Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
saarcik77
1. únor 2010
nin mi písala před chvíli na ajsko
saarcik77
1. únor 2010
asi k ní kun ještě nedocválal 😃 😃 😃 😃 😃
adricc
1. únor 2010
tak teda miso aspon ze uz je anicka dobra 😉 u oktorky dobry naockovala byl sikovnej jen trochu zabrecel vyndala jehlu a uz byl zase v pohode je sikovnej vazi 6.5 a 67cm tak konecne uz je chlap 😃 a nikdo tam nebyl taky parada
saarcik77
1. únor 2010
tak to je dobrý adri.. já tam mám zamířeno zítra k dokt
tak snad taky budeme rychle
sayastautor
1. únor 2010
miso,tak snad uz budete v pohode
sayastautor
1. únor 2010
adri,pekny miry 😉
saarcik77
1. únor 2010
to jo ardi je už kkus chlapa
saarcik77
1. únor 2010
to jo adri kus chlapa x-) x-)
saarcik77
1. únor 2010
nějak mi zlobí net.. je voĺako zmetený 😃 😃 😃 😃 😃
murecka76
2. únor 2010
Dobré ránko,
my už jsme opět od 6hodin vzhůru, už týden takhle ráno strašíme včera a dnes se budíme v noci okolo 2 na mlíčko, nevím co se děje, že vydrží tak málo. Přes den je to taky záhul, chce jenom nosit a chovat a nejlépe chodit po bytě a zkoumat co kde je a za vše tahat a brát do ruky. Jakmile je položím tak neskutečný záchvat pláče, vzteká se a zvedá zadeček.
Adri, Adámek má krásné míry, my jsme za 14dní vyrostli o 2cm, takže už máme 70cm.
Kdepak je Ninuš snad nejsou nemocný.
Včera jsem byla na podskalí a nevěřila bych, že tam může být tak krásně i když fouká vítr, tam totiž vůbec nefoukal.
kvikvicek
2. únor 2010
ahojky 🙂
Sandrus prosim te napis mi do Ip, kde je ted redistelstvi nemocnice? musim jit podepsat dane, vubec nevim, jak tam mam vzit malou, jestli se tam dostanu s kocarem, asi vezmu autosedajdu, sice mi ruce upadnou ale coz 8-(
sayastautor
2. únor 2010
dobre ranko 🙂
jito, na podskali je nadherne, byli jsme tam v nedeli a taky me prekvapilo jak je tam krasne, bezvetri 🙂

my vstavali pred chvilkou 🙂

kato,IP
sayastautor
2. únor 2010
kato, kdyz bylo reditelstvi tam predtim, tak ja normalne kocar nechala pod schodama a sla s juli v naruci. takze jestli pujdes jen z auta, tak mi prijde zbytecny kacku tahat s celou autosedackou
evulebobule
2. únor 2010
ahoj holky, my vyrážíme na nákupy. Nejspíš do tesca a vezmem i DM moc se těšííím 😉
sayastautor
2. únor 2010
evco,tak si je uzijte 😉
mispuli
2. únor 2010
evi tak si to užijte,my si užívaly včera 😉 😉
evulebobule
2. únor 2010
díky holky papa 🙂 x-)
zuzankast.
2. únor 2010
Ahojky, prejeme krasne slunecne rano.
My mely noc peknou, Juli se vzbudila po pulnoci, vecer malo jedla, tak sem ji dokojila a spinkala aaaz do pul osme.
anny84
2. únor 2010
Ahoj holky 🙂

My jsme vcera byli pryc, tak uz jsem se sem nedostala.
Taky jsme dali Tesco 🙂 Koukam, to tady jede asi nejvice 😃 😃 😃

Adikovi se na dnesek vyklubal 7. zoubek, tak je dost protiva.
Ale noc byla prekvapive dobra 😉
anny84
2. únor 2010
My u nas chodime porad do parku, to je taky misto bez vetru 🙂 Ale ja nez tam dojdu, tak to jsou 2km mezi poli 😃 😃 😃
sayastautor
2. únor 2010
anny 😃.
teda. vy mate zubu 🙂
ja budu muset asi taky edovi rict az budeme mit vic penez a zajedeme se do tesca podivat 🙂. julca mi uz hodinu a pul spi na balkone,tak jsem aspon poklidila. ale prekvapilo me jak tam spi,uz to vypadalo ze si dop spanek rusi.
anny84
2. únor 2010
No, ja ted mela kluky asi tak 45min v postylkach, ale po pul hodince revu jsem to nevydrzela a vyndala je, ted jsou v ohradce a papaji krupky.
Takze po obidku holt hned vyrazime ven.

Sandri, to vyrazte, ale nejlepe, az budou slevy, to se tam fakt da krasne nakoupit 😉 🙂
sayastautor
2. únor 2010
no, snad ty slevy chytnem. co koukam v letaku, tak tam snad nikdy nepisou ze by to bylo i na detske obleceni. ale jeste si asi pockame nez tam pojedem 😞
anny, to ti vubec nezavidim to kluku spani. me doma spi dobre. no,ale zas ji musim uspat u prsa. ono vse ma svy.
pres den uz se snazim nekojit, proto ji chodim uspavat ven aby prso nemela :-N, ale vecery a noci budou horsi. na to se chci vrhnout v dubnu,az ji bude rok. dr rikala ze pak uz bez problemu kravske mliko, tak najedeme na to.
sayastautor
2. únor 2010
nin,byli jste na tom koznim?
anny84
2. únor 2010
To je fakt, malokdy je dopredu vedet, ze jsou slevy na detsky :-S
Ale my tam jezdime docela prubezne, takze vzdycky jsem tak nejak v obraze 😃
sayastautor
2. únor 2010
my prave vubec jak to mame z ruky. ale chystam se tam. nejlepe aby uz meli letni kolekci 🙂
anny84
2. únor 2010
Tak to je dobre, ze uz pres den tolik nekojis, ono se to podda 😉
S tim nocnim to asi bude horsi, ale treba ne 🙂
anny84
2. únor 2010
Ted maji jarni, ale musim rict, ze to neni az takova pecka, kolekce predtim byla hezci. I kdyz pro holcicky je i ted krasna 😉
sayastautor
2. únor 2010
no, akorat mi nepije. za cely den do ni dostanu 20 ml :-S . ale rikam si, ze kdyz ji nebudu davat prso, takze ji to mozna donuti :-N. cura dobre, dehydratovana neni. i kdyz vlastne vcera jsem nevydrzela a dala ji. no, jsem na to zvedava
sayastautor
2. únor 2010
tak mozna premluvim edu a sjedem tam podivat jestli nemaji nejakou hezkou jarni bundicku 😃.