• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
jdu taky na kourovou,jsem se zas nastvala :sweat_smile:
29. led 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemá cenu se rozčilovat oni tohle možná považujou za válení ale at si to zkusí
29. led 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeho slova jsou ze chodi do prace a potrebuje si taky vypnout. ze ja za posledni rok nevypnula jednou, to ho nezajima.
29. led 2010 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ty děláš co ??? Vařiš, pereš, uklízíš, venuješ se malé a to není práce??? to je asi teda jako dovolená :angry:
29. led 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ted jsem julcu naucila,je to hrozne roztomile :grinning:. reknu ji,juli,smrdi to? a ona zacne nosem cmuchat a krcit ho pritom :grinning:. fakt sranda :grinning:
29. led 2010 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je pravda to by měl na zadečku a okolo
já jsem nějaká mimo :unamused:

san já jsem doma každý víkend večer sama :cry: ale už jsem si zvykla a ani nehledám jestli je tam kde řekne nebo jinde,ale většinou se kouknu jestli dotyčná slečna je přihlášená na pc a když není volám a zjišťuju kde je,jsem hrozná stíhačka ale lhát mi nebude
jako s účtem za mobil, většinou platil 250 kč /má paušál/ v květnu loni si k tomu dal internet do mobilu za 150,- kč tak to je u mě 400 a chodí mu už od září účty 1000,- 700,- 800,- ale on si s nikým nepíše a to má 150 sms zpráv on který nikdy zprávy nepsal a mě pošle 2 za týden a provoláno ani nemluvím a to má volání o víkendu zadarmo!!!!!

už to neřeším, s našima jsem domluvená když bude nejhůř půjdu k nim, teď mi naši dali i peníze, manža mi totiž nedá nic, já nemít mamku s taťkou tak nevím, jsem ráda že je mám a že se na ně můžu spolehnout
29. led 2010 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. led 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
san mě bylo řečeno že jsem na dovolené tak co bych chtěla, že on pracuje a já jsem doma a když po něm něco chci tak mě seřve že on pracuje celý den a ještě má v domácnosti, kde prý žiju a že chce vidět který to dělá
29. led 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni, taky jsem vdecna za svoji rodinu. podporujou me jak muzou a hlavne psychicky. taky si posledni dobou delam tajnou obalku,co dostanu,tak tam dam. kdyz bude nejhur, mam kam sahnout. a nejlepsi je, ze me v tom podporuje i edovo babicka :sweat_smile:. jo a eda ma stejny pausal jako ja a plati taky 2x vic nez ja...

nin,to vis,eda se vzdy vzbudi kdyz ma juli dopo spanek,ja vse hotovo,tak sedim tu. proto asi to ze nic nedelam. ale myslim ze to placl aby mi ublizil. uz mi hodnekrat rikal a rika to dlouho ze jsem dokonala mama... nicmene,mohl si to odpustit,zabolelo to
29. led 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás se naučilo udělal Honzík ee a malej udělá ano ano a ono tam fakt jé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsou kouzelný a k zulíbaní

Zdeni stěma chlapama je to šílený
29. led 2010 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsou ty chlapi fakt na zabiti. myslim zdeni, ze zrovna tvuj si nema na co stezovat :wink:
29. led 2010 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo a název mateřská dovolená to vymyslel nejspíš chlap :angry: :angry: :angry:
Sandři je to ruzumný že si dáváš peníze stranou
29. led 2010 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,to je taky dobry. u nas dnes julca porad delala ze smrdi, ja nechapala,mam nejakou rymu, tak nemam moc cuch, tak ji jeste rikam, co, endik,prdi? a ona zas,smrdi :grinning:. a pak ji kouknu do pleny a tam naloz :grinning: :grinning: :grinning:

jinak od rana me boli 1 lytko, tak doufam ze nemam zanet, mam tam na ni zrovna dost krecaky :unamused:
29. led 2010 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,davam,po 100, 50 kc, ale davam. a ono se to nezda,ale nastrada se to :grinning:. ale je to moje zelezna zasoba. nikdy se to neztrati
29. led 2010 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně nikdy se to neztratía když bude nejhuř máš kam šáhnout
29. led 2010 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hlavne ze mam julinku :dizzy_face:
29. led 2010 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já říkám taky pro mě je středem mého života Honzíček a vždycky bude at už z Honzou do budoucna budeme nebo ne
Jak říkám nejlepší chlap v mém životě je můj syn a můj táta :wink:
29. led 2010 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak o tatovi ja teda pomlcim :sweat_smile:. to je dalsi :rolling_eyes: . mmch,dnes ma narozeniny, ani jsem mu nepoprala :sweat_smile:
29. led 2010 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
san já taky takhle škudlím a pro jistotu to dávám na knížku abych tam měla ještě nějaký úrok,sice není moc velký ale je tam

holky musím se rozloučit, malej povídat mami poď hají :grinning:

dobrou noc
29. led 2010 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři bohužel někdy je to tak jak by si člověk nepředstavoval
Zdeni dobrou noc já za chvilku půjdu asi taky
autor
zdeni,dobrou :slight_smile:

jo,nin,u nas v rodine jsou nam ti chlapi asi souzeny :sweat_smile: :pensive:
29. led 2010 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři jak dlouho se muže mateřské odstříkané mlíko uchovávat v lednici nevíš???
Šárka se mě ptá ale nemuže sem protože ted kojí
29. led 2010 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jejda, to nevim, nikdy jsem to nepotrebovala. v mrazaku vim ze 3 mesice. v lednici placnu cca 24 hodin? musela bych se nekde podivat.
29. led 2010 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem to napsala dobre :slight_smile:
http://www.kojeni.net/databaze.php?mc=69
29. led 2010 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAN NIN MI NAŠLA SUPER ODKAZ SKRZ KOJENÍ MĚLA SI PRAVDU 24hod jsou tam zajímavé inform.
29. led 2010 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha ty už to taky máš ten odkaz :grinning:
29. led 2010 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo,jsou to skvele stranky :slight_smile:. najdes tam snad vse co potrebujes :wink:
29. led 2010 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
budu študovat až bude chvilka.. Naty je hladovec hladový..i po bebě... doporučili mi nutril extra.. tak máme ten..
ZBYLO MI NOVÉ 800G BALENÍ BEBY 1 nemáte někdo zájem ho odkoupit??
29. led 2010 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek