• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
nin,tak super :wink:

sari,to mas doma taky dobryho debila :sweat_smile: :rolling_eyes: :pensive:

my za chvili cekame na navstevu zuzku s julinkou, tak holkam delam domaci puding,jsem zvedava jaky bude, je to premiera :slight_smile:
30. led 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, tak to je dobre, ze to je jen ekzem :slight_smile:
To zmizi raz dva :wink:

Sary, to je teda des co mas doma :pensive:

Sandri, tak to se mas, ze vam prijedou holky :slight_smile:
30. led 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :wink:

téda šári to máš doma taky pěknýho blba s prominutím :cry: :pensive:

náš milospán se uráčil přijít v 3.20 hod. a to po hnusném telefonu, už jsem to nevydržela a zavolala mu :pensive:
miláček malej šel spát ve 2 hod. a co hodinu byl vzhůru, ach jo mi tomu spaní moc nedáme, já jsem vstávala
v 8 hod. a brouček až před chvilkou, teď už je venku s tátou, nakázala jsem že se musí unavit,aby šel po obědě
aspoň na hodinku spát a pak půjdem zase ven aby šel spát kolem 20 hod. jinak to dneska nedám
a to vařím,peču chleba, peču buchtu co tady házela san odkaz a peru :confounded:
30. led 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin to je dobře,vidíš že to nic není :dizzy_face:

já jsem zvědavá co řeknou mě :frowning2:
30. led 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
za ty roky si člověk zvykne na vše..
sere mě někdy bych ho za ty jeho kecy majzla paličkou.. :grinning: si myslí, že jsou nepostradatelný... že na ně čeká zástup jiných kočiček :grinning: :grinning: jsem mu říkala, když ho Mrg. pustila k vodě, že byl nejslabšíí, že dostal padáka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
san pudinky vařím často.. dolů dávám kompt. ovoce, sananas, jahody a piškoty\a pak na to ten pudink..mňamka
30. led 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, Evi, langose bych si taky dala :wink:
My mame jeste od vcera kruti na vine, tak nemusim varit :slight_smile:

Zdeni, to vase spani je fakt katastrofa :confounded:
30. led 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sari, ja delam jen s kukuricnyho skrobu a s um aby to holky mohli, preci jen jeste jsou docela mrnavy :grinning:. pro nas se zuzkou jsem chtela udelat buchtu,ale uz jsem nestihla :frowning2:
30. led 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni..blba?? asi je to slabé slovo..ale na druhou stranu se nedivím, je to chudák, když vidím jak se dole k sobě chovají jeho rodiče? to je děs :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi neměl žádný vzor do života, ajk má vypadat, fungovat rodina... tak svým způsobem, za to nemůže, ale na druhou stranu když se chce jde všechno
no ono to nějak dopadne.. když se nedá zapsat do rodn.listu tak tady na vše s... a jdu. kolikrát si už říkám, co to vlastně ještě dělám...ale když vidíš, co jsme vybudovali, kolik potu jsem tu nechala..a má to užívat jiná?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ba ne.. vracela jsem se temkrát jenkvůli járovi, hodně tay na tom lpí, měla jsem s ním problémy s chováníml atd..takže jsem se vrátila
30. led 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
san hod mido vzkazu recept? až budeš mít někdy čas? děkuji
30. led 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
šárko já tě obdivuju,ale z jedný strany taky chápu, já bych odešla hned,ale kvůli malýmu pořád doufám že se to změní, vašek nikdy neměl pěkný dětství, bábu vlastního nezná, jeho nevlastní si vzal mámu když jemu byly asi 2 roky teď přesně nevím a prý na něj byl ošklivej a hrubej, tak vaška šoupli sem k bábě ve 13 letech a od tý doby žije tady, takže si myslím že i kvůli tomu to je :confounded:

klucí jsou pořád venku, hrajou hokej :grinning:
30. led 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eda mel taky blby detstvi. dokonce jeden cas byli s brachou i v detskym domove :pensive: . myslim ze to na to ma velky vliv. mozna kdyby meli hezky detstvi, tak takovy ani nejsou,ale jsou zlaticka...

zdeni,aspon se vyblbnou :grinning:
30. led 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám že píšu jak tatar, mělo tam být tátu vlastního nezná
30. led 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chci taky recept :wink:

jj holky, už se na langoše třebu. Mám je strašně ráda. :slight_smile:

šári nemáš to jednoduchý :frowning2:

nin: tak ať je ta blba vyrážka pryč
30. led 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
recept na domaci puding pro mrnata :slight_smile:
250 ml vody
1 polevkova lzice kukuricneho skrobu
8 odmerek UM

pripravime si 250 ml vody. trochy vody oddelime do hrnecku, vmichame 1 PL kukur. skrobu a vlijeme do zbyle vrouci vody. za staleho michani kratce povarime. do mirne vychladleho pudingu vmichame 8 odmerek UM. nalijeme do misky a vychladime

je to recept od hami co mi chodi vzorky a k tomu vzdy knizecka s par receptama. pisou na ni od 10. mesicu,ale myslim ze o neco driv vubec nevadi . vzdyt kupovany pudingy jsou od 8. mesicu :slight_smile:
30. led 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Zdeni, alespon si s malym hraje.. Jarda a Járou v tomhle věku ani náhodou.. nejdříve jeho zájmy, koníčky, kamarádi..a pak já a dítě. a to ještě slýchávám co vše je ženská povinna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak mu říkám.. ale jdi ty..vy chlapy toho ale napovídáte??? vážně jsem tohle vše co jsi vyjmenoval povinna dělat?a v té brožůrce, ze které jsi to vyčetl...nepíšou tam také co je povinnem chlap??? jako že bys mi pomiohl s výchovou dětí, apod?? to prý už tam nepíší :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

evi..lnagoše taky mám ráda..i s kečupem a sýrem :grinning:
30. led 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
san děkuju :wink: může se to ochutit nějakým ovocem?? přesnídávkou?
30. led 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sari,myslim ze urcite :slight_smile:
30. led 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári: jj budou s kečupem a sýrem. Těsto už je hotový,tak jdu smažit. Mlaďas spí venku :wink:

sandři: díky za recept :slight_smile:
30. led 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic já se loučím..... pomalu se budeme vypravovat do strak k babi na obídek... dneska jsem už od rána slaměná vdova...jel někam teda vezl lojzíka hradských na hon, takže to bude dlouho do noci, ještě ke všemu je tady někde ples, tkaže počítám že to bude do rána, páč Lojzík asi bude chtít jet i na ten ples.. tak je doma klid..
TAK SE TU MĚJTE MOCINKY KRÁSNĚ... PAPAAAAAAAAAAAAAA K VEČERU
30. led 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAK JÁ TO BERU DO STRAK PŘES SEDLICI :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
nin super, jak jste dopadly :sweat_smile:
sáři, zdeni a sandří - vy si tu dovču jak pojedem zasloužíte, neb jí potřebujete jako sůlllllllllllllllllllllllllllll
já jsem taky sama, jakub v práci, ale zítra má volno, tak nám to snad vynahradí
já mám znojemskou ze včera, k večeři udělám knedlo, vepřo a spol.
zdeni - kde jste pořizovaly ty lyže??
30. led 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári: :grinning: :grinning: tak zajeď na langoš :grinning:
30. led 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak jsem byla v lékarně pro mastičky, nemohla jsem je vyzvednout protože ten pán co se mnou bydlí přišel k ránu a musel bejt moc pěknej protože když jse se ho snažila vzbudit aby jel s námi abych to bylo jednodušší nešel vzbudit a v ložnici to smrdělo jak v hospodě páté cenové - takže u nás bude z mé strany probíhat tichý víkend.
No v lekarně jsem vzala 2 nutrilony a ty mastičky a 1000,- víte kde :angry: :angry: :angry:
30. led 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé mě nějak vypadli slova chtěla jsem napsat že jsem je nemohla vyzvednou jak jsem jela z pohotovosti :grinning:
30. led 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi po obědě vezu malého k mamině tak přijedu taky na langoše :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nééé v 17 hod má kamarádka oslavu narozenin tak jsem pozvaná no a rovnou z oslavy pošupajdím do práce dneska je akce vše za 30,- :sweat_smile:
30. led 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
na noc jsme dostali nějakou mastičku z vysokým obsahem kortikojdů - Elocom a přes den mazat tou druhou a to je Excipial U Lipolotio - ty vado to je ale debilní název
30. led 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: to je tedy debilní název. :grinning:
tak koukám, že už neví, jak mají lidi nalákat co? Vše za 30, to by mohlo zafungovat :grinning:
hlavně, aby se Honzíčkovi ulevilo, beztak ho to musí svědit nebo ne?
30. led 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi díky bohu nesvědí za to jsem ráda ale v pondělí budu volat kožní dr a v uterý tam zajdu pro jistotu at to pořádně prohlídne ten Dr na té pohotovosti to zkouknul a neřekl co by mohlo být příčinou
30. led 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě než zjistil že je to poporodní ohen tak na mě koukal jak na matku tyranku což mě dost vytočilo ale na jednu stranu je vidět že tohle opravdu neberou na lehkou váhu
30. led 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
to by mě tedy taky vytočilo :angry:

tak hlavně, že to nesvědí, to by bylo peklo. Jsem zvědavá, co na to řekne ta kožní, z něčeho to přecí být musí :confused:
30. led 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek