• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Evi to já jsem taky protože vubec nemám tucha z čeho se to mohlo udělat, jestli nějaká alergie nebo co nevím v pondělí tam cinknu kdy mužu přijít u ní totiž pořád narváno tak jestli by jsem se někam vešli a nemusely dlouho čekat
30. led 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsem zvědavá tedy co z toho nakonec bude, doufám, že vás brzy vezme, ať se to co nejdříve dovíte
30. led 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak uz zuzka odjela a ja si uspala juli na balkone. bylo to moc fajn a holky byli suprovy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

nin,matku tyranku,to je husty :sweat_smile:
30. led 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak vy jste toho nakecali ja byla dnes celej den ve strak.a.uz spi ted usnul nespal od pul 2 vydrzel pekne dlouho to se mu nestalo nikdy ve 4 jsem ho polozila ale neusnul tak az ted d. si hraje ja jdu zehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: nino to by me nasral taky ten doktor ja byla tenkrat s d. u fialovy a on cely nohy modriny jak lital padnul atd. a rikam ji ze ho fakt netyram ta se zacala smat a rekla ze tyrany deti vypadaji jinak :wink: holky s tema vasima chlapama to je des moc vas lituju a snad to nejak vyresite aby jste se netrapili to by me tky stvalo ze by celou noc nekde prespavali to by snad byla vrazda :slight_smile:
30. led 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky vy snad vsichni spite ne? :grinning: no jo no adrianka prisla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ne nespím, jsem tady :slight_smile:
30. led 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky nespím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: přijela jsem před chvílí... malá ještě chrupká v sedačce :astonished: doma zima, dřevo nepřinesený tak se mi i hodilo že Naty spinká..tak jsem doteď kmitala, přinést dřevo, uklidit krb, zatopit.. jééééé tady je teploučko :dizzy_face: :dizzy_face: dneska ani koupání nebude, prominu ho malej, dostane hamu a do postýlky,aby se moc nerozkoukávala :pensive: :pensive:
takže dneska návštěvní den, a naty měla roztrhané spaní
evi na langoše až bude tepleji..nebo na té naší dovolené :grinning: :grinning: :grinning: tam budeš mít více strávníků najednou :grinning:
30. led 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, teda vy ste za ten den povidaly, jsem tu jen na skok pozdravit a musim vam rict, ze to u Sandry bylo super. Holky se vubec nebaly, hraly si a Julinka naucila nasi Julinku papat piskoty :grinning: A kolik oblecku sem si odvezla.. Mam z toho vyletu paradni naladu.
Tak zas musim jit, doctu vas nejspis v pondeli.. papa
30. led 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé tak to nevím to bych stála si celý den u plotny :grinning:
30. led 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky tu jsem :slight_smile:. meli jsme pokus o uspani, bohuzel neuspesny :grinning:
30. led 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak fajn holky, že jste si to užily a malé cácorky taky :wink: Moc hezká fokty na FB :wink:
30. led 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi určitě by se dobrovolnice našli :grinning:
my jsme po papu a zkoušíme něco jako spaní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak sand u nás to bude úspěšné...zatím nějaké protesty se z ložnice ozývají :unamused:
30. led 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári: tak ať prďolka brzy zabere :slight_smile:
jako dobrovolonice na výpomoc? tak kdo se hlásí? :grinning:
30. led 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jáááááááááááááááá
:wink: :wink:
no nevypadá to na klidný spánek.. protesty už byly veliké :frowning2:
30. led 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári: :grinning: :grinning:
asi si žádá maminku, u nás se od půl osmé chrní,ale je fakt, že když někde jsme tak to má bobek taky přetrhaný a třeba hůř usíná.
30. led 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
maminku už má.... chovám. :pensive: :pensive:
30. led 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári jen chovej, já taky chovala. Byl to mamánek, ale odvykl si. Užívej si to dokud chce chovat :grinning:
30. led 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme šovací panenka :grinning:
ale tohle je nějaké bolení dostala kapky na prdy i pupík jsme namazaly a řveme stále
30. led 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy chuděrka, já na to tak nerada vzpomínám. Je mi jí líto, snad to brzy přejde
30. led 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejhorší je pro mě ta bezmoc... víc už pro ni udělat neumím...tak ji v peřince chovám na ruce třepu prdelku a chovám, chovám....
30. led 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári: vždyť já moc dobře vím o čem mluvíš, Davídek taky trpěl jak pes a já jsem byla totálně bezmocná. Ach jo, proč to člověk nemůže vytrpět za ty drobečky
30. led 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak cekam kdy se a. probudi mam pripravenou flasku a zatim nic sari a.mel obcas koliku mel to hlavne kvuli ty jeho alergii to i 4 hodky jsem ho pronosila nam pomahali ty nahraty pecky je to strasny oc vas lituju
30. led 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde je tam mají v tom dm?,v po si je koupim
30. led 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj myslím že je mají v DM tenkrát už jsem je tam taky chtěla koupit.
30. led 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak uz berus konecne spi

sari :frowning2:
30. led 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: a my se už pomalu budíme na poslední dnešní papu :grinning:
30. led 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco,jo, to se nekdo ma :grinning:. me papu jeste do rana ceka tolikrat :sweat_smile:
30. led 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: tak co bych za to dala kdybych kojila. :grinning:
30. led 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted jsme masírovali bříško...ale řveme dál..fenykl.čaj mi nechce píttaky bychom za chvili meli papat..
30. led 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco, je to fakt lahoda nekolik mesicu byt v noci min. 10x vzhuru :grinning: :grinning: :grinning:

sari,snad to bude dobry,chuderka :frowning2:
30. led 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek