• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
dobre ranko :slight_smile:
dnes sikulka spala do 8:45 :dizzy_face: . me to bodlo,spat jsme sli az ve 2 :grinning:

luci, Zuzko, uzijte si to :slight_smile:
1. únor 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky kde se toulate d. je ve skolce a. ted pije mlicko a na ruhou pojedu k fialovy na ockovani jsem zvedava kolik vazi kde je nina louho tady nebyla
1. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyvole ja fakt neumim psat na druhou a pak dlouho :grinning: :grinning:
1. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
adri - já se chystám na očkování ve čtvrtek - jestli už bude malá ok
prosim tě, verča pol má zahradnictví, viď. Jaký to tam mají? Já jezdila vždy do Stríteže, tak je to dobrý. Teď se mi dostal do ruky katalog Starkl - tak jsem něco objednala, snad nebudu naštvaná.
1. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky taky tu jsem...
neuspěšně jsme si myslela že bude malá spát venku..ale lítalajsem dolů co pět minut snad... tak jsem to vzdala.. dneska je celkem klidnější.. prdí jak dospělej chlap :grinning: tak snad už to máme za sebou..
baby calm ani homeopat. jsem nikde nesehnala, tak jsem si to nechala objednat tak až zítra to bude.teda bylo by to odpol..ale kdo zase pojede do strak. zítra taky chci k fialové
1. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo verča mají zahradnictví na Barvínkově.. jáá tam nakupovala vloni a spokojená..
starkl .tam jsem objednala jednou a nikdy více..cibulky plesnivé :frowning2: a co nebyly tak se nechytly
1. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si objednala nějaký stromky okrasný a skalničky, tak uvidím. Tu verču možná zkusím, chci ještěpak truhlíky
1. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme ze starklu růže a jsou super, krásně kvetou a voní. :wink:
Máme taky pár skalniček a vede se jim dobře.Ale spíš bych se bála jít do ovocných stromků a keřů.
1. únor 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :wink:

zahradnictví na Barvínkově doporučuju, já jsem loni měla kytky jenom od nich a šly mi nádherně a na podzim jsem tam kupovala stromečky a příjmuly se :dizzy_face: :dizzy_face:

topenáři už odjeli a já jsem právě douklízela bordel co tu byl a že ho bylo a teď jsem si udělala kávu a chvilku posedím :grinning:
1. únor 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni: a chutnal jim oběd? :dizzy_face:
1. únor 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kláří tak stromky a skalničky by měli být ok. uvidíš jak budeš spokojená..dej vědět :dizzy_face: já měla hiacinty, tulipánky apod.
1. únor 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári: teď mě ještě napadlo, že nám dost pomáhalo dávat během koupání hodně teplou plenku přes bříško,to pak byly rány
1. únor 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy holky vy jste zahradnice :wink: já mám nejradši zelenej beton,nemusí se s ním nic dělat :grinning: :grinning:

nini kde se touláš,kdy že to sem jedeš? Doufám,že přijedeš s kátou ,ale ani honzou nepohrneme jako návštěvou :grinning: :grinning:

jinak jsme se se zuzkou sešly,daly si výbornej obídek,udělaly nákupy a krásně si popovídaly,vid zuzi :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, uz sem tu taky.. jo jo, paradni odpoledne :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
1. únor 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo kam se na nás hrabe Béďa trávníček :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já jen truhlíky... to ostatní bylo pro tchíničku :sweat_smile: .. páč, zahrádka, skalka je její a já bych tam vše udělala špatně :grinning: :grinning: :grinning:
jinak dneska jsme celkem hodňoučké.. prdíky už asi pominuli.. teď spinkáme.. zítra jedem k dr. malá se mi asi po tesco plenách oprudila. do teď v poho a začala jsem dávat tesco a je to :frowning2: je pravdy že po noci má plena nejmíň kilo :grinning: tak snad to brzo zahojíme
1. únor 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky nemám zahradu, my jsme na kopci, tak spíš řešíme ty svahy, abysme nemusely sekat trávu, tak potřebuji nějaký keřík, který se pne a rychle roste - nevíte o něčem???
truhlíky taky dělám, ale pro ty dojedu až to bude aktuální.
1. únor 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na to je plevel břečťan..tan rychle roste a je nenáročný, ale často to chce stříhat..jinak tak dobrý béďa trívníček nejsem..tak nevím co rychle roste, ale to by poradili na barvínkově veronika
1. únor 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u verci je vyber a moc se mi to libi tak udelala jsem ji taky dobrou reklamu ta bude mit ze me radost :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
obídek chutnal,dělala jsem ty bombarďáky a guláš. polívku a zbylo mi i na zítra :sunglasses:
1. únor 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj šenské :slight_smile:
tak mi za sebou máme krušnou noc v krušlově...anička měla 40 horečku, od včerejšího odpoledne a ráno se vzbudila bez teplot a celý den ok...tak jsem zvědavá, zda máme pokoj nebo se z toho ještě něco vyklube...snad to byly jen zoubky...
pane bože v sobotu jedu s pepou na hasičský ples do čepřovic...trochu se bojím, po naší devítileté známosti snad první společná akce tohoto typu...tak uvidíme---těším se na pepu tanečníka - :grinning:
adri - tak jaké jsou míry?? co plavání líbí se vám??
souhlasím s břečťanem...výbornej plevel..neopadává, krásně zelenej, roste skoro všude...
1. únor 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
břečtan jsme dávaly taky, no něco budu muset vymyslet a Verču taky navštívím - když nic jiného tak na radu a taky ji ráda uvidím
míšo neser, ti ples závidím, Jakub netančí :cry: tak mám smůlu, na ples sama nejdu.
1. únor 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no myslím, že josífek toho také moc nenatančí...tak zatim nemáš co závidět voe...zatím se toho víc bojim, než těšim..
1. únor 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
není nad frantu marešů............................. :grinning:
1. únor 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a bez mužskejch - co víc si můžem přát ................ :slight_smile:
1. únor 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem mu hned koukla na stránky a zábava žádná, jen disko ve strako, leda................. vojenský ples
1. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
haha, že byzme vyrazili s lesjou :slight_smile: .... vono něco bude, až skončí ty plesy....
1. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no doufám, to chce někam na ves, no
1. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu koukat na vyprávěj, zatím pa
1. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé františek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to byly časy disco s františkem :grinning: prý sem tam hrává i ve sklípku??
1. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak se dnes zas hlasim :slight_smile:. julca si hraje na dece, tak ja facebookuju :grinning: . dnes mi bylo cely den blbe :stuck_out_tongue_closed_eyes: . eda na nocni, tak to zas budu strasit do noci :frowning2:

kdepak nin je...
1. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek