• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

san my tam včera byly a jarních bundiček tam zatím moc neměli,spíš zimní kabátky v akci a pak mikiny a tepláky v nových kolekcích
2. únor 2010 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky taka.spi uz skoro dve hodky dnes je pekne silenej urcite i ockovani ma zvysenou teplotu a v noci mel vyssi po prvy po ockovani mel reakci oufam ze az se vyspi tak bude v pohode je videt ze ho i ta nozicka boli chuderka moje :wink: okolo druhy pojedeme pro domika a musim do mesta koupit dvoje backory jedny do skolky a jedny na doma uz je ma hrozny takze 300 v prde.... :grinning: no a samozrejme to bude vic ja kdyz jdu do mesta to je pak strasny penize litaji :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak sandro me adamek taky nechce nic pit tak to mam strasnou radost vubec zjisti ze to neni mliko a konec ale ani se neprisaje pritom je to stejna flaska jako na mliko
2. únor 2010 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
luci, diky. my stejne pockame az po vyplate :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2010 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
To jo, maji spise mikinky, ale krasny :dizzy_face:

Adri, koukala jsem, ze Adik ma peknou vahu :wink:

Ja taky, kdyz vyrazim do mesta, tak to lita jako blazen :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsme doma. Já jela hlavně pro bryndáky :grinning: těch je jaksi teď velká spotřeba, slintá jak bernardýn :grinning:
vzali jsme bodýčka 9-12 měsíců. No jo dýlka no, ještě k tomu látkový plenky, tak ty do 6 měsíců jsou nám tip ťop. :grinning:
2. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj
já od rána jenom uklízím, nenávidím bordel :angry:

teď jsem doskládala prádlo a ještě ho uložit do skříně,ach jo :frowning2:
malinkej spinká,v noci vůbec nespal, za poslední týden máme problémy s kakáním,tlačí ale nic, tak mu mažu bříško
ale stejně je to málo, dneska kakal tím způsobem, že si sedl na nočník a hlavu si zabořil do mýho klínu :confounded: bylo mi ho úplně líto

kdepak máme nin,nestalo se jí něco???
2. únor 2010 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj tak ja prijela z mesta tyvole backory 170kc a u bati 190 ninus jsem potkala na prochazce s kocarkem a je v pohode jen jsme moc nepokecali :wink: docela rychlovka domik ma furt ten kasel ale nic mu zatim neni tak nevim jestli se neco rozjede cekam a furt nnic knucel my celou cestu ve meste no jo no chlap :grinning:
2. únor 2010 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
zdeni to jsem si obcas s domcou uzila taky mel zacpu to je sileny rval bolestii
2. únor 2010 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
zdeni, to je mi vasika lito :frowning2:. zkus horkou koupel nebo svestky. ja na to taky moc trpela a uz v roce si vytlacila hemeroid :pensive:

ja cely den taky poklizim, ted mi julka zas spi na balkone. usnula pri venceni. eda ted sel nakoupit a budu delat buchtu. eda zas nocni. no,aspon budou korunky :slight_smile:

adri, to penize jen litaji co :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
2. únor 2010 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo a vlocky jsou taky na kakani dobry
2. únor 2010 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
julca to ma nejspis bohuzel po me :cry: . zatim zvladame celkem dobre, ale mam obavy az zacne jist normalni jidlo s nama :frowning2:

adri,tak snad se k tomu domcovi nic neprida
2. únor 2010 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
no švestky jíme,ale že by nám nějak pomáhali to ne, vločky do něj nedostanu prostě mu nejedou :pensive:

san korunky se hodí :dizzy_face:

já když jedu do města, tak záměrně musím nechat doma kartu nebo pak utrácím jak nevím co :grinning: :sweat_smile:
2. únor 2010 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni taky hrusky pomahaj
2. únor 2010 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
zdeni a co dr na to?

tak buchticka v troube :slight_smile:
2. únor 2010 v 17:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky tak se hlásím jsme v pořádku nebojte, jste si o nás dělali starost :wink: to je hezký
Na kožním jsme dneska byli je to ekzém dostali jsme mastičku protože ta co nám předepsal na pohotovosti je jedna z nejsilnějších a né moc vhodná pro miminka.a bohužel nám bylo plavání zakázáno :frowning2: :frowning2: :frowning2: a za týden na kontrolu.
Jinak jak včera tak dneska jsme jezdily venku i s tatkou :wink:

Luci: zítra jedu k Maškovy veze mě tam brácha, Honza je bez řidičáku tak by mě byl platnej jak mrtvýmu zimník :grinning: :grinning: :grinning: ale mám pro tebe připravený ten komplet takže až budu u Maška hotová prozvoním tě od mého bráchy a zavezu tě to budeš moc seběhnout dolu???

Jinak jsem ve městě potkala Adri ale to už víte - malej si chrupkal v kočárku a je moc hezkej brouček teda ty bačkory zrovna nejsou levný to je hnus

a taky jsem potkala Alču z malou

a Šárku na křižovatce na světlech ale věnovala se semaforu :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
jasně že můžu,mám tady pro tebe připravený 3 rifličky a nějaký tričko,jestli máš zájem :wink:
2. únor 2010 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
nino diky zachvalu honzik je taky krasnej no maji bejt po kom :grinning: :grinning: :grinning: :wink: jinak backory mu jsou velky takje jdu zejtra vymenit a.pije mlicko a pujde spat
2. únor 2010 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
adri - no adámek už je velkej kluk :slight_smile: ....
anička v pohodě, snad je to za mána druhý den bez teplot, tak zaklepám...
za chvíli cvíčo v česticích...každé úterý...děvčata to sou muka, vám povim... no a to sem se ještě najivně přihlásila na víkend cvičení - to asi umřu...
anička už spinká, táta ve vaně, tak je klid :sunglasses:
no tak já se du převléci do cvičebího úboru, vyzvednu kláru a jdeme na to - ufuf...
mějte fajn večer - snad v klidu u teliny :wink:
2. únor 2010 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
AHOOOOJ ŽENY :grinning: :grinning: NIN JELA JSEM NA MP SKRZ TU POKUTU.. NEVÍM KDO TAM BYL.. ALE MILÝ TO STRÁŽNÍK... :grinning: :grinning: :grinning: PRÝ ŽENY NA MATEŘSKÉ TO NEMAJÍ LEHKÉ..MĚLA JSME NATY SEBOU V SEDAČCE.PĚKNĚ JSEM SI ZAPARKOVALA MP POD OKNY A ŘÍTILA SE DOVNITŘ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A ODEŠLA BEZ POKUTY.........
JINAK U DR JSME BYLA DNES. nebyla tam fialová, nějaká nová ?? tak nás vážili máme 4016g takže doma na kuchyňské jsem se moc nesekla.
JINAK DNESKA V LÉKÁRNĚ DĚS..VYHLÁSÍM BANKROT :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ALE KOUPILA JSEM VŠE, HOMEOPAT, BYBYCALM, NAPSALA NÁM STŘÍKÁNÍ MOŘSKÉ VODY DO NOSU ABY SI ZVLHČILA SLIZNICI..PÁČ MI NATY CHROCHTÁ JAKO PRASÁTLO :grinning: PRDÍKY SNAD DOBRÝ.PYTLÍK S PECKAMA MÁME JE SUPR
NIN KOLIK SI ŘÍKALA NUTRIL.EXTRA V LÉKÁRNĚ U PRIORU? JÁ HO DNES KUPOVALA V DM.
2. únor 2010 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
šári: dneska jsem si na tebe vzpomněla, když jsem byla v DM v Písku, koukala jsem na ten pytlík s peckama a přemýšlela jsem ,jestli ho už máš :grinning:
2. únor 2010 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
evi ahojky jj mám oranžový s kytičkama :grinning: :grinning: :grinning: heč?? :wink: :wink: :grinning:
už jsme zkoušeli. dr. mi na tu naší opruz.prdelinku napsala IMAZOL..trochu ji ti mokvá, a máme se vrátit k předešlé značce plen..
takže ženy.... mám tu 4celé balíky plen 3-6kg.. ale to jsou pro vás všechny asi už malé což? :frowning2: :unamused:
2. únor 2010 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Šári, my máme zelený pytlík s beruškami :grinning: , to je mi líto, že vám plenky nesedí, taky nám napsala Imazol, tak mažu občas, my máme červenou prdelku z toho jak pravidelně nekakáme a pak musí hodně tlačit.
Já teda přebaluji dost často max. za 3hodinky a i v noci a jsem moc spokojená, ale už máme 3 a už jsem koupila i jedny 4. Přebaluji takhle často i Pampersky.
My byli dnes na výletě opět v ČB, taťka si vybral nějaký Bluetu přehrávač v Datartu tak si pro něj jel. :slight_smile: :slight_smile:

Ninuš, super, že nemarodíte. :slight_smile:
2. únor 2010 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
taky přebaluji často... v noci když se vzbudí tak taky ale asi jak mi v noci spí i 6hod v kuse tak asi proto..
2. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
šári: ten musí být hezký :wink: ať vám to z tý prdýlky zmizí
2. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
evi děkuju s tak krásným pytlíkem to půjde samo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
No já nechápu, do těch 4hod nemá plenku moc počůranou a pak okolo té 6 hod bych s ní mohla rozbijet okna jak je nacucaná. :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
sari imazol mame taky je dobrej akorat jde blbe s prstu :grinning: adamek to mel hodne v lete jak mu bylo horko
2. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
tak koukám, že to je oblíbená mastička paní doktorky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
jito to je se vsim kapky do nosu kapky na kasel :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
adri ty si tam včera měla fialovou?? já tam byla dneska a byla tam mladá dr.
2. únor 2010 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek