• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

tak zatím jsme dostali Mucosolvan, mastičku Imazol a Infadolan, jinak nic :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
jo fialovou ale obcas zani zastupuje uz jsem ji tam mela nedavno tuhle mladou
2. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
My jsme tam naposledy měli obě. :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak uz spinka :slight_smile:

my osobne na imazol mame alergii :unamused: . tak kdyby nekdo mel zajem,muzu dat
2. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
tak mi pravidelně dostáváme(pro járu) kodeinový sirup nebo stoptusin...
2. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
naty doufám stonat nebude :dizzy_face:
2. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak julka krome olejicku do vlasu na supinky a vitaminku jeste nepotrebovala nic :dizzy_face:
2. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
celý večer Naty prdí že by se starej chlap nměl stydět :grinning: ještě je dobrý gel na prdy FLATULIN.ten mažeme od včera a byl klid,v lékárně mi radil že prý musím mazat po směru hodin.ričiček :grinning: :grinning: dneska jsme k tomu přidali pytlík a baby calm a SUPEEER jde to samo.
adri ten IMAZOL FAKT NEJDE Z PRSTU ALE TAKY TO PĚKNĚ BĚLÍ NEHTY :grinning: :grinning:
2. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dobre rano
u nas noc nic moc a strasime od pul 7. jsem ko. a pri predstave ze ted nas musim oblict a jit vencit je mi blbe :unamused:
3. únor 2010 v 07:28  • Odpověz  • To se mi líbí
nin ip

šári je vidět,že každý mimčo je jiný,nám se míša zase osypala po pamperskách s aloe,mažeme pityolem a za den je to pryč
3. únor 2010 v 07:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
poslední dobou nic nestíhám. Stěhovali jsme a já stále jen uklízím a uklízím :unamused: , máme nový obývák a ložnici.

Nedočítala jsem, momentálně ani nemám náladu :cry:

Chtěla jsem vás jen pozdravit

Včera jsem se dozvěděla moc smutnou zprávu, zemřela mi dobrá kamarádka :cry: , stále se z toho nemůžu vzpamatovat :frowning2:
3. únor 2010 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ninuš moc vám to jako rodince sluší :slight_smile: , ale že to včera foukalo, co?
3. únor 2010 v 08:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
alco,ahojky, proboha, co se stalo??? vzdyt musela byt moc mlada. to je smutny :frowning2:
3. únor 2010 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile:

U nas noc klasika, vstavali jsme v 5h, a pak jeste na hodinku unsuli, nastesti :wink:

Alco, to je fakt smutny :pensive:

Dneska tam je zase takovy vichr :confounded: hlavne, ze nic nenasnezilo, jak jeste hlasili.
3. únor 2010 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
San byo jí 34 let, nejspíš zanedbaná péče, rodina podala trestní oznámení na doktora, který jí ošetřoval.
3. únor 2010 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
alčo to je fakt strašný,vůbec si nedokážu představit,že už by mě čekalo jen pár měsíců :fearful: :pensive:

anny ale na severní moravě a ve východních čechách prej hustě sněží :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tak doufám,že sem to nedojde
3. únor 2010 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
tedy sníh jo? Už néééé fujtajbl

alčo,tak to je hrozná zpráva, jak se tohle může stát :frowning2:
3. únor 2010 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja vim, koukala jsem na model na pocasi :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad to k nam nedoleze :confounded:
3. únor 2010 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
alco, to je strasny :pensive: . zvlast jestli se tomu dalo zabranit :frowning2:. to je fakt strasny :cry:

snih uz nechci. ja uz chci jaro.
3. únor 2010 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno :wink:

Alčo je mi to líto,je to hrozný co se dneska děje :cry: :pensive:

já jsem byla nakoupit a na poště, počasí tady děs, je sice nad nulou,ale poletuje sníh a docela to klouže :confounded:

venoušek na dnešek spal děsně, taky manža povídal že máme dneska volno a nemusíme nic dělat, prý i uvaří špagety :dizzy_face: šli jsme spát v 1.30 hod. a to se pořád budil nebo kňoural, 2x byl úplně pročůranej,takže jsem musela převlíkat jak postel tak jeho, no děs, taky ještě spinká
3. únor 2010 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
zdeni,vy teda mate ty noce :frowning2:. a homeopatika nezabiraji? Vubec?
3. únor 2010 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
san homeopatika už máme druhou skleničku ale zlepšení žádný a myslím si že po nich má to bolení bříška,až bude lepší počasí dojedu za doktorkou a začnem to řešit jinak,nejhorší je,že ve školce chtějí po obědě aby se spalo a když nechce spát tak aby se leželo v posteli,ale to u nás nehrozí,ani ho do tý postele nedostanu

miláček už se probudil a tak jsem ho poslala ven na chvíli za tátou,protahujou dvůr, chci ho utahat,po obědě si s ním půjdu lehnout a večer v osm ho budu hnát do postele, musíme najet na nějaký režim, tak hold budu chodit spát s ním a třeba to půjde,ale zase nechci aby byl závislej na usínání se mnou, už opravdu nevím co dělat, ach jo v tomhle jsem bezradná :cry: :pensive:
3. únor 2010 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
tak nakonec budu vařit já, když vzal vašek malýho ven, tak jsem řekla že uvařím, špagety tak dlouho netrvají :sweat_smile:
3. únor 2010 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky tak ja byla dnes s domcou u fialovy kvuli kasli nc mu neni jinak brala mu krev protoze ma furt prujmy tak aby zjistili jestli nema nejakou alergii kdyz to ma adamek jsem uplne hotova snad ne :frowning2: udelal scenu hruza :angry: alco to je hrozny co se deje kvuli tomu ze nejakej idiot to zanedbal
3. únor 2010 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak tam byla fialova ale i ta mlada ja se bojim co mu zjisti ma normalne teplotu asi stoho jak rval lezi a je vyfluslej
3. únor 2010 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj.
Alco to me mooc mrzi :frowning2:
Adri snad to nebude nic vaznyho
Zdeni neni manzel blizenec? Ze je jeden den vzornej manzela druhej den dela zle?Kazdopadne ti moc preju vic tech dobrych nalad. A k Vasikovi - snad uz prijdete na to, co ho rusi ve spani
Na prdelku my pouzivame bepanthen a je super, vecer namazu cervenou prdelku a rano je vse ok.

Ja sem byla dnes z Julinky hotova, od sedmi vecer spala bez knournuti az do sedmi rano, to si chvilinku povidala a jeste usnula - spaly sme obe do slastnych 8.30 , neverila sem svym ocim, ze vydrzela tak dlouho --- to uz si ani nepamatuju, kdy sme spaly tak dlouho.
3. únor 2010 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
tak a už tady sněží :confused: :confused:

nin brácha sympaták :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak u nás taky začíná sněžít :unamused: , příští týden máme službu dole, tak asi budu lítat s hrablem a uklízet sníh
Adri snad se alergie nepotvrdí, není to nic příjemnýho
Na prdelku nepoužívám nic, jen když jí má zarudlou, tak taky Bepanthen, je super a dobře pomáhá
k obědu dnes máme zapečené brambory s masem, cibulí a zalité smetanou
3. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,
tady tady sněží, závěje, děsně fouká, včera jsme ani nebyly venku a dneska to taky asi nepůjde, fakt vichr jak blázen, musela jsem sundat i truhlíky
zdeni - já se taky bojím, jak bude malá spát po školce, protože taky málokdy spí, i když v postýlce je zalezlá a hraje si, ale kamarádky říkaly, že prý jsou pak děti ve školce jiný, že když jdou ostatní děti tak jdou taky a nedovolí si odmlouvat, tak se spoléhám na tohle. Snad to taky půjdu, protože po o chodit nebude když budeme v práci oba.
3. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Tady snezilo jen chvilinku. Ta vanice sem na jih snad nedorazi ne?
3. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek