• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
no,ja ani nenakupuju, jen od te kamaradky a jinak nam delaji zasoby babicky. takze ja kdybych se mela jit nekam jeste prehrabovat, tak uz vubec neunosime. takze o tohle ja jsem osizena :frowning2:
10. bře 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak vás všechny moc zdravím a koukám, jak jste pilně přispívaly :grinning: já jdu na kontrolu až ve čtvrtek, sestřička mně včera poslala domů s tím, že by možná na tom ultrazvuku ještě nebylo nic vidět. Tak ted jsem napnutá jak struna, čekám na čtvrtek. Dneska jsem nINUŠ vytáhla na oběd, aby nebyla pořád jenom doma :grinning:
10. bře 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem zvědavá, jestli mě doktor uschopní, nebo jestli ne :confounded: Docela bych už šla do práce :sweat_smile:
10. bře 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo holky dala jsem si pěkně hermelín s bramburkem :grinning: :grinning: jsem přežraná ještě ted. Zjištuji jak málo stačí ke štestí jen jít kousek od baráku na oběd a do krámku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Káťo, brzo to vidět bude, já byla na UZ hned v necelém 3. týdnu a už tam byla mini fazolka :grinning:
Tak já se loučím, se mi nějak motá šiška, asi bych měla fakt něco sníst a trošku relaxovat.. Mějte se tu pěkně, papa
10. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vám u Míši v albu udělala malej sekáč,kdyby se vám něco líbilo,dejte vědět,nebo kdybyste chtěli něco vidět blíž,tak nafotím.Na tý poslední fotce je ta nabízená noční košile na kojení,a fakt se nebojte si říct,máte to dostat vy nebo někdo jinej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
nini,hermoš bych si taky dala,není nad to bydlet v centru :grinning:
san,ještě,že to máš do města celkem dálku,aspoň tě to tam neláká.
Já to tu jdu trošku poklidit
Zuzi to je dobře,že to tajíte,Frantovi taky dělalo moc dobře,když moh prohlásit,že má prvorozenýho syna,a pak že dokázal i slečnu :grinning: :grinning: :grinning: ,ale kdyby jsi neodolala a něco se ti líbilo,klidně písni do IP a neboj,já to neprozradím
10. bře 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak koukám, že Sandruš ještě stále vcelku. Jsem zvědavá, jestli ten úplněk zabere.
10. bře 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, krásné věcičky, ty šatičky na těch já ujíždím. No, ale ještě musím počkat. :unamused:
10. bře 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je jasný,je to u mě :wink: ,jdu nás spacifikovat za půl hoďky jedeme do těch Budějek :slight_smile:
10. bře 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci věcička jsou krásný - ale já mám smolíka malej by v tom vypadal jako transvestita :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pro tebe příště,až kámoška vrátí,taky jsme tam měli pár prima slušivejch kousků :grinning: :dizzy_face: :grinning:
připomněla jsi mi,taky jste četly tu debatu tý maminky o tom jak maj krásnou holčičku,ale všechny chromozomy má chlapecký
10. bře 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning:
žádnou debatu jsem nečetla
10. bře 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já včera objevila na aukru užasnou bundičku
viz: http://www.aukro.cz/item574698532_krasna_bundicka_zn_next_vel_62_frajerska.html

tak o ní budu bojovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teď nevím,zítra kdyžtak hodím odkaz,pokud to najdu.Teď už fakt běžím,pa,možná večer,spíš až zítra
10. bře 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi - tak zítra to obě máme jasný viď už budeme ofiko na MATEŘSKÉ DOVOLENÉ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin a Zuzi, tak to gratuluji k mateřské!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
Ninuš, bunda je krásná!!! Tak hodně štěstí.
10. bře 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninuš, dělám guláš, dáš si? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tentokrát ale nedám tolik papriky jako minule :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, krasne vecicky!!! Kdybych uz jich nemela tolik, tak nevaham!

kato a podle svych vypoctu, podle posledni MS bys mohla byt v kolikatym tak zhruba tydnu?
10. bře 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo nedám - já dělala řízky z bramborem :grinning: :grinning: :grinning: jo a stou paprikou opatrně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: gratuluju k mateřské.
Já mám za sebou doučko, teď se ještě dojít ospršit a mám padla. Chce se mi hrozně spát.
10. bře 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. bře 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za gratulace k mateřské :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já si dneska zatím nedáchla - zatím se mi ani nechce tak snad to vydržím abych pak v noci spala
10. bře 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: tak jsem dala tomu vašemu krasavci hlasy :slight_smile:
10. bře 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
evul: mocinky děkujeme :wink: :wink: :wink:
10. bře 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: není zač. Je fakt roztomilej.Vašíkovi rodiče mají taky tmavého vlčáka, ale fenku. To by byly krásný štěňátka
10. bře 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Sandři,
poslední mestruaci jsem měla 2.2 :slight_smile:
10. bře 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi: my scháníme fenku - tak kdyby chtěli štěnátka není problém Rexíček je k mání (aby si taky užil ) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - ale alimenty neplatíme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: ona už je starší,tak to by asi neklaplo, ale stejně děkujeme za nabídku :grinning:
10. bře 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi: Není za co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: škoda náš je dvouletej ještě by jí uhnal infarkt (sice ho má zatím na čurání) ale určitě by to zvládl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kato, tak to by mohl byt tak 6.-7. tt vid? :wink:

Nin, nas si to vynahrazuje s tzv. "sukacim" polstarkem :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
taky gratuluju k materske :wink:
10. bře 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek