• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

tak jsme vzhůru.. tak jdem na papu :wink:
31. led 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári: tak ať chutná :wink:
31. led 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ted skacu na mici s adamkem kanec spal ted odpol15.minut takze je strasne prijemnej v 5 vykoupunajist a pujde chrapat
31. led 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme po dvouhodinove prochazce, nakonec jsme nikam nejeli, bylo tam krasne, az na ten vichr :angry:

Kluci jsou ted po jidle, tak jeste radi v zidlickach :slight_smile:
Ja pecu nejakou novou buchtu v pekarne, tak jsem zvedava :wink:

Holky, to spani v kocarku za stani vam fakt zavidim :wink:
31. led 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani, to jo, aspoň si chvilku můžu dělat co chci :grinning:

adri: bobek malej, tak to brzy zalehne :wink:
31. led 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, jeste kdyz si ho muzes dat u baraku, to je vyhoda :wink:

Adri, to jste fakt dneska trhli rekord :sweat_smile: Tohle my mame vetsinou dopoledne, to bych vzdycky zesilela :confounded:
31. led 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any, to jo, to je velká výhoda. :slight_smile:
31. led 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nám sice chutnalo Evi..ale opět řveme............ach jo :rolling_eyes:
tak se loučím prozatím
31. led 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no treba dnes vstaval v pul 7 pak usnul na pul hodky a v pul 11 usnul a spal do pul jedny a ted tech 15 minut no mela jsem ho kravickka dat do kocaru ven to by spal dyl ale ja ho dala do postylky no ted koupema domika tak je v pohode zachvili jeho v 6 bude spat stejne vstavame rano do skolky tak je to jedno ze se vzbudi driv ale docela casto my to ted udelal ze odpol. uz spi malo snad se to zmeni :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a.uz bruci tak zachvili spi :wink: ja se jdu najist docela narocny odpol. :grinning: fuj :grinning: zejtra nebo v utery chci snim jit na ockovani tak jsem zvedava kolik nabral tlousticek
31. led 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári: tak to opravdu kupte ty pecičky, my to řešili nahřátou plínkou :grinning:
31. led 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsme doma, byli jsme na prochazce, bylo nadherne,ale julka spala stejne jen pul hodku,pak jsme krmili labute, to julca rada :slight_smile:. pak u mamky a u babi a ted jsme doma a julca spi na balkone. ji pak za chvili musim vzbudit, jinak bude strasit do pulnoci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. led 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: tak to jste měli hezké odpolčo, venku bylo dnesk nádherně :wink: až na ten vítr
31. led 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj,bylo fajn,jen mamka mela nejakou blbou naladu :unamused: . byli jsme na podskali a kupodivu to tam ani nefoukalo. ale tech lidi co bylo... jsem docela koukala
31. led 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak d. usnul v 7 tak mam uz klid sandro ja se nedivim ze mela mamka spatnou naladu kdyz musi zejtra do prace :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme vykoupané, po papu a hajáme v postýlce.. a kupodivu je klid :dizzy_face: :dizzy_face:
ale nechci to zakřikknout
jak jsem ji přebalovala, tak jsem ji trochu od prdíku pomohla teploměrem.. jejda, ta ucházela... i bříško jsem nahřívala žínkou.. tak snad jsem ji trochu pomohla :fearful:
taky jsem ji vážila, sice na kuchyňské vze jsme odvážila plech a máme 4100g :slight_smile: :slight_smile: šikulka. z porod. sme šli s 3050g.
tak kéž by už prdy měla za sebou a dneska jsme se obě vyspali
31. led 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.
Sari jeste te zajima, kolik by asi mohla Natalka vypit? - jinak gratuluju k prvnimu mesici :slight_smile:

Adri sem rada ze je Adamkovi lip

Nino at se to bryo ztrati

K tem chlapum holky, je to nekdy hrozny, kor co tu pisete, to je typicky muzsky mysleni. Kazdej by si mel zkusit celej den starat se o dite a domacnost. Manza se taky ze zacatku divil, ze sem toho doma moc neudalala a jeste jsem unavena, pak hezky hlidal celej den malou a od ty doby uz sem to nikdy neslysela, ba naopak.

San k tomu nic nedelani, to vis ze jo, dej si pauzu, at Eda vidi, co vsechno se samo nedela :wink:
31. led 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zajímako by mě to.. když kojím tak poctivě tahá tak 5minut apak to fláká.. dneska nic moc., ale to byla neklidná skrz ty prdíky si myslím tak jsme ji na prsu měla skorem půl hod, ale ho se pouštěla, honila brad. a ne a ne se chytit..pak mi vypila jeětě 90 příkrm..
no zakřilka jsem to.. už jsme vzhůru, teda neřveme úplně..ale ticho taky nejsme :cry:
31. led 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári: jeje chudinka, sotva něco napíšeš,tak je to zase jinak co? :frowning2:
31. led 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne tenkrat v porodce rikali, ze ze zacatku kazdy tyden zhruba o 10ml vic, ale do kdy to nevim. :pensive: :sweat_smile:
Muzu ti jen rict, ze nase Julinka pila v prvnim mesici kolem 70ml[byla sem blazen, psala sem so to], ale byla malinka - jen asi 3800g. A asi do trech mesicu pila kolem tech 80 - 90ml. Mlicko sem mela ale syte bily..
31. led 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :wink:

tak já jsem slaměná už od 13 hod. a vypadá že dlouho budu, venoušek se v 18 hod. ptal po tátovi, tak jsem mu vytočila číslo na mobil a volal mu, dozvěděla jsem se že je prý brzo jít domů tak jsem mu to položila

já jsem dneska nějaká přešlá už od rána a když si vzpomenu že tady mám zítra řemeslníky na vodu a topení tak už mi není do smíchu teď,budu jim vařit, tak jsem vymyslela plněný bramb. knedlíky a zelí, to je pro chlapy dobrý nebo ne??? já mám vždycky z tohohle hrůzu a nevím co vařit :confounded:

venoušek je dneska celej den hodnej,aspoň někdo, odpoledne jsme zase jezdili na lyžích a už mu to jde čím dál líp, mám radost, když mu to takhle půjde, tak příští rok už bych mu koupila lepší lyžičky a jeli by jsme na lyže, už mi to moc chybí

san to jste se krásně prošly :dizzy_face:

nin a jak bylo v práci???
31. led 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni remeslniky ti nezavidim, ja kdyz je tu mela, to byl mazec. je to parta od manzi prace, takze sem jem porad varila kaficko a babovku a hlavne musely byt zasoby pivicka... Do toho Julinka..
tyjo to je Vasik fakt sikulka, ze jezdi na lyzich. To ani a neumim :grinning:
31. led 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no k naty běhá Jára.. já odpočívám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: počtí ji kolotoč.... dává cumel... atd..
nejsme si jistá jestli mám syté mlíko, když i po kojení řve a honí cumel.. prsa se mi už nenalejvají, mlíko teče, ale takové průsvitné..spíš voda.nevím, járu jsme bohužel kojila jem cca měsíc a už je to skoro 13let.tak už jsme hodně zapoměla
už nebudu psát že je naty zticha. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári: snad už bude klídeček a usne prďolka malá. :wink:

zdeni: tak to si určitě řemeslníci šmáknou.
A kdy je podle manži akorát jezdit domů?
31. led 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZDENI ahojky.. no Vašík je teda opravdu šikula...... já se na lyže neumím ani dobře podívat :grinning: :grinning: jéé řemeslníky ti nezávidím.. jo knedlík zelí jim satčí, u nás nepohrdly ani gulášem a toho piva muselo být opravdu hoodně :grinning: pak kafíčko, buchtička. ke svačině většinou klobása chleba..a pivečko :grinning:
31. led 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sari na mliko mi tenkrat radila dr smetanovy omacky a zahusteny polivky jíškou.. ono se ti snad udela sytejsi, mozna bych zkusila i ta homeopatika, jak psala Sandra.Jinak mas doma super pomocnika :wink:
31. led 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ ZÍTRA JEDU DO MĚSTA TAK SI TO VŠE DOJEDU KOUPIT..JJ JÁRA JE POMOCNÍK, DNESKA JI HLÍDAL,ZALEZL S NATY ZA MNOU DO POSTELE A CHOVAL.. KOUKAL NA ADAMSOVIC RODINU A JÁ SI MOHLA JEŠTĚ DÁCHNOUT :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. led 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári, ten je hodnej, že ti takhle pomáhá :slight_smile:
31. led 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
EVI NO...... POMÁHÁ... :dizzy_face: JE TADY TAKY JEDINÝ.. :frowning2: ALE TAKY MU KOLIKRÁT MUSÍM ŘÍKAT
31. led 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári: kolik je mu? :slight_smile:
31. led 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek