Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
ninus81
30. led 2010
Evi to já jsem taky protože vubec nemám tucha z čeho se to mohlo udělat, jestli nějaká alergie nebo co nevím v pondělí tam cinknu kdy mužu přijít u ní totiž pořád narváno tak jestli by jsem se někam vešli a nemusely dlouho čekat
evulebobule
30. led 2010
tak to jsem zvědavá tedy co z toho nakonec bude, doufám, že vás brzy vezme, ať se to co nejdříve dovíte
sayastautor
30. led 2010
tak uz zuzka odjela a ja si uspala juli na balkone. bylo to moc fajn a holky byli suprovy x-) x-) x-)

nin,matku tyranku,to je husty :-N
adricc
30. led 2010
ahoj holky tak vy jste toho nakecali ja byla dnes celej den ve strak.a.uz spi ted usnul nespal od pul 2 vydrzel pekne dlouho to se mu nestalo nikdy ve 4 jsem ho polozila ale neusnul tak az ted d. si hraje ja jdu zehlit :-p nino to by me nasral taky ten doktor ja byla tenkrat s d. u fialovy a on cely nohy modriny jak lital padnul atd. a rikam ji ze ho fakt netyram ta se zacala smat a rekla ze tyrany deti vypadaji jinak 😉 holky s tema vasima chlapama to je des moc vas lituju a snad to nejak vyresite aby jste se netrapili to by me tky stvalo ze by celou noc nekde prespavali to by snad byla vrazda 🙂
adricc
30. led 2010
teda holky vy snad vsichni spite ne? 😃 no jo no adrianka prisla 😃 😃 😃 😃
evulebobule
30. led 2010
ne ne nespím, jsem tady 🙂
saarcik77
30. led 2010
taky nespím 😃 😃 😃 😃 přijela jsem před chvílí... malá ještě chrupká v sedačce :-o doma zima, dřevo nepřinesený tak se mi i hodilo že Naty spinká..tak jsem doteď kmitala, přinést dřevo, uklidit krb, zatopit.. jééééé tady je teploučko x-) x-) dneska ani koupání nebude, prominu ho malej, dostane hamu a do postýlky,aby se moc nerozkoukávala |-| |-|
takže dneska návštěvní den, a naty měla roztrhané spaní
evi na langoše až bude tepleji..nebo na té naší dovolené 😃 😃 😃 tam budeš mít více strávníků najednou 😃
zuzankast.
30. led 2010
Ahoj, teda vy ste za ten den povidaly, jsem tu jen na skok pozdravit a musim vam rict, ze to u Sandry bylo super. Holky se vubec nebaly, hraly si a Julinka naucila nasi Julinku papat piskoty 😃 A kolik oblecku sem si odvezla.. Mam z toho vyletu paradni naladu.
Tak zas musim jit, doctu vas nejspis v pondeli.. papa
evulebobule
30. led 2010
jééé tak to nevím to bych stála si celý den u plotny 😃
sayastautor
30. led 2010
taky tu jsem 🙂. meli jsme pokus o uspani, bohuzel neuspesny 😃
evulebobule
30. led 2010
tak fajn holky, že jste si to užily a malé cácorky taky 😉 Moc hezká fokty na FB 😉
saarcik77
30. led 2010
evi určitě by se dobrovolnice našli 😃
my jsme po papu a zkoušíme něco jako spaní 😃 😃 😃 😃 tak sand u nás to bude úspěšné...zatím nějaké protesty se z ložnice ozývají :-|
evulebobule
30. led 2010
šári: tak ať prďolka brzy zabere 🙂
jako dobrovolonice na výpomoc? tak kdo se hlásí? 😃
saarcik77
30. led 2010
jáááááááááááááááá
😉 😉
no nevypadá to na klidný spánek.. protesty už byly veliké 😞
evulebobule
30. led 2010
šári: 😃 😃
asi si žádá maminku, u nás se od půl osmé chrní,ale je fakt, že když někde jsme tak to má bobek taky přetrhaný a třeba hůř usíná.
saarcik77
30. led 2010
maminku už má.... chovám. |-| |-|
evulebobule
30. led 2010
šári jen chovej, já taky chovala. Byl to mamánek, ale odvykl si. Užívej si to dokud chce chovat 😃
saarcik77
30. led 2010
jsme šovací panenka 😃
ale tohle je nějaké bolení dostala kapky na prdy i pupík jsme namazaly a řveme stále
evulebobule
30. led 2010
tedy chuděrka, já na to tak nerada vzpomínám. Je mi jí líto, snad to brzy přejde
saarcik77
30. led 2010
nejhorší je pro mě ta bezmoc... víc už pro ni udělat neumím...tak ji v peřince chovám na ruce třepu prdelku a chovám, chovám....
evulebobule
30. led 2010
šári: vždyť já moc dobře vím o čem mluvíš, Davídek taky trpěl jak pes a já jsem byla totálně bezmocná. Ach jo, proč to člověk nemůže vytrpět za ty drobečky
adricc
30. led 2010
tak cekam kdy se a. probudi mam pripravenou flasku a zatim nic sari a.mel obcas koliku mel to hlavne kvuli ty jeho alergii to i 4 hodky jsem ho pronosila nam pomahali ty nahraty pecky je to strasny oc vas lituju
saarcik77
30. led 2010
kde je tam mají v tom dm?,v po si je koupim
evulebobule
30. led 2010
jj myslím že je mají v DM tenkrát už jsem je tam taky chtěla koupit.
sayastautor
30. led 2010
tak uz berus konecne spi

sari 😞
evulebobule
30. led 2010
sandři: a my se už pomalu budíme na poslední dnešní papu 😃
sayastautor
30. led 2010
evco,jo, to se nekdo ma 😃. me papu jeste do rana ceka tolikrat :-N
evulebobule
30. led 2010
sandři: tak co bych za to dala kdybych kojila. 😃
saarcik77
30. led 2010
ted jsme masírovali bříško...ale řveme dál..fenykl.čaj mi nechce píttaky bychom za chvili meli papat..
sayastautor
30. led 2010
evco, je to fakt lahoda nekolik mesicu byt v noci min. 10x vzhuru 😃 😃 😃

sari,snad to bude dobry,chuderka 😞