say manža je mimo domov a chodíme kolem sebe jako spolubydlící, nemluvíme na sebe a když jsem byla dneska s malým venku tak šel domů
jééé nin tak mi pár hezkých kil pošly, beru je všema deseti
29. led 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No uvidím co mě řeknou zítra na pohotovosti to budu chytřejší modlíms e aby to byla opravdu jen nějaká prkotina
29. led 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni kdyby to šlo ty kila by k tobě přímo uháněla, to bude vtipné já se neukazuju v plavkách téměř nikdy a má nám začit to plavání no měly jsme jít 2.2 uvidím co ty fleky a co nám řeknou, jinak to oddálíme
29. led 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin uvidíš a nemá náhodou reakci na plenky??? ale to by zase byl osypanej na víc místech
29. led 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni,eda je taky v prdelai. uz 3. noc o vikendu behem 3 tydnu...
29. led 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni na loktíčkách???? a ručičkách to by byl na zadečku a v těch partiích na bříšku tam kam sahají plenky
Sandři a to je v práci nééééé
autor
nin, ne u kamarada. v praci sice dnes byl,ale normalne v 21 hod koncil... stejne jako pred 14 dny. a minuly tyden mel volno a stejne tam jel pit a spal tam.. nevim, mozna hledam brouka kde neni, ale nezda se mi to. doted to nikdy nedelal...
29. led 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,na plenky si myslim ze bys to mela jen v miste plenek. me se zda ze trochu julka reagovala na babylovky a mela to jen na zadecku a pipince.
29. led 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři tak to by se mě asi taky nelíbilo a dost by se mě to nelíbilo bych udělal pěkný čóro jo jednou za čas proč néé ale né aby se to stalo pravidlem
29. led 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a to mel naplanovany cely pristi vikend. to jsem zatrhla. nicmene jsem mu rekla ze beztak tam ma jinou, tak jsme se zhadali. samozrejme vsechno poprel. a rekl mi ze hovno delam,tim se me teda hluboce dotknul :pensive: . omluvil se,nicmene, to uz nikdy zpet nevezme
29. led 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
To snad jinou nemá a jestli jo tak je to zmetek, ty hovno děláš a starání o malou je podle něj co RELAX
29. led 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu kouřit jsme tu hned
29. led 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,prave proto se me to dotklo. protoze se malej fakt venuju. na pc jdu az kdyz spi a ze toho moc nenaspi. jinak pres den, varim ji a vetsinou domaci, kazdy den cteme+ji ucim rikanky+ucim zviratka, telo, povidam si s ni, jezdim s ni venku, nekolikrat do tydne koupem, ale ne aby to byl fofr, ale tak cca 30-45 min abych ji vynahradila ze nechodime na plavani. tam s ni ve vane cvicim, zpivam, zase rikanky. doma uklizim, bud varim nebo pecu. a kdyz je v praci, tak do toho vencim psa. to me fakt mrzelo. protoze delam hodne,ale rozhodne ne hovno. jo a za 10 mesicu julky veku jsem bez ni nebyla ani 10x a to max na 2 hodiny.

no,ted je krotkej jak beranek,ale ja jsem nakrkla.
29. led 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no, taky uz mam na pristi tyden naplanovano jak mu ukazu ze hovno delam.
vsechno me tak stve.
29. led 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek