• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

sandři: tak sem to nemyslela, ale tohle ti fakt nezávidím. :wink:
30. led 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco,ja vim :slight_smile:
30. led 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. led 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja to pro ni delam rada :slight_smile:. zrovna dnes jsem se o tom bavila s mamkou, ze bych nikdy neverila jak moc se muze dite milovat. vedela jsem ze hodne,ale az tak :confused: .
dneska spala 2 hodky na balkone a me se po ni normalne styskalo :grinning:. neumim si predstavit byt bez ni dyl, treba 3 hodiny :sweat_smile:. jsem takovy zavislacek :dizzy_face:
30. led 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně se taky tak stýská když spí dlouho.Dneska skoro tři hodiny venku. Nikde nemá tak dobrý spánek jako tam.
To mi povídej, mateřšká láska je fakt něco neskutečnýho....
30. led 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naty leží v obýváku na sedačce vedle mě... kouká...ale je klid :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nebrečí ani ji nemám na ruce... uf ať to nezakřiknu... v 11 by měl a papat tak ji to dám asi teď a snad už bude spinkat v klidu....vypadá taková vláčná že by i spala..
san, nezávidím ti být toikrát vzhůru..to jí každou hodinku? :wink: holka šikovná.. jak ji chutná.
30. led 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já jdu krmit a do hajan, všem krásnou klidnou noc
30. led 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sari,vetsinou spis dudla. ale tak,co by pro ni clovek neudelal :dizzy_face:
tak at naty vydrzi v klidu :slight_smile:

evco,dobrou
30. led 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi dobrou...
naty mi na sedačce usnula, tak ji dám do postýlky, na jídlo ji budit nebudu.. chuděra jak ze spaní vzdychá...vždyt se takky naplakala...kočička moje. :dizzy_face:
30. led 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženy, kurna, proč jsme se na dnešek nedomluvily a nešly za Nin do báááááááááááru, když je tam vše za 30 :frowning2:
30. led 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
protože nin mohla dát vědět za včasu :wink: :wink: :wink: :wink:
30. led 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou noc :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. led 2010 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile:

Tak my jsme se dneska budili kazdou hodinu, ale byl uplnek, takze asi proto :confounded:

Vcera jsme dali kluky nasim, sjeli jsme do Pisku nakoupit, pak na vecu, a vecer jsme jeste doma popijeli :slight_smile:

Dneska asi vyrazime do Strak, segry mala bude mit svatek, tak to oslavime :slight_smile:
31. led 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko,
julca vzhuru jen 5x a to pouze na pricuc, tak super :dizzy_face:
ted uz mam uklizeno, tak jsem rada ze to mam z krku :slight_smile:

anny, to jste vcera meli hezky den :slight_smile:
31. led 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandri, vyste taky mely s Juli pekny den, kdyz vam prijely holky :wink:

Ja mam uklizeno ze vcera, dneska akorat neco uvarim, ale musim i pro kluky i pro nas, tak na to asi pujdu.
31. led 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jo, taky jsem mela hezky den :slight_smile:. jeste mit poradnyho chlapa a jsem spokojena :pensive:
31. led 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, mas to s nim tezky :pensive:
A zadna zmena, nebo lepsi?
31. led 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Šári, my jsme měli ten samý problém, bříško bolelo a bolelo a opravdu nám moc moc pomáhali pecičky z DM, jsou super, používám je i teď, když se mi zdá, že má problém, jen je horší, že to teď používá jako hračku, tak je dávám do teplíčků a pod tričko a taky nedám dopustit na kapičky Baby Calm, Sab simplex nám nepomáhali, tyhle jsou přírodní, dávala jsem je několikrát denně a kapala rovnou do pusinky a jak jsme hned prdíkovali.
My teď máme brečící a vztekací období, nevím asi zoubky, ale zatím není nic vidět. :frowning2:
My byli včera na výletě v ČB i s Terezkou, bylo to super. Byla dokonce hodnější než doma.

Ninuš, excipiálku jsme taky dostali a ještě olej do koupele.
31. led 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby calm jsme taky používali, byly docela dobrý, rozhodně lepší než sabík :wink:
31. led 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sabik je spis takovy uklidnovadlo :slight_smile: na nem frcime porad :grinning: :grinning: :grinning:
Ale baby calm byly fakt dobry.

Jito, obrazili jste i nejake nakupy s Terkou?
31. led 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani, prosím tě, když jste přecházeli na Hipp 2 probiotik, tak jsi to dala rovnou nebo zase nějak postupně?
31. led 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, hned :wink:
31. led 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a snášeli to kluci dobře? Snad to bude OK
31. led 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo, nepoznas zadnou zmenu, neboj :wink:
Jen to je trochu sytejsi. My uz ted mame 3, a musim rict, ze ta je asi nejchutnejsi, ma i lepsi vuni nez 1 a 2 :slight_smile:
31. led 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani, díky. :wink:
31. led 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any, jojo i s Terkou, ale vzali jsme sebou kočár, byli jsme v Mercury a v Globusu. Bylo to super. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. led 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky... přeji krásné odpoledne.. Naty cca od 12 spinká veknu v pergole v kočárku, aby na ni moc nefoukalo... tady fouká docela studený vitr i když svítí sluníčko.. no jsem zveděvá jakdlouho ještě bude spinkat.. má z noci co dohánět :frowning2: :frowning2: :frowning2:
maminka by taky doháněla, ale ti práci za mne nikdo neudělá :unamused: dohání za mne tatínek :grinning: :grinning: :grinning: teda já budu vyspalá a fit :grinning: :grinning: :grinning: ještě že oběd jsem stihla , v poledne jsem naty šoupla ven a pak rychle vařit :fearful:
jinak Naty řádila i v noci..tak jsme chovali, třepali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: t y pecičky zkusím. už mi o nich říkala Adri.kapky mám sab simlpex tak zkusím ty druhé. snad ty pecičky najdu v DM v poho
31. led 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári: to víš venku se spinká pěkně. Davídek dneska od 11:30 do 13:45 :grinning:
ty pecičky najdeš tam jak jsou ty hračky pro děti, kartáčky, lahvičky a tak. :wink:
31. led 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi děkujuuuuuuuuuuuu :wink:
zítra tam sjedu. jinak Naty stále spinká :dizzy_face: :dizzy_face: ta bude vyvětraná :wink:
31. led 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári: to bude, asi to chudák potřebovala po těch prdíkách.
není zač snad to lehce najdeš :wink:
31. led 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek