• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

nin mi písala před chvíli na ajsko
1. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi k ní kun ještě nedocválal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teda miso aspon ze uz je anicka dobra :wink: u oktorky dobry naockovala byl sikovnej jen trochu zabrecel vyndala jehlu a uz byl zase v pohode je sikovnej vazi 6.5 a 67cm tak konecne uz je chlap :grinning: a nikdo tam nebyl taky parada
1. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobrý adri.. já tam mám zamířeno zítra k dokt
tak snad taky budeme rychle
1. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miso,tak snad uz budete v pohode
1. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adri,pekny miry :wink:
1. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo ardi je už kkus chlapa
1. únor 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo adri kus chlapa :dizzy_face: :dizzy_face:
1. únor 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
nějak mi zlobí net.. je voĺako zmetený :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
my už jsme opět od 6hodin vzhůru, už týden takhle ráno strašíme včera a dnes se budíme v noci okolo 2 na mlíčko, nevím co se děje, že vydrží tak málo. Přes den je to taky záhul, chce jenom nosit a chovat a nejlépe chodit po bytě a zkoumat co kde je a za vše tahat a brát do ruky. Jakmile je položím tak neskutečný záchvat pláče, vzteká se a zvedá zadeček.
Adri, Adámek má krásné míry, my jsme za 14dní vyrostli o 2cm, takže už máme 70cm.
Kdepak je Ninuš snad nejsou nemocný.
Včera jsem byla na podskalí a nevěřila bych, že tam může být tak krásně i když fouká vítr, tam totiž vůbec nefoukal.
2. únor 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
Sandrus prosim te napis mi do Ip, kde je ted redistelstvi nemocnice? musim jit podepsat dane, vubec nevim, jak tam mam vzit malou, jestli se tam dostanu s kocarem, asi vezmu autosedajdu, sice mi ruce upadnou ale coz :rolling_eyes:
2. únor 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
jito, na podskali je nadherne, byli jsme tam v nedeli a taky me prekvapilo jak je tam krasne, bezvetri :slight_smile:

my vstavali pred chvilkou :slight_smile:

kato,IP
2. únor 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kato, kdyz bylo reditelstvi tam predtim, tak ja normalne kocar nechala pod schodama a sla s juli v naruci. takze jestli pujdes jen z auta, tak mi prijde zbytecny kacku tahat s celou autosedackou
2. únor 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, my vyrážíme na nákupy. Nejspíš do tesca a vezmem i DM moc se těšííím :wink:
2. únor 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco,tak si je uzijte :wink:
2. únor 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi tak si to užijte,my si užívaly včera :wink: :wink:
2. únor 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky holky papa :slight_smile: :dizzy_face:
2. únor 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, prejeme krasne slunecne rano.
My mely noc peknou, Juli se vzbudila po pulnoci, vecer malo jedla, tak sem ji dokojila a spinkala aaaz do pul osme.
2. únor 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

My jsme vcera byli pryc, tak uz jsem se sem nedostala.
Taky jsme dali Tesco :slight_smile: Koukam, to tady jede asi nejvice :grinning: :grinning: :grinning:

Adikovi se na dnesek vyklubal 7. zoubek, tak je dost protiva.
Ale noc byla prekvapive dobra :wink:
2. únor 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
My u nas chodime porad do parku, to je taky misto bez vetru :slight_smile: Ale ja nez tam dojdu, tak to jsou 2km mezi poli :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
anny :grinning:.
teda. vy mate zubu :slight_smile:
ja budu muset asi taky edovi rict az budeme mit vic penez a zajedeme se do tesca podivat :slight_smile:. julca mi uz hodinu a pul spi na balkone,tak jsem aspon poklidila. ale prekvapilo me jak tam spi,uz to vypadalo ze si dop spanek rusi.
2. únor 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, ja ted mela kluky asi tak 45min v postylkach, ale po pul hodince revu jsem to nevydrzela a vyndala je, ted jsou v ohradce a papaji krupky.
Takze po obidku holt hned vyrazime ven.

Sandri, to vyrazte, ale nejlepe, az budou slevy, to se tam fakt da krasne nakoupit :wink: :slight_smile:
2. únor 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no, snad ty slevy chytnem. co koukam v letaku, tak tam snad nikdy nepisou ze by to bylo i na detske obleceni. ale jeste si asi pockame nez tam pojedem :frowning2:
anny, to ti vubec nezavidim to kluku spani. me doma spi dobre. no,ale zas ji musim uspat u prsa. ono vse ma svy.
pres den uz se snazim nekojit, proto ji chodim uspavat ven aby prso nemela :sweat_smile:, ale vecery a noci budou horsi. na to se chci vrhnout v dubnu,az ji bude rok. dr rikala ze pak uz bez problemu kravske mliko, tak najedeme na to.
2. únor 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,byli jste na tom koznim?
2. únor 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je fakt, malokdy je dopredu vedet, ze jsou slevy na detsky :confounded:
Ale my tam jezdime docela prubezne, takze vzdycky jsem tak nejak v obraze :grinning:
2. únor 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my prave vubec jak to mame z ruky. ale chystam se tam. nejlepe aby uz meli letni kolekci :slight_smile:
Tak to je dobre, ze uz pres den tolik nekojis, ono se to podda :wink:
S tim nocnim to asi bude horsi, ale treba ne :slight_smile:
Ted maji jarni, ale musim rict, ze to neni az takova pecka, kolekce predtim byla hezci. I kdyz pro holcicky je i ted krasna :wink:
2. únor 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no, akorat mi nepije. za cely den do ni dostanu 20 ml :confounded: . ale rikam si, ze kdyz ji nebudu davat prso, takze ji to mozna donuti :sweat_smile:. cura dobre, dehydratovana neni. i kdyz vlastne vcera jsem nevydrzela a dala ji. no, jsem na to zvedava
2. únor 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak mozna premluvim edu a sjedem tam podivat jestli nemaji nejakou hezkou jarni bundicku :grinning:.
2. únor 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek