• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

šári ten odkaz sem hodilaprávě Sandra tak díky jen jí já ho jen poslala tobě přes ICQ :grinning:
29. led 2010 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. led 2010 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

sari, ja ne,dekuju :slight_smile:
a nechces vyzkouset homeopatika na kojeni? ja ted hledala nejaky kvuli odstavovani. jeste jsem je teda nikdy nezkousela, ale vyzkouset se ma vse :slight_smile:
29. led 2010 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. led 2010 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mám pěkny zuby :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a i jazyk :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
San..homeop. na kojení?? slyším poprvé.. to jako že bude lepší sytější mlíko??
Járu jsem taky nekojila, nebylo mlíčko.. tak jsme chtěla alespon teď co nejvíce kojit, když mlíčko teče, ale Naty je hladová :frowning2: tak jsem dala Bebu jako příkrm, to mi ublinkávala a byla stejně hladová, tak teď ten nutrilon extra a zaítm spokojenost.. dostala ho zatím jen 2x ale hlavně že ho neblinká.
nedávno jsem měla naty dobrou půl hod u kozy :dizzy_face: , pila, mléko teklo... a řvala , cumel by utrhla a nakonec mi ještě vypila 120 flašky...
jak poznám kdy teče přední a zadní mlíko?
30. led 2010 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu spát DOBROU
30. led 2010 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
brouuuuu nin :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. led 2010 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ještě musím odstříkat :confounded:
30. led 2010 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sari
http://www.vseprozdravi.cz/homeopatika-monokomponentni/tehotenstvi-a-kojeni.html

RICINUS COMMUNIS 5 CH
- dávkování: 5 granulí 2x denně
- použití: nedostatečná tvorba mléka

lidi si to hodne chvali. a hlavne je to prirodni :slight_smile:
predni tece ze zacatku, to je na zizen a az pak nastupuje zadni, to je na hlad, ale casove to asi nikdo nevi :sweat_smile:
30. led 2010 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin, dobrou
30. led 2010 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sari, ja treba nikdy nic neodstrikala. neslo mi to. a pritom mam mlika hafo.
30. led 2010 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
san díky.. vyzkouším to.. mlíko se mi dělá, ale asi hladový. myslela jsem jestli třeba to zadní není bělejší nebo tak něco.. mě teče jen jako obarvená voda..hodně naředěné mléko.
víc se mi dělá v pravém , to je vždy tvrdé..levé je jen bláto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2010 v 00:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moje mliko taky vypada jak naredena voda :wink:
kde se ti dela min, je lepsi vic prikladat nebo odsavat :slight_smile:
30. led 2010 v 00:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já odstř. tvrdne mi prso, tak abych nedostala zánět.. mi radili v porod.
30. led 2010 v 00:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha?? no tak já stejně odstř obě.. jeee to jsou obštrukce skrz kojení.. mám nenažrané dítě.. takový malý otesánek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: věčně hladová :dizzy_face:
30. led 2010 v 00:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moje julka taky od zacatku nechce nic jinyho nez byt na prsu :grinning:. ja teda nikdy neuspela ani s flaskou s um. uz od zacatku chtela jen me :grinning: :dizzy_face:
30. led 2010 v 00:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Naty mi flašku vezme.. mám super flačku objednanou přes net, savička jako bradavka, měkký silikon,, ne jako ostatní lahvičky..super, jsem max.spokojená.teď jsem z jednodo prsa ods.70ml.
kolik by měla tak vypít aby ji to stačilo? nevíš náhodou?
30. led 2010 v 00:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to vubec nevim :unamused: . jak rikam,me nic jinyho nez prso nevezme,tak nemam predstavu. a nikdy jsem ji nevazila pred a po abych vedela kolik vypila-vypije.
takovy dudlik mam taky a neocuram ji :grinning:

jdu taky na kute. dobrou :slight_smile:
30. led 2010 v 00:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile:

Teda vyste tu mely peknou nocni :grinning:

Holky, to je des, jak vas ti vasi chlapi zlobi :angry: :angry: :angry: Snad se to zlepsi.

Nin, to bude uricte dobry, ale taky bych tam pro jistotu zajela, at mas klid.

Tak Adik uz vypil mlicko i rano, radi jak drak, takze je to dobry :grinning:
30. led 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko,
anny, tak to je fajn :slight_smile:
30. led 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak vás po delší době zdravím. Včera jsme byly u dr. na 3 měsíční prohlídce, vše ok, vážíme 5,71kg. Kačenka měla trochu rýmu takže budou očkovat až za 2 týdny a také dostaneme Prevenar, ted už je zadarmo. Tatku jsme měly celý týden doma protože mrzlo, tak nemohl pracovat, takže jsme si ho maximálně užily.
30. led 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, jsem tak rada :slight_smile:
Ja vzdycky hrozne plasim.

Tak to tu jdu poklidit, odpo asi zase dam kluky k nasim, tak si sjedeme nakoupit :wink:
30. led 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandri, z toho, ze "nic nedeles" z toho bych si hlavu nelamala :wink:
Tohle, kdo rekne, tak moc nepremysli :angry:
30. led 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

jste se večer rozkecaly :grinning: já jdu zadělat na langoše, už se mooooc těším
30. led 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ..zdravímvšechny na koňovi.. dneska je krásně tak vyjedeme do strak za babí na návštěvu a samozřejmě na obídek..ať si taky užije vnoučátek :grinning:
NINUŠ jak jsi dopadla na pohotovosti?
ZDENI.... chlapy stojí za ... mám to úplně to samé jkao ty.. ale to je dlouhá kapitola...ve stručnosti, bydlím s ex manželem.. jsme 9 let rozvedený ale dali jsme to tak nějak dohromady.. celé dny jsem také sama doma, jezdí si kam chce, vrací se kdy chce.. ani se neobtěžuje mi říct kam nebo že vůbec někam jede.. kolikrát je doma a najednou je fuč :grinning: :grinning: a s penězma? on má své, protože on si je uměl vydělat, kdežto já jsem doma a nic nedělám :grinning: na kluka mi posílá měsíčně 1800 a víc ho nezajímá, kroužky, oblečení atd na to mi přece dává těch 1800. na malou ani korunu nedal.... takže taky syslím kde se dá....
ale úspěch..včera jsem ho po několika měsících dostala do kaufu na nákup a ještě dalších několik měsíců budu poslouchat že ho nákup stál 1200 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Naty ho nemá ani v rodném listě, protože tatínek mi nepodepsal papíry a na matriku dodatečně jít nechce :rolling_eyes: :frowning2:
o pomoci doma nebo s dětmi nemluvě, Naty ještě ani nepochoval.. njn starého psa novým kouskům nenaučíš.
TAKŽE NÁM NEZBÝVÁ NIC JINÉHO NEŽ BÝT OPTIMISTKY :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :cry: :cry:
30. led 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
MˇNAM EVI LANGOŠE :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. led 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky přeji dobré ránko
Tak jsme byli na pohotovosti je to exzém - dostali jsme 2 mastičky jednou mazat 3x denně a druhou po koupání. No ale nejdřív doktora zajmaly fleky na rukou (malej má po porodu ty flíčky porodní ohen) a má to na ručičce a vypadá to skoro jako modřina tak doktor ani nekoukal že mu ukazuju exzém a prohlížel si ten poporodní ohen mačkal na to jestli to nebolí TY VOLE ON SI MYSLEL Ž HO SNAD TÝRÁM tak mu říkám pane doktore to je poporodní ohen a vytahuju tu knížečkua říkám máme to napsané i zde že to je to co říkám
a malej ani nezaplakal strašně se mu tam líbila sestřička pořád po ní koukal a když vyhled zastoupil doktor tak načuhoval do stran aby na ní viděl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAK VIDÍŠ NIN... BUDE TO V POŘÁDKU mazejte mazejte :dizzy_face: :dizzy_face:
30. led 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
teda Sarko to je taky husty co mas doma :pensive:

Ninus snad to brouckovi zmizi rychle, my mame ten atopickej a ja doufam ze do roka zmizne hajzl jeden :fearful:
pojedeme mozna dneska do bazenu, chtela bych vzit malyho sebou ale kdyz ma ten exem tak nemuzu :pensive:

ja dneska delam zapeceny noky se spenatem, ale langos hmm Evi posli jeden :grinning: mnam
30. led 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek